Mar, Nov 24, 2026 · 20:00
Cele mai vechiRecente
VVVVVV
1.25
6.50
9.50
RecenteCele mai vechi
ÎVEVÎÎ
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 4.0
Total goluri
–
Total cornere
-2.0
Real Madrid
Real Madrid vs PSV Profilul echipelor
83General
Real MadridUEFA Champions League · Forță raportată la 36 echipe din ligă, ultimele 365 de zile
Punct forteFormă recentăPunct slabApărare
VVÎVVVVVVVRecenteÎn formă maximă+1.0 pct/meci, ultimele 5 vs 21 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste9/10
Handicap asiaticAcoperăAcoperit 6/10
Deschide scorul · câștigă 7 din 7 meciuri în care marchează prima7 victorii la rândAmbele au marcat în 8 din ultimele 10
70General
PSVUEFA Champions League · Forță raportată la 36 echipe din ligă, ultimele 365 de zile
Punct forteCornere obținutePunct slabAtac
EVÎVÎÎVEVÎRecenteÎn scădere-0.5 pct/meci, ultimele 5 vs 22 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticEgalAcoperit 5/10
Scapă avantajul · nu câștigă 3 din 7 meciuri în care a condusGol în prima repriză în 8 din ultimele 10Peste 2.5 cartonașe în 7 din ultimele 10
Real Madrid vs PSV Detalii meci
Real Madrid
9V-0E-1Î în ultimele 10 meciuri, cu 29 goluri marcate și 13 primite. Medie goluri: 2.9 pentru, 1.3 contra. Victorii 90%, AH câștigat 60%, gol Over 60%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 90%9
Egal 0%0
Pierdut 10%1
Total goluri 4.0
Peste 60%6
Anulat 0%0
Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 60%6
Anulat 0%0
Pierdut 40%4
PSV
4V-2E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 20 goluri marcate și 11 primite. Medie goluri: 2.0 pentru, 1.1 contra. Victorii 40%, AH câștigat 50%, gol Over 30%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 40%4
Egal 20%2
Pierdut 40%4
Total goluri 4.0
Peste 30%3
Anulat 0%0
Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 50%5
Anulat 0%0
Pierdut 50%5
Ultimele
| Real Madrid | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| PSV | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Real Madrid | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| PSV | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 4.0
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 3.85,
Abatere std.: 1.61, Mediană: 4,
Mod: 3,
Peste: 41%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Real Madrid vs PSV Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Real Madrid vs PSV Confruntări directe
Real Madrid vs PSV Vezi H2H complet →Fără date
| Real Madrid Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2026-11-04 | 1 AEK Atena |
1 - 1
2 - 3
|
Real Madrid 1 | V | +2.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Spania - La Liga | 2026-11-01 | 2 Racing Santander |
0 - 3
0 - 3
|
Real Madrid | V | +2.0 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Spania - La Liga | 2026-10-25 | 3 Barcelona |
0 - 1
1 - 2
|
Real Madrid 3 | V | -1.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2026-10-21 | 1 Real Madrid |
1 - 0
4 - 1
|
RB Leipzig 1 | V | -2.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Spania - La Liga | 2026-10-18 | 2 Real Madrid |
2 - 0
4 - 1
|
Sevilla 2 | V | -2.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2026-10-14 | 3 Roma |
1 - 1
3 - 4
|
Real Madrid 1 | V | +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
5-9 (14) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Spania - La Liga | 2026-10-10 | 1 5 Real Madrid |
0 - 0
1 - 0
|
Villarreal 2 | V | -1.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Spania - La Liga | 2026-09-20 | 2 Atletico Madrid |
0 - 0
2 - 1
|
Real Madrid 2 1 | Î | +0.5 | Push | 10.0 | Sub |
|
3-1 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Spania - La Liga | 2026-09-15 | 4 Elche |
0 - 2
2 - 3
|
Real Madrid 2 | V | +2.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Spania - La Liga | 2026-09-12 | Real Madrid |
3 - 0
4 - 1
|
Rayo Vallecano 1 | V | -2.0, -2.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
11-5 (16) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 5 (5-0) |
| UEFA Champions League | 2026-09-08 | 1 Real Madrid |
2 - 0
2 - 1
|
Inter Milano 3 | V | -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
4-11 (15) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Spania - La Liga | 2026-09-04 | 3 Real Betis |
0 - 0
1 - 0
|
Real Madrid 3 | Î | +1.0, +1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
6-10 (16) | 4-6 (10) | 5 (1-4) | 4 (1-3) |
| Spania - La Liga | 2026-08-30 | Real Madrid |
3 - 0
4 - 0
|
Malaga 2 | V | -2.5, -3.0 | Push | 10.0 | Peste |
|
9-6 (15) | 6-1 (7) | 5 (4-1) | 5 (1-4) |
| Spania - La Liga | 2026-08-26 | 3 Real Madrid |
1 - 1
4 - 1
|
Real Sociedad 3 | V | -2.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
4-7 (11) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Spania - La Liga | 2026-08-22 | 5 Espanyol |
1 - 1
1 - 2
|
Real Madrid 1 | V | +1.0, +1.5 | Push | 10.0 | Sub |
|
0-8 (8) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Elite Club - Amicale | 2026-08-16 | Schalke |
0 - 2
0 - 3
|
Real Madrid 2 | V | +1.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Elite Club - Amicale | 2026-08-12 | Deportivo A Coruna |
0 - 1
0 - 1
|
Real Madrid 3 | V | +1.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Elite Club - Amicale | 2026-08-08 | 1 Ferencvarosi TC |
0 - 1
1 - 2
|
Real Madrid 1 | V | +1.0, +1.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Elite Club - Amicale | 2026-08-01 | Real Madrid |
2 - 1
2 - 2
|
Fiorentina 2 | E | -0.5 | Peste | 8.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Spania - La Liga | 2026-05-23 | 2 Real Madrid |
2 - 1
4 - 2
|
Athletic Bilbao | V | -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Spania - La Liga | 2026-05-17 | 3 Sevilla |
0 - 1
0 - 1
|
Real Madrid | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Spania - La Liga | 2026-05-14 | Real Madrid |
1 - 0
2 - 0
|
Real Oviedo | V | -2.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Spania - La Liga | 2026-05-10 | 2 Barcelona |
2 - 0
2 - 0
|
Real Madrid 4 | Î | -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Spania - La Liga | 2026-05-03 | 3 Espanyol |
0 - 0
0 - 2
|
Real Madrid 4 | V | +0.5, +1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Spania - La Liga | 2026-04-24 | 1 Real Betis |
0 - 1
1 - 1
|
Real Madrid 2 | E | +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Spania - La Liga | 2026-04-21 | 1 Real Madrid |
1 - 0
2 - 1
|
CD Alaves 1 | V | -2.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-6 (15) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 4 (0-4) |
| UEFA Champions League | 2026-04-15 | 1 Bayern Munchen |
2 - 3
4 - 3
|
Real Madrid 3 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 7-0 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Spania - La Liga | 2026-04-10 | 2 Real Madrid |
0 - 0
1 - 1
|
Girona 1 | E | -1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2026-04-07 | 1 Real Madrid |
0 - 1
1 - 2
|
Bayern Munchen 4 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-11 (19) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Spania - La Liga | 2026-04-04 | 3 Mallorca |
1 - 0
2 - 1
|
Real Madrid 2 | Î | +1.0 | Push | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| PSV Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2026-11-04 | PSV |
0 - 1
1 - 2
|
Club Brugge 3 | Î | -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2026-10-31 | PSV |
2 - 0
7 - 0
|
Willem II 2 | V | -3.0 | Peste | 12.0 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2026-10-25 | 4 PSV |
1 - 0
1 - 1
|
Feyenoord 3 | E | -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2026-10-20 | FC Porto |
0 - 0
0 - 1
|
PSV 2 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2026-10-17 | 3 ADO Den Haag |
0 - 1
2 - 1
|
PSV 1 1 | Î | +1.5, +2.0 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2026-10-13 | 1 RB Leipzig |
0 - 0
1 - 0
|
PSV 2 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
6-12 (18) | 2-6 (8) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2026-10-09 | 1 PSV |
1 - 0
2 - 0
|
Heerenveen 2 | V | -1.5, -2.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2026-09-20 | 1 FC Twente |
1 - 2
3 - 2
|
PSV 3 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2026-09-13 | 1 PSV |
2 - 1
4 - 1
|
Sparta Rotterdam 1 | V | -2.5 | Peste | 11.5 | Peste |
|
9-5 (14) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 4 (2-2) |
| UEFA Champions League | 2026-09-10 | 3 PSV |
0 - 1
1 - 1
|
Sahtior Donetk 6 | E | -1.0, -1.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2026-09-05 | 2 Ajax |
1 - 2
1 - 3
|
PSV 4 | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2026-08-30 | 5 FC Utrecht |
1 - 2
1 - 6
|
PSV 1 | V | +1.0, +1.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
0-13 (13) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2026-08-23 | 1 PSV |
3 - 1
5 - 1
|
FC Groningen 1 | V | -1.5, -2.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
9-4 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2026-08-15 | 1 Excelsior |
0 - 1
1 - 2
|
PSV | V | +1.0, +1.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2026-08-08 | 1 PSV |
0 - 1
2 - 2
|
Fortuna Sittard 1 | E | -2.0, -2.5 | Push | 11.0 | Sub |
|
9-0 (9) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Tarile de Jos - Supercupa | 2026-08-02 | 1 3 PSV |
0 - 1
0 - 4
|
AZ 2 | Î | -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Elite Club - Amicale | 2026-07-28 | 1 PSV |
2 - 0
3 - 0
|
FC Eindhoven | V | -1.5, -2.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Elite Club - Amicale | 2026-07-25 | PSV |
0 - 0
1 - 3
|
Villarreal 3 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Amicale | 2026-07-04 | PSV |
1 - 0
1 - 1
|
Antwerp | E | -0.5 | Sub |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2026-05-17 | 1 PSV |
2 - 1
5 - 1
|
FC Twente 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
11-9 (20) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 4 (4-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2026-05-10 | Go Ahead Eagles |
1 - 2
1 - 4
|
PSV | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2026-05-02 | 1 Ajax |
1 - 1
2 - 2
|
PSV 2 | E | 0.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2026-04-23 | 1 PSV |
1 - 0
6 - 1
|
PEC Zwolle 1 | V | -2.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2026-04-11 | 1 Sparta Rotterdam |
0 - 1
0 - 2
|
PSV 6 | V | +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2026-04-04 | PSV |
1 - 2
4 - 3
|
FC Utrecht 1 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2026-03-22 | 1 Telstar |
1 - 0
3 - 1
|
PSV 1 1 | Î | +1.0, +1.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
1-12 (13) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2026-03-14 | PSV |
1 - 2
2 - 3
|
NEC 3 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-7 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2026-03-07 | 2 PSV |
1 - 1
2 - 1
|
AZ 1 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Cupa | 2026-03-03 | 2 NEC |
2 - 2
3 - 2
|
PSV 2 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2026-02-28 | 2 Heracles |
0 - 3
1 - 3
|
PSV 1 | V | +1.5, +2.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.25 | 6.5 | 9.5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-2.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.75) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (4.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.75) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: , Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0
Corner: , Handicap: -2.0 , Goluri: 4.0
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

