NAC vs VVV Profilul echipelor
NAC vs VVV Detalii meci
1V-2E-7Î în ultimele 10 meciuri, cu 4 goluri marcate și 25 primite. Medie goluri: 0.4 pentru, 2.5 contra. Victorii 10%, AH câștigat 30%, gol Over 60%, corner Over 70%.
4V-0E-6Î în ultimele 10 meciuri, cu 13 goluri marcate și 20 primite. Medie goluri: 1.3 pentru, 2.0 contra. Victorii 40%, AH câștigat 50%, gol Over 60%, corner Over 40%.
| NAC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| VVV | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| NAC | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| VVV | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
NAC vs VVV Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
NAC vs VVV Confruntări directe
NAC vs VVV Vezi H2H complet →| NAC Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-09-22 | VVV |
2 - 0
3 - 0
|
NAC 3 1 | Î | -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-01-27 | 2 NAC |
0 - 0
0 - 1
|
VVV 3 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2017-11-04 | VVV |
0 - 0
0 - 0
|
NAC 2 | E | -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eerste Divisie | 2017-03-31 | 2 VVV |
0 - 2
0 - 4
|
NAC 3 | V | -1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eerste Divisie | 2016-11-18 | NAC |
0 - 0
0 - 0
|
VVV 2 | E | 0.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Cupa | 2016-09-20 | 2 NAC |
0 - 2
0 - 2
|
VVV | Î | 0.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eerste Divisie | 2016-02-26 | 1 VVV |
2 - 1
4 - 3
|
NAC 3 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eerste Divisie | 2015-10-02 | 1 NAC |
0 - 1
0 - 1
|
VVV 3 | Î | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-4 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Olanda - Liga Jupiler - Play-off | 2015-05-25 | 2 NAC |
1 - 0
3 - 0
|
VVV 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 6-2 (8) | 5 (5-0) | 2 (1-1) |
| Olanda - Liga Jupiler - Play-off | 2015-05-22 | VVV |
0 - 1
0 - 1
|
NAC 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| NAC Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-03-16 | 2 NAC |
0 - 2
0 - 4
|
FC Utrecht 1 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-03-09 | 2 PSV |
1 - 0
2 - 0
|
NAC | Î | -2.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-03-02 | 1 Vitesse |
0 - 1
4 - 1
|
NAC 2 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-02-23 | 1 NAC |
0 - 0
0 - 0
|
FC Groningen 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-02-17 | 1 Ajax |
1 - 0
5 - 0
|
NAC 3 | Î | -3.0, -3.5 | Peste | 11.5 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-02-08 | 2 NAC |
0 - 1
0 - 3
|
AZ 1 | Î | +1.0 | Push | 10.5 | Sub |
|
1-5 (6) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-02-01 | De Graafschap |
1 - 0
3 - 0
|
NAC | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-01-25 | NAC |
0 - 1
1 - 1
|
ADO Den Haag | E | 0.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-01-20 | 1 Willem II |
1 - 0
2 - 0
|
NAC 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2019-01-07 | NAC |
0 - 0
2 - 1
|
Sint-Truidense | V | 0.0 | Peste | 8.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-12-22 | 2 NAC |
1 - 2
4 - 2
|
Heerenveen 2 2 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-12-15 | 2 PEC Zwolle |
0 - 0
0 - 0
|
NAC 2 | E | -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-12-09 | 1 NAC |
1 - 0
2 - 1
|
Vitesse 1 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
4-9 (13) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-12-02 | 1 FC Groningen |
1 - 1
5 - 2
|
NAC | Î | -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-11-24 | 4 NAC |
0 - 1
0 - 2
|
Ajax 1 | Î | +2.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2018-11-14 | Zulte-Waregem |
0 - 0
0 - 0
|
NAC 1 | E | 0.0 | Sub |
|
2-3 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-11-10 | 1 FC Emmen |
0 - 0
2 - 0
|
NAC 2 | Î | -0.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-11-03 | 1 NAC |
1 - 0
2 - 1
|
Heracles 2 | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-10-27 | ADO Den Haag |
1 - 1
1 - 1
|
NAC 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-10-21 | NAC |
1 - 2
2 - 2
|
Willem II | E | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-10-05 | FC Utrecht |
1 - 0
2 - 1
|
NAC 2 | Î | -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
11-2 (13) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-09-29 | 3 NAC |
0 - 0
0 - 2
|
PSV 4 | Î | +1.5, +2.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
4-10 (14) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Cupa | 2018-09-25 | 2 RKC |
1 - 0
2 - 0
|
NAC 1 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
4-8 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-09-22 | VVV |
2 - 0
3 - 0
|
NAC 3 1 | Î | -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-09-16 | 2 NAC |
1 - 1
2 - 3
|
Fortuna Sittard 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-09-02 | 1 Feyenoord |
1 - 1
4 - 2
|
NAC 1 | Î | -2.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
14-2 (16) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-08-25 | 3 NAC |
0 - 1
0 - 2
|
Excelsior 2 | Î | -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-08-18 | NAC |
1 - 0
3 - 0
|
De Graafschap 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-08-12 | AZ |
3 - 0
5 - 0
|
NAC | Î | -1.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
14-1 (15) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Europa - Amicale | 2018-07-31 | NAC |
1 - 0
1 - 2
|
Konyaspor 3 | Î | 0.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| VVV Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-03-17 | VVV |
0 - 0
0 - 1
|
PSV | Î | +1.5, +2.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-03-09 | 3 VVV |
1 - 0
1 - 0
|
Excelsior 4 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-03-03 | 1 1 FC Groningen |
2 - 1
3 - 2
|
VVV 1 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-02-22 | 2 VVV |
0 - 0
0 - 1
|
Heracles 4 | Î | 0.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-02-16 | 2 AZ |
2 - 0
3 - 0
|
VVV 1 | Î | -2.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-02-09 | 3 VVV |
1 - 0
2 - 1
|
Willem II 1 | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-02-02 | Ajax |
1 - 0
6 - 0
|
VVV 1 | Î | -3.0 | Peste | 11.5 | Sub |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-01-26 | 2 VVV |
1 - 1
2 - 3
|
FC Emmen 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-01-19 | 1 ADO Den Haag |
1 - 1
2 - 4
|
VVV 1 | V | -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
11-7 (18) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Europa - Amicale | 2019-01-12 | VVV |
1 - 0
2 - 0
|
FC Viktoria Köln | V | -1.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-12-21 | 2 VVV |
1 - 0
2 - 0
|
PEC Zwolle 2 1 | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-12-15 | 3 Vitesse |
1 - 0
2 - 1
|
VVV 2 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
13-2 (15) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-12-09 | 2 VVV |
0 - 0
0 - 0
|
FC Groningen 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
4-6 (10) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-12-06 | Feyenoord |
2 - 0
4 - 1
|
VVV | Î | -2.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
13-0 (13) | 9-0 (9) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-12-02 | Heracles |
1 - 0
4 - 1
|
VVV | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
14-1 (15) | 11-1 (12) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-11-25 | 1 4 VVV |
1 - 2
2 - 2
|
AZ | E | +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-9 (17) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 4 (4-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-11-10 | 2 VVV |
2 - 1
3 - 2
|
Fortuna Sittard 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Cupa | 2018-10-31 | AZ |
0 - 0
2 - 0
|
VVV | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-10-26 | 3 FC Emmen |
0 - 1
1 - 1
|
VVV 2 1 | E | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-10-21 | 2 VVV |
1 - 0
2 - 0
|
ADO Den Haag 4 | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-10-06 | PSV |
1 - 0
4 - 0
|
VVV 2 | Î | -2.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-09-29 | 1 2 Excelsior |
1 - 0
1 - 0
|
VVV 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Tarile de Jos - Cupa | 2018-09-25 | 2 RKVV Westlandia |
0 - 1
0 - 3
|
VVV 1 | V | +3.0, +3.5 | Sub |
|
2-8 (10) | 1-6 (7) | 4 (1-3) | 1 (0-1) | ||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-09-22 | VVV |
2 - 0
3 - 0
|
NAC 3 1 | V | -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-09-15 | 2 De Graafschap |
0 - 2
1 - 2
|
VVV 2 | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-09-01 | 1 VVV |
0 - 1
1 - 1
|
Heerenveen 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-08-26 | 1 FC Utrecht |
1 - 0
1 - 1
|
VVV 1 | E | -1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-08-18 | VVV |
0 - 0
0 - 1
|
Ajax 1 | Î | +1.5, +2.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-08-11 | 2 Willem II |
0 - 1
0 - 1
|
VVV 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
13-2 (15) | 4-1 (5) | 4 (3-1) | 5 (5-0) |
| Europa - Amicale | 2018-08-04 | 1 VVV |
1 - 0
2 - 0
|
FC Volendam 1 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.4 | 3.3 | 2.87 |
| Pauză | 3.1 | 2.2 | 3.4 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (0.0) | [email protected] | Oaspeți@2 |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Stare: Final , Scor: 1 - 1 , Corner: 6 - 6
Corner: 10.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 2.5
Scor: 0 - 1 , Corner: 3 - 1 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 1.0
-
1' - 1st Corner - NAC -
3' - 2nd Corner - NAC - Race to 3 Corners - NAC
-
13' - 3rd Corner - NAC -
14' - 1st Goal - VVV -
32' - 1st Yellow Card - VVV -
41' - 2nd Yellow Card - NAC -
42' - 4th Corner - VVV -
45' - 3rd Yellow Card - VVV -
0-1 score at the end of First Half - 46' Substitution - Grot for van Ooijen - VVV
-
51' - 5th Corner - NAC - 60' Substitution - Rosheuvel for Kastaneer - NAC
-
66' - 2nd Goal - NAC -
72' - 6th Corner - NAC - Race to 5 Corners - NAC
-
73' - 7th Corner - NAC -
73' - 4th Yellow Card - VVV -
77' - 5th Yellow Card - NAC -
79' - 8th Corner - VVV - 80' Substitution - Linthorst for Seuntjens - VVV
-
80' - Red Card - NAC - 82' Substitution - van Hooijdonk for Van Anholt - NAC
-
90' - 9th Corner - VVV -
90' - 10th Corner - VVV -
90+1' - 11th Corner - VVV -
90+1' - 12th Corner - VVV -
1-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

