ne, Aug 30, 2026 · 11:15
NejstaršíNedávné
RPPPPR
5.25
5.00
1.50
NedávnéNejstarší
VVRPVP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.75
Góly celkem
Méně 10.5
Rohy celkem
+1.25
FC Utrecht
FC Utrecht vs PSV Profil týmů
FC Utrecht
VPVVVVRPPRNedávnéPokles-0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Tým druhého poločasuUdává tempo
PSV
VVVRVVPRVVNedávnéStabilní0.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce9/10
Asijský handicapNekryje4/10
Poslední
| FC Utrecht | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| PSV | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| FC Utrecht | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| PSV | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.5, 4.0
Rozložení rohůLinie 10.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 4.08,
Sm. odch.: 1.47, Medián: 4,
Modus: 3,
Více: 60%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
FC Utrecht vs PSV Časové rozložení gólů/rohů
FC Utrecht vs PSV Vzájemné zápasy
FC Utrecht vs PSV Zobrazit celé H2H →| FC Utrecht Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-04-04 | PSV |
1 - 2
4 - 3
|
FC Utrecht 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2025-12-21 | 3 FC Utrecht |
1 - 0
1 - 2
|
PSV 4 1 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2025-02-15 | 2 PSV |
1 - 1
2 - 2
|
FC Utrecht 2 | R | -1.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2024-12-01 | 2 FC Utrecht |
1 - 1
2 - 5
|
PSV 4 | P | +1.0, +1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2024-01-21 | 2 FC Utrecht |
0 - 1
1 - 1
|
PSV 1 | R | +1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-08-12 | 2 PSV |
1 - 0
2 - 0
|
FC Utrecht 1 | P | -1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2023-02-19 | FC Utrecht |
1 - 1
2 - 2
|
PSV 1 | R | +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2022-10-16 | PSV |
3 - 1
6 - 1
|
FC Utrecht 3 | P | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2022-03-13 | 2 FC Utrecht |
0 - 0
0 - 1
|
PSV 3 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-15 (21) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 4 (0-4) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-12-04 | PSV |
2 - 1
4 - 1
|
FC Utrecht 1 | P | -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2021-05-16 | FC Utrecht |
1 - 0
1 - 1
|
PSV | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2020-12-13 | 1 PSV |
2 - 0
2 - 1
|
FC Utrecht 1 | P | -1.0 | Push | 10.0 | Více |
|
3-9 (12) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2019-10-19 | FC Utrecht |
0 - 0
3 - 0
|
PSV 1 2 | V | +0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2019-02-10 | 1 FC Utrecht |
2 - 0
2 - 2
|
PSV 1 | R | +1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
2-11 (13) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2018-08-11 | 2 PSV |
1 - 0
4 - 0
|
FC Utrecht 2 | P | -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| FC Utrecht Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-08-22 | Sparta Rotterdam |
1 - 1
3 - 3
|
FC Utrecht | R | 0.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-08-15 | 4 FC Utrecht |
0 - 1
1 - 4
|
AZ 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-08-09 | FC Groningen |
1 - 0
2 - 1
|
FC Utrecht 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-08-02 | 3 FC Utrecht |
0 - 1
0 - 1
|
Sevilla 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 8.0 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-06-27 | FC Utrecht |
1 - 2
1 - 2
|
De Graafschap | P | -1.0, -1.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-05-24 | Ajax |
0 - 0
0 - 0
|
FC Utrecht 1 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-05-21 | FC Utrecht |
0 - 0
3 - 2
|
Heerenveen 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-6 (15) | 6-3 (9) | 4 (4-0) | 3 (2-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-05-17 | FC Utrecht |
1 - 0
2 - 0
|
Fortuna Sittard 1 | V | -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-05-10 | 2 Ajax |
0 - 0
1 - 2
|
FC Utrecht 2 | V | -1.0 | Push | 10.0 | Více |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-05-02 | FC Utrecht |
0 - 0
2 - 0
|
NAC 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-4 (12) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 3 (3-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-04-26 | Excelsior |
2 - 0
5 - 0
|
FC Utrecht 2 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-04-11 | 2 FC Utrecht |
1 - 0
4 - 1
|
Telstar 1 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-04-04 | PSV |
1 - 2
4 - 3
|
FC Utrecht 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-03-24 | Quick Boys |
2 - 2
4 - 4
|
FC Utrecht | R | +0.5 | Více |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-03-22 | 2 FC Utrecht |
2 - 0
2 - 0
|
Go Ahead Eagles 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-03-15 | 1 FC Twente |
0 - 1
0 - 2
|
FC Utrecht 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-03-06 | 1 Heracles |
0 - 0
0 - 0
|
FC Utrecht 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-12 (16) | 2-8 (10) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-03-01 | 1 FC Utrecht |
2 - 0
2 - 0
|
AZ 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-02-22 | 1 FC Utrecht |
1 - 0
1 - 1
|
PEC Zwolle 1 | R | -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-02-14 | FC Groningen |
0 - 0
1 - 2
|
FC Utrecht 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-02-11 | 3 NEC |
0 - 2
1 - 3
|
FC Utrecht 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-0 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-02-08 | 1 2 FC Utrecht |
0 - 1
0 - 1
|
Feyenoord 4 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-02-01 | 1 Heerenveen |
1 - 0
1 - 1
|
FC Utrecht 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Evropská liga UEFA | 2026-01-29 | 2 Celtic |
3 - 1
4 - 2
|
FC Utrecht 1 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-5 (14) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-01-25 | FC Utrecht |
0 - 1
0 - 1
|
Sparta Rotterdam 3 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
10-0 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-01-18 | 3 FC Volendam |
2 - 0
2 - 1
|
FC Utrecht 3 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Pohár | 2026-01-13 | 3 FC Utrecht |
1 - 0
1 - 2
|
FC Twente 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2025-12-21 | 3 FC Utrecht |
1 - 0
1 - 2
|
PSV 4 1 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
2-12 (14) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Pohár | 2025-12-17 | 2 Top Oss |
0 - 1
0 - 2
|
FC Utrecht 2 | V | +1.0, +1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
0-12 (12) | 0-8 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2025-12-14 | 2 NAC |
1 - 1
1 - 1
|
FC Utrecht 2 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| PSV Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-08-23 | 1 PSV |
3 - 1
5 - 1
|
FC Groningen 1 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-08-15 | 1 Excelsior |
0 - 1
1 - 2
|
PSV | V | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-08-08 | 1 PSV |
0 - 1
2 - 2
|
Fortuna Sittard 1 | R | -2.0, -2.5 | Push | 11.0 |
|
|||||
| Nizozemsko - Superpohár | 2026-08-02 | 1 3 PSV |
0 - 1
0 - 4
|
AZ 2 | P | -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2026-07-28 | 1 PSV |
2 - 0
3 - 0
|
FC Eindhoven | V | -1.5, -2.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Elitní kluby - Přátelská utkání | 2026-07-25 | PSV |
0 - 0
1 - 3
|
Villarreal 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2026-07-04 | PSV |
1 - 0
1 - 1
|
Antverpy | R | -0.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-05-17 | 1 PSV |
2 - 1
5 - 1
|
FC Twente 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
11-9 (20) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 4 (4-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-05-10 | Go Ahead Eagles |
1 - 2
1 - 4
|
PSV | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-05-02 | 1 Ajax |
1 - 1
2 - 2
|
PSV 2 | R | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-04-23 | 1 PSV |
1 - 0
6 - 1
|
PEC Zwolle 1 | V | -2.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-04-11 | 1 Sparta Rotterdam |
0 - 1
0 - 2
|
PSV 6 | V | +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-04-04 | PSV |
1 - 2
4 - 3
|
FC Utrecht 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-03-22 | 1 Telstar |
1 - 0
3 - 1
|
PSV 1 1 | P | +1.0, +1.5 | Více | 11.0 | Více |
|
1-12 (13) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-03-14 | PSV |
1 - 2
2 - 3
|
NEC 3 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
7-7 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-03-07 | 2 PSV |
1 - 1
2 - 1
|
AZ 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Pohár | 2026-03-03 | 2 NEC |
2 - 2
3 - 2
|
PSV 2 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-02-28 | 2 Heracles |
0 - 3
1 - 3
|
PSV 1 | V | +1.5, +2.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-02-21 | 2 PSV |
1 - 1
3 - 1
|
Heerenveen 1 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-02-13 | 1 FC Volendam |
0 - 0
2 - 1
|
PSV 1 | P | +2.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-8 (12) | 2-6 (8) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-02-08 | 1 FC Groningen |
1 - 0
1 - 2
|
PSV 1 | V | +0.5, +1.0 | Push | 10.0 | Více |
|
6-11 (17) | 4-5 (9) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Nizozemsko - Pohár | 2026-02-04 | 2 PSV |
2 - 0
4 - 1
|
Heerenveen 1 | V | -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-02-01 | 1 PSV |
3 - 0
3 - 0
|
Feyenoord 3 1 | V | -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| UEFA Champions League | 2026-01-28 | 2 PSV |
0 - 0
1 - 2
|
Bayern Mnichov 1 | P | +1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-01-24 | 4 PSV |
1 - 2
2 - 2
|
NAC 3 | R | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
10-4 (14) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| UEFA Champions League | 2026-01-21 | 2 Newcastle |
2 - 0
3 - 0
|
PSV 4 | P | -1.5, -2.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-01-17 | 1 Fortuna Sittard |
1 - 1
1 - 2
|
PSV 1 | V | +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-14 (18) | 1-9 (10) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Nizozemsko - Pohár | 2026-01-14 | FC Den Bosch |
0 - 4
1 - 4
|
PSV | V | +2.0 | Více | 10.5 | Více |
|
7-7 (14) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2026-01-10 | 1 PSV |
4 - 1
5 - 1
|
Excelsior 1 | V | -2.0, -2.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Nizozemsko - Eredivisie | 2025-12-21 | 3 FC Utrecht |
1 - 0
1 - 2
|
PSV 4 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
2-12 (14) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 5.25 | 5 | 1.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+1.25) | Domácí@1.85 | Hosté@1.95 |
| Poločas (+0.5) | Domácí@1.9 | Hosté@1.9 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.775 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@2.05 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.75) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (1.5) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 6 , Roh: 0 - 13
Roh: 10.5 , Hendikep: +1.0, +1.5 , Góly: 3.5, 4.0
Skóre: 1 - 2 , Roh: 0 - 7 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: +0.5 , Góly: 1.5
-
6' - 1st Goal - FC Utrecht - 6' - 1st Shot On Target - Stepanov (FC Utrecht)]
- 6' - 1st Assist - Vesterlund (FC Utrecht)]
-
9' - 1st Corner - PSV -
11' - 2nd Goal - PSV - 11' - 2nd Shot On Target - van Bommel (PSV)]
-
13' - 2nd Corner - PSV -
15' - 1st Yellow Card - FC Utrecht - 16' - 1st Shot Off Target - Perisic (PSV)]
-
17' - 3rd Corner - PSV - Race to 3 Corners - PSV
- 9' - 2nd Shot Off Target - van Bommel (PSV)]
- 17' - 3rd Shot On Target - van Bommel (PSV)]
- 15' - 3rd Shot Off Target - Til (PSV)]
-
22' - 4th Corner - PSV - 21' - 4th Shot Off Target - Fernandez (PSV)]
- 22' - 5th Shot Off Target - van Bommel (PSV)]
- 26' - 6th Shot Off Target - Obispo (PSV)]
- Race to 5 Corners - PSV
-
30' - 5th Corner - PSV -
31' - 6th Corner - PSV - 31' - 7th Shot Off Target - van Bommel (PSV)]
- 32' - 1st Offside - FC Utrecht
- 33' - 4th Shot On Target - van Bommel (PSV)]
-
34' - 2nd Yellow Card - FC Utrecht -
38' - 7th Corner - PSV - Race to 7 Corners - PSV
- 38' - 8th Shot Off Target - Perisic (PSV)]
- 40' - 9th Shot Off Target - Perisic (PSV)]
- 43' - 10th Shot Off Target - Sano (PSV)]
-
45' - 3rd Goal - PSV - 45' - 5th Shot On Target - Til (PSV)]
- 45' - 2nd Assist - Dest (PSV)]
-
1-2 score at the end of First Half -
49' - 3rd Yellow Card - FC Utrecht -
53' - 8th Corner - PSV - 54' - 11th Shot Off Target - Dest (PSV)]
- 55' ~ Substitution ~ Kloosterboer ~ Vesterlund ~(FC Utrecht)
- 56' - 2nd Offside - PSV
- 61' ~ Substitution ~ Blake ~ Alarcon ~(FC Utrecht)
- 61' ~ Substitution ~ Iqbal ~ van den Berg ~(FC Utrecht)
- 65' ~ Substitution ~ Wanner ~ Fernandez ~(PSV)
-
67' - 9th Corner - PSV - Race to 9 Corners - PSV
- 68' ~ Substitution ~ Bajraktarevic ~ Perisic ~(PSV)
- 67' - 6th Shot On Target - Sano (PSV)]
- 68' - 12th Shot Off Target - Pepi (PSV)]
-
72' - 4th Yellow Card - PSV - 74' - 13th Shot Off Target - Sano (PSV)]
-
76' - 4th Goal - PSV - 76' - 7th Shot On Target - Junior (PSV)]
- 1-3%PSV extend their lead and Early Payout is awarded
-
79' - 10th Corner - PSV - 78' ~ Substitution ~ Bouhamdi ~ van Bommel ~(PSV)
- 79' - 14th Shot Off Target - Bajraktarevic (PSV)]
- 80' - 8th Shot On Target - Dest (PSV)]
-
80' - 11th Corner - PSV - 78' ~ Substitution ~ Mijnans ~ Pepi ~(PSV)
-
82' - 12th Corner - PSV - 82' - 9th Shot On Target - Bajraktarevic (PSV)]
-
83' - 13th Corner - PSV - 83' - 10th Shot On Target - Junior (PSV)]
- 82' - 11th Shot On Target - Wanner (PSV)]
- 82' - 9th Shot On Target - Bajraktarevic (PSV)]
-
85' - 5th Yellow Card - FC Utrecht - 84' ~ Substitution ~ Owen ~ Zagre ~(FC Utrecht)
- 84' ~ Substitution ~ van Duijn ~ Cathline ~(FC Utrecht)
- 84' ~ Substitution ~ Gasiorowski ~ Obispo ~(PSV)
- 83' - 12th Shot On Target - Dest (PSV)]
- 86' - Missed Penalty - PSV
- 86' - 15th Shot Off Target - Mijnans (PSV)]
-
86' - 5th Goal - PSV - 86' - 13th Shot On Target - Mijnans (PSV)]
- 86' - 3rd Assist - Wanner (PSV)]
-
88' - 6th Goal - PSV - 88' - 14th Shot On Target - Til (PSV)]
- 88' - 4th Assist - Bouhamdi (PSV)]
-
90+2' - 6th Yellow Card - FC Utrecht - 90+3' - 16th Shot Off Target - Wanner (PSV)]
-
90+3' - 7th Goal - PSV - 90+3' - 15th Shot On Target - Dest (PSV)]
- 90+3' - 5th Assist - Bouhamdi (PSV)]
-
1-6 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

