Paz, Ara 1, 2024 · 12:00
0 - 2
Maç Sonu · İY 0-0
En EskiEn Yeni
WLLLWD
3.10
3.25
2.00
En YeniEn Eski
WLWWDD

Notlar

Ücretsiz Tahminler (geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Üst 2.5
Toplam Gol
Alt 8.5
Toplam Korner
-0.25
Kozarmisleny SE
Szentlorinc SE
DLLDWLLLWDEn YeniDüşüşte-0.8 puan/maç, son 5 vs önceki 15
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıKapatmazKapattı 3/10
Üstünlüğü koruyamıyor · önde olduğu 6 maçın 4'sini kazanamıyorSon 10 maçın 9 tanesinde 2.5 kart üstüSon 10 maçın 2 tanesini kazandı
Kozarmisleny SE
DLWWDDWWLWEn YeniYükselişte+0.8 puan/maç, son 5 vs önceki 24
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golAlt4/10
Asya handikabıKapatmazKapattı 4/10
İkinci yarı takımıGeri dönüş takımı · ilk golü yediği 6 maçın 4'sinde puan alıyorSon 10 maçın 9 tanesinde 2.5 kart üstüSon 10 maçın 8 tanesinde ilk yarıda gol
Szentlorinc SE

Son 10 maçta 2W-3D-5L; 11 gol atıldı, 16 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.1, yenilen 1.6. Galibiyet 20%, AH kazanma 30%, gol üst 60%, korner üst 50%.

Maç Sonucu
Kazanç 20%2 Beraberlik 30%3 Kayıp 50%5
Toplam Gol 2.5
Üst 60%6 İptal 0%0 Alt 40%4
Toplam Korner 8.5
Üst 50%5 İptal 0%0 Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 30%3 İptal 10%1 Kayıp 60%6
Kozarmisleny SE

Son 10 maçta 5W-3D-2L; 15 gol atıldı, 14 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.5, yenilen 1.4. Galibiyet 50%, AH kazanma 40%, gol üst 40%, korner üst 60%.

Maç Sonucu
Kazanç 50%5 Beraberlik 30%3 Kayıp 20%2
Toplam Gol 2.5
Üst 40%4 İptal 0%0 Alt 60%6
Toplam Korner 8.5
Üst 60%6 İptal 0%0 Alt 40%4
Asya Handikapı
Kazanç 40%4 İptal 20%2 Kayıp 40%4
Son
Szentlorinc SE
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
Kozarmisleny SE
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5
Szentlorinc SE
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
Kozarmisleny SE
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40, Ort: 3.05, Std. sapma: 1.88, Medyan: 2, Mod: 2, Üst: 48%

Szentlorinc SE Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Hungary NB II 2023-03-12 1 Szentlorinc SE
1 - 0
1 - 1
Kozarmisleny SE 1 B 0.0, -0.5 Alt
Europe Friendlies 2022-01-22 Szentlorinc SE
0 - 0
0 - 1
Kozarmisleny SE M -0.5 Alt
Hungary NB III 2015-09-18 3 Szentlorinc SE
0 - 1
0 - 3
Kozarmisleny SE 1 M +0.5 Üst
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Szentlorinc SE Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Hungary NB II 2024-11-24 2 FC Tatabanya
0 - 0
0 - 0
Szentlorinc SE 3 B 0.0 Alt
Hungary NB II 2024-11-10 2 Szentlorinc SE
0 - 1
3 - 2
Budafoki MTE 4 G 0.0 Üst 9.5
Hungary NB II 2024-11-04 2 Vasas SC
0 - 1
3 - 1
Szentlorinc SE 4 M -1.0 Üst 9.5
Hungary Cup 2024-10-30 5 Szentlorinc SE
1 - 0
1 - 2
Zalaegerszegi TE 3 M +0.5, +1.0 Üst 10.0
Hungary NB II 2024-10-27 3 Szentlorinc SE
0 - 0
1 - 2
Kisvarda FC 4 M 0.0, +0.5 Üst 9.0
Hungary NB II 2024-10-21 1 Budapest Honved
0 - 0
0 - 1
Szentlorinc SE 3 G -0.5 Alt 9.0 Alt
2-1 (3) 2-1 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Hungary NB II 2024-10-06 4 Szentlorinc SE
0 - 0
0 - 0
Szeged-Csanad Grosics 3 B 0.0, +0.5 Alt
2-6 (8) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Hungary NB II 2024-09-29 2 Bekescsabai Elore SE
0 - 0
2 - 1
Szentlorinc SE 2 M 0.0, +0.5 Üst
4-4 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Hungary NB II 2024-09-23 Kazincbarcikai BSC
1 - 0
2 - 0
Szentlorinc SE 2 M 0.0, -0.5 Alt 9.0 Üst
8-4 (12) 6-1 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Hungary Cup 2024-09-14 3 Pecsi MFC
1 - 2
3 - 3
Szentlorinc SE 3 B +1.0 Üst
5-3 (8) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Hungary NB II 2024-09-01 1 1 Szentlorinc SE
0 - 0
2 - 0
Gyirmot SE 3 G 0.0 Alt
5-2 (7) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (2-0)
Hungary NB II 2024-08-25 2 BVSC Zuglo
0 - 1
1 - 1
Szentlorinc SE 3 B 0.0, -0.5 İade 9.0 Üst
7-5 (12) 3-1 (4) 1 (1-0) 4 (2-2)
Hungary NB II 2024-08-18 3 Szentlorinc SE
0 - 0
1 - 1
Csakvari TK 2 B -0.5 Alt
5-6 (11) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Hungary NB II 2024-08-11 2 Mezokovesd Zsory
0 - 1
1 - 3
Szentlorinc SE 4 G 0.0, -0.5 Üst
6-2 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 4 (3-1)
Hungary NB II 2024-07-28 5 FC Ajka
0 - 1
0 - 1
Szentlorinc SE 5 G -0.5, -1.0 Alt 9.0 Üst
6-6 (12) 2-1 (3) 1 (1-0) 5 (4-1)
Europe Friendlies 2024-07-06 1 Szentlorinc SE
4 - 0
6 - 1
Pecsi MFC 1 G -1.0 Üst
8-3 (11) 5-2 (7) 2 (1-1) 3 (2-1)
Europe Friendlies 2024-07-03 Szentlorinc SE
0 - 1
1 - 2
Kaposvari Rakoczi M -0.5, -1.0 Alt
2-5 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Hungary NB III 2024-06-09 3 Szentlorinc SE
0 - 0
2 - 0
Putnok 2 1 G -0.5, -1.0 Alt
7-3 (10) 3-3 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Hungary NB III 2024-06-02 3 Putnok
1 - 0
1 - 1
Szentlorinc SE 2 B
4-13 (17) 0-7 (7) 3 (0-3) 3 (2-1)
Hungary NB III 2024-03-31 4 FC Nagykanizsa
2 - 2
3 - 3
Szentlorinc SE 5 B 0.0 Üst
4-6 (10) 3-2 (5) 1 (0-1) 3 (1-2)
Hungary Cup 2024-02-29 4 Szentlorinc SE
1 - 3
1 - 5
Nyiregyhaza 2 M +1.0 Üst 10.0 İade
1-9 (10) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Europe Friendlies 2024-01-31 1 Szentlorinc SE
2 - 0
4 - 1
Szekszardi G -2.0 Üst
0-0 (0) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Hungary Cup 2023-11-01 3 Szentlorinc SE
0 - 0
3 - 0
Kelen SC 1 1 G -1.0, -1.5 İade 9.5 Üst
6-4 (10) 4-4 (8) 2 (1-1) 1 (1-0)
Hungary NB III 2023-10-22 4 MTK II
0 - 2
0 - 2
Szentlorinc SE 1 G +1.0 Alt
2-10 (12) 0-5 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Hungary NB III 2023-10-15 2 Szentlorinc SE
2 - 0
4 - 0
Majosi SE 3 G -1.5 Üst
5-4 (9) 4-0 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Hungary NB III 2023-09-24 1 Paksi II
0 - 1
1 - 3
Szentlorinc SE 4 G +0.5, +1.0 Üst
4-7 (11) 1-5 (6) 3 (1-2) 3 (2-1)
Hungary Cup 2023-09-17 2 Szentlorinc SE
0 - 0
0 - 0
BVSC Zuglo 1 B 0.0 Alt
7-7 (14) 4-1 (5) 0 (0-0) 3 (0-3)
Hungary NB III 2023-08-30 3 Szentlorinc SE
1 - 1
3 - 2
Gardonyi VSC 1 G -1.0 Üst
7-3 (10) 4-2 (6) 2 (2-0) 2 (2-0)
Hungary NB III 2023-08-19 4 PEAC FC
1 - 0
2 - 2
Szentlorinc SE 2 B +1.0, +1.5 Üst
4-5 (9) 2-3 (5) 2 (0-2) 2 (2-0)
Hungary NB II 2023-06-04 1 Szentlorinc SE
0 - 0
1 - 2
BVSC Zuglo 1 M 0.0, +0.5 Üst
6-3 (9) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Kozarmisleny SE Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Hungary NB II 2024-11-24 1 2 Kozarmisleny SE
0 - 1
3 - 2
Gyirmot SE 5 2 G 0.0, -0.5 Üst 9.0
Hungary NB II 2024-11-10 1 1 Kozarmisleny SE
0 - 0
0 - 1
BVSC Zuglo 4 M 0.0, -0.5 Alt
Hungary NB II 2024-11-03 1 Kozarmisleny SE
1 - 0
2 - 0
Csakvari TK 3 G -0.5 Alt 9.0
Hungary NB II 2024-10-26 2 Mezokovesd Zsory
0 - 1
0 - 1
Kozarmisleny SE 3 G 0.0, -0.5 Alt 9.0
Hungary NB II 2024-10-20 1 Kozarmisleny SE
0 - 0
1 - 1
Soroksar 1 B 0.0, -0.5 Alt
Hungary NB II 2024-10-06 1 FC Ajka
1 - 0
1 - 1
Kozarmisleny SE 2 B 0.0 Alt 8.5 Üst
8-8 (16) 6-3 (9) 1 (1-0) 0 (0-0)
Hungary NB II 2024-09-29 Kazincbarcikai BSC
0 - 1
2 - 3
Kozarmisleny SE 3 G -0.5 Üst
9-1 (10) 7-0 (7) 2 (2-0) 1 (1-0)
Hungary NB II 2024-09-22 2 Kozarmisleny SE
1 - 1
3 - 2
FC Tatabanya 5 G -1.0 Üst 9.5 Alt
1-1 (2) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Hungary Cup 2024-09-15 3 Kozarmisleny SE
0 - 3
0 - 4
Kecskemeti TE 1 M +0.5 Üst 9.5 Üst
8-7 (15) 5-3 (8) 2 (1-1) 3 (1-2)
Hungary NB II 2024-09-01 3 Budafoki MTE
1 - 0
1 - 1
Kozarmisleny SE 4 B 0.0, +0.5 Alt 9.5 Alt
3-6 (9) 3-3 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Hungary NB II 2024-08-18 3 Kisvarda FC
2 - 2
3 - 2
Kozarmisleny SE 2 M -0.5 Üst 10.0 Üst
8-3 (11) 2-1 (3) 2 (2-0) 2 (2-0)
Hungary NB II 2024-08-11 1 Kozarmisleny SE
0 - 0
2 - 0
Budapest Honved 1 G 0.0, +0.5 Alt
2-7 (9) 0-5 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Europe Friendlies 2024-07-13 MTK Budapest
0 - 0
0 - 2
Kozarmisleny SE G 0.0, -0.5 Alt 8.5 Üst
2-9 (11) 1-5 (6) 2 (0-2) 1 (0-1)
Hungary NB II 2024-05-25 2 Kozarmisleny SE
0 - 1
0 - 2
Nyiregyhaza 3 M +0.5 Alt 9.5 Üst
2-12 (14) 1-6 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Hungary NB II 2024-05-19 1 BFC Siofok
0 - 2
0 - 3
Kozarmisleny SE 1 G +0.5, +1.0 İade 10.5 Alt
4-4 (8) 2-0 (2) 2 (2-0) 0 (0-0)
Hungary NB II 2024-05-12 4 Csakvari TK
1 - 0
3 - 1
Kozarmisleny SE 2 M 0.0, +0.5 Üst 8.5 Alt
1-6 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Hungary NB II 2024-05-05 3 Kozarmisleny SE
0 - 1
0 - 2
BVSC Zuglo 4 M 0.0, -0.5 Alt
2-1 (3) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Hungary NB II 2024-04-28 1 Gyirmot SE
3 - 1
3 - 5
Kozarmisleny SE 3 G 0.0, -0.5 Üst
3-4 (7) 1-4 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Hungary NB II 2024-04-21 1 Kozarmisleny SE
0 - 0
1 - 0
FC Ajka 2 1 G 0.0 Alt
4-3 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Hungary NB II 2024-04-15 Vasas SC
1 - 1
2 - 1
Kozarmisleny SE 3 1 M -1.0 Üst 9.0 Alt
4-3 (7) 1-1 (2) 1 (1-0) 3 (1-2)
Hungary NB II 2024-03-31 4 Pecsi MFC
2 - 2
2 - 2
Kozarmisleny SE 2 1 B 0.0 Üst
7-2 (9) 2-0 (2) 0 (0-0) 4 (2-2)
Hungary NB II 2024-03-10 Szeged-Csanad Grosics
1 - 0
2 - 0
Kozarmisleny SE 3 M 0.0, -0.5 İade
3-3 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Hungary NB II 2024-03-03 Kozarmisleny SE
1 - 0
2 - 0
Budafoki MTE 1 G -0.5 Alt
8-3 (11) 8-1 (9) 0 (0-0) 0 (0-0)
Hungary Cup 2024-02-28 3 Kozarmisleny SE
0 - 2
0 - 3
MTK Budapest 2 M +0.5, +1.0 İade 10.0 Alt
2-3 (5) 0-3 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Hungary NB II 2024-02-25 1 2 Soroksar
1 - 0
2 - 1
Kozarmisleny SE 1 M 0.0, +0.5 Üst 10.0 İade
3-7 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 4 (1-3)
Hungary NB II 2024-02-18 1 Kozarmisleny SE
1 - 0
1 - 0
Gyor Eto FC 1 G 0.0, +0.5 Alt 9.5 Üst
6-5 (11) 2-1 (3) 1 (1-0) 5 (2-3)
Hungary NB II 2024-02-14 2 Tiszakecske FC
0 - 0
0 - 0
Kozarmisleny SE 1 B 0.0 Alt
6-7 (13) 4-3 (7) 1 (0-1) 2 (0-2)
Hungary NB II 2024-02-11 1 Szombathelyi Haladas
0 - 1
1 - 1
Kozarmisleny SE 2 B 0.0 Alt 9.5 Alt
2-5 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Hungary NB II 2024-02-03 2 Kozarmisleny SE
0 - 1
1 - 2
Budapest Honved 3 M 0.0, -0.5 Üst 10.0 Alt
6-1 (7) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Hungary NB II 2023-12-04 Nyiregyhaza
3 - 1
5 - 1
Kozarmisleny SE 1 M -0.5 Üst 10.0 Alt
4-3 (7) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Tahmin Yayınla
1x2
Maç Sonu 3.1 3.25 2
İlk Yarı 3.6 2.2 2.75
Asya Handikapı
Maç Sonu (+0.25) Ev [email protected] [email protected]
İlk Yarı (+0.25) Ev [email protected] [email protected]
Toplam Korner
Maç Sonu (8.5) Ü[email protected] Alt@2
İlk Yarı (4.0) Ü[email protected] Alt@2
Toplam Gol
Maç Sonu (2.5) Ü[email protected] [email protected]
İlk Yarı (1.0) Ü[email protected] [email protected]


Zaman Tür Seçim Miktar Sonuç
Canlı Olaylar

Durum: Maç Sonu , Skor: 0 - 2 , Korner: 6 - 7

Korner: 8.5 , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 2.5

5
İsabetli şut
4
3
İsabetsiz şut
2
110
Atak
111
74
Tehlikeli Atak
63
53
Topa Sahip Olma %
47

Skor: 0 - 0 , Korner: 4 - 3 İlk Yarı

Korner: 4.0 , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 1.0

2
İsabetli şut
2
1
İsabetsiz şut
1
51
Atak
59
27
Tehlikeli Atak
34
47
Topa Sahip Olma %
53
  • 8' - 1st Corner - Szentlorinc SE
  • 9' - 1st Yellow Card - Szentlorinc SE
  • 11' - 2nd Corner - Kozarmisleny SE
  • 25' - 2nd Yellow Card - Kozarmisleny SE
  • 34' - 3rd Yellow Card - Kozarmisleny SE
  • 35' - 3rd Corner - Szentlorinc SE
  • 36' - 4th Corner - Szentlorinc SE
  • Race to 3 Corners - Szentlorinc SE
  • 41' - 5th Corner - Kozarmisleny SE
  • 42' - 6th Corner - Kozarmisleny SE
  • 45+2' - 7th Corner - Szentlorinc SE
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 47' - 1st Goal - Kozarmisleny SE
  • 53' - 8th Corner - Kozarmisleny SE
  • 55' - 9th Corner - Kozarmisleny SE
  • Race to 5 Corners - Kozarmisleny SE
  • 56' - 10th Corner - Kozarmisleny SE
  • 56' - 2nd Goal - Kozarmisleny SE
  • 64' - 11th Corner - Szentlorinc SE
  • 64' - 12th Corner - Szentlorinc SE
  • 90+1' - 13th Corner - Kozarmisleny SE
  • Race to 7 Corners - Kozarmisleny SE
  • 0-2 score at the end of Second Half

TotalCorner ile güncel kal

Ücretsiz Telegram tahmin kanalımıza katıl. Ayrıca özel maç uyarıları da oluşturabilirsin.

Ücretsiz Telegram Tahminleri Özel Uyarılar