Арука vs Мафра Профил на отборите
Арука vs Мафра Факти за мача
4П-1Р-5З в последните 10 мача, с 10 отбелязани и 12 допуснати гола. Средно голове: 1.0 за, 1.2 срещу. Победи 40%, AH победа 50%, голове Над 40%, корнери Над 20%.
4П-3Р-3З в последните 10 мача, с 12 отбелязани и 9 допуснати гола. Средно голове: 1.2 за, 0.9 срещу. Победи 40%, AH победа 44%, голове Над 30%, корнери Над 30%.
| Арука | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Мафра | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Арука | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Мафра | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Арука vs Мафра Времево разпределение на голове/корнери
Арука срещу Мафра Преки срещи
Арука срещу Мафра Виж всички преки срещи →Няма данни
| Арука Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Купа | 2018-10-21 | 3 СК Фарензе |
1 - 1
1 - 3
|
Арука 4 | П | 0.0 | Над |
|
||||||
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-10-07 | 2 Порто Б |
0 - 1
0 - 1
|
Арука 3 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Купа | 2018-09-30 | 2 Какадорес Тайпас |
0 - 0
0 - 1
|
Арука 2 | П | +0.5 | Под | 11.0 |
|
|||||
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-09-22 | 3 Арука |
0 - 1
0 - 2
|
Брага Б 2 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2018-09-08 | Фейрензе |
0 - 0
1 - 0
|
Арука | З | -0.5 | Под |
|
||||||
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-09-02 | 2 Фамаликао |
1 - 0
2 - 0
|
Арука 4 | З | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 3-4 (7) | 6 (3-3) | 0 (0-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-08-26 | 2 Академико Висеу |
0 - 2
3 - 2
|
Арука 2 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-08-19 | 2 Арука |
1 - 0
1 - 2
|
Бенфика Б 1 | З | -0.5 | Над | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-08-12 | Пеняфиел |
0 - 1
1 - 2
|
Арука | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
3-10 (13) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2018-07-29 | Арука |
0 - 0
0 - 0
|
Шавеш 1 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2018-07-22 | Фамаликао |
1 - 0
1 - 1
|
Арука 2 | Р | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Под |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2018-07-14 | Арука |
0 - 1
3 - 1
|
УД Оливейрензе | П | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2018-07-11 | Кристиансунд до 19 |
0 - 0
0 - 1
|
Арука | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 | Над |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Приятелски Мачове | 2018-07-04 | Арука |
0 - 0
1 - 1
|
Еспино | Р | -1.0, -1.5 | Под | 9.5 | Над |
|
7-7 (14) | 3-6 (9) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-05-12 | 2 УД Оливейрензе |
1 - 0
3 - 1
|
Арука 1 | З | -1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-05-06 | Арука |
0 - 1
0 - 1
|
Насионал | З | 0.0 | Под | 10.5 | Над |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-04-29 | 2 Арука |
0 - 2
1 - 4
|
Пеняфиел | З | -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
9-2 (11) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-04-22 | Лейшоеш |
1 - 2
2 - 2
|
Арука 2 | Р | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
8-1 (9) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-04-15 | 1 Арука |
0 - 0
1 - 0
|
Бенфика Б 2 | П | -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-04-11 | 4 Санта Клара |
0 - 0
0 - 0
|
Арука 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
1-8 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-04-07 | 2 Арука |
0 - 0
0 - 1
|
Гимараеш Б 2 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
6-6 (12) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-03-31 | 2 Униао Мадейра |
0 - 0
0 - 0
|
Арука 3 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-03-25 | 1 Жил Висенте |
0 - 1
0 - 3
|
Арука 3 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-03-18 | 3 Арука |
0 - 0
1 - 0
|
Академика 2 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-03-10 | 1 Арука |
1 - 1
2 - 2
|
Спортинг Ковиля 4 1 | Р | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-03-03 | 2 Спортинг Б |
0 - 1
0 - 2
|
Арука 5 | П | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
7-5 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-02-25 | 3 Арука |
1 - 0
1 - 2
|
Варзим 5 1 | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
2-12 (14) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-02-17 | 3 Брага Б |
0 - 2
1 - 3
|
Арука 3 | П | 0.0 | Над | 10.0 | Над |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-02-11 | 3 Арука |
1 - 0
1 - 0
|
Реал Спорт Клуб Келуз 1 | П | -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-02-04 | Академико Висеу |
0 - 3
1 - 3
|
Арука 4 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
13-2 (15) | 8-2 (10) | 5 (5-0) | 2 (2-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Мафра Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-10-06 | Мафра |
0 - 1
1 - 1
|
Фамаликао 1 | Р | 0.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Купа | 2018-09-30 | 4 Лимианос |
1 - 0
2 - 1
|
Мафра 1 | З | +1.0, +1.5 | Push |
|
||||||
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-09-23 | 3 Ещорил |
1 - 2
1 - 4
|
Мафра 2 | П | -1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-09-01 | 1 Мафра |
1 - 1
1 - 1
|
УД Оливейрензе 3 | Р | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-08-26 | Бенфика Б |
1 - 0
1 - 0
|
Мафра 1 | З | -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-08-18 | 2 Мафра |
1 - 0
2 - 0
|
Гимараеш Б 3 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2018-08-12 | Варзим |
0 - 0
0 - 1
|
Мафра | П | -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2018-07-28 | Маритимо |
1 - 0
3 - 0
|
Мафра 1 | З | -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2018-07-21 | 2 Мафра |
0 - 0
2 - 0
|
Спортинг Ковиля 2 | П | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Над |
|
8-5 (13) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Приятелски Мачове | 2018-07-14 | 1 Кова де Пиедаде |
0 - 0
0 - 0
|
Мафра | Р |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||||
| Португалия - Кампеонато Насионал | 2018-06-10 | Мафра |
0 - 1
2 - 1
|
СК Фарензе 4 | П | 0.0, +0.5 | Над |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Португалия - Кампеонато Насионал | 2018-05-27 | 1 1 Униао Лейрия |
0 - 0
1 - 1
|
Мафра | Р | -0.5 | Под |
|
3-5 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Португалия - Кампеонато Насионал | 2018-05-19 | 1 Мафра |
0 - 0
0 - 0
|
УД Лейрия 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Португалия - Кампеонато Насионал | 2018-05-13 | 3 Вилавердензе |
0 - 1
2 - 4
|
Мафра 2 | П | 0.0, -0.5 | Над |
|
12-4 (16) | 6-3 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Португалия - Кампеонато Насионал | 2018-04-08 | 3 Мафра |
2 - 0
5 - 0
|
Коручензе 2 | П | -1.0, -1.5 | Над |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Португалия - Кампеонато Насионал | 2018-03-25 | 4 Мафра |
2 - 0
5 - 0
|
Pero Pinheiro 2 | П | -1.5 | Над |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Португалия - Кампеонато Насионал | 2018-03-18 | 3 Алканенензе |
0 - 0
0 - 0
|
Мафра 2 | Р | +0.5 | Под |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Португалия - Кампеонато Насионал | 2018-02-18 | 2 СК Калдас |
1 - 2
2 - 2
|
Мафра 2 | Р | +0.5 | Над |
|
9-2 (11) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Португалия - Кампеонато Насионал | 2018-02-11 | 1 2 Мафра |
3 - 2
4 - 3
|
Тореенсе 1 | П | -0.5 | Над |
|
2-8 (10) | 0-5 (5) | 4 (0-4) | 3 (0-3) | ||
| Португалия - Кампеонато Насионал | 2018-02-04 | 2 Луситания |
0 - 3
0 - 4
|
Мафра | П | +0.5, +1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Португалия - Кампеонато Насионал | 2018-01-28 | 2 Мафра |
1 - 0
3 - 0
|
Лурес 3 | П | -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
4-10 (14) | 2-7 (9) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Португалия - Кампеонато Насионал | 2018-01-14 | 2 Фатима |
0 - 1
1 - 1
|
Мафра 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Португалия - Кампеонато Насионал | 2018-01-07 | 3 Сакавенензе |
1 - 0
1 - 0
|
Мафра 1 | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
6-6 (12) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 5 (3-2) |
| Португалия - Кампеонато Насионал | 2017-12-10 | 6 Коручензе |
0 - 1
0 - 1
|
Мафра 2 | П | +0.5 | Под |
|
9-4 (13) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Португалия - Кампеонато Насионал | 2017-12-03 | Мафра |
1 - 0
4 - 0
|
Гуадалупе ФК 2 | П | -2.0 | Над |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Португалия - Кампеонато Насионал | 2017-11-26 | Pero Pinheiro |
0 - 0
0 - 1
|
Мафра | П | +0.5 | Под |
|
4-10 (14) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Португалия - Кампеонато Насионал | 2017-10-29 | 2 Мафра |
1 - 0
2 - 1
|
Вилафранкуенсе 5 | П | -0.5 | Над |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Португалия - Кампеонато Насионал | 2017-10-08 | 4 Мафра |
0 - 0
1 - 0
|
СК Калдас 4 1 | П | -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Португалия - Кампеонато Насионал | 2017-09-10 | 1 Лурес |
0 - 1
1 - 1
|
Мафра 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Португалия - Кампеонато Насионал | 2017-08-27 | 1 Electrico |
0 - 1
0 - 2
|
Мафра 2 | П | 0.0 | Под |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 1.83 | 3.2 | 4.75 |
| Полувреме | 2.6 | 2 | 5.5 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-0.5) | Домакин@1.925 | Гост@1.925 |
| Полувреме (-0.25) | Домакин@2.075 | Гост@1.725 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.0) | Над@1.925 | Под@1.875 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.775 | Под@2.025 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.0) | Над@1.9 | Под@1.95 |
| Полувреме (0.75) | Над@1.8 | Под@2 |
Статус: Пълно време , Резултат: 2 - 2 , Корнер: 8 - 5
Корнер: 10.0 , Хендикап: -0.5 , Голове: 2.0
Резултат: 2 - 0 , Корнер: 4 - 1 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0, -0.5 , Голове: 0.5, 1.0
-
3' - 1st Corner - Арука -
9' - 2nd Corner - Арука -
9' - 1st Goal - Арука -
21' - 1st Yellow Card - Мафра -
23' - 3rd Corner - Арука - Race to 3 Corners - Арука
-
27' - 2nd Goal - Арука -
31' - 2nd Yellow Card - Арука -
38' - 4th Corner - Арука -
45+1' - 5th Corner - Мафра -
2-0 score at the end of First Half -
46' - 6th Corner - Мафра -
46' - 7th Corner - Мафра -
52' - 3rd Goal - Мафра - Race to 5 Corners - Арука
-
53' - 8th Corner - Арука -
54' - 9th Corner - Арука -
56' - 3rd Yellow Card - Мафра -
57' - 10th Corner - Мафра -
60' - 11th Corner - Арука - Race to 7 Corners - Арука
-
79' - 4th Goal - Мафра -
81' - 4th Yellow Card - Мафра -
82' - 12th Corner - Арука -
90' - 13th Corner - Мафра -
90+1' - 5th Yellow Card - Арука -
90+1' - 6th Yellow Card - Мафра -
2-2 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

