Football predictions:Matches with label Goal Over Over 1.5 Corner Over Full-time Result are the tips generated by system based on big data analysis. Click here to view history records.
League | Time | Home | Score | Away | Handicap | Corner | Goal Line | Dangerous Attack | Shots | Live Events | Analysis | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 | Full | 4 [7] Deportivo Cali | 2 - 1 | Alianza Petrolera [16] 2 | -1.0 |
7 - 7
(3-4)
|
2.25
1.0
|
31 - 34
15 - 15
|
7 - 9
3 - 2
|
|
||||
00:00 | Full | 5 Brasil Farroupilha | 1 - 1 | Igrejinha 3 | -0.5 |
4 - 1
(2-1)
|
2.25
|
53 - 28
19 - 17
|
18 - 9
6 - 5
|
|
||||
00:15 | Full | 4 Guarany de Sobral | 2 - 1 | Icasa 2 | -0.5 |
6 - 5
(4-0)
|
2.75
1.25
|
68 - 70
44 - 26
|
14 - 9
10 - 6
|
|
||||
01:15 | Full | 2 AD Confianca | 3 - 3 | America RN 2 | -0.5 |
5 - 5
(4-3)
|
2.5
1.0
|
39 - 34
22 - 20
|
19 - 13
14 - 7
|
|
||||
01:30 | Full | 2 Emelec | 0 - 1 | River Plate 2 | +0.25 |
4 - 4
(0-4)
|
2.25
0.75
|
40 - 32
15 - 21
|
17 - 12
6 - 9
|
|
||||
01:30 | Full | 3 Universidad de Chile | 0 - 0 | Cruzeiro 2 | +0.25 |
4 - 3
(0-1)
|
2.25
0.75
|
32 - 25
11 - 9
|
9 - 13
2 - 6
|
|
||||
01:30 | Full | Alianza Lima | 0 - 2 | Junior 1 | +0.5 |
4 - 3
(3-1)
|
2.0
0.75
|
37 - 39
19 - 20
|
3 - 9
1 - 7
|
|
||||
02:00 | Full | 5 [11] Rionegro Aguilas | 2 - 1 | America de Cali [18] 2 2 | -0.25 |
1 - 6
(0-1)
|
2.0
0.75
|
47 - 57
23 - 22
|
2 - 2
1 - 1
|
|
||||
02:00 | Full | 1 3 CD Platense | 0 - 0 | CD Olimpia 4 | +0.25 |
1 - 7
(1-2)
|
2.5
1.0
|
68 - 106
41 - 40
|
11 - 9
7 - 1
|
|
||||
02:00 | [1] Cucuta Deportivo | 0 - 0 | Universitario Popayan [10] | -0.75 |
0 - 0
|
2.5
1.0
|
-
|
-
|
||||||
02:00 | Full | 1 Oaxaca | 2 - 2 | Universidad Guadalajara 1 | -0.5 |
2 - 3
(1-3)
|
2.25
0.75
|
80 - 68
30 - 43
|
18 - 7
8 - 5
|
|
||||
02:30 | Full | 4 Santa Tecla | 1 - 0 | Alianza FC 5 | -0.25 |
2 - 2
(1-0)
|
2.25
1.0
|
43 - 58
21 - 26
|
7 - 8
2 - 5
|
|
||||
09:00 | 12 ' | South Korea U19 | 0 - 0 | Mexico U20 | +0.25 (-0.25) |
2 - 0
|
2.5 (2)
1.0 (0.5)
|
17 - 3
|
-
|
|
||||
09:15 | Full | 1 Bentleigh Greens U20 | 2 - 3 | Heidelberg Utd U20 2 | -0.75 |
4 - 2
(3-1)
|
3.0
1.25
|
71 - 63
39 - 32
|
15 - 11
10 - 4
|
|
||||
09:15 | Full | 2 Melbourne Knights U20 | 1 - 3 | Green Gully U20 3 | 0.0 |
8 - 0
(4-0)
|
3.25
1.5
|
50 - 34
18 - 19
|
9 - 8
2 - 7
|
|
||||
09:15 | Full | 1 Avondale U20 | 1 - 3 | Pascoe Vale U20 1 | +0.5 |
4 - 11
(2-5)
|
3.25
1.25
|
33 - 36
18 - 20
|
13 - 18
8 - 7
|
|
||||
09:22 | Full | 2 Dandenong City U20 | 1 - 0 | Nunawading U20 3 | 0.0 |
8 - 7
(6-4)
|
4
|
53 - 73
27 - 33
|
8 - 3
3 - 1
|
|
||||
09:30 | Full | 1 Port Melbourne U20 | 3 - 3 | Oakleigh Cannons U20 | 0.0 |
4 - 10
(0-7)
|
3.5
1.5
|
36 - 48
17 - 25
|
15 - 30
6 - 16
|
|
||||
09:30 | Full | 3 PSIS Semarang | 1 - 4 | Persija Jakarta 4 | +0.5 |
3 - 8
(0-4)
|
2.5
1.0
|
25 - 29
14 - 12
|
9 - 18
3 - 6
|
|
||||
09:34 | Full | Centenary Stormers Reserves | 3 - 2 | The Gap Reserves |
10 - 4
(6-0)
|
|
37 - 44
20 - 21
|
15 - 14
7 - 8
|
|
|||||
09:37 | Full | 1 South Adelaide Reserves | 1 - 7 | Metro Stars Reserves |
3 - 7
(2-5)
|
|
38 - 64
18 - 32
|
8 - 27
5 - 13
|
|
|||||
09:40 | Full | 2 Brisbane Knights Reserves | 2 - 2 | Uni Queensland Reserves |
4 - 6
(1-1)
|
|
23 - 30
11 - 8
|
17 - 20
4 - 5
|
|
|||||
09:45 | Full | 2 Salisbury Inter Women | 1 - 0 | Fulham United Women 1 | -2.5 |
4 - 5
(4-4)
|
3.5
1.5
|
56 - 44
29 - 24
|
21 - 3
11 - 3
|
|
||||
10:00 | Full | 1 Canberra Olympic | 3 - 2 | Belconnen United 1 | -0.25 |
4 - 7
(1-4)
|
3.5
1.25
|
40 - 47
20 - 25
|
10 - 17
3 - 14
|
|
||||
10:00 | Full | 1 Gyor ETO FC Women | 1 - 2 | Diosgyori VTK Women 2 | +0.5 |
1 - 8
(0-3)
|
3.5
|
50 - 66
22 - 28
|
8 - 8
4 - 3
|
|
||||
10:00 | Full | 3 Stal Kamianske Reserves | 0 - 3 | FK Zirka Kropyvnytsky Reserves | -1.25 |
6 - 1
(3-1)
|
3.25
1.25
|
111 - 47
43 - 26
|
19 - 8
5 - 5
|
|
||||
10:00 | Full | 1 3 [3] Dong Thap | 2 - 0 | Binh Dinh [2] 2 | -0.5 |
4 - 3
(4-1)
|
2.75
1.0
|
85 - 60
45 - 19
|
7 - 1
2 -
|
|
||||
10:50 | Full | 3 [3] Melbourne City | 2 - 0 | Brisbane Roar [6] 2 | -0.75 |
8 - 4
(6-0)
|
2.75
1.0
|
63 - 31
32 - 12
|
23 - 6
12 - 1
|
|
||||
11:00 | [10] Song Lam Nghe An | 0 - 0 | Binh Duong [9] | -0.5 |
0 - 0
|
2.75
1.0
|
-
|
-
|
||||||
11:00 | Full | 1 [6] Thanh Hoa | 1 - 1 | XSKT Can Tho [5] 4 | -1.25 |
8 - 1
(3-0)
|
3.0
1.25
|
46 - 20
23 - 8
|
20 - 7
11 -
|
|
||||
11:00 | Full | 3 Cumberland United | 1 - 1 | Modbury Jets 5 1 | +1.0 |
7 - 2
(6-2)
|
3.5
1.5
|
47 - 48
23 - 25
|
12 - 7
9 - 5
|
|
||||
11:00 | Full | 1 CR Belouizdad U21 | 1 - 1 | JS Kabylie U21 1 | -0.25 |
6 - 4
(1-0)
|
2.25
1.0
|
100 - 89
47 - 39
|
6 - 7
2 - 2
|
|
||||
11:00 | Full | 1 CS Constantine U21 | 1 - 2 | USM Alger U21 1 | +0.25 |
3 - 5
(2-3)
|
2.5
1.0
|
57 - 61
17 - 40
|
4 - 11
- 7
|
|
||||
11:00 | Full | 1 ES Setif U21 | 2 - 1 | USM Blida U21 1 | -0.75 |
5 - 7
(3-2)
|
2.5
1.0
|
65 - 85
35 - 38
|
6 - 3
3 - 1
|
|
||||
11:00 | Full | 1 Olympique Medea U21 | 1 - 2 | MC Oran U21 1 | 0.0 |
6 - 1
(3-0)
|
2.25
1.0
|
33 - 26
18 - 9
|
15 - 10
6 - 2
|
|
||||
11:00 | Full | 2 US Biskra U21 | 0 - 3 | Paradou AC U21 | +0.75 |
1 - 2
(0-2)
|
2.5
1.0
|
67 - 48
37 - 27
|
11 - 4
6 - 2
|
|
||||
11:00 | Full | 1 USM Bel Abbes U21 | 1 - 4 | JS Saoura U21 | +0.25 |
11 - 7
(6-2)
|
2.5
1.0
|
37 - 40
15 - 15
|
26 - 22
14 - 5
|
|
||||
11:00 | Full | 1 USM El Harrach U21 | 2 - 2 | DRB Tadjenant U21 3 | -1.25 |
8 - 1
(4-0)
|
2.75
1.25
|
105 - 60
45 - 27
|
7 - 4
2 - 3
|
|
||||
11:00 | Full | 1 Khazar Baku | 3 - 0 | Bina FC 2 | -1.0 |
4 - 6
(2-3)
|
2.5
1.0
|
72 - 65
44 - 27
|
10 - 5
4 - 3
|
|
||||
11:00 | Full | 4 Metalurg Zaporizhya | 0 - 4 | FC Nikopol | +2.0 |
2 - 5
(2-3)
|
2.75
1.25
|
27 - 92
18 - 36
|
1 - 27
- 10
|
|
||||
11:00 | Full | Dinamo Minsk Reserves | 3 - 0 | FK Gomel Reserves 1 | -3.0 |
8 - 2
(4-1)
|
4.0
1.5
|
98 - 40
49 - 12
|
14 - 3
10 - 1
|
|
||||
11:15 | Full | 3 [2] Bentleigh Greens | 1 - 0 | Heidelberg Utd [3] 1 | -0.25 |
5 - 5
(3-3)
|
2.5
1.0
|
69 - 70
35 - 32
|
10 - 10
4 - 6
|
|
||||
11:15 | Full | 1 Melbourne Knights | 1 - 5 | Green Gully 2 | +0.25 |
3 - 5
(2-2)
|
3.25
1.25
|
51 - 48
28 - 22
|
11 - 12
4 - 6
|
|
||||
11:15 | Full | 1 2 [1] Avondale | 1 - 1 | Pascoe Vale [5] 2 | -0.75 |
5 - 2
(2-1)
|
2.75
1.25
|
44 - 25
19 - 13
|
8 - 5
3 - 3
|
|
||||
11:15 | Mitchelton FC | 0 - 0 | Souths United | -0.25 |
0 - 0
|
3.75
1.5
|
-
|
-
|
||||||
11:30 | Full | 2 South Adelaide | 0 - 5 | Metrostars | +1.5 |
3 - 5
(2-4)
|
3.5
|
39 - 69
20 - 32
|
5 - 21
1 - 11
|
|
||||
11:30 | Full | 1 [6] Port Melbourne SC | 2 - 0 | Oakleigh Cannons [9] 3 | 0.0 |
6 - 6
(2-5)
|
3.25
1.25
|
33 - 31
20 - 18
|
13 - 11
4 - 4
|
|
||||
11:30 | Full | 1 Dandenong City | 2 - 1 | Nunawading 2 | -2.25 |
12 - 3
(5-3)
|
3.75
1.75
|
41 - 29
20 - 19
|
18 - 8
7 - 6
|
|
||||
11:30 | Full | Adelaide City Women | 6 - 1 | Cumberland United Women | -2.75 |
8 - 2
(4-2)
|
3.75
1.5
|
76 - 24
39 - 19
|
22 - 6
9 - 5
|
|
||||
11:30 | Full | Adelaide University Women | 1 - 2 | Metro United FC Women 1 | +1.25 |
1 - 7
(0-4)
|
3.75
1.5
|
16 - 33
6 - 14
|
6 - 20
3 - 9
|
|
||||
11:30 | Full | 1 3 East Bengal Club | 1 - 4 | Bengaluru 3 | +0.5 |
4 - 6
(3-2)
|
2.75
1.25
|
31 - 55
16 - 24
|
8 - 13
4 - 7
|
|
||||
11:30 | Full | 1 Resovia Rzeszow U19 | 3 - 4 | Cracovia Krakow U19 3 | +0.75 |
3 - 7
(1-4)
|
3.0
1.25
|
35 - 105
20 - 48
|
7 - 18
4 - 9
|
|
||||
11:30 | Full | 2 Churchill Brothers SC | 2 - 5 | Salgaocar SC 1 | +0.75 |
2 - 9
(1-4)
|
2.75
1.25
|
81 - 87
37 - 45
|
5 - 21
2 - 9
|
|
||||
11:36 | Full | 3 Centenary Stormers | 0 - 1 | The Gap 1 |
10 - 6
(3-5)
|
|
42 - 49
16 - 23
|
20 - 17
8 - 10
|
|
|||||
11:43 | Full | 1 Brisbane Knights | 2 - 3 | University of Queensland 3 |
8 - 8
(2-7)
|
|
32 - 19
12 - 10
|
27 - 15
6 - 10
|
|
|||||
12:00 | Full | 2 Chelsea U19 | 2 - 2 | FC Porto U19 1 | -0.25 |
5 - 5
(2-3)
|
2.75
1.25
|
70 - 75
28 - 37
|
11 - 11
5 - 4
|
|
||||
12:00 | Full | 3 FC Holon Yermiyahu | 0 - 3 | Maccabi Kabilio Jaffa 2 | -0.25 |
5 - 6
(4-2)
|
2.0
0.75
|
71 - 79
35 - 37
|
7 - 12
4 - 5
|
|
||||
12:00 | Full | 1 Hapoel Azor | 0 - 0 | Hapoel Bikat Hayarden | +0.25 |
2 - 6
(1-1)
|
2.25
0.75
|
70 - 50
29 - 24
|
8 - 5
4 - 3
|
|
||||
12:00 | Full | 2 4 Ironi Kiryat Gat | 1 - 1 | MS Kfar Kasem 1 | +0.25 |
3 - 6
(2-2)
|
2.5
1.0
|
31 - 53
15 - 20
|
1 - 1
1 - 1
|
|
||||
12:00 | Full | Beitar Kfar Saba Shlomi | 0 - 2 | Hapoel Mahane Yehuda 2 | +0.5 |
2 - 5
(1-2)
|
2.25
1.0
|
63 - 63
29 - 29
|
5 - 9
2 - 5
|
|
||||
12:00 | Full | 4 Hakoah Amidar Ramat Gan | 0 - 5 | Sektzia Nes Tziona 1 | +0.75 |
2 - 6
(0-3)
|
2.5
1.0
|
40 - 89
-
|
7 - 19
-
|
|
||||
12:00 | Full | 5 Hapoel Hod Hasharon | 0 - 2 | MS Dimona 1 | +1.75 |
4 - 5
(2-3)
|
3.5
1.5
|
29 - 55
14 - 30
|
2 - 13
- 6
|
|
||||
12:00 | Full | 4 Hapoel Kfar Shalem | 0 - 2 | AS Nordia Jerusalem 2 | -0.25 |
8 - 3
(4-1)
|
2.25
1.0
|
87 - 71
38 - 40
|
12 - 11
8 - 3
|
|
||||
12:00 | Full | Maccabi Shaaraim | 0 - 2 | Maccabi Yavne 2 | 0.0 |
1 - 7
(0-5)
|
2.25
1.0
|
31 - 64
9 - 39
|
2 - 9
- 4
|
|
||||
12:00 | Full | FK Lada Tolyatti | 0 - 2 | Neftekhimik Nizhnekamsk 1 | +1.0 |
1 - 5
(1-2)
|
2.75
1.0
|
41 - 61
17 - 33
|
9 - 16
6 - 11
|
|
||||
12:00 | Full | 4 FC Orenburg II | 2 - 2 | Kamaz Nab Chelny 3 | +1.25 |
2 - 8
(1-5)
|
2.5
1.0
|
17 - 40
8 - 13
|
8 - 16
3 - 6
|
|
||||
12:00 | Full | Istanbul Basaksehir U21 | 1 - 4 | Kayserispor U21 2 | -0.25 |
7 - 1
(1-1)
|
2.5
1.0
|
81 - 32
34 - 23
|
11 - 6
3 - 5
|
|
||||
12:00 | Full | 4 Karpaty Lviv Reserves | 1 - 1 | FC Mariupol Reserves 2 | -0.75 |
5 - 8
(3-3)
|
3.0
1.25
|
143 - 97
67 - 42
|
13 - 9
7 - 5
|
|
||||
12:00 | Full | 4 PFC Oleksandria Reserves | 1 - 5 | Dynamo Kiev Reserves 1 | +1.0 |
3 - 3
(1-0)
|
2.75
1.0
|
61 - 100
29 - 56
|
5 - 12
4 - 6
|
|
||||
12:00 | Full | [2] Shakhtar Donetsk Reserves | 2 - 0 | Vorskla Poltava Reserves [6] | -1.25 |
4 - 4
(2-2)
|
3.0
1.25
|
62 - 52
39 - 16
|
7 - 3
2 - 1
|
|
||||
12:00 | Hapoel Migdal Haemeq | 0 - 0 | MS Tira | -0.25 |
0 - 0
|
2.25
1.0
|
-
|
-
|
||||||
12:00 | Full | 2 Thai Honda | 1 - 1 | Sisaket FC 5 | -0.5 |
4 - 1
(0-1)
|
2.5
1.0
|
91 - 37
50 - 22
|
10 - 3
6 - 2
|
|
||||
12:00 | Full | 1 Khotira 79 | 4 - 3 | Lokomotiv BFK Tashkent 2 | -0.75 |
6 - 3
(3-0)
|
3.0
1.25
|
95 - 71
54 - 26
|
23 - 12
10 - 3
|
|
||||
12:30 | Full | 1 FK Zaamin | 0 - 2 | FK Sherdor Samarqand 3 | -1.25 |
10 - 2
(2-0)
|
3.0
1.25
|
98 - 71
42 - 39
|
18 - 16
7 - 11
|
|
||||
12:30 | Full | 2 Maccabi Tzur Shalom | 3 - 0 | Ironi Kiryat Ata 1 | 0.0 |
6 - 2
(3-1)
|
2.5
1.0
|
81 - 93
45 - 47
|
13 - 18
4 - 8
|
|
||||
12:30 | PSMS Medan | 0 - 0 | Perseru Serui |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
12:30 | Full | 2 Maccabi Ashdod | 0 - 2 | Maccabi Kiryat Malakhi 2 | -0.25 |
3 - 0
(1-0)
|
2.5
1.0
|
81 - 52
28 - 27
|
8 - 9
4 - 4
|
|
||||
12:35 | Full | 1 [14] Henan Jianye | 0 - 2 | Chongqing Lifan [8] 2 | -0.25 |
4 - 5
(3-3)
|
2.25
1.0
|
50 - 38
27 - 18
|
4 - 2
3 - 1
|
|
||||
13:00 | Full | 4 PFK Turan Tovuz | 0 - 3 | Sabah 3 | -0.5 |
5 - 6
(4-4)
|
2.5
1.0
|
78 - 73
34 - 34
|
16 - 16
10 - 4
|
|
||||
13:00 | Full | 2 Barnsley U23 | 0 - 3 | Burnley U23 | 0.0 |
4 - 3
(3-3)
|
3.0
1.25
|
37 - 39
20 - 15
|
11 - 16
6 - 7
|
|
||||
13:00 | Full | MFK Ruzomberok U19 | 5 - 0 | Partizan Bardejov U19 | -1.75 |
12 - 4
(7-2)
|
2.75
1.25
|
99 - 44
-
|
26 - 8
-
|
|
||||
13:00 | Full | 2 Norchi Dinamo Tbilisi | 1 - 0 | Merani Martvili 2 | +0.5 |
2 - 7
(1-5)
|
3.0
1.25
|
50 - 62
22 - 33
|
8 - 8
4 - 6
|
|
||||
13:00 | Full | 1 FC Shukura | 2 - 3 | FC Gagra 2 | +0.25 |
6 - 9
(3-6)
|
2.5
1.0
|
64 - 75
32 - 41
|
11 - 8
7 - 3
|
|
||||
13:00 | Full | 2 FK Yozavon Lochinglari | 0 - 0 | PFC Labsa 1 | -0.75 |
6 - 8
(1-4)
|
2.75
1.25
|
68 - 55
24 - 23
|
11 - 15
2 - 8
|
|
||||
13:00 | Full | 3 Norin FK | 0 - 1 | FK Istiklol Fergana 4 | -0.5 |
0 - 2
(0-2)
|
3.0
1.25
|
73 - 95
35 - 54
|
7 - 13
3 - 7
|
|
||||
13:00 | Full | 3 Hapoel Iksal Imad | 1 - 4 | Hapoel Herzliya | +0.25 |
4 - 2
(2-1)
|
2.5
1.0
|
34 - 45
18 - 32
|
5 - 11
4 - 6
|
|
||||
13:00 | Full | Kallithea | 0 - 0 | Aititos Spaton | +0.25 |
2 - 5
(0-4)
|
2.5
1.0
|
35 - 44
10 - 30
|
4 - 10
1 - 4
|
|
||||
13:30 | Full | Hapoel Shfaram | 8 - 1 | Hapoel Beit Shean Mesilot 2 | -2.75 |
8 - 1
(2-1)
|
3.75
1.5
|
58 - 30
30 - 14
|
8 - 1
3 -
|
|
||||
13:30 | Full | 3 SC Haifa Robi Shapira | 0 - 0 | Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye 4 | -0.75 |
9 - 3
(5-0)
|
2.5
1.25
|
72 - 43
32 - 22
|
15 - 5
7 - 4
|
|
||||
14:00 | Full | 1 Maccabi Ahi Nazareth | 0 - 3 | Hapoel Afula 1 | -0.25 |
2 - 5
(1-3)
|
2.0
0.75
|
76 - 62
36 - 31
|
5 - 13
3 - 5
|
|
||||
14:00 | Full | 2 Hapoel Petah Tikva | 3 - 0 | Ironi Nesher | -1.25 |
3 - 3
(1-1)
|
2.5
1.25
|
55 - 44
28 - 20
|
13 - 6
3 - 1
|
|
||||
14:00 | Full | 3 Hapoel Ramat Gan | 0 - 1 | Hapoel Marmorek 2 | -0.5 |
2 - 8
(0-4)
|
2.25
0.75
|
53 - 34
23 - 19
|
14 - 9
3 - 6
|
|
||||
14:00 | Full | 3 Hapoel Bnei Lod | 2 - 1 | Hapoel Kfar Saba 2 1 | -0.5 |
4 - 3
(3-1)
|
2.25
1.0
|
34 - 26
10 - 10
|
10 - 9
6 - 3
|
|
||||
14:00 | Full | 4 Maccabi Herzliya | 2 - 0 | Hapoel Nir Ramat Hasharon 2 | 0.0 |
8 - 7
(5-6)
|
2.25
0.75
|
30 - 27
10 - 11
|
11 - 12
2 - 5
|
|
||||
14:00 | Full | 1 [13] Bangkok Glass FC | 0 - 1 | Bangkok United [3] 1 | 0.0 |
4 - 8
(1-3)
|
3.0
1.25
|
75 - 72
36 - 36
|
11 - 6
3 - 3
|
|
||||
14:00 | Full | 5 Al Salt | 1 - 0 | Al-Karmel 2 | -1.0 |
0 - 3
(0-2)
|
2.5
1.0
|
67 - 75
24 - 33
|
4 - 1
3 -
|
|
||||
14:00 | Full | 3 Al-Jalil | 1 - 2 | Al Wehda 2 | 0.0 |
6 - 8
(5-3)
|
2.25
1.0
|
104 - 120
54 - 55
|
13 - 16
7 - 6
|
|
||||
14:00 | Full | 1 Ethad Al-Ramtha | 1 - 1 | Sahab SC 4 | -0.25 |
2 - 4
(1-2)
|
2.5
1.0
|
30 - 38
12 - 17
|
8 - 12
3 - 3
|
|
||||
14:00 | Full | 2 Bristol City U23 | 2 - 3 | Colchester U23 2 | -0.25 |
3 - 3
(1-2)
|
3.0
1.25
|
26 - 32
15 - 14
|
12 - 9
3 - 3
|
|
||||
14:00 | Full | Santo Andre U20 | 5 - 1 | GO Audax U20 1 | -0.25 |
4 - 2
(4-1)
|
2.75
1.25
|
79 - 75
43 - 35
|
14 - 9
9 - 4
|
|
||||
14:00 | Full | 3 Felda United FC | 1 - 2 | PKNP FC 3 | -0.5 |
5 - 4
(2-0)
|
3.0
1.25
|
30 - 31
14 - 24
|
7 - 12
3 - 7
|
|
||||
14:00 | Full | 2 Johor Darul Takzim | 0 - 3 | Pahang 3 | -0.75 |
11 - 4
(6-4)
|
3.0
1.25
|
49 - 25
21 - 15
|
22 - 10
9 - 6
|
|
||||
14:00 | Full | 1 URA | 1 - 1 | Maroons 1 | 0.0 |
5 - 4
(4-3)
|
1.75
0.75
|
69 - 71
49 - 24
|
8 - 8
5 - 5
|
|
||||
14:00 | Full | 1 2 Chernomorets Odessa Reserves | 3 - 1 | FC Veres Rivne Reserves 3 | -0.5 |
10 - 3
(7-1)
|
2.75
1.0
|
77 - 39
45 - 6
|
17 - 4
5 - 1
|
|
||||
14:00 | Full | 4 Navbahor Namangan | 2 - 1 | Bunyodkor Tashkent 3 | 0.0 |
4 - 6
(1-4)
|
2.0
0.75
|
39 - 39
18 - 17
|
11 - 7
4 - 3
|
|
||||
14:00 | Full | 4 Cape Town All Stars | 1 - 1 | Highlands Park 3 | +0.5 |
6 - 5
(4-2)
|
2.5
0.75
|
44 - 60
20 - 28
|
4 - 12
3 - 4
|
|
||||
14:00 | Full | 1 3 Al-Jihad | 2 - 1 | Al-Shorta Damascus 1 | +0.5 |
1 - 10
(0-4)
|
2.5
1.0
|
30 - 83
17 - 35
|
6 - 15
4 - 8
|
|
||||
14:00 | Full | Al Karamah | 0 - 0 | Tishreen 1 | -0.25 |
3 - 10
(3-3)
|
2.25
1.0
|
45 - 62
25 - 29
|
9 - 8
7 - 3
|
|
||||
14:00 | Full | 2 Al Nawaeir | 2 - 1 | Al Mohafza 1 | -0.5 |
5 - 4
(5-2)
|
2.5
1.0
|
77 - 122
41 - 56
|
8 - 15
4 - 9
|
|
||||
14:00 | Full | 3 Banfield Reserves | 0 - 0 | Godoy Cruz Reserves 2 | -0.25 |
5 - 7
(2-4)
|
2.25
1.0
|
87 - 84
38 - 41
|
5 - 15
2 - 11
|
|
||||
14:00 | Full | Andijon FK | 3 - 1 | Xorazm FK Urganch 2 | -1.25 |
3 - 1
(2-0)
|
3.0
1.25
|
73 - 69
37 - 29
|
7 - 2
3 - 1
|
|
||||
14:00 | Full | 1 Torpedo Zhodino Reserves | 0 - 0 | FC Minsk Reserves 2 | +0.75 |
4 - 4
(2-2)
|
3.5
1.5
|
99 - 90
43 - 41
|
7 - 7
5 - 3
|
|
||||
14:30 | Full | 2 APR FC | 5 - 2 | Marines FC 4 | -1.0 |
6 - 4
(3-1)
|
2.0
0.75
|
52 - 19
34 - 7
|
10 - 4
5 - 1
|
|
||||
14:30 | Full | 1 Etincelles | 1 - 0 | Espoir FC 4 | -0.5 |
6 - 1
(3-1)
|
2.0
0.75
|
132 - 79
65 - 35
|
38 - 18
17 - 10
|
|
||||
14:45 | Full | 1 Thailand Women | 1 - 3 | China PR Women | +2.0 |
3 - 4
(3-1)
|
3.25
1.5
|
51 - 82
30 - 34
|
5 - 14
3 - 8
|
|
||||
14:55 | Full | 3 Al Hamriyah | 2 - 3 | Al Fujairah 2 | +0.25 |
6 - 5
(3-2)
|
2.75
1.25
|
69 - 83
37 - 40
|
9 - 11
4 - 3
|
|
||||
14:55 | Full | 2 Al Urooba | 1 - 0 | Dubba Al Husun 1 | -0.25 |
12 - 4
(8-1)
|
2.75
1.25
|
56 - 44
29 - 20
|
13 - 4
4 - 4
|
|
||||
14:55 | Full | 2 Al Arabi Umm Al Quwain | 2 - 4 | Masafi 1 | +0.5 |
2 - 4
(0-1)
|
2.75
1.25
|
60 - 75
30 - 43
|
13 - 15
5 - 10
|
|
||||
14:55 | Full | 1 Khor Fakkan | 1 - 4 | Al Ittihad Kalba 3 | +0.5 |
4 - 7
(1-4)
|
2.75
1.0
|
52 - 53
19 - 26
|
9 - 17
2 - 8
|
|
||||
14:55 | Full | 2 Masfut | 0 - 0 | Al Thaid | 0.0 |
6 - 8
(2-5)
|
2.75
1.0
|
80 - 87
37 - 42
|
10 - 3
6 - 1
|
|
||||
14:55 | Full | 1 3 Ras Al Khaimah | 2 - 4 | Baniyas SC 1 | +1.0 |
1 - 8
(0-3)
|
2.75
1.25
|
46 - 79
23 - 31
|
9 - 33
7 - 12
|
|
||||
15:00 | Full | 1 3 Al Wasl SC | 2 - 0 | Hatta Dubai 3 | -1.5 |
2 - 7
(1-2)
|
3.5
1.5
|
59 - 68
39 - 22
|
10 - 6
3 - 1
|
|
||||
15:00 | Full | 3 Dibba Al Fujairah | 1 - 0 | Emirates Club RAK 1 | -0.25 |
4 - 8
(1-3)
|
2.75
1.25
|
72 - 93
37 - 32
|
16 - 11
11 - 4
|
|
||||
15:00 | Full | 1 Al Dhafra SCC | 1 - 2 | Shabab Al Ahli Dubai 1 | 0.0 |
3 - 2
(0-2)
|
2.5
1.0
|
53 - 50
14 - 24
|
9 - 8
2 - 4
|
|
||||
15:00 | Full | 3 Dacia Unirea Braila | 5 - 2 | FC Academica Clinceni 3 | -0.5 |
6 - 3
(5-1)
|
2.75
1.0
|
42 - 40
25 - 14
|
11 - 17
5 - 7
|
|
||||
15:00 | Full | 2 FC Ripensia Timisoara | 0 - 1 | AFC Hermannstadt 1 | +0.75 |
6 - 4
(2-1)
|
2.75
1.0
|
71 - 84
34 - 41
|
5 - 6
1 - 3
|
|
||||
15:00 | Full | 1 FCSB II | 1 - 0 | FC Voluntari II 3 1 | -0.25 |
10 - 4
(2-2)
|
3.0
1.25
|
93 - 62
52 - 26
|
9 - 4
3 -
|
|
||||
15:00 | Full | 1 1 CSM Pascani | 0 - 4 | CSM Focsani 1 1 | +0.75 |
4 - 4
(0-3)
|
3.0
1.25
|
53 - 54
22 - 25
|
7 - 17
2 - 10
|
|
||||
15:00 | Full | 3 CSM Roman | 1 - 2 | AFC Harman 4 | -0.75 |
10 - 5
(2-3)
|
3.0
1.25
|
38 - 40
19 - 21
|
4 - 14
1 - 4
|
|
||||
15:00 | Full | 5 AFC Astra II | 2 - 0 | FC Aninoasa 3 | -0.75 |
5 - 4
(3-1)
|
2.75
1.0
|
80 - 76
35 - 32
|
13 - 9
6 - 5
|
|
||||
15:00 | Full | 2 Atletic Bradu | 2 - 5 | CSM Flacara Moreni | +1.0 |
3 - 8
(1-3)
|
2.75
1.25
|
31 - 59
22 - 22
|
7 - 28
6 - 8
|
|
||||
15:00 | Full | 2 CS Mioveni II | 2 - 4 | CS Tunari 3 | -0.25 |
5 - 2
(2-0)
|
2.5
1.0
|
60 - 89
30 - 39
|
5 - 18
2 - 10
|
|
||||
15:00 | FCM Alexandria | 0 - 0 | Petrolul Ploiesti | +0.75 |
0 - 0
|
2.5
1.0
|
-
|
-
|
||||||
15:00 | Full | 2 CS Soimii Lipova | 3 - 2 | Millenium Giarmata 6 1 | -0.5 |
6 - 6
(5-2)
|
3.0
1.25
|
66 - 64
36 - 32
|
18 - 5
9 - 1
|
|
||||
15:00 | Full | 2 CF Metalurgistul Cugir | 2 - 3 | Industria Galda 5 | -0.5 |
4 - 5
(2-2)
|
2.5
1.0
|
112 - 70
50 - 32
|
10 - 13
5 - 5
|
|
||||
15:00 | Full | 6 Gaz Metan II Medias | 1 - 0 | Unirea Dej 2 | -0.5 |
3 - 7
(1-2)
|
2.75
1.0
|
79 - 89
38 - 40
|
8 - 13
5 - 6
|
|
||||
15:00 | Full | 1 4 Atlas U20 | 2 - 1 | Chivas Guadalajara U20 1 | +0.25 |
4 - 5
(2-4)
|
2.75
1.0
|
69 - 70
33 - 36
|
2 - 1
1 - 1
|
|
||||
15:00 | Full | Al Birah | 2 - 1 | Shabab Al Dhahiriya | -0.25 |
2 - 5
(2-3)
|
2.5
1.0
|
45 - 66
21 - 34
|
9 - 16
4 - 9
|
|
||||
15:00 | Full | 2 [10] FK Teleoptik Zemun | 2 - 2 | FK Radnicki 1923 [9] 1 | -0.75 |
3 - 10
(1-8)
|
2.5
1.0
|
68 - 63
29 - 33
|
7 - 11
3 - 4
|
|
||||
15:00 | Full | 1 Zlagoda Dnipro Women | 0 - 6 | Zhilstroy Kharkov 2 Women 1 1 | +5.0 |
0 - 15
(0-8)
|
5.75
1.75
|
11 - 137
5 - 66
|
1 - 42
- 21
|
|
||||
15:00 | Full | 2 Shabab Al Khaleel | 1 - 0 | Shabab Alsamu 2 | -0.25 |
5 - 4
(4-1)
|
2.5
1.0
|
67 - 81
33 - 32
|
9 - 10
4 - 4
|
|
||||
15:00 | Full | 1 MFK Mykolaiv II | 1 - 1 | FK Real Pharma Odessa 2 | +0.5 |
5 - 4
(3-1)
|
2.5
1.0
|
80 - 63
40 - 28
|
5 - 7
3 - 2
|
|
||||
15:25 | Full | 3 East Riffa | 1 - 2 | Al-Ittihad | -1.25 |
8 - 4
(2-3)
|
2.75
1.25
|
61 - 37
25 - 22
|
16 - 11
8 - 6
|
|
||||
15:25 | Full | 5 Manama | 5 - 1 | Al Hidd 2 | -0.5 |
5 - 10
(2-4)
|
2.5
1.25
|
64 - 58
35 - 25
|
13 - 11
5 - 6
|
|
||||
15:30 | Full | 1 Cosmos de Bafia | 1 - 1 | Renaissance Ngoumou 3 1 | 0.0 |
1 - 5
(1-2)
|
2.0
0.75
|
19 - 26
10 - 13
|
6 - 11
4 - 4
|
|
||||
15:47 | Full | 1 Al-Riffa | 2 - 3 | Al Shabab Manama 2 | -0.25 |
3 - 2
(1-2)
|
2.25
1.0
|
66 - 42
35 - 23
|
8 - 4
3 - 1
|
|
||||
16:00 | Full | 1 Trinec | 0 - 0 | MFK Vitkovice 3 | -0.75 |
9 - 6
(3-4)
|
2.5
1.0
|
95 - 75
44 - 42
|
12 - 5
3 - 2
|
|
||||
16:00 | Full | [6] Altinordu | 3 - 0 | Manisaspor [17] 1 | -2.25 |
4 - 2
(2-1)
|
3.5
2.0
|
81 - 25
36 - 12
|
22 - 2
12 - 2
|
|
||||
16:00 | Full | 1 3 Man City U19 | 4 - 5 | Barcelona U19 2 | +0.5 |
5 - 5
(2-2)
|
2.75
1.25
|
67 - 55
24 - 20
|
15 - 14
5 - 7
|
|
||||
16:00 | Full | 2 [12] FC Tatran Presov | 1 - 1 | FC Nitra [7] 4 | +0.25 |
7 - 6
(3-4)
|
2.25
0.75
|
74 - 69
42 - 33
|
4 - 5
2 - 2
|
|
||||
16:00 | Full | [9] CR Belouizdad | 1 - 1 | JS Kabylie [11] 2 | -0.25 |
2 - 2
(2-2)
|
1.75
0.75
|
98 - 76
40 - 42
|
6 - 6
1 - 3
|
|
||||
16:00 | Full | 2 [1] CS Constantine | 2 - 1 | USM Alger [5] 4 2 | -0.5 |
6 - 4
(2-3)
|
2.0
0.75
|
66 - 56
26 - 33
|
8 - 7
- 2
|
|
||||
16:00 | Full | [7] ES Setif | 5 - 2 | USM Blida [16] | -1.0 |
3 - 5
(1-3)
|
2.25
1.0
|
73 - 61
41 - 33
|
9 - 5
3 - 2
|
|
||||
16:00 | Full | 1 [2] MC Alger | 1 - 2 | NA Hussein Dey [4] 1 | -0.75 |
12 - 3
(2-2)
|
2.25
0.75
|
117 - 41
37 - 21
|
20 - 4
4 - 2
|
|
||||
16:00 | Full | 4 Olympique Medea | 2 - 0 | MC Oran 3 | -0.5 |
3 - 3
(3-3)
|
1.75
0.75
|
40 - 26
23 - 13
|
13 - 7
5 - 1
|
|
||||
16:00 | Full | 1 US Biskra | 1 - 0 | Paradou AC 1 | -0.5 |
9 - 7
(3-7)
|
1.75
0.75
|
120 - 52
60 - 31
|
11 - 6
5 - 4
|
|
||||
16:00 | Full | 3 [10] USM Bel Abbes | 0 - 1 | JS Saoura [6] 2 | -0.5 |
2 - 1
(2-0)
|
2.0
0.75
|
35 - 25
21 - 11
|
15 - 10
9 - 4
|
|
||||
16:00 | Full | [14] USM El Harrach | 1 - 2 | DRB Tadjenant [13] 1 1 | -0.75 |
7 - 2
(3-0)
|
2.0
0.75
|
117 - 57
56 - 21
|
4 - 3
- 1
|
|
||||
16:00 | Full | 4 NK Hrvatski Dragovoljac | 1 - 0 | NK Solin 6 1 | -0.75 |
4 - 1
(1-1)
|
2.5
1.25
|
53 - 51
26 - 20
|
9 - 6
6 - 4
|
|
||||
16:00 | Full | 3 NK Sesvete | 3 - 2 | HNK Sibenik 3 | -0.75 |
2 - 7
(1-3)
|
2.25
1.0
|
68 - 78
43 - 30
|
9 - 10
6 -
|
|
||||
16:00 | Full | 1 HFK Olomouc | 0 - 2 | SK Unicov 2 | +0.25 |
2 - 3
(2-3)
|
3.0
1.25
|
74 - 57
36 - 29
|
8 - 10
3 - 6
|
|
||||
16:00 | Full | 3 NuPS | 2 - 1 | ToTe | -0.25 |
4 - 8
(2-4)
|
4.0
1.5
|
72 - 59
47 - 26
|
13 - 8
8 - 4
|
|
||||
16:00 | Full | Inter Bratislava | 4 - 1 | ZP Sport Podbrezova B 1 | -1.0 |
8 - 1
(2-0)
|
2.75
1.0
|
45 - 30
19 - 12
|
23 - 9
9 - 3
|
|
||||
16:00 | Full | 2 FC Lokomotiva Kosice | 0 - 0 | SKF Sered | +0.25 |
9 - 2
(5-1)
|
2.75
1.0
|
100 - 50
49 - 29
|
6 - 8
2 - 3
|
|
||||
16:00 | Full | MSK Zilina U19 | 2 - 1 | Spartak Trnava U19 | -2.25 |
11 - 1
(3-1)
|
3.5
1.5
|
27 - 7
-
|
15 - 3
2 -
|
|
||||
16:00 | Full | 1 SFC CRFSO Smolensk | 0 - 3 | FK Dolgoprudny | +0.75 |
1 - 9
(1-7)
|
2.5
1.0
|
22 - 85
13 - 49
|
9 - 21
4 - 6
|
|
||||
16:00 | Full | Chertanovo | 0 - 0 | Luki Energiya V.Luki 3 | -1.25 |
8 - 0
(1-0)
|
2.25
1.0
|
119 - 62
39 - 33
|
18 - 6
7 - 4
|
|
||||
16:00 | Full | 1 Dinamo Samarkand | 0 - 1 | Mashal Mubarek 2 1 | -0.25 |
9 - 1
(2-1)
|
2.5
1.0
|
84 - 54
33 - 31
|
14 - 11
7 - 7
|
|
||||
16:00 | Full | 2 Qizilqum Zarafshon | 1 - 0 | Neftchi Fargona 3 | -0.75 |
2 - 3
(1-2)
|
2.25
0.75
|
48 - 40
24 - 17
|
8 - 12
4 - 6
|
|
||||
16:00 | Full | 1 Dina St. Petersburg | 1 - 3 | Druzhba-MCC Krasnoje Selo 1 | -0.5 |
0 - 8
(0-6)
|
3.5
1.5
|
39 - 63
11 - 37
|
7 - 10
1 - 5
|
|
||||
16:30 | Full | 2 4 FC Murom | 1 - 2 | Veles 2 | +0.5 |
7 - 2
(2-1)
|
2.5
1.0
|
81 - 28
46 - 8
|
9 - 9
5 - 4
|
|
||||
17:00 | Full | 1 1 [15] Termalica BB Nieciecza | 1 - 2 | Slask Wroclaw [11] 3 | -0.5 |
9 - 4
(2-2)
|
2.5
1.0
|
60 - 67
19 - 33
|
10 - 6
5 - 3
|
|
||||
17:00 | Full | 1 4 [17] Ruch Chorzow | 0 - 6 | MKP Pogon Siedlce [13] 2 | -0.25 |
2 - 4
(1-1)
|
2.25
0.75
|
69 - 92
35 - 46
|
2 - 21
2 - 8
|
|
||||
17:00 | Full | [7] FC Fredericia | 1 - 0 | Nykobing [9] | -0.75 |
9 - 6
(4-2)
|
3.0
1.25
|
57 - 49
27 - 24
|
13 - 10
7 - 8
|
|
||||
17:00 | Full | [11] Brabrand | 0 - 3 | Esbjerg [1] 2 | +0.75 |
6 - 2
(4-1)
|
2.5
1.0
|
74 - 65
38 - 29
|
5 - 7
4 - 3
|
|
||||
17:00 | Full | Thisted FC | 0 - 3 | Viborg | +0.5 |
5 - 9
(4-5)
|
2.5
1.0
|
60 - 91
30 - 40
|
9 - 16
6 - 7
|
|
||||
17:00 | Full | 1 [12] Skive | 0 - 2 | Vendsyssel FF [3] 4 | +0.5 |
8 - 7
(3-4)
|
2.75
1.25
|
40 - 29
15 - 14
|
15 - 8
6 - 5
|
|
||||
17:00 | Full | 2 [8] Fremad Amager | 0 - 1 | HB Køge [5] 2 | +0.25 |
9 - 3
(2-1)
|
2.0
0.75
|
50 - 39
18 - 22
|
- 1
- 1
|
|
||||
17:00 | Full | 7 Kolkheti Poti | 3 - 1 | Lokomotiv Tbilisi 3 | 0.0 |
4 - 4
(3-3)
|
2.5
1.0
|
50 - 86
26 - 41
|
5 - 10
3 - 5
|
|
||||
17:00 | Full | 1 FK Vozdovac | 1 - 0 | FK Napredak 1 | 0.0 |
2 - 3
(1-1)
|
2.25
1.0
|
55 - 67
26 - 31
|
9 - 10
4 - 5
|
|
||||
17:00 | Full | 1 SAK Klagenfurt | 2 - 0 | Annabichler SV 2 | -1.75 |
10 - 2
(4-1)
|
3.25
1.25
|
104 - 21
48 - 10
|
22 - 4
12 - 1
|
|
||||
17:00 | Full | Paide Linnameeskond II | 1 - 1 | FC Flora Tallinn III | -0.5 |
9 - 4
(5-1)
|
3.5
1.5
|
126 - 77
62 - 40
|
31 - 13
9 - 8
|
|
||||
17:00 | Full | 1 Raplamaa | 1 - 2 | Laanemaa Haapsalu 2 | +1.25 |
3 - 6
(0-0)
|
3.75
1.5
|
63 - 82
31 - 34
|
11 - 21
6 - 9
|
|
||||
17:00 | Full | 2 HPS | 3 - 1 | Sibbov 1 | -1.75 |
4 - 2
(2-1)
|
4.25
1.75
|
56 - 42
31 - 27
|
20 - 7
10 - 5
|
|
||||
17:00 | Full | [9] FK Pohronie | 0 - 2 | MFK Skalica [3] | 0.0 |
8 - 5
(5-2)
|
2.5
1.0
|
84 - 84
44 - 36
|
17 - 10
10 - 3
|
|
||||
17:00 | Full | Asil Lysis | 0 - 2 | Thoi Lakatamias 1 | +0.75 |
5 - 1
(3-0)
|
2.5
1.0
|
67 - 89
39 - 38
|
11 - 12
5 - 5
|
|
||||
17:00 | Full | 2 Omonia Aradippou | 0 - 2 | Enosis Paralimni 2 | +1.75 |
1 - 8
(0-8)
|
2.75
1.25
|
42 - 61
18 - 31
|
4 - 17
2 - 12
|
|
||||
17:00 | Full | 3 PO Xylotympou 2006 | 1 - 2 | Anagennisi FC Deryneia 3 | +0.25 |
4 - 1
(0-0)
|
2.5
1.0
|
23 - 30
10 - 15
|
15 - 11
6 - 4
|
|
||||
17:00 | Full | 3 MaPS | 1 - 1 | SOVO 1 | -1.0 |
7 - 4
(6-1)
|
4.0
1.75
|
51 - 44
24 - 19
|
6 - 11
4 - 6
|
|
||||
17:00 | Full | 3 FJK | 2 - 2 | TP-T 2 | -0.5 |
0 - 9
(0-4)
|
4.25
1.75
|
62 - 83
32 - 37
|
10 - 19
2 - 8
|
|
||||
17:00 | Full | 1 Saaksjærven Loiske | 5 - 0 | VaKP 1 | -0.75 |
6 - 4
(4-0)
|
4.0
1.5
|
68 - 53
46 - 20
|
15 - 9
6 - 2
|
|
||||
17:00 | Full | 1 2 Chabab Rif Hoceima | 1 - 2 | Racing de Casablanca 1 | -0.25 |
6 - 0
(2-0)
|
2.0
0.75
|
83 - 31
39 - 14
|
3 - 2
1 - 1
|
|
||||
17:00 | Full | Hutteen | 0 - 0 | Al Majd 2 | -0.5 |
4 - 5
(1-4)
|
2.5
1.0
|
49 - 61
22 - 36
|
5 - 6
3 - 4
|
|
||||
17:00 | Full | Digenis Voroklinis | 2 - 0 | Othellos Athienou 2 | 0.0 |
2 - 1
(0-1)
|
2.5
1.0
|
47 - 47
23 - 24
|
10 - 6
7 - 5
|
|
||||
17:00 | Full | 4 [9] Sirens | 0 - 2 | Pembroke Athleta FC [8] | +0.5 |
4 - 4
(1-1)
|
3.0
1.25
|
49 - 59
23 - 30
|
- 2
-
|
|
||||
17:15 | Full | 1 Oure FA | 2 - 2 | Kolding B 2 | -0.75 |
4 - 9
(3-5)
|
3.25
1.25
|
45 - 52
22 - 21
|
20 - 25
10 - 8
|
|
||||
17:15 | Full | 1 Herto | 4 - 2 | HooGee 4 | -0.75 |
6 - 1
(3-1)
|
4.25
1.75
|
82 - 61
47 - 25
|
11 - 10
4 - 3
|
|
||||
17:30 | Full | 2 SV Ried | 2 - 0 | Austria Lustenau | -1.25 |
5 - 3
(5-2)
|
2.75
1.25
|
86 - 75
45 - 32
|
10 - 4
3 - 2
|
|
||||
17:30 | Full | 3 WSG Swarovski Wattens | 0 - 0 | FC Liefering 1 | +0.5 |
10 - 1
(8-0)
|
2.75
1.0
|
85 - 37
53 - 15
|
14 - 6
7 - 1
|
|
||||
17:30 | Full | 1 4 FC Blau Weiss Linz | 0 - 3 | Wiener Neustadt 1 | +0.25 |
3 - 6
(3-2)
|
2.25
1.0
|
67 - 57
38 - 25
|
3 - 10
2 - 4
|
|
||||
17:30 | Full | 3 FAC Team fur Wien | 0 - 1 | Hartberg 1 | +1.25 |
3 - 6
(2-3)
|
3.0
1.25
|
49 - 78
26 - 32
|
8 - 10
5 - 6
|
|
||||
17:30 | Full | 1 [11] Eintracht Braunschweig | 0 - 0 | Arminia Bielefeld [5] 1 | 0.0 |
8 - 8
(6-5)
|
2.5
1.0
|
68 - 79
42 - 34
|
9 - 18
5 - 9
|
|
||||
17:30 | Full | 3 [14] Greuther Furth | 1 - 1 | Bochum [6] 1 | 0.0 |
3 - 8
(1-6)
|
2.5
1.0
|
47 - 81
18 - 37
|
13 - 12
7 - 4
|
|
||||
17:30 | Full | 1 VfR Garching | 3 - 1 | FC Unterföhring 3 | -1.25 |
4 - 4
(4-2)
|
3.25
1.5
|
66 - 55
43 - 25
|
14 - 5
10 - 2
|
|
||||
17:30 | Full | [4] JK Tammeka Tartu | 4 - 2 | Parnu JK Vaprus [10] 2 |
4 - 3
(1-3)
|
|
75 - 70
37 - 37
|
14 - 14
7 - 8
|
|
|||||
17:30 | Full | Bremer SV | 7 - 2 | TSV Grolland 1 | -2.0 |
7 - 3
(1-1)
|
4.25
1.75
|
52 - 28
30 - 14
|
28 - 13
16 - 5
|
|
||||
17:30 | Full | 1 4 Qviding FIF | 3 - 1 | Gunnilse IS 2 | -0.5 |
5 - 6
(3-2)
|
3.0
1.25
|
62 - 70
35 - 31
|
8 - 9
7 - 3
|
|
||||
17:30 | Full | 1 SK St.Andra/Lav | 4 - 1 | FC Poggersdorf 3 | -2.0 |
5 - 3
(4-1)
|
4.0
1.5
|
70 - 51
36 - 23
|
10 - 6
1 -
|
|
||||
17:30 | Full | 2 KäPa/Pule | 2 - 2 | EIF Academy 2 | -0.75 |
8 - 10
(2-2)
|
4.25
1.75
|
47 - 66
15 - 35
|
10 - 18
4 - 11
|
|
||||
17:45 | Full | 2 Tampere Utd | 2 - 2 | FC Espoo | 0.0 |
5 - 3
(4-1)
|
3.75
1.5
|
61 - 81
34 - 38
|
2 - 2
-
|
|
||||
18:00 | Full | [11] GKS Tychy 71 | 2 - 0 | Gornik Leczna [16] 3 | -0.5 |
4 - 6
(3-2)
|
2.25
1.0
|
93 - 103
52 - 51
|
9 - 8
3 -
|
|
||||
18:00 | Full | 1 [3] Istanbul Basaksehir | 3 - 1 | Kayserispor [6] 1 | -1.25 |
4 - 3
(1-1)
|
2.75
1.0
|
57 - 49
27 - 21
|
13 - 6
7 -
|
|
||||
18:00 | Full | 2 SV Meppen | 2 - 1 | Sportfreunde Lotte 2 | -0.25 |
10 - 7
(8-3)
|
2.5
1.0
|
91 - 76
37 - 39
|
12 - 15
5 - 7
|
|
||||
18:00 | Full | 6 Buchbach | 1 - 1 | SpVgg Bayreuth 1 | 0.0 |
4 - 1
(3-0)
|
2.75
1.25
|
99 - 82
53 - 22
|
6 - 10
4 - 2
|
|
||||
18:00 | Full | 1 Wormatia Worms | 1 - 1 | Hessen Kassel 2 | 0.0 |
4 - 5
(2-4)
|
2.5
1.0
|
62 - 62
27 - 32
|
12 - 14
4 - 6
|
|
||||
18:00 | Full | 4 [2] IK Brage | 1 - 1 | GAIS [6] 2 | 0.0 |
6 - 10
(2-4)
|
2.75
1.25
|
43 - 72
21 - 32
|
7 - 13
2 - 8
|
|
||||
18:00 | Full | 2 Cherno More Varna | 2 - 0 | Slavia Sofia 1 | -0.75 |
4 - 7
(3-4)
|
2.5
1.0
|
31 - 37
17 - 19
|
9 - 10
5 - 2
|
|
||||
18:00 | Full | 2 [13] Naxxar Lions | 3 - 0 | Senglea Athletic [9] 3 | -0.75 |
5 - 6
(4-2)
|
2.75
1.25
|
50 - 61
33 - 15
|
9 - 6
5 - 3
|
|
||||
18:00 | Full | 1 [12] Tarxien Rainbows FC | 0 - 0 | St Andrews [10] 3 | 0.0 |
5 - 7
(2-4)
|
2.25
1.0
|
36 - 24
14 - 16
|
18 - 13
9 - 7
|
|
||||
18:00 | Full | 2 [7] Sliema Wanderers | 0 - 1 | Mosta FC [11] 2 1 | +0.25 |
6 - 2
(3-1)
|
2.25
1.0
|
80 - 46
35 - 25
|
- 1
- 1
|
|
||||
18:00 | Full | 4 TSG Balingen | 2 - 0 | Reutlingen 3 | -1.5 |
4 - 5
(3-2)
|
3.25
1.25
|
58 - 57
32 - 34
|
16 - 5
8 - 2
|
|
||||
18:00 | Full | 1 Sandhausen II | 0 - 0 | FC Astoria Walldorf II 1 | -0.25 |
0 - 8
(0-1)
|
3.0
1.25
|
35 - 58
19 - 31
|
3 - 19
2 - 9
|
|
||||
18:00 | Full | 3 Landvetter IS | 2 - 3 | Jonsereds IF 6 1 | -1.0 |
3 - 2
(1-1)
|
4.0
1.5
|
94 - 69
47 - 35
|
15 - 12
6 - 4
|
|
||||
18:00 | Full | IFK Skövde FK | 1 - 2 | Tidaholms GoIF 2 | -1.0 |
8 - 3
(5-0)
|
3.25
1.25
|
82 - 63
45 - 27
|
17 - 10
9 - 2
|
|
||||
18:00 | Full | Eslövs BK | 3 - 0 | Dosjobro IF 2 | -0.5 |
4 - 3
(4-1)
|
3.25
1.25
|
81 - 84
46 - 36
|
8 - 6
2 - 3
|
|
||||
18:00 | Full | 4 SC Kalsdorf | 0 - 1 | Austria Klagenfurt 1 1 | +0.25 |
6 - 3
(5-0)
|
3.0
1.25
|
63 - 50
26 - 22
|
- 1
- 1
|
|
||||
18:00 | Half ' | SV Lafnitz | 3 - 0 | Wolfsberger AC II 2 | -1.75 (-0.25) |
8 - 2
(4-1)
|
3.75 (3.5)
|
99 - 44
61 - 17
|
20 - 6
7 - 2
|
|
||||
18:00 | Full | 1 4 TUS Bad Gleichenberg | 0 - 2 | UVB Vocklamarkt 2 | +0.25 |
2 - 6
(1-3)
|
3.25
1.25
|
79 - 97
45 - 48
|
8 - 12
3 - 7
|
|
||||
18:00 | Union St Florian | 0 - 0 | FC Gleisdorf 09 |
0 - 0
|
|
-
|
-
|
|||||||
18:00 | Full | 3 Deutschlandsberger SC | 1 - 0 | SC Weiz 4 | -0.75 |
6 - 7
(1-5)
|
3.25
1.25
|
116 - 93
52 - 50
|
14 - 8
8 - 3
|
|
||||
18:00 | Full | 2 FK Austria Vienna II | 0 - 0 | FC Marchfeld Mannsdorf 3 1 | -0.5 |
11 - 2
(6-0)
|
3.0
1.25
|
71 - 43
31 - 22
|
13 - 3
7 - 1
|
|
||||
18:00 | Full | 1 Neusiedl | 3 - 1 | St Polten II 3 | -0.25 |
11 - 7
(5-5)
|
2.75
1.25
|
65 - 63
27 - 29
|
12 - 8
5 - 3
|
|
||||
18:00 | Full | 2 Puebla U20 | 2 - 2 | Club America U20 3 | +0.5 |
4 - 6
(2-2)
|
2.75
1.25
|
72 - 70
35 - 32
|
8 - 8
6 - 2
|
|
||||
18:00 | La Cantera FC U20 | 0 - 0 | Atletico Nacional U20 | +0.5 |
0 - 0
|
2.75
1.25
|
-
|
-
|
||||||
18:00 | Full | 1 Laz St Petersburg | 3 - 0 | Kolomyagi 47 1 1 | -3.0 |
9 - 1
(9-1)
|
4.0
1.5
|
80 - 22
51 - 7
|
20 - 3
7 - 1
|
|
||||
18:00 | Full | 1 Japan Women | 1 - 0 | Australia Women 1 | +0.25 |
1 - 1
(1-0)
|
2.5
1.0
|
45 - 67
32 - 28
|
4 - 16
3 - 8
|
|
||||
18:00 | Full | 1 SC Fürstenfeld | 2 - 2 | TUS Heiligenkreuz 2 | -1.0 |
5 - 4
(1-3)
|
3.5
1.5
|
46 - 52
21 - 28
|
13 - 7
6 - 5
|
|
||||
18:00 | Full | SK Sturm Graz Women | 1 - 4 | St. Pölten-Spratzern Women 2 | +2.0 |
5 - 6
(3-3)
|
3.25
1.25
|
40 - 50
18 - 25
|
1 - 4
1 - 2
|
|
||||
18:05 | Full | Tijuana II | 1 - 3 | Gavilanes FC Matamoros 1 | -0.5 |
8 - 1
(1-1)
|
2.5
1.0
|
46 - 25
18 - 18
|
10 - 13
4 - 9
|
|
||||
18:30 | Full | 1 5 [9] Nantes | 1 - 1 | Rennes [5] 2 | -0.25 |
5 - 8
(4-2)
|
2.0
0.75
|
57 - 80
39 - 25
|
12 - 16
7 - 3
|
|
||||
18:30 | Full | 2 Bonner SC | 0 - 3 | Rot-Weiss Oberhausen 2 | 0.0 |
6 - 8
(1-3)
|
2.75
1.25
|
36 - 36
19 - 20
|
12 - 14
3 - 4
|
|
||||
18:30 | Full | 3 Hessen Dreieich | 3 - 0 | Baunatal 4 | -1.75 |
9 - 1
(6-1)
|
4.0
1.5
|
82 - 57
37 - 37
|
14 - 8
7 - 4
|
|
||||
18:30 | Full | Victoria Hamburg | 3 - 0 | TSV Sasel | -1.5 |
3 - 4
(1-2)
|
3.75
1.5
|
46 - 43
26 - 23
|
10 - 16
5 - 6
|
|
||||
18:30 | Full | 1 2 Trollhattans BoIS | 0 - 0 | IFK Tidaholm 2 | +0.5 |
3 - 3
(1-0)
|
3.25
1.25
|
78 - 84
41 - 43
|
9 - 17
3 - 7
|
|
||||
18:30 | Full | 1 SV Horn | 2 - 0 | Parndorf 2 | -1.5 |
12 - 4
(7-0)
|
3.5
1.5
|
81 - 52
43 - 25
|
8 - 2
3 - 1
|
|
||||
18:30 | Full | 3 SV Schwechat | 1 - 2 | Rapid Vienna II | +1.25 |
3 - 6
(0-4)
|
3.0
1.25
|
27 - 46
10 - 24
|
6 - 18
3 - 9
|
|
||||
18:30 | Full | 4 Wiener Sportclub | 2 - 2 | FCM Traiskirchen 3 | +0.5 |
7 - 9
(2-4)
|
2.5
1.0
|
56 - 52
27 - 24
|
12 - 9
5 - 3
|
|
||||
18:30 | Full | 1 Seekirchen | 1 - 0 | TSV St. Johann 3 | 0.0 |
3 - 5
(3-1)
|
3.25
1.25
|
85 - 72
43 - 30
|
7 - 1
3 -
|
|
||||
18:30 | Full | 1 4 Worgl SV | 1 - 2 | FC Kitzbuhel 2 | 0.0 |
5 - 3
(2-2)
|
3.0
1.25
|
40 - 46
17 - 21
|
8 - 14
3 - 4
|
|
||||
18:30 | Full | Club Brugge Reserves | 3 - 3 | Lokeren Reserves | -1.25 |
3 - 3
(1-2)
|
3.75
|
45 - 32
24 - 17
|
14 - 10
5 - 6
|
|
||||
18:30 | Full | 1 Excelsior Women | 0 - 2 | Achilles 29 Women | +0.75 |
7 - 2
(4-0)
|
3.25
1.25
|
70 - 74
36 - 36
|
8 - 13
4 - 7
|
|
||||
18:30 | Full | 1 ADO Den Haag Women | 4 - 0 | VV Alkmaar Women | -1.0 |
9 - 2
(5-1)
|
3.5
1.5
|
53 - 13
29 - 7
|
16 - 6
6 - 3
|
|
||||
18:30 | Full | 1 [2] Ajax Women | 3 - 2 | FC Twente Women [1] 1 | -0.5 |
11 - 2
(5-0)
|
2.5
1.0
|
64 - 31
36 - 9
|
16 - 5
8 -
|
|
||||
18:30 | Full | PEC Zwolle Women | 3 - 3 | PSV Women 1 | +0.5 |
3 - 6
(1-3)
|
3.5
1.5
|
44 - 34
22 - 15
|
13 - 8
5 - 5
|
|
||||
18:30 | Full | 1 6 TSV Neumarkt | 1 - 1 | SK Strobl 3 | -0.5 |
9 - 1
(4-1)
|
3.25
1.25
|
77 - 52
37 - 28
|
10 - 2
7 - 1
|
|
||||
18:30 | Full | 3 SC Ostbahn XI | 1 - 3 | FV Austria XIII 4 | 0.0 |
5 - 3
(2-2)
|
3.25
1.25
|
39 - 48
18 - 20
|
3 - 8
1 - 3
|
|
||||
18:45 | Full | 2 Dinamo Bucharest | 1 - 0 | ACS Poli Timisoara 2 | -1.0 |
7 - 3
(5-0)
|
2.5
1.0
|
66 - 73
36 - 27
|
19 - 15
13 - 5
|
|
||||
18:48 | Full | 4 SV Grodig | 0 - 3 | FC Kufstein 2 | -1.75 |
5 - 5
(3-2)
|
3.5
1.5
|
78 - 46
44 - 23
|
9 - 10
3 - 4
|
|
||||
19:00 | Full | 2 [17] Bourg-Peronnas | 2 - 2 | Nimes [2] | +0.75 |
1 - 5
(1-3)
|
2.75
1.25
|
64 - 103
43 - 40
|
9 - 9
3 - 5
|
|
||||
19:00 | Full | [7] Chateauroux | 2 - 1 | Niort [13] 3 | -0.75 |
16 - 0
(3-0)
|
2.75
1.0
|
101 - 43
35 - 26
|
19 - 6
7 - 3
|
|
||||
19:00 | Full | 1 [5] Clermont Foot | 4 - 2 | US Orleans 45 [12] 2 2 | -1.0 |
4 - 4
(0-2)
|
2.5
1.0
|
62 - 70
27 - 30
|
11 - 10
6 - 4
|
|
||||
19:00 | [3] AC Ajaccio | 0 - 0 | Tours [20] | -0.5 |
0 - 0
|
2.25
0.75
|
-
|
-
|
||||||
19:00 | Full | 3 [15] Lens | 3 - 3 | Le Havre [10] | -0.25 |
7 - 6
(1-1)
|
2.25
1.0
|
70 - 64
31 - 22
|
16 - 14
8 - 3
|
|
||||
19:00 | Full | 5 [4] Lorient | 0 - 1 | Valenciennes [14] 1 | -1.0 |
8 - 4
(6-2)
|
2.75
1.25
|
61 - 31
32 - 14
|
8 - 9
3 - 5
|
|
||||
19:00 | Full | 2 [19] US Quevilly | 0 - 4 | Paris FC [8] 2 | 0.0 |
4 - 5
(2-3)
|
2.25
1.0
|
66 - 56
30 - 33
|
13 - 17
8 - 11
|
|
||||
19:00 | Full | 1 [1] Reims | 1 - 0 | AC Ajaccio [3] | -0.75 |
8 - 5
(2-1)
|
2.25
1.0
|
73 - 56
30 - 21
|
9 - 8
2 - 1
|
|
||||
19:00 | Full | 3 [9] Sochaux | 1 - 1 | Brest [6] 1 | 0.0 |
4 - 6
(3-4)
|
2.5
1.0
|
81 - 90
39 - 44
|
15 - 13
9 - 5
|
|
||||
19:00 | Full | 1 Lyon Duchere | 1 - 1 | Creteil | -0.5 |
5 - 3
(1-1)
|
2.25
0.75
|
33 - 21
13 - 12
|
12 - 11
4 - 4
|
|
||||
19:00 | [10] Boulogne | 0 - 0 | Pau [12] | -0.25 |
0 - 0
|
2.25
1.0
|
-
|
-
|
||||||
19:00 | Full | 1 [3] Rodez | 0 - 1 | Cholet [11] 4 | -0.5 |
5 - 4
(1-2)
|
2.5
1.0
|
45 - 35
18 - 19
|
21 - 16
10 - 11
|
|
||||
19:00 | Half ' | 2 [7] Dunkerque | 0 - 3 | Red Star FC 93 [1] 1 | +0.25 (0.0) |
3 - 3
(3-2)
|
2.25 (2.5)
|
69 - 87
33 - 46
|
5 - 10
2 - 3
|
|
||||
19:00 | Full | 1 [13] Entente SSG | 1 - 0 | GS Consolat Marseille [16] 2 | -0.25 |
5 - 7
(1-2)
|
2.25
1.0
|
77 - 75
44 - 40
|
5 - 7
2 - 4
|
|
||||
19:00 | Full | 3 [15] Chambly Thelle FC | 1 - 0 | Grenoble [2] 4 | +0.25 |
4 - 12
(2-5)
|
2.0
0.75
|
92 - 99
53 - 39
|
11 - 14
4 - 7
|
|
||||
19:00 | Full | 2 [6] Concarneau | 2 - 2 | Avranches [14] 3 | -0.25 |
2 - 5
(1-3)
|
2.25
1.0
|
59 - 83
32 - 38
|
14 - 10
9 - 4
|
|
||||
19:00 | Full | [8] Cambuur Leeuwarden | 4 - 1 | Helmond Sport [18] 1 | -1.25 |
7 - 8
(2-5)
|
3.5
1.5
|
62 - 50
28 - 29
|
9 - 5
1 - 1
|
|
||||
19:00 | Full | FC Utrecht Reserves | 0 - 1 | Fortuna Sittard | +1.75 |
0 - 3
(0-1)
|
3.25
1.5
|
18 - 40
8 - 22
|
4 - 11
2 - 6
|
|
||||
19:00 | Full | 3 [11] FC Volendam | 1 - 2 | Ajax Reserves [1] 1 | +0.5 |
4 - 9
(2-2)
|
3.5
1.5
|
67 - 113
-
|
6 - 17
-
|
|
||||
19:00 | Full | 1 [19] RKC | 2 - 1 | Go Ahead Eagles [17] 2 | -0.25 |
9 - 6
(6-3)
|
3.25
1.25
|
87 - 69
46 - 32
|
13 - 11
5 - 5
|
|
||||
19:00 | Full | 1 PSV Reserves | 4 - 2 | FC Dordrecht 2 | -1.25 |
2 - 5
(2-2)
|
3.5
1.5
|
82 - 72
40 - 38
|
10 - 13
6 - 3
|
|
||||
19:00 | Full | 1 3 [9] Maastricht | 1 - 1 | FC Oss [15] 3 | -1.0 |
6 - 11
(3-2)
|
3.25
1.5
|
40 - 43
17 - 15
|
15 - 16
4 - 5
|
|
||||
19:00 | Full | 1 [16] FC Eindhoven | 3 - 2 | Almere City FC [10] | -0.25 |
4 - 2
(0-1)
|
3.75
1.75
|
73 - 70
37 - 29
|
8 - 13
4 - 4
|
|
||||
19:00 | [14] FC Den Bosch | 0 - 0 | FC Emmen [7] | +0.5 |
0 - 0
|
3.25
1.25
|
-
|
-
|
||||||
19:00 | Full | 2 [4] De Graafschap | 1 - 0 | Telstar [5] 2 | -1.0 |
5 - 2
(1-1)
|
3.5
1.5
|
48 - 33
26 - 14
|
19 - 11
10 - 3
|
|
||||
19:00 | Full | NEC | 2 - 0 | AZ Reserves 1 | -2.25 |
7 - 6
(2-0)
|
3.75
1.75
|
115 - 50
56 - 18
|
20 - 6
8 - 2
|
|
||||
19:00 | Full | 1 3 Hamburger SV III | 3 - 3 | HSV Barmbek-Uhlenhorst 3 | 0.0 |
4 - 5
(3-4)
|
3.75
1.5
|
85 - 77
42 - 41
|
10 - 13
5 - 9
|
|
||||
19:00 | Full | 2 FC Hurth | 3 - 1 | Bergisch Gladbach 09 2 | -0.75 |
5 - 2
(1-1)
|
3.0
1.25
|
34 - 34
17 - 19
|
12 - 11
3 - 8
|
|
||||
19:00 | Full | 1 Alsens IF | 4 - 1 | Sund IF 2 | -0.5 |
3 - 9
(0-5)
|
3.5
1.5
|
70 - 85
39 - 40
|
15 - 14
9 - 5
|
|
||||
19:00 | Full | 1 [16] Ajaccio GFCA | 3 - 2 | Tours [20] 1 | -0.5 |
7 - 1
(5-0)
|
2.25
0.75
|
49 - 52
26 - 22
|
10 - 9
6 - 4
|
|
||||
19:00 | Full | 2 Man Utd U23 | 2 - 2 | Everton U23 2 | 0.0 |
4 - 7
(2-3)
|
3.5
1.25
|
35 - 25
19 - 15
|
11 - 18
6 - 6
|
|
||||
19:00 | Full | 3 West Ham U23 | 1 - 3 | Arsenal U23 3 | +0.75 |
5 - 5
(1-1)
|
3.25
1.5
|
34 - 36
19 - 20
|
13 - 18
7 - 12
|
|
||||
19:00 | Full | 1 Newcastle U23 | 2 - 0 | Aston Villa U23 1 | +1.0 |
3 - 7
(1-4)
|
3.75
1.5
|
41 - 45
19 - 20
|
13 - 6
5 -
|
|
||||
19:00 | Full | 1 Kari Akranes | 9 - 1 | Ellidi 1 | -3.5 |
9 - 4
(6-1)
|
4.5
1.75
|
74 - 36
40 - 18
|
20 - 9
8 - 3
|
|
||||
19:00 | Full | 2 Barcelona EC | 0 - 1 | Jabaquara SP 2 | -0.5 |
4 - 9
(1-8)
|
2.5
1.0
|
54 - 73
22 - 43
|
10 - 10
4 - 4
|
|
||||
19:00 | Full | 1 2 RB Brasil U20 | 1 - 2 | Desportivo Brasil U20 2 | 0.0 |
5 - 1
(5-1)
|
2.5
1.0
|
50 - 37
31 - 20
|
1 - 2
1 - 1
|
|
||||
19:00 | Full | 2 Ferroviaria SP U20 | 2 - 2 | Rio Claro U20 1 | -0.5 |
10 - 12
(4-5)
|
2.5
1.0
|
100 - 72
44 - 32
|
17 - 22
10 - 10
|
|
||||
19:00 | Full | 1 1 Standard Liege Women | 0 - 1 | Genk Women 2 | +0.75 |
3 - 4
(1-2)
|
3.25
1.25
|
32 - 17
16 - 8
|
11 - 9
5 - 3
|
|
||||
19:00 | Estudiantes LP Reserves | 0 - 0 | Belgrano Reserves | -0.75 |
0 - 0
|
2.75
1.0
|
-
|
-
|
||||||
19:15 | Full | 2 Sparta Prague | 2 - 0 | FK Baumit Jablonec 3 | -0.75 |
7 - 1
(4-0)
|
2.5
1.0
|
83 - 93
41 - 47
|
8 - 11
4 - 7
|
|
||||
19:15 | Full | 4 [2] Vejle | 1 - 1 | FC Roskilde [10] 2 1 | -1.0 |
7 - 3
(6-1)
|
2.5
1.0
|
75 - 64
39 - 31
|
11 - 3
9 - 1
|
|
||||
19:15 | Full | 1 [10] Marsa FC | 4 - 4 | Melita FC Saint Julian [13] | -0.75 |
5 - 6
(1-3)
|
3.0
1.25
|
48 - 61
24 - 28
|
4 - 4
2 - 2
|
|
||||
19:30 | Full | [8] Borussia M'gladbach | 3 - 0 | Wolfsburg [14] 2 | -0.75 |
8 - 5
(3-2)
|
2.5
1.0
|
62 - 63
34 - 31
|
10 - 6
8 - 2
|
|
||||
19:30 | Full | 3 Union Saint Gilloise | 0 - 2 | Westerlo 1 | 0.0 |
4 - 3
(2-2)
|
2.25
1.0
|
48 - 63
26 - 38
|
- 6
- 4
|
|
||||
19:30 | Full | 1 Zulte-Waregem | 3 - 0 | KV Kortrijk 3 | -1.0 |
8 - 4
(2-2)
|
3.0
1.25
|
66 - 52
39 - 30
|
23 - 10
12 - 4
|
|
||||
19:30 | Full | 2 SV Kapfenberg | 2 - 1 | FC Wacker Innsbruck 3 | +0.75 |
8 - 2
(4-0)
|
2.5
1.0
|
54 - 100
29 - 46
|
9 - 11
7 - 5
|
|
||||
19:30 | Full | 5 [8] Zaglebie Lubin | 0 - 1 | Lech Poznan [1] 5 | +0.5 |
2 - 1
(1-0)
|
2.25
1.0
|
65 - 51
29 - 27
|
11 - 12
3 - 7
|
|
||||
19:30 | Full | 3 Manchester 62 FC | 0 - 4 | Gibraltar United 1 | +1.5 |
7 - 5
(3-3)
|
3.0
1.25
|
52 - 74
27 - 34
|
7 - 12
4 - 2
|
|
||||
19:30 | Full | 1 Ayr U20 | 3 - 0 | Queen of South U20 1 | -1.0 |
9 - 2
(5-1)
|
3.75
1.5
|
47 - 18
23 - 9
|
16 - 4
8 - 2
|
|
||||
19:30 | Full | 1 Morton U20 | 3 - 2 | Airdrieonians U20 1 | +0.75 |
1 - 7
(0-2)
|
3.5
1.5
|
45 - 49
18 - 25
|
9 - 16
1 - 10
|
|
||||
19:30 | Full | 2 Ferriolense | 1 - 1 | Alcudia 1 | +0.75 |
5 - 4
(1-2)
|
2.5
1.0
|
40 - 39
14 - 16
|
16 - 11
4 - 5
|
|
||||
19:30 | Full | 2 Club Leandro N. Alem | 3 - 1 | Defensores de Cambaceres 4 | -0.5 |
2 - 5
(2-0)
|
2.25
1.0
|
86 - 83
49 - 41
|
9 - 8
5 - 6
|
|
||||
19:30 | Full | 1 San Martin De Burzaco | 1 - 2 | Defensores Unidos | 0.0 |
4 - 3
(1-1)
|
2.0
0.75
|
72 - 76
35 - 33
|
8 - 15
4 - 7
|
|
||||
19:30 | Full | 1 CS Dock Sud | 0 - 0 | Argentino Quilmes | +0.5 |
6 - 2
(3-0)
|
2.25
0.75
|
100 - 90
53 - 41
|
12 - 14
4 - 9
|
|
||||
19:30 | Full | 1 5 Central Ballester | 2 - 2 | General Lamadrid 3 1 | 0.0 |
2 - 6
(1-4)
|
2.25
0.75
|
59 - 78
28 - 39
|
10 - 11
4 - 3
|
|
||||
19:30 | Full | Gent Women | 3 - 4 | Anderlecht Women | +1.5 |
4 - 8
(3-2)
|
3.0
1.25
|
17 - 22
13 - 7
|
5 - 12
5 - 3
|
|
||||
19:45 | Full | 4 [6] Millwall | 0 - 3 | Fulham [3] 1 | +0.25 |
2 - 1
(2-0)
|
2.75
1.0
|
26 - 42
13 - 17
|
8 - 16
6 - 4
|
|
||||
19:45 | Full | 1 [7] Coventry | 3 - 1 | Stevenage [15] 2 1 | -0.75 |
2 - 1
(2-0)
|
2.25
1.0
|
51 - 43
23 - 20
|
14 - 5
7 - 4
|
|
||||
19:45 | Full | 2 Pisa | 3 - 1 | Pontedera 1 1 | -0.75 |
11 - 1
(6-0)
|
2.25
0.75
|
125 - 76
66 - 33
|
27 - 7
16 - 3
|
|
||||
19:45 | Full | 1 Dundalk | 2 - 2 | Derry City 4 1 | -1.5 |
4 - 3
(3-2)
|
2.75
1.25
|
53 - 36
29 - 17
|
10 - 10
6 - 7
|
|
||||
19:45 | Full | 3 Waterford FC | 3 - 0 | Bray Wanderers | -0.75 |
2 - 9
(1-2)
|
2.25
1.0
|
82 - 74
49 - 27
|
23 - 13
12 - 8
|
|
||||
19:45 | Full | 4 Shelbourne | 2 - 0 | Galway United 1 | 0.0 |
6 - 8
(2-2)
|
2.5
1.0
|
44 - 52
25 - 29
|
14 - 16
8 - 9
|
|
||||
19:45 | Full | 1 2 [5] Stal Mielec | 2 - 2 | Odra Opole [8] 3 | -0.25 |
8 - 7
(2-5)
|
2.25
0.75
|
61 - 47
26 - 27
|
11 - 4
3 - 2
|
|
||||
19:45 | Full | 1 [1] T.N.S. | 3 - 1 | Connah's Quay [2] 3 | -0.75 |
3 - 4
(1-3)
|
3.0
1.25
|
74 - 58
32 - 34
|
13 - 10
4 - 6
|
|
||||
19:45 | Full | 2 Newry City | 0 - 0 | Portadown 3 1 | -0.25 |
1 - 3
(1-2)
|
2.75
1.25
|
41 - 65
16 - 48
|
4 - 3
2 - 2
|
|
||||
19:45 | Full | 1 Clyde U20 | 1 - 3 | Albion U20 2 | -0.75 |
3 - 3
(2-2)
|
3.0
1.25
|
23 - 19
16 - 9
|
6 - 5
4 - 1
|
|
||||
19:45 | Full | 3 Bangor Celtic | 4 - 1 | Drumcondra 1 | -0.75 |
7 - 11
(3-10)
|
3.0
1.25
|
105 - 74
41 - 49
|
16 - 6
7 - 4
|
|
||||
20:00 | Full | 1 [12] Dijon | 2 - 5 | Lyon [3] 2 | +1.25 |
9 - 5
(3-4)
|
3.25
1.25
|
68 - 59
32 - 39
|
13 - 17
9 - 11
|
|
||||
20:00 | Full | [14] Leganes | 0 - 0 | Deportivo La Coruna [18] 2 | -0.25 |
9 - 4
(5-3)
|
2.25
1.0
|
53 - 40
27 - 16
|
13 - 8
8 - 3
|
|
||||
20:00 | Full | 3 [6] Oviedo | 1 - 2 | Valladolid [11] 2 | -0.5 |
1 - 3
(1-1)
|
2.25
0.75
|
47 - 50
20 - 25
|
9 - 12
3 - 8
|
|
||||
20:00 | Full | 4 [20] Cordoba | 3 - 0 | Sevilla Atletico [22] 3 1 | -1.0 |
9 - 4
(5-1)
|
2.5
1.0
|
79 - 46
40 - 20
|
13 - 13
8 - 5
|
|
||||
20:00 | Full | Bohemians Dublin | 0 - 2 | Cork City 2 | +0.75 |
10 - 2
(6-2)
|
2.25
0.75
|
93 - 58
45 - 28
|
13 - 7
8 - 2
|
|
||||
20:00 | Full | Shamrock Rovers | 1 - 1 | Limerick 3 1 | -1.5 |
5 - 3
(3-2)
|
2.5
1.0
|
71 - 35
38 - 17
|
17 - 6
13 - 2
|
|
||||
20:00 | Full | 1 Finn Harps | 1 - 0 | Cabinteely FC 2 | -1.0 |
8 - 2
(3-1)
|
2.5
1.0
|
51 - 46
19 - 21
|
7 - 8
2 - 3
|
|
||||
20:00 | Full | 1 Wexford FC | 7 - 0 | Athlone Town 1 | -1.25 |
9 - 4
(2-1)
|
3.0
1.25
|
41 - 36
19 - 19
|
18 - 3
7 - 2
|
|
||||
20:00 | Full | 1 [10] Aberystwyth | 1 - 1 | Carmarthen [12] 5 | -0.5 |
11 - 3
(1-2)
|
3.0
1.25
|
99 - 60
40 - 34
|
17 - 12
6 - 5
|
|
||||
20:00 | Full | 1 HK Kopavogur | 5 - 0 | Alftanes 3 | -3.25 |
11 - 3
(7-2)
|
4.75
2.0
|
47 - 17
22 - 6
|
30 - 4
16 - 3
|
|
||||
20:00 | Full | 2 KH Hlidarendi | 2 - 3 | Leiknir Reykjavik | +2.0 |
4 - 6
(3-3)
|
4.25
1.75
|
39 - 71
21 - 33
|
12 - 23
8 - 9
|
|
||||
20:00 | Full | 2 Kordrengir | 0 - 2 | UMF Njardvik 1 | +3.25 |
7 - 5
(4-2)
|
4.25
1.75
|
44 - 97
21 - 55
|
8 - 18
2 - 6
|
|
||||
20:00 | Full | 2 Lettir Reykjavik | 0 - 1 | Hamar Hveragerdi 2 | -0.25 |
5 - 5
(2-2)
|
3.5
1.5
|
77 - 100
41 - 42
|
7 - 15
3 - 5
|
|
||||
20:00 | Full | 1 5 Selfoss | 1 - 1 | Grotta Seltjarnarnes 3 | -1.0 |
5 - 4
(1-2)
|
3.5
1.5
|
61 - 60
29 - 26
|
8 - 7
6 - 2
|
|
||||
20:00 | Full | Vaengir Jupiters | 0 - 2 | Throttur Reykjavik 3 | +2.0 |
4 - 11
(1-4)
|
3.75
1.5
|
40 - 92
14 - 54
|
9 - 17
5 - 7
|
|
||||
20:30 | Full | 2 [4] Braga | 2 - 0 | Maritimo [6] 3 | -1.5 |
9 - 8
(3-4)
|
3.0
1.25
|
84 - 53
41 - 27
|
17 - 7
5 - 4
|
|
||||
21:00 | Deportes Tolima U20 | 0 - 0 | Deportivo Pasto U20 | -0.75 |
0 - 0
|
3.0
1.25
|
-
|
-
|
||||||
21:15 | Full | 3 Real Garcilaso Reserves | 1 - 0 | Sport Huancayo Reserves 1 1 | +0.5 |
7 - 7
(5-2)
|
2.75
1.25
|
88 - 34
52 - 11
|
36 - 4
23 - 2
|
|
||||
21:30 | Full | 2 [8] Ayacucho FC | 4 - 2 | Universitario de Deportes [7] 3 | -0.25 |
3 - 9
(2-4)
|
2.5
1.0
|
86 - 97
47 - 39
|
17 - 13
10 - 3
|
|
||||
22:00 | Full | 1 Cruz Azul II | 3 - 3 | Club America II 2 | +0.25 |
10 - 5
(4-4)
|
2.25
1.0
|
87 - 51
39 - 24
|
22 - 11
11 - 6
|
|
||||
22:00 | Full | Augnablik Kopavogur Women | 3 - 1 | IR Reykjavik Women 2 | +1.0 |
6 - 2
(5-0)
|
4.25
1.75
|
39 - 14
21 - 7
|
14 - 4
9 - 2
|
|
||||
22:30 | Full | 3 Nacional Asuncion | 1 - 0 | Independiente FBC 2 | -0.75 |
9 - 6
(3-1)
|
2.75
1.0
|
66 - 58
32 - 29
|
18 - 13
7 - 8
|
|
||||
23:00 | Full | 2 [9] Argentinos Jrs | 1 - 0 | Olimpo B Blanca [28] 3 | -1.75 |
9 - 3
(4-0)
|
3.0
1.25
|
97 - 75
51 - 33
|
13 - 10
6 - 2
|
|
||||
23:15 | Full | 3 [14] EC Juventude | 1 - 1 | Oeste [2] 4 1 | -0.25 |
10 - 3
(6-0)
|
2.0
0.75
|
50 - 31
29 - 5
|
12 - 10
6 - 1
|
|
||||
23:30 | Full | 2 Deportivo Municipal Reserves | 5 - 0 | Deportivo Binacional Reserves | -0.25 |
4 - 5
(0-3)
|
2.75
1.0
|
53 - 67
19 - 32
|
8 - 10
5 - 3
|
|
||||
23:45 | Full | 3 [3] Real Garcilaso | 0 - 3 | Sport Huancayo [1] 3 | -0.25 |
8 - 3
(4-1)
|
2.5
1.25
|
96 - 43
49 - 17
|
19 - 19
8 - 8
|
|