Marseille (mko1919) Hoekschopstatistieken & uitslagen

Argentinië - Primera C Metropolitana

Oudste WVVVVVVVGG Laatste Dalend-0.6 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 28

Notities:

Reeksen & vorm Alle reeksen

Patronen

1e helft vs 2e helft

W G VDoelsaldo / wedstrijd
1e helft1W 2G 7V-0.8
2e helft0W 10G 0V0.0

Gelijke helften · vergelijkbaar in beide helften

Eerste goal & comebacks

  • Scoorde eerst in 5 van 10 · daarna 1W 1G 3V
  • Kreeg eerst tegen in 5 van 10 · daarna 0W 1G 4V
  • Punt of winst na een vroege achterstand: 1 van 5
  • Stond voor maar won niet: 4 van 5

Geeft voorsprong weg · wint 4 van de 5 wedstrijden waarin het voorstond niet

Goaltijdlijnen voor 10 van de laatste 10 wedstrijden

Thuis / Uit Ontgrendel met VIP Laatste 20

HoekschoppenAlleThuis 6Uit 4
Corners totaal1.5
Corners voor0.5
Corners tegen1.0
Boven 9.50%
Boven de cornerlijn–
GoalsAlleThuis 6Uit 4
Gescoord2.3
Tegen3.1
Boven 2.5100%
Beide scoren90%
KaartenAlleThuis 6Uit 4
Kaarten per wedstrijd0.0
Boven 3.50%
Gebaseerd op de laatste 10 afgeronde wedstrijden · Over% = trefferpercentage
Competitie Tijd Thuis Score Uit Handicap Hoekschop Hoekschoplijn Hoek. B/O Totaal doelpunten Doelpunten B/O Gevaarlijke aanval Live gebeurtenissen Analyse
08/28 13:04 Einde Marseille (mko1919) 4 - 3 Lille (SPACE) +1.0
0 - 5 (0-5)
3.5
Boven
-
-

08/28 12:52 Einde Lyon (KravaRK) 1 - 1 Marseille (mko1919) +0.25
0 - 3 (0-3)
3.75
Onder
-
-

03/04 11:32 Einde Bayer 04 (hrk) 5 - 4 Marseille (mko1919) +1.5
0 - 0 (0-0)
6.5
Boven
-

03/04 11:23 Einde Marseille (mko1919) 4 - 2 Roma (KravaRK) -1.5
0 - 0 (0-0)
6.75
Onder
-

03/04 11:14 Einde West Ham (SPACE) 4 - 3 Marseille (mko1919) +0.5
0 - 0 (0-0)
6.0
Boven
-

03/04 11:05 Einde Marseille (mko1919) 3 - 4 Villarreal (Krisspyyy) 0.0
0 - 0 (0-0)
8.75
Onder
-
-

03/04 10:47 Einde Marseille (mko1919) 2 - 2 Bayer 04 (hrk) -1.75
0 - 0 (0-0)
6.5
Onder
-
-

03/04 10:38 Einde Roma (KravaRK) 2 - 6 Marseille (mko1919) +1.25
0 - 0 (0-0)
6.75
Boven
-
-

03/04 10:29 Marseille (mko1919) 0 - 0 West Ham (SPACE) -0.5
0 - 0 (0-0)
6.25
-

03/04 10:20 Villarreal (Krisspyyy) 0 - 0 Marseille (mko1919) 0.0
0 - 0 (0-0)
8.75
-

02/27 11:32 Einde Bayer 04 (SPACE) 3 - 1 Marseille (mko1919) +1.0
0 - 0 (0-0)
6.25
Onder
-
-

02/27 11:23 Einde Marseille (mko1919) 8 - 1 Roma (KravaRK) -1.5
0 - 0 (0-0)
7.25
Boven
-
-

02/27 11:14 Einde West Ham (Dan_dragonio) 3 - 5 Marseille (mko1919) +1.75
0 - 0 (0-0)
7.0
Boven
-
-

02/27 11:05 Einde Marseille (mko1919) 4 - 4 Villarreal (tonexo) -0.25
0 - 0 (0-0)
7.0
Boven
-

02/27 10:47 Einde Marseille (mko1919) 7 - 2 Bayer 04 (SPACE) -1.0
0 - 0 (0-0)
6.25
Boven
-
-

02/27 10:38 Einde Roma (KravaRK) 2 - 6 Marseille (mko1919) +1.25
0 - 0 (0-0)
7.0
Boven
-
-

02/27 10:29 Einde Marseille (mko1919) 6 - 2 West Ham (Dan_dragonio) -1.5
0 - 0 (0-0)
7.25
Boven
-
-

02/27 10:20 Einde Villarreal (tonexo) 5 - 3 Marseille (mko1919) +0.25
0 - 0 (0-0)
7.0
Boven
-
-

01/16 11:40 Einde Marseille (mko1919) 8 - 3 Villarreal (Krisspyyy) +0.25
0 - 0 (0-0)
7.5
Boven
-
-

01/16 11:23 Bayer 04 (SPACE) 4 - 5 Marseille (mko1919) +0.25
0 - 0 (0-0)
6.5
-
-

01/16 11:14 Einde Marseille (mko1919) 4 - 2 Roma (KravaRK) -1.0
0 - 0 (0-0)
7.25
Onder
-
-

01/16 11:05 Einde West Ham (A1ose) 2 - 2 Marseille (mko1919) -0.25
0 - 0 (0-0)
6.5
Onder
-
-

01/16 10:56 Einde Villarreal (Krisspyyy) 5 - 3 Marseille (mko1919) 0.0
0 - 0 (0-0)
7.5
Boven
-
-

01/16 10:38 Einde Marseille (mko1919) 3 - 4 Bayer 04 (SPACE) -0.25
0 - 0 (0-0)
6.5
Boven
-
-

01/16 10:29 Einde Roma (KravaRK) 3 - 7 Marseille (mko1919) +1.0
0 - 0 (0-0)
7.0
Boven
-
-

01/16 10:20 Marseille (mko1919) 0 - 0 West Ham (A1ose) +0.5
0 - 0 (0-0)
6.25
-

01/16 10:15 Einde Marseille (mko1919) 7 - 2 West Ham (A1ose) +0.5
0 - 0 (0-0)
6.25
Boven
-
-

01/09 11:41 Einde West Ham (KravaRK) 1 - 2 Marseille (mko1919) +1.0
0 - 0 (0-0)
7.5
Onder
-
-

01/09 11:32 Einde Marseille (mko1919) 4 - 3 Villarreal (A1ose) 0.0
0 - 0 (0-0)
7.75
Onder
-
-

01/09 11:14 Bayer 04 (SPACE) 0 - 0 Marseille (mko1919) +1.0
0 - 0 (0-0)
6.75
-

Blijf op de hoogte met TotalCorner

Word lid van ons gratis Telegram-kanaal met tips. Je kunt ook aangepaste wedstrijdalerts instellen.

Gratis Telegram-tips Aangepaste alerts