Paz, Mar 31, 2024 · 16:00
Pecsi MFC
7 4
2 - 2
Maç Sonu · İY 2-2
En EskiEn Yeni
DLLLLD
2.63
3.20
2.45
En YeniEn Eski
LWLLWD

Notlar

Ücretsiz Tahminler (geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 2.0
Toplam Gol
–
Toplam Korner
0.0
Kozarmisleny SE
Pecsi MFC
LDWWDLLLLDEn YeniDüşüşte-1.3 puan/maç, son 5 vs önceki 23
Üst 9.5 kornerAlt3/10
Üst 2.5 golAlt4/10
Asya handikabıKapatmaz2/10
Kozarmisleny SE
WLLDDWLLWLEn YeniDüşüşte-0.5 puan/maç, son 5 vs önceki 25
Üst 9.5 kornerAlt4/10
Üst 2.5 golDengeli5/10
Asya handikabıKapatmaz3/10
Pecsi MFC

Son 10 maçta 2W-3D-5L; 7 gol atıldı, 14 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 0.7, yenilen 1.4. Galibiyet 20%, AH kazanma 20%, gol üst 40%, korner üst 0%.

Maç Sonucu
Kazanç 20%2 Beraberlik 30%3 Kayıp 50%5
Toplam Gol 2.0
Üst 40%4 İptal 10%1 Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 20%2 İptal 10%1 Kayıp 70%7
Kozarmisleny SE

Son 10 maçta 3W-2D-5L; 14 gol atıldı, 15 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.4, yenilen 1.5. Galibiyet 30%, AH kazanma 30%, gol üst 50%, korner üst 0%.

Maç Sonucu
Kazanç 30%3 Beraberlik 20%2 Kayıp 50%5
Toplam Gol 2.0
Üst 50%5 İptal 30%3 Alt 20%2
Asya Handikapı
Kazanç 30%3 İptal 20%2 Kayıp 50%5
Son
Pecsi MFC
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
Kozarmisleny SE
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5
Pecsi MFC
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
Kozarmisleny SE
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40, Ort: 2.73, Std. sapma: 1.66, Medyan: 2, Mod: 2, Üst: 68%

Pecsi MFC Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Hungary NB II 2023-02-12 3 Pecsi MFC
0 - 0
0 - 0
Kozarmisleny SE 4 1 B -1.0 Alt
Hungary NB II 2022-08-17 1 Kozarmisleny SE
0 - 0
0 - 0
Pecsi MFC 3 B 0.0 Alt
Hungary Cup 2014-09-23 3 Kozarmisleny SE
0 - 1
0 - 5
Pecsi MFC 1 G +1.0, +1.5
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Pecsi MFC Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Hungary NB II 2024-03-10 2 3 Pecsi MFC
0 - 0
1 - 1
BVSC Zuglo 3 B 0.0, -0.5 Üst
Hungary NB II 2024-03-03 Gyirmot SE
0 - 0
2 - 1
Pecsi MFC 3 M -0.5 Üst 9.5
Hungary NB II 2024-02-25 2 Pecsi MFC
0 - 0
0 - 1
FC Ajka 4 M 0.0, +0.5 Alt 9.0
Hungary NB II 2024-02-19 2 Vasas SC
1 - 0
4 - 1
Pecsi MFC 1 M -1.0 Üst 9.0
Hungary NB II 2024-02-11 3 Pecsi MFC
0 - 0
0 - 3
Kazincbarcikai BSC 3 M 0.0, -0.5 Üst
Hungary NB II 2024-02-04 1 1 Pecsi MFC
1 - 2
2 - 2
BFC Siofok 1 B -0.5, -1.0 Üst
3-4 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Hungary NB II 2023-12-10 2 MTE 1904
0 - 0
0 - 1
Pecsi MFC 3 G +0.5 Alt
4-2 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Hungary NB II 2023-11-26 1 4 Pecsi MFC
1 - 0
1 - 0
Budafoki MTE 3 G 0.0, -0.5 Alt 9.0 Üst
3-11 (14) 2-4 (6) 1 (0-1) 3 (0-3)
Hungary NB II 2023-11-12 1 Soroksar
0 - 0
0 - 0
Pecsi MFC 2 B 0.0 Alt 9.5 Alt
6-3 (9) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Hungary NB II 2023-11-05 Pecsi MFC
0 - 1
0 - 1
Gyor Eto FC 1 M +0.5 Alt
3-0 (3) 3-0 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
Hungary NB II 2023-10-29 1 1 Szombathelyi Haladas
0 - 0
0 - 1
Pecsi MFC 1 G -0.5 Alt
5-4 (9) 0-2 (2) 2 (0-2) 1 (1-0)
Hungary NB II 2023-10-08 1 Tiszakecske FC
0 - 0
0 - 0
Pecsi MFC 3 B 0.0, -0.5 Alt
5-4 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 3 (2-1)
Hungary NB II 2023-10-02 1 Pecsi MFC
0 - 0
0 - 4
Nyiregyhaza 1 M 0.0 Üst 9.0 Üst
6-8 (14) 1-4 (5) 0 (0-0) 4 (3-1)
Hungary NB II 2023-09-24 3 Pecsi MFC
0 - 0
0 - 1
Csakvari TK 2 M -0.5 Alt 9.0 İade
5-4 (9) 1-2 (3) 2 (1-1) 2 (1-1)
Hungary Cup 2023-09-16 1 Pecsi MFC
1 - 2
1 - 3
Ujpest 1 M +0.5 Üst
3-6 (9) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Hungary NB II 2023-09-03 2 BVSC Zuglo
0 - 0
0 - 0
Pecsi MFC 3 B 0.0 Alt 9.0 İade
5-4 (9) 3-3 (6) 3 (2-1) 0 (0-0)
Hungary NB II 2023-08-27 4 Pecsi MFC
0 - 0
0 - 0
Gyirmot SE 3 1 B 0.0, -0.5 Alt
4-5 (9) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Hungary NB II 2023-08-19 1 FC Ajka
0 - 1
0 - 2
Pecsi MFC 1 G -0.5 İade
2-1 (3) 1-0 (1) 1 (1-0) 0 (0-0)
Hungary NB II 2023-08-16 Pecsi MFC
0 - 0
0 - 0
Vasas SC 4 B 0.0, +0.5 Alt 9.0 Üst
12-3 (15) 5-0 (5) 1 (1-0) 4 (2-2)
Hungary NB II 2023-08-13 2 Kazincbarcikai BSC
0 - 0
0 - 0
Pecsi MFC 2 B 0.0 Alt
8-3 (11) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Hungary NB II 2023-08-06 1 BFC Siofok
0 - 1
0 - 1
Pecsi MFC 3 G 0.0 Alt 9.0 Üst
12-4 (16) 6-4 (10) 3 (0-3) 1 (1-0)
Hungary NB II 2023-07-30 2 Pecsi MFC
1 - 0
1 - 0
MTE 1904 2 G -0.5 Alt 8.5 Üst
3-6 (9) 1-4 (5) 4 (1-3) 1 (0-1)
Europe Friendlies 2023-07-12 Pecsi MFC
1 - 1
5 - 1
Majosi SE 1 G -2.0 Üst
8-6 (14) 5-4 (9) 2 (1-1) 1 (0-1)
Europe Friendlies 2023-07-05 Kaposvari Rakoczi
0 - 0
0 - 0
Pecsi MFC B +0.5, +1.0 Alt
6-3 (9) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Hungary NB II 2023-05-21 Pecsi MFC
1 - 0
3 - 0
Dorogi FC 2 G -0.5, -1.0 Üst 9.0 Alt
2-5 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Hungary NB II 2023-05-14 1 5 Szentlorinc SE
1 - 2
1 - 2
Pecsi MFC 5 1 G 0.0 Üst 9.0 İade
5-4 (9) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Hungary NB II 2023-05-08 1 Pecsi MFC
0 - 0
0 - 0
MTK Budapest 2 B 0.0 Alt 10.5 Alt
4-2 (6) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Hungary NB II 2023-04-30 6 Gyirmot SE
0 - 0
0 - 0
Pecsi MFC 1 B -0.5 Alt 9.5 Alt
3-4 (7) 1-2 (3) 2 (1-1) 2 (0-2)
Hungary NB II 2023-04-26 2 Pecsi MFC
0 - 1
1 - 1
Kazincbarcikai BSC 4 B -0.5, -1.0 Alt 10.0 Alt
6-1 (7) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Hungary NB II 2023-04-23 4 Szeged-Csanad Grosics
0 - 0
1 - 0
Pecsi MFC 3 M -0.5, -1.0 Alt
3-5 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Kozarmisleny SE Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Hungary NB II 2024-03-10 Szeged-Csanad Grosics
1 - 0
2 - 0
Kozarmisleny SE 3 M 0.0, -0.5 İade
Hungary NB II 2024-03-03 Kozarmisleny SE
1 - 0
2 - 0
Budafoki MTE 1 G -0.5 Alt
Hungary Cup 2024-02-28 3 Kozarmisleny SE
0 - 2
0 - 3
MTK Budapest 2 M +0.5, +1.0 İade 10.0
Hungary NB II 2024-02-25 1 2 Soroksar
1 - 0
2 - 1
Kozarmisleny SE 1 M 0.0, +0.5 Üst 10.0
Hungary NB II 2024-02-18 1 Kozarmisleny SE
1 - 0
1 - 0
Gyor Eto FC 1 G 0.0, +0.5 Alt 9.5
Hungary NB II 2024-02-14 2 Tiszakecske FC
0 - 0
0 - 0
Kozarmisleny SE 1 B 0.0 Alt
6-7 (13) 4-3 (7) 1 (0-1) 2 (0-2)
Hungary NB II 2024-02-11 1 Szombathelyi Haladas
0 - 1
1 - 1
Kozarmisleny SE 2 B 0.0 Alt 9.5 Alt
2-5 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Hungary NB II 2024-02-03 2 Kozarmisleny SE
0 - 1
1 - 2
Budapest Honved 3 M 0.0, -0.5 Üst 10.0 Alt
6-1 (7) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Hungary NB II 2023-12-04 Nyiregyhaza
3 - 1
5 - 1
Kozarmisleny SE 1 M -0.5 Üst 10.0 Alt
4-3 (7) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Hungary NB II 2023-11-26 Kozarmisleny SE
4 - 0
7 - 0
BFC Siofok 3 1 G -0.5, -1.0 Üst 11.5 Alt
3-4 (7) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Hungary NB II 2023-11-12 1 6 Kozarmisleny SE
0 - 1
1 - 1
Csakvari TK 4 1 B -0.5 Alt 9.5 Üst
7-3 (10) 3-1 (4) 2 (1-1) 2 (0-2)
Hungary NB II 2023-11-05 3 BVSC Zuglo
0 - 1
0 - 1
Kozarmisleny SE 1 G 0.0 Alt 10.0 Üst
3-8 (11) 0-7 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Hungary Cup 2023-11-01 5 Kozarmisleny SE
1 - 0
4 - 2
Kazincbarcikai BSC 6 G -0.5 Üst 10.0 İade
5-5 (10) 3-3 (6) 3 (1-2) 1 (0-1)
Hungary NB II 2023-10-29 Kozarmisleny SE
0 - 2
2 - 2
Gyirmot SE 3 B 0.0, -0.5 Üst
7-6 (13) 2-3 (5) 3 (2-1) 1 (0-1)
Hungary NB II 2023-10-22 1 FC Ajka
0 - 2
0 - 3
Kozarmisleny SE 2 1 G 0.0 Üst
8-3 (11) 5-1 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Hungary NB II 2023-10-08 2 Kozarmisleny SE
1 - 1
4 - 3
Vasas SC 2 G 0.0, +0.5 Üst
7-3 (10) 3-1 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Hungary NB II 2023-10-01 3 Kazincbarcikai BSC
0 - 0
1 - 0
Kozarmisleny SE 1 M 0.0, -0.5 Alt
5-0 (5) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Hungary NB II 2023-09-24 2 MTE 1904
0 - 0
1 - 1
Kozarmisleny SE 2 B 0.0, +0.5 Alt
1-9 (10) 1-5 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Hungary Cup 2023-09-16 Debreceni EAC
1 - 2
1 - 2
Kozarmisleny SE 2 G +0.5 Üst
4-12 (16) 3-6 (9) 4 (2-2) 3 (1-2)
Hungary NB II 2023-09-03 1 Kozarmisleny SE
1 - 0
1 - 1
Szeged-Csanad Grosics 3 B 0.0, -0.5 Alt
2-9 (11) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Hungary NB II 2023-08-27 1 Budafoki MTE
1 - 1
1 - 2
Kozarmisleny SE 4 G -0.5 Üst
0-2 (2) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Hungary NB II 2023-08-16 2 Gyor Eto FC
1 - 0
2 - 1
Kozarmisleny SE 3 1 M -1.0 Üst 10.5 Alt
4-3 (7) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Hungary NB II 2023-08-13 1 Kozarmisleny SE
0 - 0
2 - 0
Szombathelyi Haladas 2 G 0.0, -0.5 Alt 10.5 Alt
5-1 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Hungary NB II 2023-08-06 1 Budapest Honved
1 - 0
1 - 2
Kozarmisleny SE 7 G -1.0 İade 10.5 Alt
4-5 (9) 0-3 (3) 2 (0-2) 3 (3-0)
Hungary NB II 2023-06-04 2 Ivancsa
0 - 1
0 - 3
Kozarmisleny SE 2 G 0.0, -0.5 Üst
1-8 (9) 0-3 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Hungary NB II 2023-05-28 3 Kozarmisleny SE
0 - 0
0 - 1
Ivancsa 3 M -0.5 Alt
13-9 (22) 5-6 (11) 3 (2-1) 3 (1-2)
Hungary NB II 2023-05-21 BFC Siofok
1 - 0
1 - 0
Kozarmisleny SE 3 M 0.0 Alt 10.5 Alt
4-3 (7) 3-1 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Hungary NB II 2023-05-07 1 2 Gyor Eto FC
0 - 0
0 - 2
Kozarmisleny SE 4 G 0.0, -0.5 Alt
6-6 (12) 4-1 (5) 4 (4-0) 1 (0-1)
Hungary NB II 2023-04-30 2 Kozarmisleny SE
0 - 0
0 - 2
Nyiregyhaza 4 M 0.0, -0.5 Alt
11-5 (16) 5-2 (7) 3 (2-1) 2 (1-1)
Hungary NB II 2023-04-26 4 Csakvari TK
0 - 0
2 - 3
Kozarmisleny SE 3 G 0.0, -0.5 Üst 10.5 Alt
3-1 (4) 3-1 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Tahmin Yayınla
1x2
Maç Sonu 2.625 3.2 2.45
Asya Handikapı
Maç Sonu (0.0) Ev [email protected] [email protected]
Toplam Gol
Maç Sonu (2.0) Ü[email protected] Alt@2


Zaman Tür Seçim Miktar Sonuç
Canlı Olaylar

Durum: Maç Sonu , Skor: 2 - 2 , Korner: 7 - 2

Korner: , Handikap: 0.0 , Goller: 2.0

2
İsabetli şut
2
0
İsabetsiz şut
0
65
Atak
81
65
Tehlikeli Atak
69
49
Topa Sahip Olma %
51

Skor: 2 - 2 , Korner: 2 - 0 İlk Yarı

Korner: , Handikap: , Goller:

2
İsabetli şut
2
0
İsabetsiz şut
0
29
Atak
37
28
Tehlikeli Atak
36
51
Topa Sahip Olma %
49
  • 2' - 1st Goal - Kozarmisleny SE
  • 20' - 1st Corner - Pecsi MFC
  • 20' - 2nd Goal - Pecsi MFC
  • 26' - 3rd Goal - Kozarmisleny SE
  • 32' - 2nd Corner - Pecsi MFC
  • 33' - 4th Goal - Pecsi MFC
  • 41' - 1st Yellow Card - Kozarmisleny SE
  • 2-2 score at the end of First Half
  • 51' - 2nd Yellow Card - Pecsi MFC
  • 53' - 3rd Corner - Pecsi MFC
  • Race to 3 Corners - Pecsi MFC
  • 53' - 3rd Yellow Card - Pecsi MFC
  • 57' - 4th Yellow Card - Pecsi MFC
  • 63' - 4th Corner - Pecsi MFC
  • 64' - 5th Yellow Card - Pecsi MFC
  • 64' - 6th Yellow Card - Kozarmisleny SE
  • 76' - Red Card - Kozarmisleny SE
  • 77' - 5th Corner - Pecsi MFC
  • Race to 5 Corners - Pecsi MFC
  • 80' - 6th Corner - Pecsi MFC
  • 83' - 7th Corner - Pecsi MFC
  • Race to 7 Corners - Pecsi MFC
  • 89' - 8th Corner - Kozarmisleny SE
  • 90+4' - 9th Corner - Kozarmisleny SE
  • 2-2 score at the end of Second Half

TotalCorner ile güncel kal

Ücretsiz Telegram tahmin kanalımıza katıl. Ayrıca özel maç uyarıları da oluşturabilirsin.

Ücretsiz Telegram Tahminleri Özel Uyarılar