Marseille (mko1919) Hoekschopstatistieken & uitslagen

Argentinië - Primera C Metropolitana

Oudste WVVVVVVVGG Laatste Dalend-0.6 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 28

Notities:

Live

Lille (tonexo) 3 - 6 Marseille (mko1919)
07' · Hoekschoppen 2 - 2 · Argentinië - Primera C Metropolitana
Handicap-0.5/-1.0
Doelpuntenlijn6.0/6.5
Hoekschoplijn–

Reeksen & vorm Alle reeksen

Patronen

1e helft vs 2e helft

W G VDoelsaldo / wedstrijd
1e helft1W 2G 7V-0.8
2e helft0W 10G 0V0.0

Gelijke helften · vergelijkbaar in beide helften

Eerste goal & comebacks

  • Scoorde eerst in 5 van 10 · daarna 1W 1G 3V
  • Kreeg eerst tegen in 5 van 10 · daarna 0W 1G 4V
  • Punt of winst na een vroege achterstand: 1 van 5
  • Stond voor maar won niet: 4 van 5

Geeft voorsprong weg · wint 4 van de 5 wedstrijden waarin het voorstond niet

Goaltijdlijnen voor 10 van de laatste 10 wedstrijden

Thuis / Uit Ontgrendel met VIP Laatste 20

HoekschoppenAlleThuis 6Uit 4
Corners totaal1.5
Corners voor0.5
Corners tegen1.0
Boven 9.50%
Boven de cornerlijn–
GoalsAlleThuis 6Uit 4
Gescoord2.3
Tegen3.1
Boven 2.5100%
Beide scoren90%
KaartenAlleThuis 6Uit 4
Kaarten per wedstrijd0.0
Boven 3.50%
Gebaseerd op de laatste 10 afgeronde wedstrijden · Over% = trefferpercentage
Competitie Tijd Thuis Score Uit Handicap Hoekschop Hoekschoplijn Hoek. B/O Totaal doelpunten Doelpunten B/O Gevaarlijke aanval Live gebeurtenissen Analyse
11/05 14:16 PSG (nikkitta) 0 - 0 Marseille (mko1919) -0.75
0 - 0 (0-0)
4.5
-

11/05 14:04 Marseille (mko1919) 0 - 0 Monaco (SPACE) 0.0
0 - 0 (0-0)
4.5
-

11/05 13:52 07 ' Lille (tonexo) 3 - 6 Marseille (mko1919) -0.75 (-0.25)
2 - 2 (1-1)
6.25
-
-

11/05 13:40 Einde Marseille (mko1919) 2 - 2 Lyon (Koftovsky) +0.75
0 - 0 (0-0)
4.5
Onder
-

11/05 13:18 Einde Marseille (mko1919) 2 - 2 PSG (nikkitta)
0 - 1 (0-1)
Push
-
-

11/05 13:16 Marseille (mko1919) 0 - 0 PSG (nikkitta) +0.75
0 - 0 (0-0)
4.5
-

11/05 13:04 Monaco (SPACE) 0 - 0 Marseille (mko1919) -0.25
0 - 0 (0-0)
4.25
-

11/05 12:57 Einde Marseille (mko1919) 3 - 4 Lille (tonexo)
0 - 2 (0-2)
Push
-
-

11/05 12:48 Einde Lyon (Koftovsky) 2 - 1 Marseille (mko1919)
1 - 2 (1-2)
Push
-

10/29 14:33 Einde Marseille (mko1919) 3 - 5 Monaco (nikkitta)
0 - 1 (0-1)
Push
-
-

10/29 14:14 Einde Lille (Koftovsky) 2 - 1 Marseille (mko1919) -0.75
0 - 1 (0-1)
5.5
Onder
-
-

10/29 14:03 Einde Marseille (mko1919) 1 - 3 Lyon (SPACE) +0.75
0 - 1 (0-1)
4.25
Onder
-
-

10/29 13:42 Einde PSG (tonexo) 4 - 3 Marseille (mko1919)
1 - 0 (1-0)
Push
-
-

10/29 13:28 Einde Monaco (nikkitta) 3 - 0 Marseille (mko1919) -0.75
2 - 2 (2-2)
4.25
Onder
-
-

10/29 13:16 Einde Marseille (mko1919) 7 - 4 Lille (Koftovsky) +1
0 - 1 (0-1)
5.25
Boven
-
-

10/29 13:03 Einde Lyon (SPACE) 2 - 2 Marseille (mko1919) -0.75
1 - 0 (1-0)
4.5
Onder
-
-

10/29 12:38 Einde Marseille (mko1919) 2 - 5 PSG (tonexo) +0.75
2 - 0 (2-0)
5.75
Boven
-
-

10/22 14:19 Einde PSG (nikkitta) 2 - 2 Marseille (mko1919) -0.75
3 - 0 (3-0)
5.25
Onder
-
-

10/22 14:04 Einde Marseille (mko1919) 1 - 3 Monaco (Koftovsky) +1.5
2 - 2 (2-2)
5.0
Onder
-
-

10/22 13:52 Lille (dor1an) 0 - 0 Marseille (mko1919) -1.0
0 - 0 (0-0)
4.75
-

10/22 13:40 Einde 1 Marseille (mko1919) 1 - 1 Lyon (SPACE) +0.25
0 - 0 (0-0)
4.5
Onder
-
-

10/22 13:19 Einde Marseille (mko1919) 5 - 2 PSG (nikkitta)
0 - 1 (0-1)
Push
-
-

10/22 13:04 Einde Monaco (Koftovsky) 4 - 0 Marseille (mko1919) -1.25
2 - 0 (2-0)
5.25
Onder
-
-

10/22 12:52 Einde Marseille (mko1919) 2 - 6 Lille (dor1an) +0.25
4 - 0 (4-0)
4.75
Boven
-
-

10/22 12:40 Einde Lyon (SPACE) 2 - 0 Marseille (mko1919) -0.25
2 - 0 (2-0)
4.75
Onder
-
-

10/22 12:40 Lyon (SPACE) 0 - 0 Marseille (mko1919) -0.25
0 - 0 (0-0)
4.75
-

10/03 14:27 Einde Marseille (mko1919) 1 - 2 Monaco (nikkitta) +0.5
0 - 1 (0-1)
4.5
Onder
-
-

10/03 14:16 Lille (SPACE) 0 - 0 Marseille (mko1919) -0.5
0 - 0 (0-0)
4.5
-

10/03 14:06 Einde Marseille (mko1919) 0 - 4 Lyon (Martych_333) +0.25
1 - 2 (1-2)
4
Push
-
-

10/03 13:26 Einde Monaco (nikkitta) 2 - 5 Marseille (mko1919) -0.5
1 - 2 (1-2)
4.25
Boven
-
-

Blijf op de hoogte met TotalCorner

Word lid van ons gratis Telegram-kanaal met tips. Je kunt ook aangepaste wedstrijdalerts instellen.

Gratis Telegram-tips Aangepaste alerts