Auckland FC Statistici și rezultate cornere

Australia - Amicale

Cel mai vechi ÎEEÎEEEVVÎ Cel mai recent Stabil0.0 pct/meci, ultimele 5 vs 26 anterioare

Notițe:

Următorul meci

Auckland FC v Melbourne City
10/17 05:00 · Australia - A-League
Handicap0.0
Linie goluri2.5
Linie cornere9.5

Serii și formă Toate seriile

Profilul echipelor Australia - A-League · Forță raportată la 12 echipe din ligă, ultimele 365 de zile

85General
Punct forteApărare Punct slabCornere obținute
Atac: goluri marcate pe meciAtac83 Apărare: goluri primite pe meci, mai puține e mai bineApărare94 Cornere obținute: cornere obținute pe meciCornere obținute67 Repriza 2: puncte pe meci în repriza 2Repriza 294 Formă acasă: puncte pe meci acasă în ligăFormă acasă78 Formă în deplasare: puncte pe meci în deplasare în ligăFormă în deplasare94 Formă recentă: puncte pe meci, ultimele 5 meciuri de ligăFormă recentă85

Tipare

Repriza 1 vs Repriza 2

V E ÎGolaveraj / meci
Repriza 13V 4E 3Î-0.1
Repriza 24V 3E 3Î+0.2

Reprize egale · asemănător în ambele reprize

Primul gol și reveniri

  • A marcat prima în 4 din 10 · apoi 2V 2E 0Î
  • A primit prima în 6 din 10 · apoi 0V 3E 3Î
  • Punct sau victorie după ce a primit prima: 3 din 6
  • A condus, dar nu a câștigat: 2 din 4

Echipă de reveniri · ia puncte în 3 din 6 meciuri după ce primește prima

Cronologia golurilor pentru 10 din ultimele 10 meciuri

Acasă / Deplasare Deblochează cu VIP Ultimele 20

CornereToateAcasă 6Deplasare 4
Cornere total10.3
Cornere pentru5.3
Cornere împotrivă5.0
Peste 9.570%
Peste linia de cornere63%
GoluriToateAcasă 6Deplasare 4
Marcate1.2
Primite1.1
Peste 2.540%
Ambele marchează60%
CartonașeToateAcasă 6Deplasare 4
Cartonașe pe meci4.6
Peste 3.550%
Pe baza ultimelor 10 meciuri încheiate · Peste% = rată de reușită · linie de cornere în 8 meciuri
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Handicap Corner Linie cornere Corner P/S Total goluri Goluri P/S Atac periculos Evenimente live Analiză
10/24 07:00 Western Sydney Wanderers 0 - 0 Auckland FC 0.0
0 - 0 (0-0)
2.5
-

10/17 05:00 Auckland FC 0 - 0 Melbourne City 0.0
0 - 0 (0-0)
9.5
2.5
-

09/19 04:00 Final 1 Auckland FC 1 - 3 Western Sydney Wanderers 2 -0.25
4 - 3 (1-1)
2.5
Peste
37 - 38
-

08/26 19:00 Final 1 Al Ahli Jeddah 1 - 0 Auckland FC 2 1 -2.0
9 - 1 (7-1)
9.5
Peste
3.0
Sub
64 - 16
-

07/26 04:00 Final Auckland FC 0 - 2 Tottenham +1.5
3 - 10 (2-6)
8.5
Peste
3.75
Sub
25 - 63
-

05/23 09:10 Final 5 Auckland FC 1 - 0 Sydney FC 1 -0.25
4 - 2 (2-1)
10.0
Sub
2.25
Sub
47 - 31
-

05/15 10:35 Final 1 Adelaide United 0 - 3 Auckland FC 2 -0.25
6 - 4 (4-2)
10.0
Push
2.75
Peste
44 - 45
-

05/09 07:00 Final 1 Auckland FC 1 - 1 Adelaide United 2 -0.25
4 - 7 (2-1)
10.5
Peste
3.0
Sub
44 - 34
-

05/02 06:00 Final 2 Auckland FC 1 - 1 Melbourne City -0.25
3 - 6 (1-5)
10.0
Sub
2.5
Sub
26 - 73
-

04/26 06:00 Final 1 Sydney FC 2 - 2 Auckland FC 1 0.0
4 - 6 (0-2)
10.0
Push
2.75
Peste
71 - 52
-

04/19 04:00 Final 2 Auckland FC 0 - 1 Central Coast Mariners 4 -1.5
12 - 1 (6-0)
10.0
Peste
3.25
Sub
73 - 23
-

04/11 06:00 Final 3 Auckland FC 2 - 2 Melbourne Victory 3 -0.25
9 - 6 (5-2)
11.0
Peste
2.75
Peste
59 - 49
-

04/03 09:35 Final 2 Adelaide United 1 - 1 Auckland FC 8 0.0
4 - 3 (2-1)
10.0
Sub
3.0
Sub
40 - 45
-

03/21 02:00 Final Auckland FC 1 - 2 Macarthur FC 3 -0.75
7 - 5 (1-4)
10.0
Peste
3.0
Push
60 - 39
-

03/14 06:00 Final Newcastle Jets 1 - 2 Auckland FC 2 0.0
6 - 3 (1-3)
10.0
Sub
3.25
Sub
90 - 45
-

03/08 02:00 Final Auckland FC 2 - 2 Perth Glory 2 -1.25
6 - 2 (3-2)
10.0
Sub
3.0
Peste
64 - 22
-

02/28 04:00 Final Auckland FC 3 - 0 Melbourne City 1 -0.25
9 - 7 (5-4)
10.0
Peste
2.5
Peste
44 - 53
-

02/21 04:00 Final 4 Wellington Phoenix 0 - 5 Auckland FC 2 +0.5
6 - 1 (1-0)
10.0
Sub
2.75
Peste
44 - 27
-

02/17 08:00 Final 1 Sydney FC 1 - 1 Auckland FC 2 0.0
6 - 6 (2-4)
10.0
Peste
2.75
Sub
45 - 40
-

02/07 04:00 Final 2 Auckland FC 1 - 0 Sydney FC 2 -0.75
3 - 7 (2-2)
10.0
Push
2.75
Sub
36 - 45
-

01/31 10:45 Final 2 Perth Glory 2 - 1 Auckland FC 1 +0.5
4 - 2 (1-1)
10.0
Sub
2.5
Peste
24 - 42
-

01/24 04:00 Final 1 Auckland FC 2 - 2 Central Coast Mariners 2 -1.5
7 - 4 (6-1)
10.0
Peste
3.0
Peste
58 - 22
-

01/16 08:35 Final 1 Melbourne City 2 - 1 Auckland FC 2 0.0
2 - 5 (1-4)
10.0
Sub
2.25
Peste
51 - 38
-

01/09 08:35 Final 4 Brisbane Roar 0 - 2 Auckland FC 1 +0.5
3 - 5 (1-3)
10.0
Sub
2.25
Sub
41 - 47
-

01/05 08:00 Final 2 Macarthur FC 1 - 1 Auckland FC 2 +0.5
9 - 3 (6-2)
10.5
Peste
3.0
Sub
35 - 53
-

01/01 04:00 Final 1 Auckland FC 1 - 3 Newcastle Jets 5 1 -1.0
10 - 1 (3-1)
10.5
Peste
3.5
Peste
84 - 15
-

12/27 06:00 Sydney FC 0 - 0 Auckland FC -0.25
0 - 0 (0-0)
2.75
-

12/19 09:00 Final 1 Western Sydney Wanderers 0 - 2 Auckland FC 3 0.0
6 - 5 (3-2)
10.0
Peste
2.75
Sub
46 - 54
-

12/12 08:35 Final 1 Central Coast Mariners 1 - 2 Auckland FC +0.5
5 - 3 (1-2)
10.0
Sub
2.75
Peste
-
-

12/06 04:00 Final 2 Auckland FC 3 - 1 Wellington Phoenix 3 1 -1.0
6 - 3 (2-2)
10.5
Sub
2.75
Peste
38 - 23
-

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate