za, Aug 1, 2026 · 15:00
SC Cham
4 4
2 - 1
Eindstand · RUST 1-1
OudsteRecent
GGWVWV
1.75
3.90
3.50
RecentOudste
VGWWWW

Notities

Gratis voorspellingen (gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Onder 3.25
Totaal doelpunten
–
Totaal hoekschoppen
-0.5
SC Cham
SC Cham
VWWGVGGWVWRecentStijgend+0.4 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 13
Boven 9.5 hoekschoppenOnder3/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven6/10
Aziatisch handicapGelijkGedekt 5/10
Breitenrain
WVWVGVWVWWRecentStijgend+0.5 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 16
Boven 9.5 hoekschoppenOnder4/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven6/10
Aziatisch handicapDektGedekt 6/10
SC Cham

4W-3G-3V in de laatste 10 wedstrijden, met 20 doelpunten voor en 15 tegen. Gemiddelde goals: 2.0 voor, 1.5 tegen. Winst 40%, AH winst 50%, doelpunt Over 50%, corner Over 0%.

Eindstand
Gewonnen 40%4 Gelijkspel 30%3 Verloren 30%3
Totaal doelpunten 3.0, 3.5
Boven 50%5 Geannuleerd 0%0 Onder 50%5
Aziatische handicap
Gewonnen 50%5 Geannuleerd 10%1 Verloren 40%4
Breitenrain

5W-2G-3V in de laatste 10 wedstrijden, met 23 doelpunten voor en 13 tegen. Gemiddelde goals: 2.3 voor, 1.3 tegen. Winst 50%, AH winst 60%, doelpunt Over 70%, corner Over 0%.

Eindstand
Gewonnen 50%5 Gelijkspel 20%2 Verloren 30%3
Totaal doelpunten 3.0, 3.5
Boven 70%7 Geannuleerd 0%0 Onder 30%3
Aziatische handicap
Gewonnen 60%6 Geannuleerd 0%0 Verloren 40%4
Laatste
SC Cham
Volledig Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Helft Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Breitenrain
Volledig Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Helft Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5
SC Cham
Thuis– wedstrijden Uit– wedstrijden Totaal– wedstrijden
Boven 7.5
Boven 8.5
Boven 9.5
Boven 10.5
Boven 11.5
Boven 12.5
Boven 13.5
Breitenrain
Thuis– wedstrijden Uit– wedstrijden Totaal– wedstrijden
Boven 7.5
Boven 8.5
Boven 9.5
Boven 10.5
Boven 11.5
Boven 12.5
Boven 13.5

SC Cham Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2024-04-17 1 SC Cham
3 - 1
3 - 2
Breitenrain 1 W -0.5 Boven 10.0
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2020-08-25 1 Breitenrain
0 - 0
2 - 2
SC Cham G 0.0, -0.5 Boven
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2019-04-06 Breitenrain
0 - 1
0 - 3
SC Cham 1 W 0.0, -0.5 Push
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2018-05-12 1 SC Cham
1 - 0
3 - 0
Breitenrain W 0.0, -0.5 Push
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2016-11-05 1 SC Cham
0 - 0
0 - 1
Breitenrain 3 V -0.5, -1.0 Onder
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
SC Cham Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2026-07-01 SC Cham
0 - 2
2 - 3
Grasshoppers 1 V +1.5 Boven 8.5
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2026-05-30 1 SC Cham
1 - 1
3 - 2
Biel Bienne 2 W +0.5 Boven
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2026-05-23 1 Bavois
2 - 0
3 - 2
SC Cham 2 1 V 0.0 Boven
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2026-05-09 FC Paradiso
0 - 1
0 - 2
SC Cham 1 W -0.5 Onder 10.0
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2026-05-02 3 SC Cham
0 - 0
1 - 1
Bazel II G -0.5 Onder
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2026-04-15 5 Lucerne II
2 - 1
3 - 3
SC Cham 2 G 0.0 Boven
3-2 (5) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2026-03-14 2 FC Grand-Saconnex
0 - 0
1 - 0
SC Cham 1 1 V 0.0 Onder
3-6 (9) 3-5 (8) 3 (0-3) 1 (0-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2026-03-07 SC Cham
2 - 0
2 - 2
FC Kreuzlingen 1 G -1.0 Boven
8-6 (14) 5-0 (5) 1 (1-0) 3 (0-3)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2026-02-28 1 Lausanne Sport II
0 - 1
0 - 2
SC Cham 2 W 0.0 Onder 10.5 Onder
2-5 (7) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2026-02-14 2 Lugano II
0 - 3
0 - 3
SC Cham W 0.0, +0.5 Boven
3-4 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
Zwitserland - Beker 2025-12-02 2 SC Cham
0 - 2
1 - 2
Grasshoppers V +1.5, +2.0 Onder 10.0 Boven
6-7 (13) 3-5 (8) 3 (3-0) 2 (2-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-11-23 1 Biel Bienne
0 - 1
3 - 1
SC Cham 2 V -0.5 Boven
7-10 (17) 4-7 (11) 4 (0-4) 2 (2-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-11-15 1 SC Cham
0 - 0
0 - 2
Bavois 2 V 0.0 Onder
3-5 (8) 2-1 (3) 2 (2-0) 4 (1-3)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-11-08 1 Young Boys II
0 - 0
1 - 1
SC Cham 2 G 0.0, -0.5 Onder
7-6 (13) 4-2 (6) 2 (2-0) 2 (1-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-10-25 3 Bazel II
1 - 0
3 - 0
SC Cham 2 V 0.0, -0.5 Onder
4-7 (11) 1-6 (7) 4 (1-3) 1 (1-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-10-11 1 FC Zurich II
1 - 0
1 - 1
SC Cham 2 G 0.0, -0.5 Onder 10.0 Boven
8-8 (16) 3-2 (5) 2 (1-1) 3 (3-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-09-17 3 SC Cham
2 - 0
3 - 1
Vevey Sports 05 2 W -0.5, -1.0 Boven 10.5 Onder
7-2 (9) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-08-27 1 SC Cham
2 - 2
3 - 5
Lausanne Sport II 7 V 0.0, -0.5 Boven 10.5 Onder
6-2 (8) 3-1 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Zwitserland - Beker 2025-08-17 3 SC Cham
1 - 1
3 - 2
Lugano 4 W +2.0 Boven 9.5 Onder
3-5 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-05-17 1 3 SC Cham
0 - 1
0 - 2
FC Rapperswil-Jona 1 V +1.0 Onder
8-3 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 5 (4-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-04-09 1 3 SC Cham
0 - 0
1 - 0
Lugano II 1 W -0.5 Onder
5-9 (14) 4-6 (10) 2 (2-0) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-04-06 3 Young Boys II
1 - 2
1 - 2
SC Cham 4 W 0.0, +0.5 Boven
7-9 (16) 3-4 (7) 3 (0-3) 3 (2-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-03-22 1 4 Vevey Sports 05
2 - 1
3 - 2
SC Cham 3 V 0.0 Boven
2-4 (6) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-03-15 3 SC Cham
3 - 1
3 - 2
Delemont 2 W 0.0, -0.5 Boven
4-5 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-03-08 FC Paradiso
0 - 0
0 - 0
SC Cham 3 1 G 0.0 Onder 9.0 Onder
5-3 (8) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-02-26 2 SC Cham
0 - 0
1 - 1
FC Grand-Saconnex 1 G 0.0, +0.5 Onder 10.0 Boven
14-8 (22) 5-6 (11) 1 (1-0) 5 (5-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-02-22 1 Bavois
0 - 0
0 - 0
SC Cham 1 G 0.0, -0.5 Onder 10.5 Boven
3-9 (12) 0-7 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2024-11-17 4 SC Cham
1 - 1
3 - 4
Lucerne II 2 V 0.0, -0.5 Boven
4-7 (11) 1-4 (5) 2 (1-1) 2 (0-2)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2024-10-27 Biel Bienne
2 - 0
4 - 1
SC Cham 5 V -0.5, -1.0 Boven
4-6 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2024-10-05 3 Lugano II
2 - 0
3 - 1
SC Cham 4 V 0.0, +0.5 Boven
1-4 (5) 1-1 (2) 2 (1-1) 0 (0-0)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Breitenrain Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2026-07-23 2 Breitenrain
1 - 2
2 - 3
FC Solothurn 1 V -1.0, -1.5 Boven
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2026-07-20 1 Biel Bienne
0 - 1
2 - 2
Breitenrain 1 G -1.0 Boven
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2026-07-13 1 Breitenrain
2 - 0
3 - 1
FC Besa Biel/Bienne W -1.5 Push
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2026-07-08 Breitenrain
2 - 0
6 - 0
Stade Payerne W -0.5, -1.0 Boven
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2026-05-30 Breitenrain
1 - 0
3 - 0
Young Boys II W -0.5 Onder
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2026-05-16 3 Breitenrain
1 - 0
1 - 0
Bazel II 2 W 0.0, -0.5 Onder
2-6 (8) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2026-05-08 4 FC Bulle
0 - 0
1 - 0
Breitenrain 1 V 0.0, -0.5 Onder
13-7 (20) 7-3 (10) 3 (3-0) 4 (2-2)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2026-05-02 4 Breitenrain
1 - 0
3 - 1
FC Zurich II 1 W -0.5, -1.0 Boven
5-5 (10) 3-3 (6) 3 (2-1) 4 (2-2)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2026-04-18 3 Breitenrain
1 - 2
1 - 3
SC Bruhl 1 V +0.5 Boven
3-3 (6) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2026-04-15 3 Vevey Sports 05
0 - 0
2 - 2
Breitenrain 2 G +1 Boven 9.5 Boven
4-6 (10) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2026-04-01 Breitenrain
0 - 0
0 - 2
Kriens 2 V +0.5 Onder
3-6 (9) 3-4 (7) 3 (1-2) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2026-03-21 Breitenrain
1 - 0
2 - 0
FC Kreuzlingen 2 W -0.5, -1.0 Onder
3-5 (8) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (0-2)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2026-03-07 1 Breitenrain
0 - 1
1 - 2
FC Schaffhausen 2 V 0.0, -0.5 Boven
1-4 (5) 0-3 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2026-02-28 1 Lugano II
0 - 2
0 - 4
Breitenrain 2 W 0.0 Boven
9-7 (16) 2-4 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2026-02-14 3 Bavois
1 - 0
1 - 1
Breitenrain 4 G -1.0 Onder 10.0 Onder
2-5 (7) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2026-01-28 Breitenrain
0 - 1
1 - 3
Munsingen V -0.5 Boven
8-3 (11) 5-3 (8) 3 (3-0) 1 (1-0)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2026-01-24 1 Breitenrain
1 - 0
3 - 0
FC Prishtina Bern W -0.5, -1.0 Onder
5-8 (13) 2-4 (6) 3 (1-2) 3 (2-1)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2026-01-14 1 FC Besa Biel/Bienne
1 - 1
2 - 1
Breitenrain V +0.5 Push
2-0 (2) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-11-23 Young Boys II
2 - 0
3 - 2
Breitenrain 3 V -0.5 Boven
7-5 (12) 5-1 (6) 2 (2-0) 1 (0-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-11-01 2 Breitenrain
2 - 0
2 - 1
FC Bulle 3 W 0.0 Boven
5-5 (10) 3-3 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-10-18 1 Breitenrain
1 - 0
2 - 3
Lucerne II 1 V 0.0, -0.5 Boven
12-4 (16) 3-3 (6) 1 (1-0) 3 (3-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-10-01 1 Kriens
3 - 1
5 - 1
Breitenrain 2 V -1.0, -1.5 Boven 10.5 Onder
3-0 (3) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-09-27 3 Breitenrain
1 - 1
1 - 1
FC Grand-Saconnex 3 G 0.0, -0.5 Onder
14-5 (19) 12-2 (14) 2 (2-0) 2 (1-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-08-30 2 Breitenrain
0 - 0
1 - 0
Lausanne Sport II 2 W 0.0 Onder 10.0 Onder
2-4 (6) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-08-20 1 Breitenrain
1 - 1
2 - 3
Lugano II 2 1 V 0.0, -0.5 Boven 10.0 Boven
10-2 (12) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Zwitserland - Beker 2025-08-17 2 Breitenrain
0 - 0
1 - 0
FC Thun 1 W +1.0, +1.5 Onder 9.5 Onder
3-5 (8) 0-1 (1) 0 (0-0) 4 (2-2)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-08-10 1 2 Biel Bienne
1 - 1
3 - 1
Breitenrain 2 V -1.0 Boven
1-5 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2025-08-02 2 Breitenrain
0 - 0
1 - 0
Bavois 1 W 0.0 Onder
3-8 (11) 1-5 (6) 2 (0-2) 1 (1-0)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2025-07-17 1 Langenthal
1 - 0
1 - 1
Breitenrain 3 1 G 0.0, +0.5 Onder
4-7 (11) 2-5 (7) 0 (0-0) 2 (0-2)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2025-07-14 2 Breitenrain
2 - 0
3 - 0
Biel Bienne 1 W +0.5 Onder
2-11 (13) 1-8 (9) 4 (0-4) 1 (1-0)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Tips publiceren
1x2
Volledig 1.75 3.9 3.5
Helft 2.25 2.5 3.75
Aziatische handicap
Volledig (-0.5) [email protected] Uit@2
Helft (-0.25) [email protected] [email protected]
Totaal doelpunten
Volledig (3.25) [email protected] [email protected]
Helft (1.25) [email protected] [email protected]


Tijd Type Selectie Inzet Resultaat
Live gebeurtenissen

Status: Eindstand , Score: 2 - 1 , Hoekschop: 4 - 2

Hoekschop: , Handicap: -0.5 , Doelpunten: 3.0, 3.5

2
Schot op doel
2
4
Schot naast
4
105
Aanval
89
68
Gevaarlijke aanval
57

Score: 1 - 1 , Hoekschop: 4 - 1 Helft

Hoekschop: , Handicap: 0.0, -0.5 , Doelpunten: 1.0, 1.5

1
Schot op doel
1
3
Schot naast
2
49
Aanval
52
44
Gevaarlijke aanval
28
  • 19' - 1st Goal - Breitenrain
  • 23' - 1st Corner - SC Cham
  • 32' - 2nd Goal - SC Cham
  • 35' - 2nd Corner - SC Cham
  • Race to 3 Corners - SC Cham
  • 35' - 3rd Corner - SC Cham
  • 42' - 4th Corner - Breitenrain
  • 45+2' - 5th Corner - SC Cham
  • 1-1 score at the end of First Half
  • 54' - 1st Yellow Card - Breitenrain
  • 63' - 2nd Yellow Card - SC Cham
  • 67' - 6th Corner - Breitenrain
  • 71' - 3rd Yellow Card - SC Cham
  • 75' - 4th Yellow Card - SC Cham
  • 78' - 5th Yellow Card - SC Cham
  • 86' - 3rd Goal - SC Cham
  • 88' - 6th Yellow Card - Breitenrain

Blijf op de hoogte met TotalCorner

Word lid van ons gratis Telegram-kanaal met tips. Je kunt ook aangepaste wedstrijdalerts instellen.

Gratis Telegram-tips Aangepaste alerts