Heracles vs VVV Profilul echipelor
Heracles vs VVV Detalii meci
7V-1E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 23 goluri marcate și 12 primite. Medie goluri: 2.3 pentru, 1.2 contra. Victorii 70%, AH câștigat 70%, gol Over 40%, corner Over 40%.
2V-1E-7Î în ultimele 10 meciuri, cu 8 goluri marcate și 24 primite. Medie goluri: 0.8 pentru, 2.4 contra. Victorii 20%, AH câștigat 20%, gol Over 40%, corner Over 40%.
| Heracles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| VVV | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Heracles | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| VVV | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Heracles vs VVV Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Heracles vs VVV Confruntări directe
Heracles vs VVV Vezi H2H complet →| Heracles Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-02-22 | 2 VVV |
0 - 0
0 - 1
|
Heracles 4 | V | 0.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-12-02 | Heracles |
1 - 0
4 - 1
|
VVV | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2017-12-24 | 2 VVV |
1 - 1
3 - 1
|
Heracles 4 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2017-10-28 | 1 Heracles |
2 - 0
3 - 0
|
VVV 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Heracles Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-11-02 | 5 RKC |
1 - 0
2 - 0
|
Heracles 3 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Cupa | 2019-10-30 | 2 Heracles |
2 - 1
4 - 3
|
RKC 2 | V | -1.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-10-26 | Heracles |
1 - 0
4 - 0
|
PEC Zwolle 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-10-20 | 3 Feyenoord |
1 - 0
1 - 1
|
Heracles 3 | E | -1.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-10-05 | Heracles |
1 - 0
2 - 0
|
FC Emmen 3 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-09-29 | 2 AZ |
0 - 0
2 - 0
|
Heracles 3 | Î | -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-09-20 | 2 FC Twente |
1 - 2
2 - 3
|
Heracles 1 | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-4 (9) | 4-4 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-09-15 | Heracles |
2 - 1
4 - 1
|
Willem II 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-08-31 | 2 FC Groningen |
0 - 1
1 - 2
|
Heracles 1 | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Europa - Amicale | 2019-08-27 | Heracles |
2 - 0
3 - 0
|
HHC Hardenberg | V | -2.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
13-0 (13) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-08-24 | 2 Heracles |
0 - 0
1 - 1
|
Vitesse 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-08-18 | 2 Heracles |
0 - 1
0 - 2
|
PSV 7 | Î | +1.0, +1.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-08-11 | 2 Fortuna Sittard |
0 - 0
1 - 1
|
Heracles 4 | E | 0.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
4-12 (16) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-08-04 | 1 Heracles |
0 - 3
0 - 4
|
Heerenveen 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Amicale | 2019-07-28 | Bayer Leverkusen |
0 - 2
3 - 4
|
Heracles | V | -1.0 | Peste |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2019-07-27 | Heracles |
0 - 0
5 - 0
|
Helmond Sport | V | -1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Amicale | 2019-07-23 | 1 Heracles |
1 - 0
2 - 0
|
Asteras Tripolis | V | -0.5 | Sub |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2019-07-20 | FC Volendam |
1 - 0
2 - 1
|
Heracles | Î | +0.5 | Push | 9.0 | Sub |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2019-07-17 | Rot-Weiss Oberhausen |
0 - 0
0 - 1
|
Heracles | V | +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
3-8 (11) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Europa - Amicale | 2019-07-16 | Heracles |
0 - 1
0 - 2
|
Excelsior 3 | Î | -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2019-07-13 | 1 SC Preussen Munster |
0 - 0
1 - 3
|
Heracles | V | 0.0, +0.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Europa - Amicale | 2019-07-12 | 1 FC Viktoria Köln |
0 - 1
0 - 3
|
Heracles | V | +0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2019-07-03 | 2 Heracles |
0 - 0
0 - 1
|
Club Brugge | Î | +0.5 | Sub | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2019-06-30 | Heracles |
0 - 0
1 - 1
|
FC Nordsjaelland | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Holland Eredivisie Play-offs | 2019-05-18 | 3 Heracles |
0 - 2
0 - 2
|
FC Utrecht 2 | Î | 0.0, +0.5 | Sub |
|
13-6 (19) | 9-2 (11) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-05-15 | 1 PSV |
1 - 1
3 - 1
|
Heracles 1 | Î | -2.5, -3.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-05-12 | 1 Heracles |
1 - 2
4 - 5
|
Excelsior | Î | -0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
4-6 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-04-23 | 3 AZ |
1 - 1
2 - 1
|
Heracles 1 | Î | -1.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-04-19 | Heracles |
1 - 1
2 - 1
|
Heerenveen | V | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-9 (18) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-04-13 | 1 1 Feyenoord |
1 - 0
2 - 1
|
Heracles 2 | Î | -2.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
10-3 (13) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| VVV Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-11-03 | 1 2 VVV |
0 - 2
0 - 3
|
Feyenoord 1 | Î | +1.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Cupa | 2019-10-30 | 1 RKSV Groene Ster |
0 - 0
2 - 2
|
VVV 1 | E | +1.5 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-10-26 | 1 Fortuna Sittard |
2 - 0
4 - 1
|
VVV 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-10-19 | 2 VVV |
0 - 3
0 - 4
|
Vitesse | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-10-06 | PSV |
0 - 0
4 - 1
|
VVV 1 | Î | -2.0, -2.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-09-28 | 2 VVV |
0 - 2
0 - 3
|
Heerenveen 1 | Î | +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
10-4 (14) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-09-21 | 1 Willem II |
1 - 0
1 - 0
|
VVV 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-09-14 | 1 VVV |
1 - 1
2 - 1
|
FC Groningen | V | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
5-13 (18) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-08-31 | 3 ADO Den Haag |
1 - 0
1 - 0
|
VVV 3 1 | Î | -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-08-25 | FC Utrecht |
0 - 2
1 - 2
|
VVV 3 | V | -1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
13-2 (15) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-08-17 | 2 VVV |
0 - 1
1 - 4
|
Ajax 2 | Î | +2.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
3-13 (16) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-08-09 | 2 Sparta Rotterdam |
0 - 1
4 - 1
|
VVV 2 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-08-03 | 2 VVV |
0 - 1
3 - 1
|
RKC 3 | V | -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Europa - Amicale | 2019-07-27 | VVV |
0 - 0
0 - 1
|
Panathinaikos | Î | 0.0 | Sub | 8.0 | Sub |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2019-07-20 | VVV |
1 - 0
2 - 0
|
FC Eindhoven 1 | V | -1.0 | Sub | 8.5 | Peste |
|
9-8 (17) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2019-07-16 | 2 SV Straelen |
0 - 1
1 - 2
|
VVV | V | +1.5, +2.0 | Sub |
|
3-6 (9) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2019-07-13 | 2 Wolfsburg |
0 - 1
2 - 2
|
VVV 1 | E | -1.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2019-07-05 | VVV |
1 - 0
3 - 3
|
Sint-Truidense | E | 0.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
2-8 (10) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-05-15 | VVV |
0 - 2
1 - 3
|
Vitesse | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-05-12 | PEC Zwolle |
1 - 0
2 - 4
|
VVV 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-04-23 | Heerenveen |
1 - 0
2 - 2
|
VVV 1 | E | -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-04-20 | VVV |
1 - 1
4 - 1
|
De Graafschap 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-04-13 | 2 Fortuna Sittard |
1 - 0
1 - 1
|
VVV 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-10 (15) | 5-5 (10) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-04-07 | VVV |
0 - 1
0 - 3
|
Feyenoord 2 | Î | +1.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-04-03 | VVV |
2 - 1
2 - 6
|
FC Utrecht | Î | +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-03-31 | 1 2 NAC |
0 - 1
1 - 1
|
VVV 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
6-6 (12) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-03-17 | VVV |
0 - 0
0 - 1
|
PSV | Î | +1.5, +2.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-03-09 | 3 VVV |
1 - 0
1 - 0
|
Excelsior 4 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-03-03 | 1 1 FC Groningen |
2 - 1
3 - 2
|
VVV 1 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-02-22 | 2 VVV |
0 - 0
0 - 1
|
Heracles 4 | Î | 0.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.615 | 4 | 5 |
| Pauză | 2.1 | 2.5 | 4.75 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-1.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Stare: Final , Scor: 6 - 1 , Corner: 9 - 1
Corner: 10.0 , Handicap: -1.0 , Goluri: 3.0
Scor: 2 - 0 , Corner: 5 - 1 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Corner - Heracles -
5' - 1st Yellow Card - Heracles -
9' - 2nd Corner - Heracles -
14' - 2nd Yellow Card - VVV - Race to 3 Corners - Heracles
-
16' - 3rd Corner - Heracles -
20' - 4th Corner - Heracles -
22' - 5th Corner - VVV -
23' - 1st Goal - Heracles -
33' - 3rd Yellow Card - VVV -
39' - 6th Corner - Heracles - Race to 5 Corners - Heracles
-
41' - 2nd Goal - Heracles -
2-0 score at the end of First Half - 46' Substitution - Jakubiak for Kiomourtzoglou - Heracles
-
50' - 7th Corner - Heracles - 53' Substitution - van Bruggen for Roeseler - VVV
-
56' - 3rd Goal - Heracles -
60' - 4th Goal - Heracles -
64' - 5th Goal - Heracles - 66' Substitution - Dekker for Yeboah - VVV
- 67' Substitution - Opoku for Soriano - VVV
- Race to 7 Corners - Heracles
-
68' - 8th Corner - Heracles -
71' - 9th Corner - Heracles -
72' - 10th Corner - Heracles - Race to 9 Corners - Heracles
-
74' - 4th Yellow Card - Heracles -
74' - 6th Goal - VVV - 80' Substitution - Van den Buijs for Propper - Heracles
-
82' - 7th Goal - Heracles - 86' Substitution - Bijleveld for Junior - Heracles
-
6-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

