út, Nov 24, 2026 · 20:00
NejstaršíNedávné
VVVVVV
1.25
6.50
9.50
NedávnéNejstarší
PVRVPP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 4.0
Góly celkem
–
Rohy celkem
-2.0
Real Madrid
Real Madrid vs PSV Profil týmů
83Celkem
Real MadridUEFA Champions League · Síla v porovnání s 36 týmy ligy, posledních 365 dní
Silná stránkaAktuální formaSlabá stránkaObrana
VVPVVVVVVVNedávnéV ráži+1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce9/10
Asijský handicapKryjeKryto 6/10
Udává tempo · vyhrává 7 z 7 zápasů, v nichž dá gól první7 výher v řaděOba skórovaly v 8 z posledních 10
70Celkem
PSVUEFA Champions League · Síla v porovnání s 36 týmy ligy, posledních 365 dní
Silná stránkaRohy získanéSlabá stránkaÚtok
RVPVPPVRVPNedávnéPokles-0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnanéKryto 5/10
Neudrží vedení · nevyhrává 3 z 7 zápasů, v nichž vedlGól v 1. poločase v 8 z posledních 10Více než 2.5 karty v 7 z posledních 10
Real Madrid vs PSV Fakta o zápasu
Real Madrid
9V-0R-1P v posledních 10 zápasech, s 29 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.9 pro, 1.3 proti. Výhry 90%, AH výhra 60%, góly Over 60%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 90%9
Remíza 0%0
Prohra 10%1
Góly celkem 4.0
Více 60%6
Neplatné 0%0
Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 60%6
Neplatné 0%0
Prohra 40%4
PSV
4V-2R-4P v posledních 10 zápasech, s 20 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 1.1 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 30%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 40%4
Remíza 20%2
Prohra 40%4
Góly celkem 4.0
Více 30%3
Neplatné 0%0
Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 0%0
Prohra 50%5
Poslední
| Real Madrid | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| PSV | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Real Madrid | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| PSV | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 4.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.85,
Sm. odch.: 1.61, Medián: 4,
Modus: 3,
Více: 41%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Real Madrid vs PSV Časové rozložení gólů/rohů
Real Madrid vs PSV Vzájemné zápasy
Real Madrid vs PSV Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Real Madrid Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2026-11-04 | 1 AEK Atény |
1 - 1
2 - 3
|
Real Madrid 1 | V | +2.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Španělsko - La Liga | 2026-11-01 | 2 Racing Santander |
0 - 3
0 - 3
|
Real Madrid | V | +2.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Španělsko - La Liga | 2026-10-25 | 3 Barcelona |
0 - 1
1 - 2
|
Real Madrid 3 | V | -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2026-10-21 | 1 Real Madrid |
1 - 0
4 - 1
|
RB Lipsko 1 | V | -2.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Španělsko - La Liga | 2026-10-18 | 2 Real Madrid |
2 - 0
4 - 1
|
Sevilla 2 | V | -2.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2026-10-14 | 3 Řím |
1 - 1
3 - 4
|
Real Madrid 1 | V | +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-9 (14) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Španělsko - La Liga | 2026-10-10 | 1 5 Real Madrid |
0 - 0
1 - 0
|
Villarreal 2 | V | -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Španělsko - La Liga | 2026-09-20 | 2 Atlético Madrid |
0 - 0
2 - 1
|
Real Madrid 2 1 | P | +0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Španělsko - La Liga | 2026-09-15 | 4 Elche |
0 - 2
2 - 3
|
Real Madrid 2 | V | +2.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Španělsko - La Liga | 2026-09-12 | Real Madrid |
3 - 0
4 - 1
|
Rayo Vallecano 1 | V | -2.0, -2.5 | Více | 10.5 | Více |
|
11-5 (16) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 5 (5-0) |
| UEFA Champions League | 2026-09-08 | 1 Real Madrid |
2 - 0
2 - 1
|
Inter Milán 3 | V | -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-11 (15) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Španělsko - La Liga | 2026-09-04 | 3 Real Betis |
0 - 0
1 - 0
|
Real Madrid 3 | P | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-10 (16) | 4-6 (10) | 5 (1-4) | 4 (1-3) |
| Španělsko - La Liga | 2026-08-30 | Real Madrid |
3 - 0
4 - 0
|
Málaga 2 | V | -2.5, -3.0 | Push | 10.0 | Více |
|
9-6 (15) | 6-1 (7) | 5 (4-1) | 5 (1-4) |
| Španělsko - La Liga | 2026-08-26 | 3 Real Madrid |
1 - 1
4 - 1
|
Real Sociedad 3 | V | -2.0 | Více | 10.0 | Více |
|
4-7 (11) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Španělsko - La Liga | 2026-08-22 | 5 Espanyol |
1 - 1
1 - 2
|
Real Madrid 1 | V | +1.0, +1.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
0-8 (8) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2026-08-16 | Schalke |
0 - 2
0 - 3
|
Real Madrid 2 | V | +1.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2026-08-12 | Deportivo A Coruna |
0 - 1
0 - 1
|
Real Madrid 3 | V | +1.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2026-08-08 | 1 Ferencvarosi TC |
0 - 1
1 - 2
|
Real Madrid 1 | V | +1.0, +1.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2026-08-01 | Real Madrid |
2 - 1
2 - 2
|
Fiorentina 2 | R | -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Španělsko - La Liga | 2026-05-23 | 2 Real Madrid |
2 - 1
4 - 2
|
Athletic Bilbao | V | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Španělsko - La Liga | 2026-05-17 | 3 Sevilla |
0 - 1
0 - 1
|
Real Madrid | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Španělsko - La Liga | 2026-05-14 | Real Madrid |
1 - 0
2 - 0
|
Real Oviedo | V | -2.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Španělsko - La Liga | 2026-05-10 | 2 Barcelona |
2 - 0
2 - 0
|
Real Madrid 4 | P | -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Španělsko - La Liga | 2026-05-03 | 3 Espanyol |
0 - 0
0 - 2
|
Real Madrid 4 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Španělsko - La Liga | 2026-04-24 | 1 Real Betis |
0 - 1
1 - 1
|
Real Madrid 2 | R | +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Španělsko - La Liga | 2026-04-21 | 1 Real Madrid |
1 - 0
2 - 1
|
CD Alaves 1 | V | -2.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-6 (15) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 4 (0-4) |
| UEFA Champions League | 2026-04-15 | 1 Bayern Mnichov |
2 - 3
4 - 3
|
Real Madrid 3 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 7-0 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Španělsko - La Liga | 2026-04-10 | 2 Real Madrid |
0 - 0
1 - 1
|
Girona 1 | R | -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2026-04-07 | 1 Real Madrid |
0 - 1
1 - 2
|
Bayern Mnichov 4 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-11 (19) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Španělsko - La Liga | 2026-04-04 | 3 Mallorca |
1 - 0
2 - 1
|
Real Madrid 2 | P | +1.0 | Push | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| PSV Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2026-11-04 | PSV |
0 - 1
1 - 2
|
Club Brugge 3 | P | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-10-31 | PSV |
2 - 0
7 - 0
|
Willem II 2 | V | -3.0 | Více | 12.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-10-25 | 4 PSV |
1 - 0
1 - 1
|
Feyenoord 3 | R | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2026-10-20 | FC Porto |
0 - 0
0 - 1
|
PSV 2 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-10-17 | 3 ADO Den Haag |
0 - 1
2 - 1
|
PSV 1 1 | P | +1.5, +2.0 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2026-10-13 | 1 RB Lipsko |
0 - 0
1 - 0
|
PSV 2 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-12 (18) | 2-6 (8) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-10-09 | 1 PSV |
1 - 0
2 - 0
|
Heerenveen 2 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-09-20 | 1 FC Twente |
1 - 2
3 - 2
|
PSV 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-09-13 | 1 PSV |
2 - 1
4 - 1
|
Sparta Rotterdam 1 | V | -2.5 | Více | 11.5 | Více |
|
9-5 (14) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 4 (2-2) |
| UEFA Champions League | 2026-09-10 | 3 PSV |
0 - 1
1 - 1
|
Šachtar Doněck 6 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-09-05 | 2 Ajax |
1 - 2
1 - 3
|
PSV 4 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-08-30 | 5 FC Utrecht |
1 - 2
1 - 6
|
PSV 1 | V | +1.0, +1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
0-13 (13) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-08-23 | 1 PSV |
3 - 1
5 - 1
|
FC Groningen 1 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 | Více |
|
9-4 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-08-15 | 1 Excelsior |
0 - 1
1 - 2
|
PSV | V | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-08-08 | 1 PSV |
0 - 1
2 - 2
|
Fortuna Sittard 1 | R | -2.0, -2.5 | Push | 11.0 | Méně |
|
9-0 (9) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Superpohár | 2026-08-02 | 1 3 PSV |
0 - 1
0 - 4
|
AZ 2 | P | -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2026-07-28 | 1 PSV |
2 - 0
3 - 0
|
FC Eindhoven | V | -1.5, -2.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2026-07-25 | PSV |
0 - 0
1 - 3
|
Villarreal 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-07-04 | PSV |
1 - 0
1 - 1
|
Antverpy | R | -0.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-05-17 | 1 PSV |
2 - 1
5 - 1
|
FC Twente 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
11-9 (20) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 4 (4-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-05-10 | Go Ahead Eagles |
1 - 2
1 - 4
|
PSV | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-05-02 | 1 Ajax |
1 - 1
2 - 2
|
PSV 2 | R | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-04-23 | 1 PSV |
1 - 0
6 - 1
|
PEC Zwolle 1 | V | -2.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-04-11 | 1 Sparta Rotterdam |
0 - 1
0 - 2
|
PSV 6 | V | +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-04-04 | PSV |
1 - 2
4 - 3
|
FC Utrecht 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-03-22 | 1 Telstar |
1 - 0
3 - 1
|
PSV 1 1 | P | +1.0, +1.5 | Více | 11.0 | Více |
|
1-12 (13) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-03-14 | PSV |
1 - 2
2 - 3
|
NEC 3 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-7 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-03-07 | 2 PSV |
1 - 1
2 - 1
|
AZ 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Pohár | 2026-03-03 | 2 NEC |
2 - 2
3 - 2
|
PSV 2 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-02-28 | 2 Heracles |
0 - 3
1 - 3
|
PSV 1 | V | +1.5, +2.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.25 | 6.5 | 9.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-2.0) | Domácí@1.975 | Hosté@1.875 |
| Poločas (-0.75) | Domácí@1.75 | Hosté@2.05 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (4.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (1.75) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: -2.0 , Góly: 4.0
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

