Bayer Leverkusen vs Heracles Profilul echipelor
Bayer Leverkusen vs Heracles Detalii meci
5V-2E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 28 goluri marcate și 13 primite. Medie goluri: 2.8 pentru, 1.3 contra. Victorii 50%, AH câștigat 50%, gol Over 60%, corner Over 0%.
5V-1E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 16 goluri marcate și 9 primite. Medie goluri: 1.6 pentru, 0.9 contra. Victorii 50%, AH câștigat 50%, gol Over 20%, corner Over 0%.
| Bayer Leverkusen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Heracles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Bayer Leverkusen | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Heracles | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Bayer Leverkusen vs Heracles Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Bayer Leverkusen vs Heracles Confruntări directe
Bayer Leverkusen vs Heracles Vezi H2H complet →Fără date
| Bayer Leverkusen Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Amicale | 2019-07-20 | Bayer Leverkusen |
0 - 1
2 - 2
|
Eibar 2 | E | 0.0 | Peste |
|
||||||
| Elite Club - Amicale | 2019-07-20 | Bayer Leverkusen |
0 - 1
1 - 2
|
Watford 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 8.5 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2019-07-13 | Bayer Leverkusen |
3 - 2
3 - 4
|
Eupen 1 | Î | -1 | Peste |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2019-07-13 | Bayer Leverkusen |
0 - 1
0 - 1
|
Fortuna Sittard 1 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2019-07-06 | 2 Wuppertaler |
0 - 3
0 - 4
|
Bayer Leverkusen | V | +2.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Germania - Bundesliga I | 2019-05-18 | 1 Hertha Berlin |
1 - 2
1 - 5
|
Bayer Leverkusen 1 | V | +1.0, +1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Germania - Bundesliga I | 2019-05-11 | 2 Bayer Leverkusen |
1 - 0
1 - 1
|
Schalke 1 | E | -1.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Germania - Bundesliga I | 2019-05-05 | Bayer Leverkusen |
6 - 1
6 - 1
|
Eintracht Frankfurt 3 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Germania - Bundesliga I | 2019-04-26 | 1 Augsburg |
1 - 1
1 - 4
|
Bayer Leverkusen | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germania - Bundesliga I | 2019-04-20 | Bayer Leverkusen |
0 - 0
2 - 0
|
Nurnberg | V | -1.5, -2.0 | Sub | 11.0 | Peste |
|
11-1 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Germania - Bundesliga I | 2019-04-13 | 1 1 VfB Stuttgart |
0 - 0
0 - 1
|
Bayer Leverkusen | V | +0.5, +1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
7-6 (13) | 3-5 (8) | 5 (1-4) | 4 (3-1) |
| Germania - Bundesliga I | 2019-04-06 | 2 Bayer Leverkusen |
2 - 1
2 - 4
|
RB Leipzig 1 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Germania - Bundesliga I | 2019-03-29 | 2 TSG Hoffenheim |
1 - 1
4 - 1
|
Bayer Leverkusen 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Germania - Bundesliga I | 2019-03-17 | 3 Bayer Leverkusen |
0 - 2
1 - 3
|
Werder Bremen 2 | Î | -1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
10-3 (13) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Germania - Bundesliga I | 2019-03-10 | 3 Hannover 96 |
0 - 2
2 - 3
|
Bayer Leverkusen 1 | V | +1.0, +1.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Germania - Bundesliga I | 2019-03-02 | Bayer Leverkusen |
1 - 0
2 - 0
|
SC Freiburg | V | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
7-2 (9) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Germania - Bundesliga I | 2019-02-24 | 1 Borussia Dortmund |
2 - 1
3 - 2
|
Bayer Leverkusen 2 | Î | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| UEFA Europa League | 2019-02-21 | 1 Bayer Leverkusen |
0 - 0
1 - 1
|
Krasnodar 3 | E | -1.0, -1.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
11-2 (13) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Germania - Bundesliga I | 2019-02-17 | 1 Bayer Leverkusen |
1 - 0
2 - 0
|
Fortuna Dusseldorf 3 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Europa League | 2019-02-14 | 2 Krasnodar |
0 - 0
0 - 0
|
Bayer Leverkusen | E | +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
1-8 (9) | 1-6 (7) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Germania - Bundesliga I | 2019-02-08 | 3 Mainz |
1 - 4
1 - 5
|
Bayer Leverkusen 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Germania - Cupa DFB | 2019-02-05 | 1 Heidenheim |
0 - 1
2 - 1
|
Bayer Leverkusen 2 | Î | +1.0 | Push | 10.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Germania - Bundesliga I | 2019-02-02 | 3 Bayer Leverkusen |
0 - 1
3 - 1
|
Bayern Munchen 2 | V | +1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Germania - Bundesliga I | 2019-01-26 | 5 Wolfsburg |
0 - 1
0 - 3
|
Bayer Leverkusen 3 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Germania - Bundesliga I | 2019-01-19 | 1 Bayer Leverkusen |
0 - 1
0 - 1
|
Borussia M'gladbach 2 | Î | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
10-3 (13) | 5-3 (8) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Europa - Amicale | 2019-01-11 | Bayer Leverkusen |
2 - 0
3 - 1
|
PEC Zwolle 3 | V | -1.5, -2.0 | Peste | 8.5 | Peste |
|
12-4 (16) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Germania - Bundesliga I | 2018-12-22 | Bayer Leverkusen |
2 - 1
3 - 1
|
Hertha Berlin 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Germania - Bundesliga I | 2018-12-19 | 4 Schalke |
1 - 2
1 - 2
|
Bayer Leverkusen 4 | V | 0.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 4 (3-1) | 4 (4-0) |
| Germania - Bundesliga I | 2018-12-16 | 6 Eintracht Frankfurt |
1 - 0
2 - 1
|
Bayer Leverkusen 2 | Î | 0.0 | Push | 9.5 | Peste |
|
10-7 (17) | 5-5 (10) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| UEFA Europa League | 2018-12-13 | 2 AEK Larnaca |
1 - 2
1 - 5
|
Bayer Leverkusen 2 | V | +0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Heracles Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Amicale | 2019-07-27 | Heracles |
0 - 0
5 - 0
|
Helmond Sport | V | -1.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2019-07-23 | 1 Heracles |
1 - 0
2 - 0
|
Asteras Tripolis | V | -0.5 | Sub |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2019-07-20 | FC Volendam |
1 - 0
2 - 1
|
Heracles | Î | +0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2019-07-17 | Rot-Weiss Oberhausen |
0 - 0
0 - 1
|
Heracles | V | +0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2019-07-16 | Heracles |
0 - 1
0 - 2
|
Excelsior 3 | Î | -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2019-07-13 | 1 SC Preussen Munster |
0 - 0
1 - 3
|
Heracles | V | 0.0, +0.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Europa - Amicale | 2019-07-12 | 1 FC Viktoria Köln |
0 - 1
0 - 3
|
Heracles | V | +0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2019-07-03 | 2 Heracles |
0 - 0
0 - 1
|
Club Brugge | Î | +0.5 | Sub | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2019-06-30 | Heracles |
0 - 0
1 - 1
|
FC Nordsjaelland | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Holland Eredivisie Play-offs | 2019-05-18 | 3 Heracles |
0 - 2
0 - 2
|
FC Utrecht 2 | Î | 0.0, +0.5 | Sub |
|
13-6 (19) | 9-2 (11) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-05-15 | 1 PSV |
1 - 1
3 - 1
|
Heracles 1 | Î | -2.5, -3.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-05-12 | 1 Heracles |
1 - 2
4 - 5
|
Excelsior | Î | -0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
4-6 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-04-23 | 3 AZ |
1 - 1
2 - 1
|
Heracles 1 | Î | -1.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-04-19 | Heracles |
1 - 1
2 - 1
|
Heerenveen | V | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-9 (18) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-04-13 | 1 1 Feyenoord |
1 - 0
2 - 1
|
Heracles 2 | Î | -2.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
10-3 (13) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-04-06 | 2 Heracles |
0 - 0
1 - 0
|
NAC 2 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-04-02 | 2 Heracles |
0 - 1
3 - 4
|
Willem II 2 | Î | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-03-30 | 2 De Graafschap |
1 - 0
1 - 2
|
Heracles 2 | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Peste |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-03-16 | 1 Heracles |
2 - 2
3 - 2
|
Vitesse 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-6 (10) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-03-10 | 2 FC Emmen |
0 - 1
1 - 1
|
Heracles 2 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
9-5 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-03-02 | 1 2 Heracles |
0 - 1
1 - 5
|
FC Utrecht | Î | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-02-22 | 2 VVV |
0 - 0
0 - 1
|
Heracles 4 | V | 0.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-02-16 | 3 Heracles |
1 - 0
6 - 0
|
Fortuna Sittard | V | -1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-02-09 | 1 Heracles |
1 - 0
1 - 0
|
Ajax 1 | V | +2.0, +2.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
8-10 (18) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-02-03 | 3 ADO Den Haag |
0 - 0
2 - 0
|
Heracles 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-01-26 | 3 Heracles |
0 - 1
0 - 2
|
PEC Zwolle 4 | Î | -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2019-01-19 | 2 FC Groningen |
1 - 0
3 - 0
|
Heracles 1 | Î | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Sub |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-12-22 | 2 Excelsior |
0 - 2
0 - 3
|
Heracles 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 11.5 | Sub |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-12-15 | 2 4 Heracles |
0 - 2
0 - 4
|
PSV 1 | Î | +1.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-12-09 | 1 FC Utrecht |
3 - 0
3 - 1
|
Heracles 2 | Î | -1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.571 | 4.333 | 4.2 |
| Pauză | 2.05 | 2.5 | 4.5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-1.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Stare: Final , Scor: 3 - 4 , Corner: 1 - 2
Corner: , Handicap: -1.0 , Goluri: 3.0
Scor: 0 - 2 , Corner: 0 - 0 Pauză
Corner: , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.0, 1.5
-
11' - 1st Goal - Heracles -
41' - 2nd Goal - Heracles -
0-2 score at the end of First Half -
56' - 3rd Goal - Bayer Leverkusen -
57' - 1st Corner - Heracles -
57' - 2nd Corner - Heracles -
59' - 4th Goal - Bayer Leverkusen -
61' - 5th Goal - Heracles -
66' - 3rd Corner - Bayer Leverkusen -
83' - 6th Goal - Heracles -
85' - 7th Goal - Bayer Leverkusen -
3-4 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

