Football predictions:Matches with label Goal Over Over 1.5 Corner Over Full-time Result are the tips generated by system based on big data analysis. Click here to view history records.
League | Time | Home | Score | Away | Handicap | Corner | Goal Line | Dangerous Attack | Shots | Live Events | Analysis | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 | Full | 1 2 Union Espanola | 2 - 1 | Huachipato 1 | -0.25 |
3 - 6
(1-3)
|
2.5
1.0
|
47 - 88
26 - 41
|
16 - 10
8 - 4
|
|
||||
00:00 | Full | 1 4 Trujillanos | 2 - 0 | Zulia 4 1 | 0.0 |
3 - 4
(1-2)
|
2.0
0.75
|
62 - 83
30 - 37
|
7 - 2
3 -
|
|
||||
00:00 | Full | Wellington United Diamonds Women | 3 - 0 | Palmerston North Marist FC Women | -0.25 |
12 - 1
(9-0)
|
3.75
1.5
|
128 - 52
76 - 22
|
7 - 3
2 -
|
|
||||
00:00 | Full | 3 Portuguesa Santista | 1 - 1 | EC Barretos 4 1 | -0.5 |
11 - 1
(4-1)
|
2.5
0.75
|
72 - 34
30 - 19
|
17 - 5
8 - 1
|
|
||||
00:30 | Full | 1 Sao Bento | 2 - 1 | CSA 3 | -0.25 |
2 - 2
(1-0)
|
2.0
0.75
|
41 - 40
22 - 18
|
8 - 9
2 - 4
|
|
||||
00:30 | Full | 2 Bandeirante | 2 - 1 | Fernandopolis 1 | +0.25 |
4 - 1
(3-0)
|
2.5
1.0
|
43 - 32
26 - 12
|
19 - 13
11 - 5
|
|
||||
00:30 | Full | 2 Sao Jose EC | 1 - 1 | Amparo SP 1 | -1.0 |
9 - 5
(4-4)
|
2.5
1.0
|
50 - 33
22 - 18
|
21 - 6
11 - 3
|
|
||||
00:45 | Full | 1 2 [10] Club General Diaz | 1 - 2 | Olimpia Asuncion [1] 3 1 | +1.25 |
5 - 3
(2-1)
|
2.5
1.0
|
40 - 32
15 - 16
|
11 - 11
2 - 8
|
|
||||
01:00 | Full | 4 Puebla | 3 - 1 | Club America 4 1 | +0.25 |
0 - 5
(0-2)
|
2.25
1.0
|
45 - 80
26 - 36
|
5 - 14
3 - 4
|
|
||||
01:15 | Full | 1 [12] Estudiantes LP | 0 - 1 | Belgrano [14] 3 | -0.25 |
1 - 3
(0-1)
|
1.75
0.75
|
63 - 35
25 - 16
|
11 - 4
5 -
|
|
||||
01:15 | Full | 2 [7] SD Aucas | 1 - 1 | Tecnico Universitario [10] 3 1 | -0.75 |
6 - 2
(4-1)
|
2.5
1.25
|
53 - 42
27 - 18
|
10 - 14
6 - 5
|
|
||||
01:30 | Full | 2 [6] Paysandu | 1 - 0 | Londrina [6] 5 | -0.25 |
3 - 2
(0-0)
|
2.0
0.75
|
24 - 21
13 - 9
|
15 - 13
7 - 7
|
|
||||
01:30 | UA de Chihuahua | 0 - 0 | Deportivo Tepic JAP | -0.25 |
0 - 0
|
2.25
0.75
|
-
|
-
|
||||||
01:30 | Full | 2 Olmedo | 0 - 0 | Fuerza Amarilla SC 4 | -0.25 |
6 - 2
(4-0)
|
2.25
0.75
|
91 - 60
46 - 31
|
5 - 2
5 - 1
|
|
||||
01:30 | Full | FC Twenty 11 Reserves | 1 - 2 | Universities of Canterbury Reserves | -1.25 |
8 - 8
(4-3)
|
4.5
1.75
|
48 - 51
23 - 22
|
7 - 14
1 - 6
|
|
||||
01:30 | Full | Selwyn United Reserves | 0 - 2 | Cashmere Technical Reserves | +1.75 |
4 - 5
(2-2)
|
4.5
2.0
|
83 - 79
34 - 46
|
3 - 5
1 - 3
|
|
||||
01:30 | Full | 2 Central United Auckland Reserves | 4 - 3 | Birkenhead United Reserves 1 | +1.25 |
4 - 5
(1-3)
|
4.5
2.0
|
57 - 76
26 - 42
|
15 - 12
5 - 6
|
|
||||
01:30 | Full | 1 East Coast Bays Reserves | 3 - 2 | Hamilton Wanderers AFC Reserves 4 | -1.25 |
3 - 5
(3-0)
|
4.5
1.75
|
76 - 83
43 - 39
|
5 - 8
2 - 6
|
|
||||
01:30 | Full | 1 Eastern Suburbs Reserves | 0 - 2 | Manukau United Reserves 1 | +1.75 |
1 - 8
(0-3)
|
4.75
2.0
|
61 - 106
30 - 53
|
4 - 20
3 - 7
|
|
||||
01:30 | Full | Onehunga Sports Reserves | 3 - 1 | Three Kings United Reserves 3 | +0.5 |
3 - 5
(3-3)
|
4.5
1.75
|
54 - 90
33 - 33
|
8 - 8
6 - 1
|
|
||||
01:30 | Full | Nomads United Reserves | 4 - 7 | Coastal Spirit Reserves 1 | +1.0 |
7 - 7
(4-3)
|
4.5
1.75
|
80 - 92
39 - 45
|
9 - 15
5 - 8
|
|
||||
02:00 | Full | 1 [2] Sporting Kansas City | 6 - 0 | Vancouver Whitecaps [8] 1 2 | -1.0 |
8 - 1
(2-1)
|
2.5
1.0
|
115 - 21
49 - 14
|
26 - 3
9 - 3
|
|
||||
02:00 | Full | 1 4 Deportivo Municipal | 4 - 0 | Deportivo Binacional 2 | -1.0 |
5 - 3
(2-2)
|
2.5
1.0
|
107 - 56
53 - 25
|
9 - 7
5 - 1
|
|
||||
02:00 | Full | Wairarapa United FC Women | 4 - 1 | Seatoun AFC Women | -1.75 |
10 - 1
(7-0)
|
4.0
1.75
|
86 - 25
47 - 12
|
21 - 4
10 - 3
|
|
||||
03:00 | Full | 4 Atlas | 1 - 0 | Chivas Guadalajara 2 | -0.25 |
8 - 4
(3-2)
|
2.25
1.0
|
80 - 76
40 - 41
|
14 - 6
7 - 2
|
|
||||
03:00 | Full | 2 Petapa | 2 - 0 | Xelaju 3 | -0.5 |
7 - 4
(5-1)
|
2.25
1.0
|
76 - 54
49 - 19
|
14 - 8
10 - 2
|
|
||||
03:00 | Full | NGU Nagoya FC Women | 3 - 4 | Kibi University Women | -0.75 |
2 - 4
(0-4)
|
2.5
1.0
|
38 - 56
14 - 25
|
13 - 7
4 - 2
|
|
||||
03:30 | Full | 1 Waterside Karori | 1 - 2 | Stop Out 2 | +0.75 |
7 - 3
(3-2)
|
4.0
1.5
|
52 - 54
20 - 33
|
19 - 17
5 - 11
|
|
||||
03:30 | Western Suburbs Women | 0 - 0 | Parapine ITM Upper Hutt City Women | +0.5 |
0 - 0
|
3.75
1.5
|
-
|
-
|
||||||
03:30 | Full | 2 Portland Thorns Women | 1 - 1 | Washington Spirit Women 1 | -0.75 |
5 - 6
(1-4)
|
2.75
1.25
|
79 - 75
29 - 44
|
9 - 16
3 - 12
|
|
||||
03:30 | 65 ' | 1 Taroona | 1 - 3 | Beachside FC 1 | +1.25 (+0.5) |
3 - 3
(1-2)
|
4.0 (5.25)
|
39 - 59
29 - 40
|
10 - 7
6 - 4
|
|
||||
03:30 | Full | Northern Rangers B | 4 - 2 | Devonport City Reserves 1 1 | +2.0 |
12 - 4
(2-3)
|
4.5
1.75
|
91 - 89
38 - 47
|
12 - 8
3 - 4
|
|
||||
03:40 | Full | 2 Clarence United Reserves | 1 - 4 | Kingborough Lions Reserves 3 |
5 - 7
(1-6)
|
|
35 - 98
17 - 53
|
9 - 29
5 - 18
|
|
|||||
03:43 | Full | 1 Selwyn United | 2 - 4 | Cashmere Technical |
3 - 12
(0-4)
|
|
53 - 112
30 - 56
|
4 - 8
2 - 5
|
|
|||||
03:45 | Full | FC Twenty 11 | 3 - 0 | Canterbury University | -0.75 |
7 - 0
(7-0)
|
3.75
1.5
|
63 - 30
34 - 9
|
19 - 6
11 - 1
|
|
||||
03:45 | Full | 3 Nomads United | 1 - 0 | Coastal Spirit 1 | +0.75 |
6 - 5
(2-3)
|
4.0
1.5
|
48 - 47
29 - 23
|
15 - 9
8 - 6
|
|
||||
03:45 | 28 ' | Western Springs AFC Reserves | 0 - 0 | Waitakere City Reserves | -1.0 (-0.75) |
1 - 1
|
4.5 (3.25)
1.75 (0.75)
|
20 - 11
|
5 -
|
|
||||
04:00 | Full | 1 Northcote City U20 | 2 - 1 | Kingston City U20 | 0.0 |
4 - 3
(3-3)
|
3.25
1.5
|
34 - 28
15 - 15
|
13 - 9
8 - 6
|
|
||||
04:00 | Full | 4 Central United Auckland | 2 - 3 | Birkenhead United 2 | -0.25 |
7 - 6
(6-1)
|
3.25
1.25
|
31 - 35
13 - 22
|
14 - 13
9 - 9
|
|
||||
04:00 | Full | 1 2 East Coast Bays | 2 - 3 | Hamilton Wanderers AFC 5 | -0.75 |
4 - 7
(0-1)
|
3.25
1.25
|
77 - 99
39 - 50
|
5 - 7
2 - 2
|
|
||||
04:00 | Full | 3 Eastern Suburbs Auckland | 3 - 1 | Manukau United 2 | +0.25 |
7 - 5
(3-2)
|
3.25
1.25
|
83 - 89
47 - 40
|
9 - 7
6 - 5
|
|
||||
04:00 | Full | 3 Glenfield Rovers | 2 - 1 | Bay Olympic | -1.25 |
9 - 1
(5-0)
|
3.5
1.5
|
38 - 20
17 - 15
|
16 - 3
8 - 2
|
|
||||
04:00 | Full | Onehunga Sports | 2 - 1 | Three Kings United 2 | -1.25 |
10 - 5
(4-3)
|
3.5
1.5
|
95 - 50
48 - 24
|
6 - 4
3 - 3
|
|
||||
04:30 | Full | Lower Hutt City | 5 - 2 | Havelock North Wanderers 1 | -1.25 |
8 - 6
(3-3)
|
4.0
1.5
|
92 - 74
43 - 42
|
17 - 8
11 - 3
|
|
||||
04:30 | Half ' | 1 3 Wairarapa United | 3 - 2 | Wellington United 1 | +0.5 (0.0) |
4 - 10
(3-3)
|
3.75 (5.5)
|
57 - 91
37 - 35
|
20 - 21
14 - 7
|
|
||||
04:36 | Full | 3 Para Hills Reserves | 1 - 2 | West Adelaide Reserves 1 |
2 - 7
(1-4)
|
|
22 - 21
12 - 9
|
9 - 10
4 - 6
|
|
|||||
04:38 | Full | 1 Adelaide City Reserves | 7 - 2 | Croydon Kings Reserves 4 |
7 - 4
(2-0)
|
|
52 - 48
30 - 23
|
23 - 10
10 - 5
|
|
|||||
05:00 | Full | 1 [12] Shimizu S-Pulse | 0 - 1 | FC Tokyo [5] 1 | +0.25 |
5 - 2
(2-2)
|
2.0
0.75
|
48 - 39
24 - 21
|
17 - 8
9 - 1
|
|
||||
05:00 | Full | Inac Leonessa Women | 2 - 1 | Nojima Women | -1.25 |
6 - 2
(2-2)
|
2.75
1.25
|
35 - 18
19 - 10
|
13 - 5
3 - 3
|
|
||||
05:00 | Full | Nittaidai FC Women | 2 - 3 | Albirex Niigata Women | +0.75 |
5 - 3
(4-2)
|
2.5
1.0
|
35 - 28
18 - 15
|
7 - 14
2 - 9
|
|
||||
05:00 | Full | University of Tasmania Women | 0 - 5 | Ulverstone Women 1 | +3.0 |
5 - 14
(5-8)
|
4.75
2.0
|
25 - 122
12 - 63
|
2 - 21
2 - 9
|
|
||||
05:30 | Full | 1 Clarence United | 1 - 1 | Kingborough Lions | +2.5 |
4 - 15
(2-6)
|
4.0
1.75
|
50 - 95
26 - 43
|
6 - 10
2 - 6
|
|
||||
05:30 | Full | 3 Newcastle Jets FC U21 | 0 - 1 | Maitland FC | +0.5 |
7 - 8
(4-5)
|
3.25
1.5
|
67 - 84
36 - 43
|
12 - 13
6 - 7
|
|
||||
05:30 | Full | 3 SWQ Thunder U20 | 5 - 6 | Sunshine Coast U20 1 | -1.5 |
8 - 3
(4-2)
|
4.5
1.75
|
36 - 24
18 - 15
|
8 - 14
1 - 8
|
|
||||
05:34 | Full | 3 South Cardiff | 2 - 1 | Cooks Hill United 1 1 |
3 - 9
(1-5)
|
|
56 - 102
27 - 49
|
6 - 10
3 - 6
|
|
|||||
05:36 | Full | 4 Kahibah FC | 2 - 3 | Singleton Strikers FC 2 |
5 - 5
(2-3)
|
|
97 - 71
38 - 39
|
12 - 16
4 - 12
|
|
|||||
06:00 | Full | 1 [2] Vegalta Sendai | 0 - 3 | Jubilo Iwata [11] 2 | -0.25 |
9 - 2
(3-1)
|
2.25
0.75
|
71 - 47
28 - 23
|
7 - 11
1 - 2
|
|
||||
06:00 | Full | 1 [1] Sanfrecce Hiroshima | 1 - 0 | Sagan Tosu [14] 3 | -0.5 |
4 - 2
(1-1)
|
2.25
0.75
|
83 - 65
35 - 36
|
11 - 10
7 - 5
|
|
||||
06:00 | Full | FC Seoul | 3 - 0 | Daegu FC 2 1 | -0.5 |
3 - 4
(2-1)
|
2.25
1.0
|
49 - 68
27 - 27
|
14 - 16
5 - 10
|
|
||||
06:00 | Full | Jeonnam Dragons | 1 - 4 | Gangwon FC 1 1 | +0.25 |
1 - 6
(0-4)
|
3.0
1.25
|
88 - 62
30 - 32
|
25 - 11
6 - 5
|
|
||||
06:00 | Full | 1 Busan I Park | 3 - 0 | FC Anyang 2 1 | -0.75 |
2 - 2
(1-0)
|
2.25
1.0
|
59 - 41
24 - 18
|
14 - 1
4 - 1
|
|
||||
06:00 | Full | 3 [14] Northcote City | 3 - 1 | Kingston City [9] 3 1 | 0.0 |
4 - 5
(3-2)
|
3.0
1.25
|
38 - 35
22 - 15
|
11 - 7
7 - 3
|
|
||||
06:00 | Full | Murray United | 2 - 0 | Box Hill United |
3 - 6
(2-4)
|
|
31 - 45
11 - 23
|
10 - 10
3 - 6
|
|
|||||
06:00 | Full | 3 Langwarrin | 0 - 1 | Eastern Lions 1 | -0.75 |
2 - 7
(2-6)
|
2.75
1.0
|
53 - 52
22 - 31
|
14 - 15
8 - 12
|
|
||||
06:00 | Full | 1 Moreland Zebras | 0 - 0 | Altona Magic | -0.25 |
4 - 3
(2-2)
|
2.75
1.0
|
22 - 27
8 - 13
|
9 - 10
2 - 6
|
|
||||
06:00 | Full | Sunshine George Cross | 2 - 2 | Whittlesea Ranges 1 |
1 - 11
(0-3)
|
|
45 - 56
25 - 24
|
8 - 17
4 - 8
|
|
|||||
06:00 | Full | 1 2 Monaro Panthers | 0 - 3 | Riverina Rhinos 1 | 0.0 |
5 - 5
(0-3)
|
3.25
1.25
|
113 - 78
48 - 47
|
13 - 14
2 - 9
|
|
||||
06:00 | Full | Armadale U20 | 0 - 6 | Subiaco AFC U20 | +0.5 |
4 - 7
(4-2)
|
3.5
1.5
|
48 - 48
23 - 22
|
8 - 19
4 - 10
|
|
||||
06:00 | Full | 2 Bayswater City U20 | 4 - 2 | Floreat Athena U20 2 | -1.25 |
6 - 3
(4-2)
|
4.25
1.75
|
46 - 24
17 - 13
|
26 - 8
6 - 4
|
|
||||
06:00 | Full | 2 Inglewood Utd U20 | 3 - 1 | Forrestfield United U20 3 1 | +0.5 |
5 - 7
(2-6)
|
3.5
1.5
|
56 - 50
27 - 23
|
14 - 21
7 - 12
|
|
||||
06:00 | Full | 1 SKA Energia Khabarovsk Reserves | 4 - 2 | Dinamo Moscow Reserves | +1.5 |
7 - 2
(4-0)
|
3.25
1.25
|
62 - 84
37 - 32
|
12 - 8
7 - 3
|
|
||||
06:00 | Full | Cockburn City U20 | 0 - 2 | Sorrento U20 1 | -1.25 |
10 - 2
(5-1)
|
3.75
1.5
|
60 - 44
28 - 22
|
22 - 13
13 - 7
|
|
||||
06:00 | Full | 3 Moreland City SC | 2 - 2 | Melbourne City FC U21 3 1 | -0.25 |
10 - 4
(5-2)
|
3.25
1.25
|
49 - 34
18 - 19
|
16 - 10
7 - 5
|
|
||||
06:15 | Full | 1 Box Hill Women | 0 - 4 | Calder Utd SC Women | +2.0 |
3 - 5
(2-3)
|
4.25
1.75
|
37 - 70
20 - 31
|
15 - 29
9 - 16
|
|
||||
06:15 | Western Springs AFC | 0 - 0 | Waitakere City | 0.0 |
0 - 0
|
3.25
1.25
|
-
|
-
|
||||||
06:30 | Full | 1 Adelaide City | 3 - 2 | Croydon Kings 1 | -1.75 |
8 - 5
(3-2)
|
3.5
1.5
|
50 - 55
24 - 28
|
22 - 10
11 - 6
|
|
||||
06:30 | Full | 1 Para Hills Knights | 1 - 2 | West Adelaide 4 | +0.25 |
6 - 4
(4-2)
|
3.5
1.5
|
39 - 18
19 - 11
|
8 - 7
2 - 5
|
|
||||
06:30 | Full | Fulham United FC | 3 - 0 | Cove 2 | -0.75 |
10 - 6
(3-2)
|
3.25
1.25
|
32 - 32
16 - 15
|
10 - 3
4 - 2
|
|
||||
06:30 | Western Strikers | 0 - 0 | Noarlunga United | -0.5 |
0 - 0
|
3.25
1.25
|
-
|
-
|
||||||
06:30 | Adelaide Raiders | 0 - 0 | Salisbury United | -1.25 |
0 - 0
|
3.5
1.5
|
-
|
-
|
||||||
06:30 | Full | Adelaide Blue Eagles | 6 - 0 | Port Adelaide Pirates | -0.75 |
3 - 4
(1-1)
|
3.25
1.25
|
62 - 47
32 - 23
|
26 - 3
15 - 1
|
|
||||
06:30 | Full | 3 White City | 1 - 0 | Seaford Rangers 3 | -0.5 |
8 - 8
(3-3)
|
3.0
1.25
|
36 - 42
19 - 18
|
9 - 16
5 - 5
|
|
||||
06:45 | Full | 2 Wellington Olympic | 3 - 1 | Miramar Rangers 1 | 0.0 |
2 - 4
(1-0)
|
4.0
1.5
|
80 - 57
49 - 15
|
15 - 8
6 - 4
|
|
||||
07:00 | Full | 1 [5] Tokyo Verdy | 3 - 0 | Mito Hollyhock [6] 2 1 | -0.25 |
4 - 4
(2-2)
|
2.0
0.75
|
63 - 54
25 - 28
|
13 - 6
4 - 3
|
|
||||
07:00 | Full | 3 [21] Kyoto Sanga FC | 1 - 2 | Roasso Kumamoto [8] 3 1 | -0.25 |
3 - 2
(3-0)
|
2.25
0.75
|
55 - 43
34 - 14
|
5 - 14
5 - 4
|
|
||||
07:00 | Full | 2 Daejeon Citizen | 1 - 2 | Seongnam FC | +0.5 |
6 - 4
(3-2)
|
2.25
0.75
|
81 - 59
42 - 25
|
17 - 8
8 - 4
|
|
||||
07:00 | Full | 1 Gwangju FC | 5 - 0 | Suwon FC 1 | 0.0 |
4 - 1
(4-0)
|
2.0
0.75
|
40 - 15
-
|
8 - 5
-
|
|
||||
07:00 | Full | 1 JEF Utd Chiba Women | 2 - 2 | Urawa Red Diamonds Women 1 | +0.5 |
2 - 6
(2-1)
|
2.25
1.0
|
49 - 51
26 - 18
|
10 - 6
8 -
|
|
||||
07:00 | Full | 2 Lions FC U20 | 0 - 1 | Brisbane City U20 1 | +0.75 |
7 - 5
(3-2)
|
3.5
1.5
|
40 - 27
22 - 14
|
9 - 17
5 - 9
|
|
||||
07:24 | Full | 1 North Pine Reserves | 3 - 1 | Mount Gravatt Hawks Reserves 2 |
9 - 2
(5-0)
|
|
99 - 53
42 - 29
|
23 - 2
12 -
|
|
|||||
07:24 | Full | 1 Coomera | 3 - 1 | Murwillumbah 5 1 |
5 - 3
(3-1)
|
|
62 - 71
25 - 44
|
17 - 14
4 - 8
|
|
|||||
07:25 | Full | Campbelltown Reserves | 2 - 2 | Adelaide Comets Reserves |
3 - 6
(3-4)
|
|
40 - 31
10 - 12
|
7 - 6
2 - 1
|
|
|||||
07:30 | Launceston City | 0 - 0 | South Hobart | +1.0 |
0 - 0
|
4.0
1.5
|
-
|
-
|
||||||
07:30 | Northern Rangers | 0 - 0 | Devonport City | +1.25 |
0 - 0
|
4.0
1.75
|
-
|
-
|
||||||
07:30 | Full | 1 Sutherland Sharks U20 | 4 - 1 | Apia L Tigers U20 1 | -1.25 |
2 - 9
(1-4)
|
3.25
1.25
|
38 - 36
20 - 20
|
13 - 10
7 - 4
|
|
||||
07:30 | Full | 1 1 Persipura Jayapura | 2 - 1 | Mitra Kukar 2 1 | -1.25 |
5 - 8
(2-2)
|
2.75
1.25
|
61 - 66
34 - 23
|
6 - 8
5 - 1
|
|
||||
07:34 | Full | 1 2 Grange Thistle Reserves | 4 - 3 | Taringa Rovers Reserves 2 |
3 - 8
(1-3)
|
|
49 - 53
27 - 24
|
12 - 14
5 - 9
|
|
|||||
07:55 | 50 ' | Bankstown Berries U20 | 0 - 0 | Northern Tigers U20 | +1.75 (+1.25) |
1 - 2
(0-1)
|
3.5 (2)
|
18 - 42
15 - 35
|
1 - 4
1 - 4
|
|
||||
08:00 | Full | [10] Urawa Red Diamonds | 0 - 0 | Consadole Sapporo [4] 2 | -0.5 |
10 - 2
(5-1)
|
2.75
1.0
|
57 - 38
25 - 21
|
12 - 6
6 - 3
|
|
||||
08:00 | Full | 2 [6] Kawasaki Frontale | 4 - 1 | Kashima Antlers [8] 3 1 | -0.25 |
4 - 7
(3-4)
|
2.5
1.0
|
55 - 67
27 - 28
|
17 - 13
7 - 5
|
|
||||
08:00 | Full | 2 [16] Yokohama F-Marinos | 4 - 4 | Shonan Bellmare [15] 1 | -0.5 |
13 - 3
(3-1)
|
2.5
1.0
|
130 - 43
43 - 24
|
20 - 9
8 - 7
|
|
||||
08:00 | Full | [9] Vissel Kobe | 3 - 0 | Nagoya Grampus [17] 4 | -0.5 |
5 - 7
(5-2)
|
2.75
1.25
|
68 - 66
43 - 21
|
18 - 13
13 - 6
|
|
||||
08:00 | Full | Pohang Steelers | 0 - 2 | Sangju Sangmu | -0.25 |
3 - 2
(0-1)
|
2.5
1.0
|
74 - 53
33 - 25
|
11 - 18
4 - 7
|
|
||||
08:00 | Full | 1 Armadale | 2 - 2 | Subiaco AFC | 0.0 |
4 - 5
(2-3)
|
3.0
1.25
|
45 - 41
23 - 17
|
12 - 6
6 - 1
|
|
||||
08:00 | Perth Glory U21 | 0 - 0 | Stirling Lions |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
08:00 | Full | 3 [5] Cockburn City | 2 - 1 | Sorrento [7] | 0.0 |
9 - 6
(4-5)
|
3.25
1.25
|
64 - 52
29 - 24
|
31 - 12
13 - 6
|
|
||||
08:00 | Full | 1 Perth SC | 0 - 1 | Balcatta 3 | -1.25 |
12 - 2
(5-1)
|
3.25
1.5
|
42 - 38
18 - 13
|
23 - 9
9 - 3
|
|
||||
08:00 | Full | 2 [2] Bayswater City | 0 - 2 | Floreat Athena [10] 3 | -1.0 |
5 - 2
(2-0)
|
3.5
1.5
|
27 - 22
15 - 7
|
14 - 8
7 - 4
|
|
||||
08:00 | Full | 2 Inglewood United | 2 - 0 | Forrestfield Utd 1 | -0.75 |
5 - 5
(1-0)
|
3.25
1.5
|
64 - 63
28 - 34
|
9 - 12
2 - 6
|
|
||||
08:00 | Full | SWQ Thunder | 0 - 0 | Sunshine Coast 2 | -3.25 |
13 - 6
(8-5)
|
5.0
2.25
|
37 - 26
15 - 12
|
24 - 7
9 - 2
|
|
||||
08:00 | Full | 2 Hume City U20 | 0 - 3 | South Melbourne U20 1 | +0.5 |
5 - 5
(4-3)
|
3.0
1.25
|
68 - 73
34 - 40
|
6 - 18
3 - 6
|
|
||||
08:00 | Full | 1 1 Dandenong Thunder U20 | 0 - 1 | Bulleen Lions U20 1 | -0.5 |
7 - 6
(4-2)
|
3.25
1.25
|
37 - 38
22 - 18
|
17 - 7
11 - 3
|
|
||||
08:00 | Full | 1 Blacktown City U20 | 4 - 2 | Marconi Stallions U20 2 | -0.5 |
7 - 0
(5-0)
|
3.25
1.25
|
44 - 37
21 - 20
|
22 - 10
14 - 5
|
|
||||
08:00 | Full | Hakoah Sydney City East U20 | 1 - 0 | Sydney United U20 1 | +0.5 |
6 - 6
(2-2)
|
3.5
1.5
|
33 - 36
18 - 14
|
12 - 7
5 - 1
|
|
||||
08:00 | Full | Western Pride FC Women | 3 - 3 | Eastern Suburbs NPL Women | +1.5 |
2 - 8
(1-5)
|
4.5
2.0
|
42 - 32
23 - 16
|
18 - 18
10 - 14
|
|
||||
08:00 | Full | 3 Dianella White Eagles | 8 - 1 | UWA-Nedlands FC 1 | -0.75 |
6 - 4
(2-0)
|
3.75
1.5
|
73 - 81
44 - 47
|
10 - 7
3 - 5
|
|
||||
08:00 | Full | 4 Stirling Lions | 2 - 3 | Perth Glory U21 2 | +0.25 |
2 - 8
(1-2)
|
3.5
1.5
|
19 - 45
11 - 19
|
8 - 13
6 - 4
|
|
||||
08:00 | Full | 2 Shenyang Dongjin | 0 - 1 | Jiangsu Yancheng Dingli FC 2 | +0.5 |
2 - 9
(1-7)
|
2.25
1.0
|
59 - 74
26 - 39
|
3 - 9
2 - 3
|
|
||||
08:00 | Full | 3 Jilin Baijia | 0 - 0 | Yinchuan Helanshan 1 | +0.25 |
6 - 1
(4-1)
|
2.25
1.0
|
81 - 90
47 - 36
|
3 - 9
1 - 2
|
|
||||
08:00 | Full | 3 Shenzhen Pengcheng | 1 - 2 | Nantong Zhiyun 1 | +0.75 |
5 - 10
(0-8)
|
2.5
1.0
|
44 - 68
10 - 45
|
9 - 5
1 - 4
|
|
||||
08:00 | Full | 5 Zhenjiang Huasa | 1 - 0 | Hainan Boying Seamen 2 | -0.25 |
4 - 2
(3-2)
|
2.25
0.75
|
47 - 48
26 - 26
|
9 - 8
7 - 1
|
|
||||
08:00 | Full | 3 Sichuan Jiuniu | 0 - 0 | Jiangxi Liansheng | -0.25 |
4 - 5
(3-2)
|
2.25
1.0
|
48 - 39
23 - 15
|
6 - 5
3 - 1
|
|
||||
08:00 | Full | 2 Shanghai Sunfun | 0 - 2 | Suzhou Dongwu 1 | +2.0 |
3 - 5
(0-5)
|
3.0
1.25
|
21 - 71
-
|
6 - 6
-
|
|
||||
08:00 | 16 ' | AC Carina Reserves | 2 - 0 | Slacks Creek Reserves | -1.5 (-1.75) |
4 - 0
|
4.75 (6.25)
(3.25)
|
24 - 5
|
6 -
|
|
||||
08:22 | Full | 3 Albany Creek | 3 - 0 | Bayside United 2 |
4 - 3
(3-2)
|
|
36 - 45
18 - 22
|
20 - 8
8 - 2
|
|
|||||
08:30 | Full | 1 [11] Hebei CFFC | 0 - 0 | Beijing Renhe [12] 2 | -0.75 |
5 - 8
(3-3)
|
2.5
1.0
|
32 - 23
2 - 1
|
1 - 4
-
|
|
||||
08:30 | Full | 1 [8] Shanghai Shenxin | 1 - 2 | Meizhou Hakka [3] 1 | -0.75 |
5 - 2
(3-0)
|
2.75
1.25
|
111 - 69
60 - 24
|
13 - 8
5 - 3
|
|
||||
08:30 | Full | 3 Yanbian Fude FC | 2 - 3 | Heilongjiang Lava Spring 1 | -0.5 |
2 - 3
(1-2)
|
2.5
1.0
|
55 - 46
24 - 23
|
8 - 7
5 - 4
|
|
||||
08:30 | Full | 1 Beijing Institute | 0 - 2 | Shenyang Urban 1 | +0.25 |
1 - 7
(0-4)
|
2.25
1.0
|
66 - 91
19 - 45
|
7 - 16
2 - 7
|
|
||||
08:30 | Full | 2 Dalian Chanjoy | 1 - 1 | Hebei Elite FC 2 | +0.5 |
1 - 3
(1-3)
|
2.25
0.75
|
92 - 87
46 - 45
|
6 - 7
2 - 4
|
|
||||
08:30 | Full | 2 Bnei Yehuda Tel Aviv U19 | 1 - 2 | Hapoel Raanana U19 5 | +0.25 |
4 - 4
(1-3)
|
2.5
1.0
|
62 - 74
27 - 41
|
1 - 2
1 - 1
|
|
||||
09:00 | Full | Lions FC | 3 - 0 | Cairns FC 1 | -2.0 |
7 - 0
(2-0)
|
4.25
1.75
|
104 - 43
46 - 21
|
20 - 2
8 - 2
|
|
||||
09:00 | Full | 1 Peninsula Power | 1 - 1 | Logan Lightning 1 | -1.75 |
16 - 7
(7-4)
|
4.75
2.0
|
54 - 25
27 - 15
|
30 - 8
14 - 4
|
|
||||
09:00 | Full | Brisbane Wolves | 7 - 0 | Wide Bay | -5.0 |
11 - 10
(7-6)
|
6.5
|
46 - 20
21 - 11
|
33 - 11
14 - 7
|
|
||||
09:00 | Ballarat City FC | 0 - 0 | North Geelong |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
09:00 | Full | 1 Hamilton Olympic | 2 - 3 | Edgeworth Eagles 1 | +0.75 |
2 - 12
(1-7)
|
3.25
1.25
|
42 - 66
22 - 27
|
7 - 15
3 - 6
|
|
||||
09:00 | Full | 2 Debreceni U19 | 1 - 4 | Illes Akademia Haladas U19 | +1.25 |
5 - 6
(3-1)
|
3.5
1.5
|
40 - 82
16 - 44
|
16 - 20
8 - 5
|
|
||||
09:00 | Full | 3 Gyor Eto FC U19 | 1 - 2 | MTK Budapest U19 | +0.75 |
1 - 10
(0-6)
|
3.25
1.25
|
29 - 29
8 - 13
|
5 - 8
2 - 1
|
|
||||
09:00 | Full | 1 2 Bnei Sakhnin U19 | 2 - 2 | Hapoel Rishon Letzion U19 1 | -0.75 |
6 - 9
(0-6)
|
2.5
1.0
|
51 - 46
29 - 20
|
9 - 8
4 - 4
|
|
||||
09:00 | Full | 4 FK Tosno Reserves | 4 - 1 | Amkar Perm Reserves 3 | -0.75 |
9 - 5
(7-2)
|
2.75
1.25
|
62 - 59
37 - 26
|
14 - 12
9 - 6
|
|
||||
09:00 | Full | 2 Logan Lightning Women | 4 - 2 | Sunshine Coast Women | -0.75 |
5 - 2
(4-0)
|
4.25
1.75
|
86 - 50
53 - 17
|
17 - 12
11 - 5
|
|
||||
09:00 | Full | 1 Kerkyra U20 | 0 - 1 | Asteras Tripolis U20 1 | +1.0 |
4 - 4
(3-2)
|
3.0
1.25
|
44 - 78
20 - 43
|
3 - 6
2 - 3
|
|
||||
09:00 | Full | AEK Athens U20 | 2 - 1 | Levadiakos U20 | -0.75 |
9 - 8
(6-2)
|
2.5
1.0
|
102 - 66
42 - 29
|
14 - 11
6 - 3
|
|
||||
09:00 | Full | 4 Panionios U20 | 2 - 2 | Panathinaikos U20 1 | +0.75 |
4 - 8
(3-4)
|
3.0
1.25
|
48 - 89
19 - 50
|
9 - 9
4 - 3
|
|
||||
09:00 | Full | 1 Western University FC | 0 - 3 | Visakha FC 1 | +1.5 |
4 - 4
(3-2)
|
3.5
1.5
|
78 - 111
44 - 51
|
3 - 9
3 - 3
|
|
||||
09:00 | Full | Karabukspor U21 | 2 - 0 | Bursaspor U21 | +1.25 |
4 - 7
(3-2)
|
3.0
1.25
|
67 - 96
29 - 51
|
11 - 14
5 - 10
|
|
||||
09:00 | Full | 2 Hrvatski Dragovoljac U19 | 4 - 1 | NK Lokomotiva Zagreb U19 3 | +1.25 |
6 - 5
(4-1)
|
3.5
1.5
|
29 - 56
15 - 30
|
10 - 15
5 - 5
|
|
||||
09:00 | Full | 5 AS Stiinta Miroslava | 0 - 1 | Dunarea Calarasi 1 | +1.0 |
6 - 3
(3-1)
|
2.75
1.0
|
38 - 37
16 - 16
|
7 - 4
4 - 2
|
|
||||
09:00 | Full | 2 CS Luceafarul Oradea | 4 - 1 | Balotesti 1 | -0.5 |
7 - 2
(2-0)
|
2.75
1.25
|
86 - 39
46 - 11
|
24 - 5
13 -
|
|
||||
09:00 | Full | 3 Foresta Suceava | 0 - 1 | CS Afumati 1 | +0.25 |
7 - 8
(2-6)
|
2.75
1.0
|
68 - 75
27 - 39
|
12 - 15
6 - 8
|
|
||||
09:00 | Full | 1 Pandurii Targu Jiu | 1 - 1 | UTA Arad 3 1 | 0.0 |
6 - 5
(2-2)
|
2.75
1.0
|
72 - 43
32 - 20
|
14 - 8
5 - 4
|
|
||||
09:00 | Full | 2 Baoding Yingli | 0 - 0 | Yanbian Beiguo 1 | -0.5 |
8 - 0
(3-0)
|
2.25
0.75
|
67 - 41
30 - 25
|
19 - 9
6 - 7
|
|
||||
09:00 | Full | 4 Puskas Academy U19 | 1 - 3 | Ferencvarosi U19 1 | -0.5 |
4 - 3
(4-2)
|
3.25
1.25
|
38 - 36
17 - 20
|
11 - 11
6 - 5
|
|
||||
09:00 | Full | 2 Budapest Honved U19 | 3 - 1 | Videoton FC U19 | -1.25 |
11 - 4
(6-2)
|
3.25
1.25
|
29 - 7
13 - 4
|
11 - 3
6 - 2
|
|
||||
09:03 | Full | 1 North Pine | 3 - 1 | Mount Gravatt Hawks | -1.25 |
1 - 6
(1-4)
|
3.5
|
49 - 43
23 - 19
|
16 - 13
6 - 10
|
|
||||
09:15 | Full | FK Olympia Praha | 1 - 4 | Frydek Mistek 2 | -0.25 |
6 - 6
(1-4)
|
2.5
1.0
|
65 - 58
28 - 28
|
16 - 14
5 - 6
|
|
||||
09:15 | Full | 1 Rochedale Rovers | 2 - 0 | Holland Park Hawks | -1.0 |
6 - 8
(5-5)
|
4.5
2.0
|
66 - 65
33 - 30
|
9 - 11
5 - 5
|
|
||||
09:15 | Full | 2 FC Pisek | 4 - 2 | SK Sokol Brozany 2 | -1.25 |
4 - 5
(2-3)
|
3.0
1.25
|
65 - 41
31 - 25
|
12 - 7
7 - 2
|
|
||||
09:15 | Full | 2 MFK Chrudim | 0 - 1 | Slavoj Vysehrad 3 | -1.5 |
17 - 0
(5-0)
|
3.0
1.25
|
56 - 17
27 - 8
|
19 - 7
7 - 4
|
|
||||
09:15 | Annerley Women | 0 - 0 | University of Queensland BPL Women |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
09:24 | Full | 1 The Gap NPL Women | 3 - 4 | Lions FC Women 1 | -0.5 |
8 - 4
(2-3)
|
4.0
1.75
|
56 - 39
23 - 21
|
16 - 15
7 - 11
|
|
||||
09:30 | Full | 3 Sutherland Sharks | 3 - 3 | Apia L Tigers 2 | +0.75 |
3 - 10
(1-10)
|
3.25
1.25
|
33 - 45
16 - 23
|
9 - 14
2 - 11
|
|
||||
09:30 | Full | FK Pribram U19 | 1 - 0 | Banik Ostrava U19 1 | -0.25 |
4 - 10
(1-5)
|
3.25
1.25
|
42 - 57
21 - 26
|
22 - 22
10 - 12
|
|
||||
09:30 | Full | 2 FC Fastav Zlin U19 | 1 - 5 | Sigma Olomouc U19 2 | +0.5 |
2 - 8
(1-5)
|
3.0
1.25
|
35 - 42
18 - 19
|
10 - 16
7 - 8
|
|
||||
09:30 | Full | 1 Mlada Boleslav U19 | 2 - 0 | Frydek Mistek U19 2 | -2.0 |
7 - 3
(6-0)
|
3.0
1.25
|
38 - 19
20 - 7
|
22 - 8
12 - 2
|
|
||||
09:30 | Full | 1 FK Litomericko | 2 - 2 | Benatky Nad Jizerou 1 | -1.0 |
6 - 4
(3-3)
|
3.25
1.25
|
45 - 82
27 - 41
|
8 - 14
4 - 8
|
|
||||
09:30 | Real Kashmir FC | 0 - 0 | Hindustan FC |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
09:30 | Full | 1 [4] Binh Phuoc | 0 - 2 | Viettel [4] 4 | -0.5 |
6 - 2
(1-0)
|
2.5
1.0
|
40 - 36
18 - 14
|
8 - 6
5 - 1
|
|
||||
09:30 | Full | 1 [9] Cong An Nhan Dan | 1 - 0 | Dak Lak [2] 1 | +0.25 |
9 - 2
(7-1)
|
2.5
0.75
|
99 - 75
52 - 38
|
9 - 4
8 - 2
|
|
||||
09:30 | Full | 4 Atromitos U20 | 2 - 1 | Platanias U20 4 | -1.25 |
8 - 6
(5-2)
|
3.0
1.25
|
55 - 33
23 - 16
|
14 - 4
6 - 1
|
|
||||
09:30 | Full | 3 Beitar Jerusalem U19 | 1 - 0 | Hapoel Tel Aviv U19 1 | -0.25 |
3 - 6
(2-3)
|
2.5
1.0
|
36 - 67
17 - 33
|
13 - 10
5 - 4
|
|
||||
09:30 | Full | 4 Madura United | 3 - 2 | Arema FC 4 | -1.0 |
6 - 1
(5-1)
|
2.75
1.25
|
39 - 18
19 - 8
|
18 - 5
9 - 2
|
|
||||
09:30 | Full | Ilves Kissat | 3 - 1 | NoPS 2 | -1.5 |
5 - 2
(1-1)
|
4.0
1.5
|
65 - 54
32 - 22
|
15 - 12
11 - 5
|
|
||||
09:30 | Joondalup United U20 | 0 - 0 | ECU Joondalup U20 |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
09:30 | Full | 1 1 Kraluv Dvur | 0 - 1 | FK Loko Vltavin | 0.0 |
3 - 11
(3-5)
|
3.0
1.25
|
29 - 59
12 - 24
|
3 - 25
2 - 11
|
|
||||
09:30 | Joondalup United U20 | 0 - 0 | ECU Joondalup U20 | +2 |
0 - 0
|
3.75
|
-
|
-
|
||||||
09:34 | Full | Eastern Suburbs | 8 - 2 | Ipswich Knights 3 | -1.5 |
10 - 2
(5-0)
|
4.75
2.0
|
54 - 41
29 - 21
|
36 - 12
18 - 5
|
|
||||
09:38 | Full | 1 1 Grange Thistle | 1 - 1 | Taringa Rovers 1 |
11 - 5
(3-3)
|
|
35 - 39
19 - 16
|
22 - 17
9 - 7
|
|
|||||
09:45 | Full | 1 Athletic Bilbao Women | 1 - 0 | Levante UD Women | -0.5 |
3 - 7
(3-2)
|
2.75
1.25
|
46 - 51
23 - 22
|
8 - 10
6 - 5
|
|
||||
10:00 | Full | 1 [20] Ehime FC | 0 - 0 | Ventforet Kofu [17] 4 | +0.25 |
1 - 7
(1-4)
|
2.0
0.75
|
26 - 83
14 - 42
|
2 - 8
1 - 2
|
|
||||
10:00 | Full | 1 Blacktown City | 0 - 1 | Marconi Stallions 1 1 | -1.0 |
8 - 2
(6-0)
|
2.75
1.25
|
53 - 61
27 - 28
|
19 - 17
10 - 9
|
|
||||
10:00 | Full | Hakoah Sydney City East | 2 - 0 | Sydney United 58 2 | +0.5 |
4 - 9
(2-3)
|
3.0
1.25
|
37 - 46
18 - 20
|
13 - 13
6 - 4
|
|
||||
10:00 | Full | Western Pride FC | 6 - 1 | Brisbane Roar FC U21 1 | -1.5 |
6 - 3
(4-1)
|
3.75
2.0
|
41 - 27
19 - 14
|
24 - 8
15 - 5
|
|
||||
10:00 | Magpies Crusaders | 0 - 0 | Redlands United | +1.0 |
0 - 0
|
4.5
1.75
|
-
|
-
|
||||||
10:00 | Full | 1 4 [12] Hume City | 0 - 1 | South Melbourne [8] 1 | +0.5 |
5 - 3
(1-2)
|
3.25
1.25
|
78 - 66
43 - 28
|
9 - 15
2 - 6
|
|
||||
10:00 | Full | 2 [11] Dandenong Thunder | 2 - 1 | Bulleen Lions [13] 1 | -0.25 |
8 - 1
(3-0)
|
2.75
1.25
|
52 - 43
24 - 23
|
15 - 7
8 - 4
|
|
||||
10:00 | Goulburn Valley Suns FC | 0 - 0 | Springvale White Eagles |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
10:00 | Full | 1 FC Zbrojovka Brno U19 | 3 - 2 | Hradec Kralove U19 3 | -1.5 |
2 - 11
(0-5)
|
3.5
1.5
|
44 - 43
20 - 19
|
14 - 13
5 - 5
|
|
||||
10:00 | Full | 2 Slovacko U19 | 3 - 1 | Opava U19 4 | -1.0 |
7 - 0
(3-0)
|
3.5
1.5
|
92 - 51
54 - 18
|
29 - 8
14 - 3
|
|
||||
10:00 | Full | 1 FK Teplice U19 | 4 - 1 | Viktoria Plzen U19 | +0.75 |
6 - 5
(4-5)
|
3.5
1.5
|
27 - 32
14 - 18
|
13 - 14
8 - 10
|
|
||||
10:00 | Full | 1 Canterbury Bankstown FC | 0 - 1 | Northern Tigers | +0.25 |
6 - 11
(3-1)
|
3.5
1.25
|
62 - 48
33 - 23
|
17 - 15
11 - 3
|
|
||||
10:00 | Full | Western Sydney Wanderers U21 | 1 - 1 | Central Coast Mariners U21 | +0.5 |
11 - 3
(5-1)
|
3.5
1.5
|
63 - 30
30 - 12
|
18 - 2
10 - 1
|
|
||||
10:00 | Full | 2 Zhetysu B | 1 - 0 | Aktobe Zhas 2 | -0.75 |
7 - 4
(3-1)
|
2.75
1.0
|
87 - 33
38 - 16
|
15 - 3
4 - 2
|
|
||||
10:00 | Full | 3 TSG Hoffenheim U19 | 2 - 3 | Bayern Munich U19 4 | -0.5 |
7 - 2
(4-0)
|
3.25
1.25
|
38 - 55
21 - 28
|
12 - 13
7 - 5
|
|
||||
10:00 | Full | 1 RB Leipzig U19 | 3 - 1 | Chemnitzer U19 6 | -2.0 |
6 - 1
(4-1)
|
3.75
1.75
|
34 - 18
22 - 7
|
23 - 8
13 - 3
|
|
||||
10:00 | Full | 2 Werder Bremen U19 | 2 - 0 | Union Berlin U19 3 | -1.5 |
8 - 5
(4-2)
|
3.5
1.5
|
40 - 27
22 - 8
|
19 - 10
5 - 4
|
|
||||
10:00 | Full | 2 Borussia Dortmund U19 | 2 - 2 | Cologne U19 1 | -1.25 |
1 - 8
(0-6)
|
3.5
1.5
|
37 - 39
21 - 22
|
13 - 17
7 - 9
|
|
||||
10:00 | Full | 2 Borussia M'gladbach U19 | 0 - 2 | Schalke U19 1 | +1.25 |
3 - 8
(1-5)
|
3.5
1.25
|
32 - 38
10 - 24
|
3 - 9
2 - 4
|
|
||||
10:00 | Full | 2 Fortuna Cologne U19 | 2 - 6 | Bayer Leverkusen U19 | +1.5 |
5 - 5
(2-1)
|
3.5
1.5
|
44 - 49
22 - 20
|
9 - 13
6 - 5
|
|
||||
10:00 | Full | 2 Paderborn U19 | 3 - 0 | SC Preussen Munster U19 1 1 | -0.5 |
2 - 5
(2-2)
|
3.0
1.25
|
73 - 65
37 - 25
|
13 - 4
6 - 3
|
|
||||
10:00 | Full | 1 Bochum U19 | 2 - 0 | Fortuna Dusseldorf U19 3 | -0.75 |
8 - 3
(4-2)
|
3.25
1.25
|
35 - 29
20 - 12
|
18 - 12
8 - 2
|
|
||||
10:00 | Full | 2 Dunajska Streda U19 | 2 - 4 | AS Trencin U19 2 | 0.0 |
2 - 5
(1-1)
|
3.25
1.25
|
27 - 30
15 - 15
|
8 - 14
6 - 6
|
|
||||
10:00 | Full | 1 2 Arsenal Tula Reserves | 0 - 3 | Zenit St Petersburg Reserves 1 | +0.75 |
9 - 9
(1-6)
|
3.0
1.25
|
67 - 90
22 - 44
|
7 - 14
4 - 9
|
|
||||
10:00 | Full | 1 Lokomotiv Moscow Reserves | 2 - 2 | FC Ufa Reserves | -1.0 |
7 - 6
(3-2)
|
2.75
1.25
|
106 - 110
49 - 59
|
17 - 8
9 - 3
|
|
||||
10:00 | Full | 2 [7] Rubin Kazan Reserves | 3 - 2 | Rostov Reserves [9] 2 | -0.5 |
13 - 2
(7-0)
|
3.0
1.25
|
63 - 61
35 - 26
|
13 - 12
9 - 6
|
|
||||
10:00 | Full | Mt Druitt Town Rangers | 3 - 0 | Blacktown Spartans 2 | -2.5 |
3 - 6
(1-3)
|
4.25
1.75
|
43 - 30
27 - 14
|
13 - 17
6 - 7
|
|
||||
10:00 | Full | 1 St George Saints | 0 - 4 | Rydalmere Lions FC 1 | -1.25 |
1 - 4
(1-3)
|
3.75
1.5
|
31 - 29
15 - 10
|
16 - 11
7 - 3
|
|
||||
10:00 | Full | 3 Genclerbirligi U21 | 2 - 0 | Osmanlispor FK U21 2 | -0.25 |
6 - 8
(4-3)
|
3.0
1.25
|
82 - 82
45 - 45
|
11 - 13
5 - 10
|
|
||||
10:00 | Full | 1 Ternana U19 | 0 - 1 | Bari U19 2 | +0.5 |
5 - 5
(1-1)
|
3.0
1.25
|
32 - 37
12 - 24
|
13 - 14
4 - 10
|
|
||||
10:00 | Full | NK Osijek U19 | 3 - 0 | HNK Cibalia U19 | -1.5 |
2 - 3
(2-2)
|
3.0
1.25
|
25 - 9
15 - 6
|
11 - 2
5 - 2
|
|
||||
10:00 | Full | 1 Maccabi Haifa U19 | 3 - 3 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona U19 2 | -1.0 |
7 - 2
(1-2)
|
2.75
1.0
|
64 - 31
31 - 18
|
25 - 9
12 - 8
|
|
||||
10:00 | Full | FC Tatran Presov U19 | 0 - 0 | FC Nitra U19 | -0.5 |
7 - 6
(2-4)
|
3.25
1.25
|
33 - 44
14 - 19
|
16 - 18
4 - 9
|
|
||||
10:00 | HJK Helsinki U20 | 0 - 0 | Inter Turku U20 |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
10:00 | Full | 1 AZS UJ Krakow Women | 0 - 2 | Czarni Sosnowiec Women 3 | +1.25 |
2 - 8
(1-3)
|
3.25
1.25
|
20 - 38
12 - 17
|
9 - 19
5 - 6
|
|
||||
10:00 | Full | AZS Wroclaw Women | 0 - 1 | UKS SMS Lodz Women | +1.25 |
2 - 6
(1-3)
|
3.25
1.25
|
46 - 31
24 - 15
|
16 - 6
6 - 2
|
|
||||
10:00 | Full | 2 FC Arges Pitesti | 3 - 0 | Metaloglobus Bucuresti 3 | -1.25 |
2 - 2
(1-2)
|
2.75
1.0
|
64 - 92
27 - 45
|
10 - 10
5 - 6
|
|
||||
10:00 | Full | 1 Augsburg U19 | 0 - 1 | Kaiserslautern U19 2 | -0.5 |
2 - 5
(2-4)
|
3.25
1.25
|
54 - 37
23 - 16
|
- 1
- 1
|
|
||||
10:00 | Full | 4 Rot-Weiss Oberhausen U19 | 2 - 2 | MSV Duisburg U19 | -0.25 |
6 - 5
(2-4)
|
3.25
1.25
|
69 - 85
29 - 49
|
12 - 12
7 - 7
|
|
||||
10:00 | Full | 2 Trau FC | 1 - 2 | Bengaluru B 1 | -0.25 |
8 - 6
(2-1)
|
2.25
1.0
|
89 - 87
36 - 46
|
20 - 12
8 - 7
|
|
||||
10:00 | Full | 2 UOR-5 Egoryevsk | 3 - 3 | FK Kvant Obninsk | +0.5 |
9 - 4
(7-1)
|
3.5
1.5
|
108 - 58
59 - 29
|
15 - 8
11 - 4
|
|
||||
10:00 | Full | Mitech Zywiec Women | 2 - 2 | MKS Olimpia Szczecin Women | -0.5 |
9 - 8
(6-5)
|
3.25
1.25
|
77 - 68
35 - 38
|
10 - 19
6 - 8
|
|
||||
10:21 | Full | 3 Moreton Bay United | 4 - 1 | Gold Coast United 4 | -1.25 |
7 - 5
(4-3)
|
4.0
1.75
|
101 - 81
39 - 52
|
19 - 12
9 - 8
|
|
||||
10:30 | Full | 2 Alcoyano | 3 - 0 | SCR Pena Deportiva 3 | -0.75 |
5 - 4
(4-1)
|
2.0
0.75
|
46 - 47
27 - 14
|
13 - 11
8 - 3
|
|
||||
10:30 | Full | 5 [5] Warriors FC | 0 - 0 | Tampines Rovers FC [2] 2 | +0.75 |
4 - 6
(0-1)
|
3.0
1.25
|
36 - 46
23 - 23
|
8 - 20
2 - 7
|
|
||||
10:30 | Full | 1 2 Wofoo Tai Po FC | 2 - 1 | HK Pegasus 3 | -0.25 |
8 - 4
(6-1)
|
3.0
1.25
|
35 - 35
21 - 18
|
19 - 10
9 - 7
|
|
||||
10:30 | Full | 4 XM Fico Tay Ninh | 2 - 0 | Hue 4 | +0.5 |
3 - 6
(1-2)
|
2.75
1.25
|
36 - 42
16 - 21
|
12 - 5
5 - 2
|
|
||||
10:30 | Full | 1 Boluspor U21 | 0 - 0 | Istanbulspor AS U21 3 1 | -0.75 |
5 - 6
(1-4)
|
2.75
1.0
|
79 - 72
34 - 30
|
-
-
|
|
||||
10:35 | Full | Capalaba Women | 1 - 6 | Gold Coast United Women 1 | +0.75 |
2 - 7
(2-1)
|
4.25
2.0
|
41 - 52
25 - 22
|
7 - 21
4 - 7
|
|
||||
10:45 | Full | 1 Sydney FC U21 | 1 - 2 | Manly Utd | +0.5 |
5 - 9
(1-4)
|
3.5
1.5
|
75 - 108
31 - 57
|
6 - 12
3 - 5
|
|
||||
11:00 | Full | [6] Sibir Novosibirsk | 0 - 2 | FK Tyumen [18] 2 | -0.5 |
6 - 7
(6-5)
|
2.0
0.75
|
56 - 51
24 - 34
|
10 - 14
5 - 10
|
|
||||
11:00 | Full | 1 6 [7] Elazigspor | 2 - 3 | Adanaspor [12] 3 | -0.75 |
7 - 2
(4-0)
|
2.5
1.25
|
87 - 46
32 - 15
|
14 - 13
6 - 2
|
|
||||
11:00 | Full | 1 [8] FC Kuressaare | 0 - 3 | JK Nomme Kalju [2] | +4.0 |
7 - 9
(0-5)
|
5.5
2.25
|
49 - 125
16 - 66
|
9 - 27
1 - 13
|
|
||||
11:00 | Full | 4 [18] Gamba Osaka | 1 - 0 | Cerezo Osaka [4] | +0.5 |
2 - 4
(1-3)
|
2.75
1.0
|
61 - 73
20 - 29
|
13 - 20
6 - 6
|
|
||||
11:00 | Full | 1 [1] Fagiano Okayama | 0 - 0 | FC Gifu [18] 2 | -0.5 |
7 - 2
(2-2)
|
2.25
1.0
|
78 - 57
32 - 27
|
13 - 13
6 - 6
|
|
||||
11:00 | Full | 2 [3] Campbelltown City | 0 - 0 | Adelaide Comets [4] | +0.25 |
8 - 1
(4-0)
|
3.25
1.25
|
54 - 50
26 - 18
|
5 - 3
3 - 2
|
|
||||
11:00 | Full | 3 [11] Hoang Anh Gia Lai | 2 - 0 | Da Nang [9] 1 | -0.5 |
4 - 5
(2-2)
|
2.75
1.25
|
68 - 76
37 - 28
|
15 - 17
9 - 9
|
|
||||
11:00 | [14] Gallivare Malmbergets FF | 0 - 0 | IFK Östersund [11] |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
11:00 | [11] IFK Mora FK | 0 - 0 | FC Gute [14] |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
11:00 | Full | Anzhi Makhachkala Reserves | 4 - 2 | Ural Reserves 2 | -1.25 |
4 - 3
(3-0)
|
3.25
1.25
|
49 - 27
27 - 12
|
13 - 8
4 - 4
|
|
||||
11:00 | Full | 2 FK Pardubice U19 | 2 - 0 | Ceske Budejovice U19 2 | -1.0 |
12 - 6
(6-2)
|
3.25
1.25
|
48 - 30
25 - 13
|
11 - 5
5 - 3
|
|
||||
11:00 | Full | 2 Vaxjo Women | 1 - 0 | Djurgardens Women | +0.25 |
1 - 4
(0-1)
|
3.0
1.25
|
56 - 72
25 - 33
|
5 - 6
2 - 2
|
|
||||
11:00 | Full | 3 [6] Chemelil Sugar FC | 1 - 1 | Sofapaka FC [5] 1 | 0.0 |
0 - 8
(0-4)
|
2.0
0.75
|
52 - 100
29 - 46
|
2 - 7
1 - 4
|
|
||||
11:00 | Full | 3 FK Baykonur Kyzylorda | 1 - 0 | Shakhtar Bulat 4 | -0.5 |
4 - 2
(1-0)
|
2.25
1.0
|
72 - 55
34 - 25
|
8 - 4
2 - 2
|
|
||||
11:00 | Full | 1 Holstein Kiel U19 | 2 - 3 | Hamburger SV U19 | +1.5 |
5 - 9
(2-5)
|
3.5
1.5
|
41 - 44
21 - 22
|
10 - 15
5 - 7
|
|
||||
11:00 | Anagennisi Karditsas U19 | 0 - 0 | Apollon Larissa U19 |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
11:00 | Full | 1 Rotor Volgograd II | 2 - 2 | Saturn Ramenskoye 2 | +0.75 |
6 - 3
(2-3)
|
2.5
1.0
|
73 - 73
33 - 27
|
9 - 9
3 - 4
|
|
||||
11:00 | Full | 2 Ural II | 1 - 1 | Nosta Novotroitsk 3 | +0.5 |
3 - 5
(3-2)
|
2.5
1.0
|
72 - 89
43 - 40
|
9 - 10
3 - 4
|
|
||||
11:00 | Full | 1 JK Nomme United | 1 - 1 | FC Helios Voru 2 | -1.75 |
5 - 3
(1-1)
|
3.5
1.5
|
86 - 67
43 - 35
|
12 - 11
7 - 4
|
|
||||
11:00 | Full | 3 Trabzonspor U21 | 3 - 0 | Sivasspor U21 1 | -1.0 |
5 - 3
(3-0)
|
2.75
1.25
|
79 - 50
44 - 24
|
8 - 2
5 - 2
|
|
||||
11:00 | Full | 1 Piast Gliwice U19 | 4 - 1 | Salos Szczecin U19 1 | -0.5 |
2 - 2
(1-1)
|
3.0
1.25
|
39 - 19
20 - 7
|
15 - 11
6 - 4
|
|
||||
11:00 | Full | MOSP Bialystok U19 | 6 - 0 | Stal Rzeszow U19 2 | -0.25 |
5 - 6
(3-3)
|
3.0
1.25
|
39 - 22
16 - 11
|
19 - 3
7 - 1
|
|
||||
11:00 | Full | HNK Rijeka U19 | 2 - 3 | NK Inter-Zapresic U19 2 | -0.5 |
11 - 4
(7-1)
|
3.5
1.5
|
53 - 24
27 - 14
|
27 - 5
13 - 5
|
|
||||
11:00 | Full | 2 Lechia Gdansk U19 | 0 - 4 | Pogon Szczecin U19 | +1.0 |
4 - 7
(4-1)
|
3.0
1.25
|
32 - 34
18 - 15
|
8 - 18
5 - 5
|
|
||||
11:00 | Full | JK Tallinna Kalev Women | 3 - 0 | Tartu SK 10 Women 1 | -1.25 |
6 - 4
(3-4)
|
4.0
1.75
|
71 - 33
25 - 11
|
13 - 1
5 -
|
|
||||
11:00 | Full | TuWe | 0 - 2 | Tove | +0.5 |
9 - 5
(6-1)
|
3.5
1.5
|
68 - 55
39 - 19
|
9 - 12
6 - 3
|
|
||||
11:00 | Full | PK Keski-Uusimaa Women | 0 - 2 | RoPS Women | -0.5 |
4 - 3
(0-2)
|
3.0
1.25
|
46 - 57
13 - 28
|
7 - 7
1 - 2
|
|
||||
11:30 | Full | 2 Stomil Olsztyn | 2 - 0 | MKS Puszcza Niepolomice 5 | 0.0 |
1 - 6
(0-5)
|
2.25
0.75
|
81 - 101
40 - 50
|
10 - 14
6 - 5
|
|
||||
11:30 | Full | 1 2 [18] Karabukspor | 1 - 4 | Bursaspor [13] 4 | +1.5 |
2 - 3
(0-2)
|
2.75
1.25
|
50 - 76
20 - 41
|
5 - 10
3 - 3
|
|
||||
11:30 | Full | 2 [15] Genclerbirligi | 0 - 3 | Osmanlispor FK [17] 1 | -0.25 |
4 - 5
(1-2)
|
2.5
1.0
|
87 - 61
28 - 39
|
7 - 14
2 - 8
|
|
||||
11:30 | Full | 4 [14] Joondalup United | 1 - 3 | ECU Joondalup [4] 2 | +1.25 |
6 - 3
(5-0)
|
3.5
1.5
|
61 - 62
37 - 29
|
9 - 9
6 - 2
|
|
||||
11:30 | Full | 3 FC Goa II | 1 - 4 | Fateh Hyderabad FC 1 | 0.0 |
5 - 5
(2-1)
|
2.25
0.75
|
45 - 40
22 - 25
|
13 - 9
8 - 5
|
|
||||
11:30 | Full | Trelleborgs FF U19 | 2 - 4 | Halmstads BK U19 | +0.5 |
6 - 4
(1-1)
|
3.5
1.5
|
41 - 58
17 - 30
|
6 - 10
3 - 6
|
|
||||
11:45 | Full | Navy FC | 1 - 1 | Air Force Central 3 | -0.25 |
6 - 3
(1-3)
|
2.5
1.0
|
73 - 48
30 - 28
|
20 - 9
5 - 5
|
|
||||
12:00 | Full | 4 [12] Eibar | 0 - 1 | Getafe [9] 1 | -0.25 |
8 - 3
(1-1)
|
2.0
0.75
|
89 - 52
38 - 21
|
9 - 5
5 - 2
|
|
||||
12:00 | Full | 5 FC Orenburg | 4 - 3 | Dinamo St Petersburg 2 | -1.25 |
8 - 0
(6-0)
|
2.25
1.0
|
114 - 63
58 - 35
|
16 - 7
8 - 4
|
|
||||
12:00 | Full | 4 [1] FK Yenisey | 3 - 2 | Tomsk [17] 3 | -1.5 |
5 - 3
(3-1)
|
2.25
1.0
|
52 - 37
28 - 16
|
16 - 10
8 - 1
|
|
||||
12:00 | Full | 1 2 [15] Olimpia Grudziadz | 0 - 1 | Chojniczanka Chojnice [6] 4 | +0.25 |
3 - 3
(2-1)
|
2.0
0.75
|
67 - 81
37 - 38
|
15 - 15
10 - 4
|
|
||||
12:00 | Full | 2 Kolding IF | 1 - 1 | Kjellerup IF 3 | -0.25 |
3 - 2
(1-2)
|
3.0
1.25
|
39 - 43
16 - 15
|
10 - 10
5 - 4
|
|
||||
12:00 | Full | 5 B93 Copenhagen | 1 - 3 | Hellerup IK 2 | +0.5 |
3 - 2
(1-1)
|
2.75
1.25
|
80 - 60
29 - 40
|
3 - 4
2 - 2
|
|
||||
12:00 | Full | 1 [9] Union Berlin | 1 - 1 | Heidenheim [14] 1 | -0.75 |
5 - 7
(2-3)
|
2.5
1.0
|
50 - 41
23 - 22
|
6 - 8
1 - 1
|
|
||||
12:00 | Full | 4 [8] Sandhausen | 1 - 1 | Darmstadt [17] 2 | -0.25 |
9 - 5
(7-1)
|
2.0
0.75
|
57 - 62
36 - 25
|
9 - 16
5 - 6
|
|
||||
12:00 | Full | 4 [4] Jahn Regensburg | 3 - 1 | St Pauli [16] 3 2 | -0.25 |
6 - 3
(1-3)
|
2.75
1.0
|
77 - 53
31 - 36
|
13 - 6
6 - 5
|
|
||||
12:00 | Full | 2 Stal Kamianske | 1 - 1 | FC Zirka Kropyvnytskyi 3 1 | 0.0 |
6 - 2
(3-0)
|
2.0
0.75
|
115 - 74
47 - 43
|
10 - 10
5 - 6
|
|
||||
12:00 | Full | 1 [11] Chernomorets Odessa | 1 - 3 | PFC Oleksandria [8] 3 | +0.25 |
15 - 7
(8-1)
|
2.0
0.75
|
142 - 74
67 - 30
|
7 - 8
4 - 3
|
|
||||
12:00 | KoldingQ Women | 0 - 0 | Brøndby IF Women | +1.5 |
0 - 0
|
3.5
1.25
|
-
|
-
|
||||||
12:00 | Full | 1 [17] Ubon UMT FC | 1 - 1 | Chainat FC [16] 2 | -0.5 |
5 - 7
(0-2)
|
2.75
1.0
|
81 - 96
40 - 42
|
10 - 9
3 - 4
|
|
||||
12:00 | Full | 2 [2] Than Quang Ninh | 1 - 0 | Nam Dinh [14] 1 | -1.0 |
2 - 7
(1-1)
|
2.75
1.25
|
73 - 77
49 - 28
|
11 - 10
7 - 1
|
|
||||
12:00 | Full | 1 [2] Lindome GIF | 0 - 0 | Kvarnby IK [8] 3 | -1.0 |
13 - 1
(8-1)
|
3.25
1.25
|
106 - 46
53 - 13
|
25 - 10
11 - 2
|
|
||||
12:00 | Full | 2 Assyriska Turabdin IK | 3 - 2 | IFK Berga 4 | -0.75 |
5 - 3
(1-1)
|
3.25
1.25
|
83 - 63
49 - 27
|
8 - 11
4 - 9
|
|
||||
12:00 | Full | 2 FA 2000 | 1 - 2 | Herlev 2 | +0.5 |
5 - 8
(4-5)
|
3.25
1.25
|
90 - 85
48 - 39
|
15 - 17
9 - 10
|
|
||||
12:00 | Stenløse | 0 - 0 | Karlslunde IF |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
12:00 | Kastrup | 0 - 0 | Fredensborg |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
12:00 | Avedøre | 0 - 0 | GVI |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
12:00 | Virum/Sorgenfri | 0 - 0 | Fremad Valby |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
12:00 | Vanløse | 0 - 0 | KFUM Roskilde |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
12:00 | FC Skanderborg | 0 - 0 | Vatanspor |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
12:00 | Skarp | 0 - 0 | Frigg |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
12:00 | Full | 1 FC Nordsjaelland U19 | 3 - 1 | Vejle BK U19 3 | -1.25 |
8 - 6
(7-4)
|
4.0
1.75
|
72 - 43
33 - 20
|
20 - 10
10 - 5
|
|
||||
12:00 | Full | 4 Lyngby U19 | 2 - 3 | Midtjylland U19 2 1 | +1.25 |
2 - 7
(0-7)
|
3.5
1.5
|
36 - 56
12 - 32
|
10 - 14
5 - 8
|
|
||||
12:00 | Full | 1 Odense BK U19 | 3 - 1 | AGF Aarhus U19 2 | -0.5 |
3 - 2
(1-1)
|
3.25
1.25
|
41 - 40
22 - 19
|
14 - 4
4 - 3
|
|
||||
12:00 | Full | Randers FC U19 | 2 - 0 | Silkeborg IF U19 1 | -0.75 |
7 - 6
(3-3)
|
3.25
1.25
|
34 - 38
18 - 21
|
14 - 5
5 - 2
|
|
||||
12:00 | Full | 1 Atletico Madrid Women | 2 - 0 | Espanyol Women 2 | -2.5 |
8 - 3
(6-1)
|
3.5
1.5
|
97 - 34
51 - 17
|
21 - 4
10 - 1
|
|
||||
12:00 | Full | 1 Hammarby U19 | 6 - 2 | Skövde AIK U19 | -2.0 |
12 - 1
(6-1)
|
4.0
1.75
|
25 - 12
25 - 12
|
9 - 2
6 - 1
|
|
||||
12:00 | Full | Kariobangi Sharks | 1 - 2 | Kakamega Homeboyz | -0.25 |
2 - 5
(0-3)
|
1.75
0.75
|
108 - 91
46 - 52
|
10 - 10
3 - 7
|
|
||||
12:00 | Full | 2 Juventus U19 | 0 - 1 | Inter U19 3 | +0.5 |
9 - 4
(5-1)
|
2.5
1.0
|
163 - 95
76 - 51
|
20 - 8
7 - 4
|
|
||||
12:00 | Full | 1 Wolfsburg U19 | 7 - 0 | VfL Osnabruck U19 2 1 | -1.5 |
9 - 1
(4-0)
|
3.75
1.5
|
57 - 14
25 - 7
|
20 - 1
10 - 1
|
|
||||
12:00 | Full | 1 FK Kaluga | 1 - 0 | Zorkiy Krasnogorsk 1 | +0.5 |
5 - 4
(3-2)
|
2.5
1.0
|
37 - 38
17 - 20
|
8 - 15
1 - 5
|
|
||||
12:00 | Full | 2 Pskov 747 | 4 - 0 | FK Znamya Truda 1 | -2.25 |
3 - 3
(2-1)
|
3.75
1.5
|
77 - 60
38 - 32
|
10 - 4
6 - 1
|
|
||||
12:00 | Full | 3 FK Kolomna | 1 - 2 | Torpedo Vladimir 3 | +1.0 |
4 - 4
(3-1)
|
2.75
1.25
|
66 - 46
28 - 23
|
9 - 11
6 - 7
|
|
||||
12:00 | Full | 1 Doxa Dramas U19 | 1 - 1 | Panserraikos U19 3 | +0.75 |
4 - 5
(1-0)
|
3.5
1.5
|
58 - 94
26 - 48
|
7 - 13
4 - 7
|
|
||||
12:00 | Full | 1 Udon Thani FC | 0 - 0 | Khonkaen 2 | -0.5 |
6 - 6
(2-4)
|
2.25
0.75
|
107 - 81
52 - 36
|
13 - 13
7 - 7
|
|
||||
12:00 | Full | 2 Alanyaspor U21 | 2 - 2 | Galatasaray U21 3 | +0.25 |
7 - 0
(2-0)
|
2.75
1.0
|
100 - 48
45 - 24
|
8 - 2
2 - 1
|
|
||||
12:00 | Full | 2 Napoli U19 | 3 - 3 | Verona U19 4 | -0.5 |
7 - 3
(2-0)
|
2.75
1.25
|
87 - 84
37 - 42
|
11 - 12
6 - 3
|
|
||||
12:00 | Full | 1 [7] Trondheims-Ørn Women | 1 - 0 | Røa Women [11] | 0.0 |
1 - 11
(1-4)
|
2.75
1.25
|
29 - 34
16 - 14
|
10 - 14
5 - 6
|
|
||||
12:00 | Full | 3 Podbeskidzie Bielsko-Biala U19 | 1 - 0 | Warta Gorzow U19 4 | -2.0 |
6 - 2
(3-1)
|
3.5
1.5
|
65 - 52
23 - 33
|
9 - 7
5 - 7
|
|
||||
12:00 | Full | 1 2 FJ Skikda Women | 0 - 0 | ARTSF Tebessa Women 1 | +0.5 |
8 - 4
(4-1)
|
2.5
1.0
|
56 - 34
29 - 19
|
12 - 5
7 - 4
|
|
||||
12:00 | Full | 1 Eintracht Frankfurt U19 | 1 - 3 | VfB Stuttgart U19 | 0.0 |
2 - 1
(0-0)
|
3.25
1.25
|
30 - 41
12 - 16
|
1 - 3
1 - 1
|
|
||||
12:00 | SV Wehen Wiesbaden U19 | 0 - 0 | Mainz U19 | 0.0 |
0 - 0
|
3.5
1.25
|
-
|
-
|
||||||
12:00 | Full | 1 Östers IF U19 | 1 - 3 | Elfsborg U19 3 | +0.75 |
8 - 4
(2-3)
|
3.75
1.5
|
95 - 86
41 - 52
|
9 - 8
4 - 3
|
|
||||
12:00 | Full | 3 Energetik-BGU Minsk | 2 - 1 | FK Lida 2 | -0.5 |
2 - 7
(2-2)
|
2.5
1.0
|
64 - 110
41 - 44
|
3 - 14
2 - 5
|
|
||||
12:00 | Full | PK-35 Vantaa Women | 3 - 1 | JyPK Women 2 | -1.75 |
9 - 4
(5-2)
|
3.5
1.5
|
80 - 46
51 - 12
|
14 - 5
6 - 1
|
|
||||
12:00 | Full | 1 Davao Aguilas FC | 3 - 2 | JP Voltes FC 2 | 0.0 |
4 - 2
(1-0)
|
3.0
1.25
|
65 - 95
-
|
9 - 16
-
|
|
||||
12:00 | Full | 1 FK Luch Minsk | 0 - 3 | FC Slutsk 2 | +0.5 |
5 - 4
(0-2)
|
2.0
|
92 - 52
43 - 26
|
6 - 8
3 - 6
|
|
||||
12:00 | VSK Aarhus Women | 0 - 0 | Odense Q Women | -2.0 |
0 - 0
|
3.5
|
-
|
-
|
||||||
12:00 | Full | 3 Bohemians U19 | 2 - 2 | Drogheda United U19 2 | -1.25 |
10 - 1
(3-0)
|
3.5
1.5
|
73 - 35
29 - 18
|
12 - 5
6 - 4
|
|
||||
12:30 | Full | [20] West Brom | 2 - 2 | Liverpool [3] 1 | +1.0 |
7 - 4
(5-4)
|
2.5
1.0
|
66 - 70
32 - 38
|
10 - 8
5 - 5
|
|
||||
12:30 | Full | 1 [16] Eastleigh | 0 - 2 | Macclesfield [1] | +0.5 |
2 - 1
(0-1)
|
2.5
1.25
|
101 - 97
52 - 36
|
6 - 4
3 - 1
|
|
||||
12:30 | Wingate & Finchley | 0 - 0 | Dorking Wanderers |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
12:30 | Full | 1 VfB Auerbach | 3 - 2 | Union Furstenwalde 5 1 | -0.5 |
2 - 3
(1-2)
|
2.75
1.25
|
32 - 22
15 - 9
|
10 - 5
7 - 2
|
|
||||
12:30 | Full | 2 [4] Hibernian | 2 - 1 | Celtic [1] 2 | +0.75 |
6 - 3
(4-2)
|
2.5
1.0
|
61 - 66
34 - 38
|
14 - 16
7 - 9
|
|
||||
12:30 | Full | SC Weiche Flensburg 08 | 2 - 0 | SSV Jeddeloh 3 | -1.25 |
3 - 3
(1-0)
|
2.75
1.25
|
78 - 53
39 - 21
|
16 - 5
8 - 3
|
|
||||
12:30 | Full | 3 Sokol Cizova | 3 - 4 | Stechovice 4 | +0.75 |
3 - 6
(2-3)
|
3.0
1.25
|
49 - 70
22 - 34
|
13 - 14
4 - 7
|
|
||||
12:30 | Full | 1 Dynamo Dresden U19 | 1 - 3 | Hertha Berlin U19 2 | +0.25 |
6 - 3
(4-0)
|
3.5
1.25
|
40 - 57
24 - 23
|
6 - 11
5 - 5
|
|
||||
12:30 | Full | 3 Spartak Nalchik | 0 - 0 | FK Mashuk-KMV Pyatigorsk 3 | -1.0 |
5 - 5
(1-4)
|
2.25
0.75
|
23 - 22
12 - 11
|
6 - 10
5 - 4
|
|
||||
12:30 | Full | 2 Boeung Ket FC | 2 - 0 | National Defense 1 | -0.25 |
3 - 6
(2-3)
|
2.75
1.25
|
74 - 93
40 - 42
|
3 - 9
- 1
|
|
||||
12:30 | Full | 2 Tromso U19 | 4 - 2 | Sandefjord U19 2 | -0.5 |
5 - 1
(4-1)
|
4.0
1.5
|
75 - 51
37 - 23
|
7 - 4
3 - 3
|
|
||||
12:30 | Full | 2 LKS Lodz U19 | 1 - 4 | Jagiellonia Bialystok U19 | +1.25 |
4 - 8
(2-2)
|
3.5
1.5
|
30 - 45
13 - 23
|
12 - 20
5 - 7
|
|
||||
12:30 | 27 ' | Persib Bandung | 1 - 0 | Pusamania Borneo | -1.0 (-0.5) |
2 - 1
|
2.5 (3)
1.0 (1.5)
|
-
|
1 -
|
|
||||
12:30 | Full | PSM Makassar | 4 - 3 | PS TIRA 2 | -1.5 |
10 - 5
(3-3)
|
3.0
1.25
|
100 - 67
44 - 35
|
4 - 4
3 - 3
|
|
||||
12:30 | Full | 2 Nei Mongol FC | 1 - 2 | Dalian Transcendence | -0.75 |
7 - 2
(2-1)
|
2.75
1.25
|
54 - 28
24 - 15
|
2 - 3
1 -
|
|
||||
12:30 | Full | 2 Olimpik Donetsk Reserves | 4 - 0 | Zorya Reserves 1 | +0.75 |
6 - 6
(2-4)
|
3.25
1.25
|
69 - 69
38 - 33
|
14 - 5
7 - 4
|
|
||||
12:35 | Full | [8] Guangzhou R&F | 2 - 4 | Shandong Luneng [3] | 0.0 |
7 - 9
(6-5)
|
3.0
1.25
|
66 - 64
33 - 31
|
11 - 16
5 - 4
|
|
||||
12:35 | Full | 2 [15] Guizhou Hengfeng Zhicheng | 2 - 5 | Changchun Yatai [13] 2 | 0.0 |
6 - 3
(0-2)
|
2.5
1.0
|
86 - 68
26 - 35
|
12 - 7
5 - 5
|
|
||||
13:00 | Full | 4 [13] Spartak Moscow II | 2 - 3 | Volgar G Astrakhan [12] 3 | -1.0 |
7 - 5
(4-1)
|
2.25
1.0
|
41 - 20
17 - 11
|
27 - 13
13 - 4
|
|
||||
13:00 | Full | 2 [5] Boluspor | 3 - 1 | Istanbulspor [9] 1 | -0.5 |
4 - 7
(4-0)
|
2.25
1.0
|
36 - 48
24 - 11
|
7 - 7
5 - 3
|
|
||||
13:00 | [18] Gaziantepspor | 0 - 0 | Eskisehirspor [14] | +2.25 |
0 - 0
|
3.5
1.5
|
-
|
-
|
||||||
13:00 | Full | 2 Middelfart | 1 - 2 | Naestved IF 2 | 0.0 |
5 - 4
(2-2)
|
2.75
1.25
|
25 - 27
13 - 15
|
6 - 5
3 - 1
|
|
||||
13:00 | Full | 2 Aarhus Fremad | 2 - 1 | Bronshoj BK 4 | -0.25 |
9 - 8
(7-1)
|
2.75
1.0
|
27 - 38
13 - 18
|
13 - 7
6 - 1
|
|
||||
13:00 | Full | Næsby | 3 - 3 | Odder IGF 2 1 | -0.25 |
8 - 4
(7-2)
|
2.75
1.25
|
36 - 39
19 - 13
|
14 - 12
8 - 5
|
|
||||
13:00 | Full | 2 IF Lyseng | 0 - 0 | Greve 3 | 0.0 |
2 - 6
(2-1)
|
2.75
1.25
|
29 - 35
17 - 18
|
8 - 11
6 - 3
|
|
||||
13:00 | Full | [19] Werder Bremen II | 2 - 4 | Carl Zeiss Jena [15] 4 | 0.0 |
2 - 8
(2-3)
|
2.5
1.0
|
24 - 33
-
|
10 - 17
-
|
|
||||
13:00 | Full | 4 Rot-Weiss Erfurt | 0 - 6 | SG Sonnenhof Grossaspach | +0.25 |
3 - 7
(2-1)
|
2.5
1.0
|
27 - 30
12 - 13
|
2 - 12
1 - 8
|
|
||||
13:00 | Full | 2 [6] Wurzburger Kickers | 0 - 0 | Chemnitzer [18] 2 | -1.0 |
12 - 4
(6-2)
|
2.75
1.0
|
86 - 35
39 - 18
|
15 - 6
4 - 2
|
|
||||
13:00 | Full | 1 Magdeburg | 2 - 0 | Fortuna Cologne 4 | -1.25 |
8 - 6
(5-1)
|
2.5
1.25
|
63 - 73
36 - 28
|
13 - 9
8 - 3
|
|
||||
13:00 | Full | 1 Hansa Rostock | 2 - 0 | Wehen SV 4 | +0.25 |
3 - 8
(2-1)
|
2.25
1.0
|
64 - 93
20 - 46
|
10 - 11
5 - 6
|
|
||||
13:00 | Full | 1 [1] Paderborn | 3 - 0 | Unterhaching [9] 1 | -1.5 |
5 - 10
(1-3)
|
3.0
1.25
|
79 - 75
39 - 36
|
9 - 6
5 - 4
|
|
||||
13:00 | Full | 1 Skeid | 3 - 0 | Nardo 1 | -0.75 |
6 - 4
(1-1)
|
2.75
1.0
|
36 - 23
18 - 13
|
19 - 13
9 - 6
|
|
||||
13:00 | Full | 1 SV Seligenporten | 0 - 0 | VfB Eichstätt 3 | 0.0 |
2 - 1
(0-1)
|
2.75
1.25
|
29 - 24
13 - 13
|
8 - 3
3 - 2
|
|
||||
13:00 | Full | 4 Nurnberg II | 0 - 2 | Greuther Furth II 2 | -0.25 |
8 - 0
(4-0)
|
2.75
1.25
|
74 - 68
31 - 37
|
9 - 10
4 - 6
|
|
||||
13:00 | Wacker Burghausen | 0 - 0 | Memmingen | -0.25 |
0 - 0
|
2.75
1.0
|
-
|
-
|
||||||
13:00 | SV Schalding-Heining | 0 - 0 | Bayern Munchen II | +1.0 |
0 - 0
|
3.0
1.5
|
-
|
-
|
||||||
13:00 | Full | 1 2 FV Illertissen | 0 - 0 | FC Pipinsried 1 | -0.25 |
3 - 8
(3-3)
|
2.75
1.0
|
48 - 62
31 - 20
|
8 - 12
2 - 3
|
|
||||
13:00 | Full | 4 FC Ingolstadt II | 2 - 3 | Schweinfurt 05 4 1 | -0.25 |
5 - 11
(3-7)
|
3.0
1.25
|
74 - 88
33 - 38
|
9 - 26
6 - 12
|
|
||||
13:00 | Full | 1 Stuttgarter Kickers | 0 - 1 | Freiburg II 4 | +0.25 |
6 - 6
(2-3)
|
2.25
1.0
|
96 - 77
40 - 42
|
12 - 8
3 - 3
|
|
||||
13:00 | Full | 3 Mainz II | 2 - 0 | SV Rochling Volklingen 2 | -1.25 |
6 - 4
(2-3)
|
2.75
1.25
|
30 - 26
11 - 14
|
17 - 7
7 - 3
|
|
||||
13:00 | Full | 2 FSV Frankfurt | 1 - 1 | Elversberg 1 | +0.5 |
7 - 8
(4-3)
|
2.5
1.0
|
64 - 106
39 - 44
|
14 - 8
10 - 3
|
|
||||
13:00 | Full | 2 TuS Koblenz | 0 - 1 | TSV Steinbach 2 | 0.0 |
2 - 1
(2-0)
|
2.25
1.0
|
75 - 63
34 - 29
|
8 - 9
2 - 6
|
|
||||
13:00 | Full | 3 TSV Eintracht Stadtallendorf | 3 - 1 | TSG 1899 Hoffenheim II 1 | +0.5 |
2 - 7
(1-2)
|
2.75
1.25
|
22 - 27
8 - 11
|
8 - 10
3 - 3
|
|
||||
13:00 | Full | 1 Waldhof Mannheim | 2 - 0 | TSV Schott Mainz 1 | -1.5 |
11 - 4
(4-1)
|
3.0
1.25
|
62 - 20
30 - 5
|
29 - 3
11 - 2
|
|
||||
13:00 | Full | 1 Westfalia Rhynern | 0 - 3 | Verl | +0.75 |
1 - 5
(0-4)
|
2.5
1.0
|
31 - 42
13 - 22
|
6 - 12
1 - 6
|
|
||||
13:00 | Full | 2 SC Wiedenbruck | 0 - 1 | Borussia M'gladbach II 4 | -0.25 |
8 - 3
(3-3)
|
2.5
1.0
|
98 - 55
38 - 27
|
8 - 9
2 - 5
|
|
||||
13:00 | Full | 3 FC Köln II | 2 - 0 | TuS Erndtebrück 3 | -0.75 |
5 - 6
(3-3)
|
2.75
1.25
|
38 - 36
19 - 15
|
15 - 16
9 - 10
|
|
||||
13:00 | Full | 2 Wegberg-Beeck | 1 - 4 | FC Viktoria Köln | +1.5 |
0 - 4
(0-0)
|
3.0
1.5
|
21 - 73
13 - 33
|
3 - 15
2 - 7
|
|
||||
13:00 | Full | 2 Wattenscheid 09 | 7 - 1 | SV Rodinghausen 3 1 | -0.25 |
7 - 2
(2-1)
|
3.0
1.25
|
40 - 17
-
|
22 - 3
-
|
|
||||
13:00 | Full | 2 [3] Orgryte IS | 2 - 0 | Halmstad [10] 4 | -0.25 |
7 - 3
(4-0)
|
2.5
1.0
|
68 - 71
34 - 30
|
12 - 15
7 - 6
|
|
||||
13:00 | Skellefteå | 0 - 0 | Sandviken | +0.75 |
0 - 0
|
2.75
1.25
|
-
|
-
|
||||||
13:00 | Full | 3 Rynninge IK | 2 - 1 | Assyriska Föreningen 2 | +1.0 |
5 - 3
(3-3)
|
3.0
1.25
|
67 - 61
36 - 28
|
8 - 11
5 - 6
|
|
||||
13:00 | Full | 1 [2] Torns IF | 1 - 0 | Ljungskile [10] 3 | +0.25 |
5 - 10
(3-2)
|
2.75
1.0
|
55 - 56
28 - 17
|
9 - 5
3 - 3
|
|
||||
13:00 | Full | 1 2 [10] Atvidabergs FF | 0 - 2 | Oskarshamns AIK [7] 2 | -0.25 |
5 - 7
(1-5)
|
2.75
1.25
|
90 - 77
42 - 40
|
11 - 15
6 - 7
|
|
||||
13:00 | Full | 2 Keshla FK | 2 - 1 | Zira IK 2 | +0.5 |
10 - 3
(3-1)
|
2.25
0.75
|
100 - 41
50 - 20
|
10 - 8
4 - 4
|
|
||||
13:00 | Full | 2 [12] Chonburi | 1 - 1 | Muang Thong United [4] 1 | +0.75 |
4 - 6
(2-5)
|
2.75
1.25
|
66 - 72
31 - 34
|
13 - 10
4 - 5
|
|
||||
13:00 | [3] IFK Lulea | 0 - 0 | Kramfors-Alliansen [4] |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
13:00 | [1] IFK Timrå | 0 - 0 | Bodens BK FF [9] |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
13:00 | Sundbybergs IK | 0 - 0 | Vasalunds IF |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
13:00 | Full | 1 4 [8] Karlbergs BK | 1 - 1 | Valbo FF [9] 5 | -1.5 |
11 - 2
(6-1)
|
2.75
1.25
|
95 - 65
42 - 30
|
11 - 4
7 - 1
|
|
||||
13:00 | Täby FK | 0 - 0 | IFK Stocksund |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
13:00 | BKV Norrtälje | 0 - 0 | Bollnäs GIF FF |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
13:00 | Strömsbergs IF | 0 - 0 | Gamla Upsala SK |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
13:00 | IFK Haninge | 0 - 0 | Södertälje FK |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
13:00 | Full | 2 Enskede IK | 1 - 0 | Nora BK 4 1 | -0.5 |
7 - 1
(4-0)
|
3.5
1.5
|
56 - 21
31 - 8
|
12 - 2
8 - 1
|
|
||||
13:00 | [9] Vanersborgs FK | 0 - 0 | Skoftebyns IF [10] |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
13:00 | Vinbergs IF | 0 - 0 | Hittarps IK |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
13:00 | Full | 2 FC Rosengard | 1 - 1 | Ullareds IK 2 | -1.25 |
8 - 2
(1-2)
|
3.25
1.25
|
91 - 70
37 - 41
|
12 - 8
5 - 4
|
|
||||
13:00 | Full | 3 [12] BK Olympic | 1 - 0 | KSF Prespa Birlik [9] 1 | 0.0 |
5 - 5
(2-2)
|
3.25
1.25
|
54 - 57
28 - 26
|
7 - 7
4 - 3
|
|
||||
13:00 | IFK Hässleholm | 0 - 0 | Dalstorps IF |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
13:00 | IFO Bromolla IF | 0 - 0 | Nassjo FF |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
13:00 | FC Sønderborg | 0 - 0 | Tarup-Paarup |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
13:00 | Full | 4 Kristiansund 2 | 1 - 2 | Spjelkavik 4 | +0.75 |
3 - 3
(1-0)
|
4.25
1.75
|
67 - 79
30 - 39
|
16 - 17
8 - 6
|
|
||||
13:00 | Full | Ullern | 1 - 1 | Follo 1 | -0.75 |
12 - 3
(2-2)
|
3.75
1.5
|
121 - 50
54 - 33
|
22 - 10
7 - 6
|
|
||||
13:00 | Staal Jørpeland | 0 - 0 | Urædd |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
13:00 | Full | 2 Start 2 | 0 - 6 | Ørn Horten 2 | +0.5 |
5 - 6
(3-5)
|
3.5
1.5
|
67 - 108
31 - 55
|
4 - 13
2 - 3
|
|
||||
13:00 | Full | 1 2 Eintracht Braunschweig II | 1 - 0 | SV Drochtersen-Assel 4 | 0.0 |
5 - 6
(3-2)
|
2.25
1.0
|
73 - 52
37 - 22
|
1 -
-
|
|
||||
13:00 | Full | 2 Luneburger SK Hansa | 2 - 0 | St Pauli II 1 | +0.25 |
8 - 2
(3-0)
|
2.5
1.0
|
91 - 61
39 - 31
|
6 - 9
5 - 2
|
|
||||
13:00 | Full | 2 [9] Bandari FC | 1 - 0 | AFC Leopards [3] 2 | 0.0 |
1 - 5
(0-3)
|
2.0
0.75
|
80 - 82
32 - 50
|
12 - 14
3 - 7
|
|
||||
13:00 | Full | St Pauli U19 | 4 - 2 | Eintracht Braunschweig U19 1 1 | -1.25 |
9 - 6
(7-2)
|
3.25
1.5
|
48 - 38
26 - 15
|
12 - 11
9 - 2
|
|
||||
13:00 | Full | 2 ND Ilirija Ljubljana | 0 - 4 | Nafta Lendava 1 | +0.5 |
5 - 9
(3-4)
|
2.75
1.25
|
50 - 62
21 - 32
|
13 - 23
8 - 11
|
|
||||
13:00 | Full | 2 Sokol Saratov | 2 - 2 | Metallurg Lipetsk 1 | 0.0 |
6 - 3
(2-1)
|
2.5
1.0
|
60 - 49
29 - 24
|
4 - 15
1 - 9
|
|
||||
13:00 | Full | 2 Dinamo St Petersburg II | 1 - 0 | FK Spartak Kostroma 3 | +1.0 |
8 - 5
(4-4)
|
2.5
1.0
|
73 - 91
46 - 33
|
4 - 6
3 - 1
|
|
||||
13:00 | Full | FC Dornbirn 1913 | 1 - 0 | SCR Altach II | 0.0 |
5 - 3
(0-3)
|
3.0
1.25
|
76 - 50
36 - 23
|
13 - 5
6 - 2
|
|
||||
13:00 | Full | 2 FK Chelyabinsk | 2 - 1 | FK Volga Ulyanovsk 1 1 | -0.25 |
1 - 5
(0-4)
|
2.25
0.75
|
-
-
|
2 - 1
1 -
|
|