niedz., Oct 28, 2018 · 15:00
Arouca [14]
8 2
2 - 2
Cały mecz · HT 2-0
CD Mafra [5]
5 4
NajstarszeOstatnie
PPPWWW
1.83
3.20
4.75
OstatnieNajstarsze
RPWRPW

Notatki

Darmowe typy (na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.0
Gole łącznie
Poniżej 10.0
Rożne łącznie
-0.5
Arouca
Arouca
RRWPPPPWWWOstatnieStabilnie+0.4 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 21
Powyżej 9.5 rożnychWyrównane5/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
CD Mafra
WWPWWPRWPROstatnieW dół-1.3 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 22
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiWyrównane4/9
Drużyna drugiej połowyDrużyna odrabiająca stratyGol w 1. połowie w 8 z ostatnich 10
Arouca

4W-1R-5P w ostatnich 10 meczach, z 10 golami zdobytymi i 12 straconymi. Średnie gole: 1.0 dla, 1.2 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 50%, gole Over 40%, rożne Over 20%.

Wynik końcowy
Wygrana 40%4 Remis 10%1 Przegrana 50%5
Gole łącznie 2.0
Powyżej 40%4 Anulowane 20%2 Poniżej 40%4
Rożne łącznie 10.0
Powyżej 20%2 Anulowane 40%4 Poniżej 40%4
Handicap azjatycki
Wygrana 50%5 Anulowane 0%0 Przegrana 50%5
CD Mafra

4W-3R-3P w ostatnich 10 meczach, z 12 golami zdobytymi i 9 straconymi. Średnie gole: 1.2 dla, 0.9 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 44%, gole Over 30%, rożne Over 30%.

Wynik końcowy
Wygrana 40%4 Remis 30%3 Przegrana 30%3
Gole łącznie 2.0
Powyżej 30%3 Anulowane 40%4 Poniżej 30%3
Rożne łącznie 10.0
Powyżej 30%3 Anulowane 10%1 Poniżej 60%6
Handicap azjatycki
Wygrana 44%4 Anulowane 11%1 Przegrana 44%4
Ostatnie
Arouca
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
CD Mafra
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5
Arouca
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5
CD Mafra
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5

Brak danych

Arouca Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Puchar Portugalii 2018-10-21 3 SC Farense
1 - 1
1 - 3
Arouca 4 W 0.0 Powyżej
Portugalia - Segunda Liga 2018-10-07 2 FC Porto B
0 - 1
0 - 1
Arouca 3 W 0.0, -0.5 Poniżej 10.0
Puchar Portugalii 2018-09-30 2 Cacadores Taipas
0 - 0
0 - 1
Arouca 2 W +0.5 Poniżej 11.0
Portugalia - Segunda Liga 2018-09-22 3 Arouca
0 - 1
0 - 2
Braga B 2 P -0.5, -1.0 Poniżej 10.0
Europa - Towarzyskie 2018-09-08 Feirense
0 - 0
1 - 0
Arouca P -0.5 Poniżej
Portugalia - Segunda Liga 2018-09-02 2 Famalicao
1 - 0
2 - 0
Arouca 4 P 0.0, -0.5 Push 10.0 Push
3-7 (10) 3-4 (7) 6 (3-3) 0 (0-0)
Portugalia - Segunda Liga 2018-08-26 2 Academico Viseu
0 - 2
3 - 2
Arouca 2 P 0.0, -0.5 Powyżej 10.0 Push
4-6 (10) 1-4 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugalia - Segunda Liga 2018-08-19 2 Arouca
1 - 0
1 - 2
Benfica B 1 P -0.5 Powyżej 10.0 Push
4-6 (10) 4-2 (6) 2 (2-0) 3 (0-3)
Portugalia - Segunda Liga 2018-08-12 Penafiel
0 - 1
1 - 2
Arouca W 0.0, -0.5 Powyżej 10.0 Powyżej
3-10 (13) 0-7 (7) 2 (0-2) 2 (2-0)
Portugalia - Puchar Ligi 2018-07-29 Arouca
0 - 0
0 - 0
Chaves 1 R 0.0, +0.5 Poniżej 10.0 Poniżej
5-3 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugalia - Puchar Ligi 2018-07-22 Famalicao
1 - 0
1 - 1
Arouca 2 R 0.0, -0.5 Push 10.0 Poniżej
2-4 (6) 2-1 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Europa - Towarzyskie 2018-07-14 Arouca
0 - 1
3 - 1
UD Oliveirense W -0.5 Powyżej 9.5 Poniżej
3-2 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europa - Towarzyskie 2018-07-11 Kristiansund BK U19
0 - 0
0 - 1
Arouca W -0.5, -1.0 Poniżej 9.0 Powyżej
4-7 (11) 3-4 (7) 1 (1-0) 2 (1-1)
Europa - Towarzyskie 2018-07-04 Arouca
0 - 0
1 - 1
SC Espinho R -1.0, -1.5 Poniżej 9.5 Powyżej
7-7 (14) 3-6 (9) 2 (1-1) 2 (2-0)
Portugalia - Segunda Liga 2018-05-12 2 UD Oliveirense
1 - 0
3 - 1
Arouca 1 P -1.0 Powyżej 10.5 Poniżej
5-1 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 4 (3-1)
Portugalia - Segunda Liga 2018-05-06 Arouca
0 - 1
0 - 1
Nacional P 0.0 Poniżej 10.5 Powyżej
8-3 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalia - Segunda Liga 2018-04-29 2 Arouca
0 - 2
1 - 4
Penafiel P -0.5 Powyżej 10.0 Powyżej
9-2 (11) 6-0 (6) 3 (3-0) 0 (0-0)
Portugalia - Segunda Liga 2018-04-22 Leixoes
1 - 2
2 - 2
Arouca 2 R 0.0 Powyżej 10.0 Poniżej
8-1 (9) 6-1 (7) 2 (2-0) 0 (0-0)
Portugalia - Segunda Liga 2018-04-15 1 Arouca
0 - 0
1 - 0
Benfica B 2 W -1.0 Poniżej 10.0 Poniżej
8-0 (8) 5-0 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Portugalia - Segunda Liga 2018-04-11 4 Santa Clara
0 - 0
0 - 0
Arouca 3 R 0.0, -0.5 Poniżej 9.5 Poniżej
1-8 (9) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (0-2)
Portugalia - Segunda Liga 2018-04-07 2 Arouca
0 - 0
0 - 1
Guimaraes B 2 P -0.5, -1.0 Poniżej 10.0 Powyżej
6-6 (12) 5-2 (7) 3 (3-0) 1 (1-0)
Portugalia - Segunda Liga 2018-03-31 2 Uniao Madeira
0 - 0
0 - 0
Arouca 3 R 0.0, +0.5 Poniżej 10.5 Poniżej
2-6 (8) 0-4 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Portugalia - Segunda Liga 2018-03-25 1 Gil Vicente
0 - 1
0 - 3
Arouca 3 W 0.0, +0.5 Powyżej 10.0 Push
8-2 (10) 3-2 (5) 2 (2-0) 4 (4-0)
Portugalia - Segunda Liga 2018-03-18 3 Arouca
0 - 0
1 - 0
Academica 2 W 0.0, -0.5 Poniżej 9.5 Powyżej
8-5 (13) 3-3 (6) 2 (1-1) 3 (2-1)
Portugalia - Segunda Liga 2018-03-10 1 Arouca
1 - 1
2 - 2
Sporting Covilha 4 1 R -0.5, -1.0 Powyżej 9.5 Poniżej
4-2 (6) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugalia - Segunda Liga 2018-03-03 2 Sporting B
0 - 1
0 - 2
Arouca 5 W 0.0, +0.5 Poniżej 10.0 Powyżej
7-5 (12) 1-5 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugalia - Segunda Liga 2018-02-25 3 Arouca
1 - 0
1 - 2
Varzim 5 1 P -0.5, -1.0 Powyżej 9.5 Powyżej
2-12 (14) 0-6 (6) 1 (0-1) 3 (0-3)
Portugalia - Segunda Liga 2018-02-17 3 Braga B
0 - 2
1 - 3
Arouca 3 W 0.0 Powyżej 10.0 Powyżej
8-3 (11) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugalia - Segunda Liga 2018-02-11 3 Arouca
1 - 0
1 - 0
Real Sport Clube Queluz 1 W -1.0 Poniżej 10.0 Poniżej
4-4 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 3 (1-2)
Portugalia - Segunda Liga 2018-02-04 Academico Viseu
0 - 3
1 - 3
Arouca 4 W 0.0, -0.5 Powyżej 10.0 Powyżej
13-2 (15) 8-2 (10) 5 (5-0) 2 (2-0)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
CD Mafra Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Portugalia - Segunda Liga 2018-10-06 CD Mafra
0 - 1
1 - 1
Famalicao 1 R 0.0 Push 10.0
Puchar Portugalii 2018-09-30 4 Limianos
1 - 0
2 - 1
CD Mafra 1 P +1.0, +1.5 Push
Portugalia - Segunda Liga 2018-09-23 3 Estoril
1 - 2
1 - 4
CD Mafra 2 W -1.0 Powyżej 10.0
Portugalia - Segunda Liga 2018-09-01 1 CD Mafra
1 - 1
1 - 1
UD Oliveirense 3 R 0.0, -0.5 Push 10.0
Portugalia - Segunda Liga 2018-08-26 Benfica B
1 - 0
1 - 0
CD Mafra 1 P -0.5 Poniżej 10.0
Portugalia - Segunda Liga 2018-08-18 2 CD Mafra
1 - 0
2 - 0
Guimaraes B 3 W 0.0, -0.5 Poniżej 10.0 Powyżej
5-7 (12) 2-2 (4) 1 (0-1) 3 (2-1)
Portugalia - Segunda Liga 2018-08-12 Varzim
0 - 0
0 - 1
CD Mafra W -0.5 Poniżej 10.0 Poniżej
8-1 (9) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugalia - Puchar Ligi 2018-07-28 Maritimo
1 - 0
3 - 0
CD Mafra 1 P -1.0 Powyżej 9.5 Poniżej
3-4 (7) 2-3 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Portugalia - Puchar Ligi 2018-07-21 2 CD Mafra
0 - 0
2 - 0
Sporting Covilha 2 W 0.0, -0.5 Push 9.5 Powyżej
8-5 (13) 4-4 (8) 2 (0-2) 3 (2-1)
Europa - Towarzyskie 2018-07-14 1 Cova de Piedade
0 - 0
0 - 0
CD Mafra R
3-3 (6) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (2-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2018-06-10 CD Mafra
0 - 1
2 - 1
SC Farense 4 W 0.0, +0.5 Powyżej
2-5 (7) 1-3 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2018-05-27 1 1 Uniao Leiria
0 - 0
1 - 1
CD Mafra R -0.5 Poniżej
3-5 (8) 1-0 (1) 1 (1-0) 3 (2-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2018-05-19 1 CD Mafra
0 - 0
0 - 0
UD Leiria 1 R 0.0, -0.5 Poniżej
4-4 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Portugalia - Campeonato Nacional 2018-05-13 3 Vilaverdense
0 - 1
2 - 4
CD Mafra 2 W 0.0, -0.5 Powyżej
12-4 (16) 6-3 (9) 2 (2-0) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2018-04-08 3 CD Mafra
2 - 0
5 - 0
Coruchense 2 W -1.0, -1.5 Powyżej
5-3 (8) 2-2 (4) 2 (0-2) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2018-03-25 4 CD Mafra
2 - 0
5 - 0
Pero Pinheiro 2 W -1.5 Powyżej
5-4 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2018-03-18 3 Alcanenense
0 - 0
0 - 0
CD Mafra 2 R +0.5 Poniżej
3-3 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2018-02-18 2 Caldas SC
1 - 2
2 - 2
CD Mafra 2 R +0.5 Powyżej
9-2 (11) 7-1 (8) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2018-02-11 1 2 CD Mafra
3 - 2
4 - 3
Torreense 1 W -0.5 Powyżej
2-8 (10) 0-5 (5) 4 (0-4) 3 (0-3)
Portugalia - Campeonato Nacional 2018-02-04 2 Lusitania
0 - 3
0 - 4
CD Mafra W +0.5, +1.0 Powyżej 9.5 Poniżej
4-4 (8) 0-3 (3) 2 (0-2) 2 (2-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2018-01-28 2 CD Mafra
1 - 0
3 - 0
Loures 3 W -1.0 Powyżej 9.5 Powyżej
4-10 (14) 2-7 (9) 2 (0-2) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2018-01-14 2 Fatima
0 - 1
1 - 1
CD Mafra 2 R 0.0, +0.5 Poniżej
6-3 (9) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2018-01-07 3 Sacavenense
1 - 0
1 - 0
CD Mafra 1 P 0.0, +0.5 Poniżej 9.5 Powyżej
6-6 (12) 2-1 (3) 2 (2-0) 5 (3-2)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-12-10 6 Coruchense
0 - 1
0 - 1
CD Mafra 2 W +0.5 Poniżej
9-4 (13) 3-2 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-12-03 CD Mafra
1 - 0
4 - 0
Guadalupe FC 2 W -2.0 Powyżej
7-4 (11) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-11-26 Pero Pinheiro
0 - 0
0 - 1
CD Mafra W +0.5 Poniżej
4-10 (14) 2-6 (8) 1 (0-1) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-10-29 2 CD Mafra
1 - 0
2 - 1
Vilafranquense 5 W -0.5 Powyżej
2-3 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-10-08 4 CD Mafra
0 - 0
1 - 0
Caldas SC 4 1 W -0.5 Poniżej 10.0 Poniżej
4-5 (9) 1-2 (3) 2 (1-1) 2 (2-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-09-10 1 Loures
0 - 1
1 - 1
CD Mafra 1 R 0.0, -0.5 Poniżej 10.0 Poniżej
3-2 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-08-27 1 Electrico
0 - 1
0 - 2
CD Mafra 2 W 0.0 Poniżej
6-2 (8) 4-1 (5) 3 (3-0) 0 (0-0)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Publikuj typy
1x2
Cały 1.83 3.2 4.75
Połowa 2.6 2 5.5
Handicap azjatycki
Cały (-0.5) [email protected] Goś[email protected]
Połowa (-0.25) [email protected] Goś[email protected]
Rożne łącznie
Cały (10.0) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Połowa (4.5) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Gole łącznie
Cały (2.0) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Połowa (0.75) Powyż[email protected] Poniżej@2


Czas Typ Wybór Stawka Wynik
Wydarzenia na żywo

Status: Cały mecz , Wynik: 2 - 2 , Rożny: 8 - 5

Rożny: 10.0 , Handicap: -0.5 , Gole: 2.0

4
Strzał celny
5
8
Strzał niecelny
3
89
Atak
98
70
Groźny atak
53
45
Posiadanie piłki %
55

Wynik: 2 - 0 , Rożny: 4 - 1 Połowa

Rożny: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 0.5, 1.0

2
Strzał celny
2
5
Strzał niecelny
0
47
Atak
47
27
Groźny atak
24
45
Posiadanie piłki %
55
  • 3' - 1st Corner - Arouca
  • 9' - 2nd Corner - Arouca
  • 9' - 1st Goal - Arouca
  • 21' - 1st Yellow Card - CD Mafra
  • 23' - 3rd Corner - Arouca
  • Race to 3 Corners - Arouca
  • 27' - 2nd Goal - Arouca
  • 31' - 2nd Yellow Card - Arouca
  • 38' - 4th Corner - Arouca
  • 45+1' - 5th Corner - CD Mafra
  • 2-0 score at the end of First Half
  • 46' - 6th Corner - CD Mafra
  • 46' - 7th Corner - CD Mafra
  • 52' - 3rd Goal - CD Mafra
  • Race to 5 Corners - Arouca
  • 53' - 8th Corner - Arouca
  • 54' - 9th Corner - Arouca
  • 56' - 3rd Yellow Card - CD Mafra
  • 57' - 10th Corner - CD Mafra
  • 60' - 11th Corner - Arouca
  • Race to 7 Corners - Arouca
  • 79' - 4th Goal - CD Mafra
  • 81' - 4th Yellow Card - CD Mafra
  • 82' - 12th Corner - Arouca
  • 90' - 13th Corner - CD Mafra
  • 90+1' - 5th Yellow Card - Arouca
  • 90+1' - 6th Yellow Card - CD Mafra
  • 2-2 score at the end of Second Half

Bądź na bieżąco z TotalCorner

Dołącz do naszego darmowego kanału z typami na Telegramie. Możesz też ustawić własne alerty meczowe.

Darmowe typy na Telegramie Alerty niestandardowe