søn, Dec 1, 2024 · 12:00
0 - 2
Fuld tid · HT 0-0
ÆldsteSeneste
VTTTVU
3.10
3.25
2.00
SenesteÆldste
VTVVUU

Noter

Gratis forudsigelser (baseret på historisk statistik, kun til reference)
Over 2.5
Mål i alt
Under 8.5
Hjørnespark i alt
-0.25
Kozarmisleny SE
Szentlorinc SE
UTTUVTTTVUSenesteNedad-0.8 p/kamp, seneste 5 vs forrige 15
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handicapFejler3/10
Kozarmisleny SE
UTVVUUVVTVSenesteOpad+0.8 p/kamp, seneste 5 vs forrige 24
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målUnder4/10
Asiatisk handicapFejler4/10
Szentlorinc SE

2V-3U-5T i de seneste 10 kampe, med 11 scorede og 16 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.1 for, 1.6 imod. Sejr 20%, AH-sejr 30%, mål Over 60%, hjørne Over 50%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 20%2 Uafgjort 30%3 Tabt 50%5
Mål i alt 2.5
Over 60%6 Annulleret 0%0 Under 40%4
Hjørnespark i alt 8.5
Over 50%5 Annulleret 0%0 Under 50%5
Asiatisk handicap
Vundet 30%3 Annulleret 10%1 Tabt 60%6
Kozarmisleny SE

5V-3U-2T i de seneste 10 kampe, med 15 scorede og 14 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.5 for, 1.4 imod. Sejr 50%, AH-sejr 40%, mål Over 40%, hjørne Over 60%.

Resultat ved fuld tid
Vundet 50%5 Uafgjort 30%3 Tabt 20%2
Mål i alt 2.5
Over 40%4 Annulleret 0%0 Under 60%6
Hjørnespark i alt 8.5
Over 60%6 Annulleret 0%0 Under 40%4
Asiatisk handicap
Vundet 40%4 Annulleret 20%2 Tabt 40%4
Sidste
Szentlorinc SE
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Kozarmisleny SE
Fuld Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Halv Kamp Gns. total Gns. for Gns. imod Vundet Uafgjort Tabt Vind-sandsynl.
I alt
Hjemme
Ude
Sidste 6
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5
Szentlorinc SE
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5
Kozarmisleny SE
Hjemme– kampe Ude– kampe Total– kampe
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5

Szentlorinc SE Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Ungarn - NB II 2023-03-12 1 Szentlorinc SE
1 - 0
1 - 1
Kozarmisleny SE 1 U 0.0, -0.5 Under
Europa - Venskabskampe 2022-01-22 Szentlorinc SE
0 - 0
0 - 1
Kozarmisleny SE N -0.5 Under
Ungarn - NB III 2015-09-18 3 Szentlorinc SE
0 - 1
0 - 3
Kozarmisleny SE 1 N +0.5 Over
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Szentlorinc SE Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Ungarn - NB II 2024-11-24 2 FC Tatabanya
0 - 0
0 - 0
Szentlorinc SE 3 U 0.0 Under
Ungarn - NB II 2024-11-10 2 Szentlorinc SE
0 - 1
3 - 2
Budafoki MTE 4 S 0.0 Over 9.5
Ungarn - NB II 2024-11-04 2 Vasas SC
0 - 1
3 - 1
Szentlorinc SE 4 N -1.0 Over 9.5
Ungarn - Pokal 2024-10-30 5 Szentlorinc SE
1 - 0
1 - 2
Zalaegerszegi TE 3 N +0.5, +1.0 Over 10.0
Ungarn - NB II 2024-10-27 3 Szentlorinc SE
0 - 0
1 - 2
Kisvarda FC 4 N 0.0, +0.5 Over 9.0
Ungarn - NB II 2024-10-21 1 Budapest Honvéd
0 - 0
0 - 1
Szentlorinc SE 3 S -0.5 Under 9.0 Under
2-1 (3) 2-1 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Ungarn - NB II 2024-10-06 4 Szentlorinc SE
0 - 0
0 - 0
Szeged-Csanad Grosics 3 U 0.0, +0.5 Under
2-6 (8) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Ungarn - NB II 2024-09-29 2 Bekescsabai Elore SE
0 - 0
2 - 1
Szentlorinc SE 2 N 0.0, +0.5 Over
4-4 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ungarn - NB II 2024-09-23 Kazincbarcikai BSC
1 - 0
2 - 0
Szentlorinc SE 2 N 0.0, -0.5 Under 9.0 Over
8-4 (12) 6-1 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Ungarn - Pokal 2024-09-14 3 Pecsi MFC
1 - 2
3 - 3
Szentlorinc SE 3 U +1.0 Over
5-3 (8) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Ungarn - NB II 2024-09-01 1 1 Szentlorinc SE
0 - 0
2 - 0
Gyirmot SE 3 S 0.0 Under
5-2 (7) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (2-0)
Ungarn - NB II 2024-08-25 2 BVSC Zuglo
0 - 1
1 - 1
Szentlorinc SE 3 U 0.0, -0.5 Push 9.0 Over
7-5 (12) 3-1 (4) 1 (1-0) 4 (2-2)
Ungarn - NB II 2024-08-18 3 Szentlorinc SE
0 - 0
1 - 1
Csakvari TK 2 U -0.5 Under
5-6 (11) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Ungarn - NB II 2024-08-11 2 Mezökövesd-Zsóry
0 - 1
1 - 3
Szentlorinc SE 4 S 0.0, -0.5 Over
6-2 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 4 (3-1)
Ungarn - NB II 2024-07-28 5 FC Ajka
0 - 1
0 - 1
Szentlorinc SE 5 S -0.5, -1.0 Under 9.0 Over
6-6 (12) 2-1 (3) 1 (1-0) 5 (4-1)
Europa - Venskabskampe 2024-07-06 1 Szentlorinc SE
4 - 0
6 - 1
Pecsi MFC 1 S -1.0 Over
8-3 (11) 5-2 (7) 2 (1-1) 3 (2-1)
Europa - Venskabskampe 2024-07-03 Szentlorinc SE
0 - 1
1 - 2
Kaposvari Rakoczi N -0.5, -1.0 Under
2-5 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ungarn - NB III 2024-06-09 3 Szentlorinc SE
0 - 0
2 - 0
Putnok 2 1 S -0.5, -1.0 Under
7-3 (10) 3-3 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Ungarn - NB III 2024-06-02 3 Putnok
1 - 0
1 - 1
Szentlorinc SE 2 U
4-13 (17) 0-7 (7) 3 (0-3) 3 (2-1)
Ungarn - NB III 2024-03-31 4 FC Nagykanizsa
2 - 2
3 - 3
Szentlorinc SE 5 U 0.0 Over
4-6 (10) 3-2 (5) 1 (0-1) 3 (1-2)
Ungarn - Pokal 2024-02-29 4 Szentlorinc SE
1 - 3
1 - 5
Nyiregyhaza 2 N +1.0 Over 10.0 Push
1-9 (10) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Europa - Venskabskampe 2024-01-31 1 Szentlorinc SE
2 - 0
4 - 1
Szekszardi S -2.0 Over
0-0 (0) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ungarn - Pokal 2023-11-01 3 Szentlorinc SE
0 - 0
3 - 0
Kelen SC 1 1 S -1.0, -1.5 Push 9.5 Over
6-4 (10) 4-4 (8) 2 (1-1) 1 (1-0)
Ungarn - NB III 2023-10-22 4 MTK II
0 - 2
0 - 2
Szentlorinc SE 1 S +1.0 Under
2-10 (12) 0-5 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Ungarn - NB III 2023-10-15 2 Szentlorinc SE
2 - 0
4 - 0
Majosi SE 3 S -1.5 Over
5-4 (9) 4-0 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Ungarn - NB III 2023-09-24 1 Paksi II
0 - 1
1 - 3
Szentlorinc SE 4 S +0.5, +1.0 Over
4-7 (11) 1-5 (6) 3 (1-2) 3 (2-1)
Ungarn - Pokal 2023-09-17 2 Szentlorinc SE
0 - 0
0 - 0
BVSC Zuglo 1 U 0.0 Under
7-7 (14) 4-1 (5) 0 (0-0) 3 (0-3)
Ungarn - NB III 2023-08-30 3 Szentlorinc SE
1 - 1
3 - 2
Gardonyi VSC 1 S -1.0 Over
7-3 (10) 4-2 (6) 2 (2-0) 2 (2-0)
Ungarn - NB III 2023-08-19 4 PEAC FC
1 - 0
2 - 2
Szentlorinc SE 2 U +1.0, +1.5 Over
4-5 (9) 2-3 (5) 2 (0-2) 2 (2-0)
Ungarn - NB II 2023-06-04 1 Szentlorinc SE
0 - 0
1 - 2
BVSC Zuglo 1 N 0.0, +0.5 Over
6-3 (9) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Kozarmisleny SE Sidste
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Resultat Handicap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hændelser Hjørne fuld. Hjørne halv. 35-45 80-90
Ungarn - NB II 2024-11-24 1 2 Kozarmisleny SE
0 - 1
3 - 2
Gyirmot SE 5 2 S 0.0, -0.5 Over 9.0
Ungarn - NB II 2024-11-10 1 1 Kozarmisleny SE
0 - 0
0 - 1
BVSC Zuglo 4 N 0.0, -0.5 Under
Ungarn - NB II 2024-11-03 1 Kozarmisleny SE
1 - 0
2 - 0
Csakvari TK 3 S -0.5 Under 9.0
Ungarn - NB II 2024-10-26 2 Mezökövesd-Zsóry
0 - 1
0 - 1
Kozarmisleny SE 3 S 0.0, -0.5 Under 9.0
Ungarn - NB II 2024-10-20 1 Kozarmisleny SE
0 - 0
1 - 1
Soroksar 1 U 0.0, -0.5 Under
Ungarn - NB II 2024-10-06 1 FC Ajka
1 - 0
1 - 1
Kozarmisleny SE 2 U 0.0 Under 8.5 Over
8-8 (16) 6-3 (9) 1 (1-0) 0 (0-0)
Ungarn - NB II 2024-09-29 Kazincbarcikai BSC
0 - 1
2 - 3
Kozarmisleny SE 3 S -0.5 Over
9-1 (10) 7-0 (7) 2 (2-0) 1 (1-0)
Ungarn - NB II 2024-09-22 2 Kozarmisleny SE
1 - 1
3 - 2
FC Tatabanya 5 S -1.0 Over 9.5 Under
1-1 (2) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ungarn - Pokal 2024-09-15 3 Kozarmisleny SE
0 - 3
0 - 4
Kecskemeti TE 1 N +0.5 Over 9.5 Over
8-7 (15) 5-3 (8) 2 (1-1) 3 (1-2)
Ungarn - NB II 2024-09-01 3 Budafoki MTE
1 - 0
1 - 1
Kozarmisleny SE 4 U 0.0, +0.5 Under 9.5 Under
3-6 (9) 3-3 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Ungarn - NB II 2024-08-18 3 Kisvarda FC
2 - 2
3 - 2
Kozarmisleny SE 2 N -0.5 Over 10.0 Over
8-3 (11) 2-1 (3) 2 (2-0) 2 (2-0)
Ungarn - NB II 2024-08-11 1 Kozarmisleny SE
0 - 0
2 - 0
Budapest Honvéd 1 S 0.0, +0.5 Under
2-7 (9) 0-5 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Europa - Venskabskampe 2024-07-13 MTK Budapest
0 - 0
0 - 2
Kozarmisleny SE S 0.0, -0.5 Under 8.5 Over
2-9 (11) 1-5 (6) 2 (0-2) 1 (0-1)
Ungarn - NB II 2024-05-25 2 Kozarmisleny SE
0 - 1
0 - 2
Nyiregyhaza 3 N +0.5 Under 9.5 Over
2-12 (14) 1-6 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Ungarn - NB II 2024-05-19 1 BFC Siofok
0 - 2
0 - 3
Kozarmisleny SE 1 S +0.5, +1.0 Push 10.5 Under
4-4 (8) 2-0 (2) 2 (2-0) 0 (0-0)
Ungarn - NB II 2024-05-12 4 Csakvari TK
1 - 0
3 - 1
Kozarmisleny SE 2 N 0.0, +0.5 Over 8.5 Under
1-6 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Ungarn - NB II 2024-05-05 3 Kozarmisleny SE
0 - 1
0 - 2
BVSC Zuglo 4 N 0.0, -0.5 Under
2-1 (3) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Ungarn - NB II 2024-04-28 1 Gyirmot SE
3 - 1
3 - 5
Kozarmisleny SE 3 S 0.0, -0.5 Over
3-4 (7) 1-4 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Ungarn - NB II 2024-04-21 1 Kozarmisleny SE
0 - 0
1 - 0
FC Ajka 2 1 S 0.0 Under
4-3 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Ungarn - NB II 2024-04-15 Vasas SC
1 - 1
2 - 1
Kozarmisleny SE 3 1 N -1.0 Over 9.0 Under
4-3 (7) 1-1 (2) 1 (1-0) 3 (1-2)
Ungarn - NB II 2024-03-31 4 Pecsi MFC
2 - 2
2 - 2
Kozarmisleny SE 2 1 U 0.0 Over
7-2 (9) 2-0 (2) 0 (0-0) 4 (2-2)
Ungarn - NB II 2024-03-10 Szeged-Csanad Grosics
1 - 0
2 - 0
Kozarmisleny SE 3 N 0.0, -0.5 Push
3-3 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Ungarn - NB II 2024-03-03 Kozarmisleny SE
1 - 0
2 - 0
Budafoki MTE 1 S -0.5 Under
8-3 (11) 8-1 (9) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ungarn - Pokal 2024-02-28 3 Kozarmisleny SE
0 - 2
0 - 3
MTK Budapest 2 N +0.5, +1.0 Push 10.0 Under
2-3 (5) 0-3 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Ungarn - NB II 2024-02-25 1 2 Soroksar
1 - 0
2 - 1
Kozarmisleny SE 1 N 0.0, +0.5 Over 10.0 Push
3-7 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 4 (1-3)
Ungarn - NB II 2024-02-18 1 Kozarmisleny SE
1 - 0
1 - 0
Györi ETO FC 1 S 0.0, +0.5 Under 9.5 Over
6-5 (11) 2-1 (3) 1 (1-0) 5 (2-3)
Ungarn - NB II 2024-02-14 2 Tiszakecske FC
0 - 0
0 - 0
Kozarmisleny SE 1 U 0.0 Under
6-7 (13) 4-3 (7) 1 (0-1) 2 (0-2)
Ungarn - NB II 2024-02-11 1 Szombathelyi Haladas
0 - 1
1 - 1
Kozarmisleny SE 2 U 0.0 Under 9.5 Under
2-5 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Ungarn - NB II 2024-02-03 2 Kozarmisleny SE
0 - 1
1 - 2
Budapest Honvéd 3 N 0.0, -0.5 Over 10.0 Under
6-1 (7) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Ungarn - NB II 2023-12-04 Nyiregyhaza
3 - 1
5 - 1
Kozarmisleny SE 1 N -0.5 Over 10.0 Under
4-3 (7) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.:
Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.:
Udgiv tips
1x2
Fuld 3.1 3.25 2
Halv 3.6 2.2 2.75
Asiatisk handicap
Fuld (+0.25) [email protected] [email protected]
Halv (+0.25) [email protected] [email protected]
Hjørnespark i alt
Fuld (8.5) [email protected] Under@2
Halv (4.0) [email protected] Under@2
Mål i alt
Fuld (2.5) [email protected] [email protected]
Halv (1.0) [email protected] [email protected]


Tid Type Valg Indsats Resultat
Live-begivenheder

Status: Fuld tid , Stilling: 0 - 2 , Hjørnespark: 6 - 7

Hjørnespark: 8.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Mål: 2.5

5
Skud på mål
4
3
Skud forbi mål
2
110
Angreb
111
74
Farligt angreb
63
53
Boldbesiddelse %
47

Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 4 - 3 Halv

Hjørnespark: 4.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Mål: 1.0

2
Skud på mål
2
1
Skud forbi mål
1
51
Angreb
59
27
Farligt angreb
34
47
Boldbesiddelse %
53
  • 8' - 1st Corner - Szentlorinc SE
  • 9' - 1st Yellow Card - Szentlorinc SE
  • 11' - 2nd Corner - Kozarmisleny SE
  • 25' - 2nd Yellow Card - Kozarmisleny SE
  • 34' - 3rd Yellow Card - Kozarmisleny SE
  • 35' - 3rd Corner - Szentlorinc SE
  • 36' - 4th Corner - Szentlorinc SE
  • Race to 3 Corners - Szentlorinc SE
  • 41' - 5th Corner - Kozarmisleny SE
  • 42' - 6th Corner - Kozarmisleny SE
  • 45+2' - 7th Corner - Szentlorinc SE
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 47' - 1st Goal - Kozarmisleny SE
  • 53' - 8th Corner - Kozarmisleny SE
  • 55' - 9th Corner - Kozarmisleny SE
  • Race to 5 Corners - Kozarmisleny SE
  • 56' - 10th Corner - Kozarmisleny SE
  • 56' - 2nd Goal - Kozarmisleny SE
  • 64' - 11th Corner - Szentlorinc SE
  • 64' - 12th Corner - Szentlorinc SE
  • 90+1' - 13th Corner - Kozarmisleny SE
  • Race to 7 Corners - Kozarmisleny SE
  • 0-2 score at the end of Second Half

Hold dig opdateret med TotalCorner

Deltag i vores gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også opsætte tilpassede kampalarmer.

Gratis Telegram-tips Tilpassede alarmer