L, Aug 1, 2026 · 15:00
SC Cham
4 4
2 - 1
Täisaeg · PA 1-1
VanimadHiljutised
DDWLWL
1.75
3.90
3.50
HiljutisedVanimad
LDWWWW

Märkmed

Tasuta ennustused (põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 3.25
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
-0.5
SC Cham
SC Cham
LWWDLDDWLWHiljutisedTõusuteel+0.4 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 13
Üle 9.5 nurgalöögiAlla3/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpVõrdneKaetud 5/10
Breitenrain
WLWLDLWLWWHiljutisedTõusuteel+0.5 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 16
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpKatabKaetud 6/10
SC Cham

4V-3V-3K viimases 10 mängus, löönud 20 ja lasknud 15 väravat. Keskmised väravad: 2.0 poolt, 1.5 vastu. Võit 40%, AH võit 50%, värav Over 50%, nurgalöök Over 0%.

Põhiaja tulemus
Võit 40%4 Viik 30%3 Kaotus 30%3
Väravad kokku 3.0, 3.5
Üle 50%5 Tühistatud 0%0 Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 50%5 Tühistatud 10%1 Kaotus 40%4
Breitenrain

5V-2V-3K viimases 10 mängus, löönud 23 ja lasknud 13 väravat. Keskmised väravad: 2.3 poolt, 1.3 vastu. Võit 50%, AH võit 60%, värav Over 70%, nurgalöök Over 0%.

Põhiaja tulemus
Võit 50%5 Viik 20%2 Kaotus 30%3
Väravad kokku 3.0, 3.5
Üle 70%7 Tühistatud 0%0 Alla 30%3
Aasia handikäp
Võit 60%6 Tühistatud 0%0 Kaotus 40%4
Viimane
SC Cham
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Breitenrain
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5
SC Cham
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5
Breitenrain
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5

SC Cham Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2024-04-17 1 SC Cham
3 - 1
3 - 2
Breitenrain 1 V -0.5 Üle 10.0
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2020-08-25 1 Breitenrain
0 - 0
2 - 2
SC Cham Vi 0.0, -0.5 Üle
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2019-04-06 Breitenrain
0 - 1
0 - 3
SC Cham 1 V 0.0, -0.5 Tasa
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2018-05-12 1 SC Cham
1 - 0
3 - 0
Breitenrain V 0.0, -0.5 Tasa
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2016-11-05 1 SC Cham
0 - 0
0 - 1
Breitenrain 3 K -0.5, -1.0 Alla
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
SC Cham Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Euroopa sõpruskohtumised 2026-07-01 SC Cham
0 - 2
2 - 3
Grasshoppers 1 K +1.5 Üle 8.5
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2026-05-30 1 SC Cham
1 - 1
3 - 2
Biel-Bienne 2 V +0.5 Üle
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2026-05-23 1 Bavois
2 - 0
3 - 2
SC Cham 2 1 K 0.0 Üle
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2026-05-09 FC Paradiso
0 - 1
0 - 2
SC Cham 1 V -0.5 Alla 10.0
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2026-05-02 3 SC Cham
0 - 0
1 - 1
Basel II Vi -0.5 Alla
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2026-04-15 5 Lucerne II
2 - 1
3 - 3
SC Cham 2 Vi 0.0 Üle
3-2 (5) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2026-03-14 2 FC Grand-Saconnex
0 - 0
1 - 0
SC Cham 1 1 K 0.0 Alla
3-6 (9) 3-5 (8) 3 (0-3) 1 (0-1)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2026-03-07 SC Cham
2 - 0
2 - 2
FC Kreuzlingen 1 Vi -1.0 Üle
8-6 (14) 5-0 (5) 1 (1-0) 3 (0-3)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2026-02-28 1 Lausanne Sport II
0 - 1
0 - 2
SC Cham 2 V 0.0 Alla 10.5 Alla
2-5 (7) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2026-02-14 2 Lugano II
0 - 3
0 - 3
SC Cham V 0.0, +0.5 Üle
3-4 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
Šveitsi karikas 2025-12-02 2 SC Cham
0 - 2
1 - 2
Grasshoppers K +1.5, +2.0 Alla 10.0 Üle
6-7 (13) 3-5 (8) 3 (3-0) 2 (2-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-11-23 1 Biel-Bienne
0 - 1
3 - 1
SC Cham 2 K -0.5 Üle
7-10 (17) 4-7 (11) 4 (0-4) 2 (2-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-11-15 1 SC Cham
0 - 0
0 - 2
Bavois 2 K 0.0 Alla
3-5 (8) 2-1 (3) 2 (2-0) 4 (1-3)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-11-08 1 Young Boys II
0 - 0
1 - 1
SC Cham 2 Vi 0.0, -0.5 Alla
7-6 (13) 4-2 (6) 2 (2-0) 2 (1-1)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-10-25 3 Basel II
1 - 0
3 - 0
SC Cham 2 K 0.0, -0.5 Alla
4-7 (11) 1-6 (7) 4 (1-3) 1 (1-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-10-11 1 FC Zürich II
1 - 0
1 - 1
SC Cham 2 Vi 0.0, -0.5 Alla 10.0 Üle
8-8 (16) 3-2 (5) 2 (1-1) 3 (3-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-09-17 3 SC Cham
2 - 0
3 - 1
Vevey Sports 05 2 V -0.5, -1.0 Üle 10.5 Alla
7-2 (9) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-08-27 1 SC Cham
2 - 2
3 - 5
Lausanne Sport II 7 K 0.0, -0.5 Üle 10.5 Alla
6-2 (8) 3-1 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Šveitsi karikas 2025-08-17 3 SC Cham
1 - 1
3 - 2
Lugano 4 V +2.0 Üle 9.5 Alla
3-5 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-05-17 1 3 SC Cham
0 - 1
0 - 2
FC Rapperswil-Jona 1 K +1.0 Alla
8-3 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 5 (4-1)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-04-09 1 3 SC Cham
0 - 0
1 - 0
Lugano II 1 V -0.5 Alla
5-9 (14) 4-6 (10) 2 (2-0) 0 (0-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-04-06 3 Young Boys II
1 - 2
1 - 2
SC Cham 4 V 0.0, +0.5 Üle
7-9 (16) 3-4 (7) 3 (0-3) 3 (2-1)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-03-22 1 4 Vevey Sports 05
2 - 1
3 - 2
SC Cham 3 K 0.0 Üle
2-4 (6) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-03-15 3 SC Cham
3 - 1
3 - 2
Delemont 2 V 0.0, -0.5 Üle
4-5 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-03-08 FC Paradiso
0 - 0
0 - 0
SC Cham 3 1 Vi 0.0 Alla 9.0 Alla
5-3 (8) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-02-26 2 SC Cham
0 - 0
1 - 1
FC Grand-Saconnex 1 Vi 0.0, +0.5 Alla 10.0 Üle
14-8 (22) 5-6 (11) 1 (1-0) 5 (5-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-02-22 1 Bavois
0 - 0
0 - 0
SC Cham 1 Vi 0.0, -0.5 Alla 10.5 Üle
3-9 (12) 0-7 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2024-11-17 4 SC Cham
1 - 1
3 - 4
Lucerne II 2 K 0.0, -0.5 Üle
4-7 (11) 1-4 (5) 2 (1-1) 2 (0-2)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2024-10-27 Biel-Bienne
2 - 0
4 - 1
SC Cham 5 K -0.5, -1.0 Üle
4-6 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2024-10-05 3 Lugano II
2 - 0
3 - 1
SC Cham 4 K 0.0, +0.5 Üle
1-4 (5) 1-1 (2) 2 (1-1) 0 (0-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Breitenrain Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Euroopa sõpruskohtumised 2026-07-23 2 Breitenrain
1 - 2
2 - 3
FC Solothurn 1 K -1.0, -1.5 Üle
Euroopa sõpruskohtumised 2026-07-20 1 Biel-Bienne
0 - 1
2 - 2
Breitenrain 1 Vi -1.0 Üle
Euroopa sõpruskohtumised 2026-07-13 1 Breitenrain
2 - 0
3 - 1
FC Besa Biel/Bienne V -1.5 Tasa
Euroopa sõpruskohtumised 2026-07-08 Breitenrain
2 - 0
6 - 0
Stade Payerne V -0.5, -1.0 Üle
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2026-05-30 Breitenrain
1 - 0
3 - 0
Young Boys II V -0.5 Alla
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2026-05-16 3 Breitenrain
1 - 0
1 - 0
Basel II 2 V 0.0, -0.5 Alla
2-6 (8) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2026-05-08 4 FC Bulle
0 - 0
1 - 0
Breitenrain 1 K 0.0, -0.5 Alla
13-7 (20) 7-3 (10) 3 (3-0) 4 (2-2)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2026-05-02 4 Breitenrain
1 - 0
3 - 1
FC Zürich II 1 V -0.5, -1.0 Üle
5-5 (10) 3-3 (6) 3 (2-1) 4 (2-2)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2026-04-18 3 Breitenrain
1 - 2
1 - 3
SC Brühl 1 K +0.5 Üle
3-3 (6) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2026-04-15 3 Vevey Sports 05
0 - 0
2 - 2
Breitenrain 2 Vi +1 Üle 9.5 Üle
4-6 (10) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2026-04-01 Breitenrain
0 - 0
0 - 2
Kriens 2 K +0.5 Alla
3-6 (9) 3-4 (7) 3 (1-2) 0 (0-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2026-03-21 Breitenrain
1 - 0
2 - 0
FC Kreuzlingen 2 V -0.5, -1.0 Alla
3-5 (8) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (0-2)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2026-03-07 1 Breitenrain
0 - 1
1 - 2
FC Schaffhausen 2 K 0.0, -0.5 Üle
1-4 (5) 0-3 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2026-02-28 1 Lugano II
0 - 2
0 - 4
Breitenrain 2 V 0.0 Üle
9-7 (16) 2-4 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2026-02-14 3 Bavois
1 - 0
1 - 1
Breitenrain 4 Vi -1.0 Alla 10.0 Alla
2-5 (7) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2026-01-28 Breitenrain
0 - 1
1 - 3
Munsingen K -0.5 Üle
8-3 (11) 5-3 (8) 3 (3-0) 1 (1-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2026-01-24 1 Breitenrain
1 - 0
3 - 0
FC Prishtina Bern V -0.5, -1.0 Alla
5-8 (13) 2-4 (6) 3 (1-2) 3 (2-1)
Euroopa sõpruskohtumised 2026-01-14 1 FC Besa Biel/Bienne
1 - 1
2 - 1
Breitenrain K +0.5 Tasa
2-0 (2) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-11-23 Young Boys II
2 - 0
3 - 2
Breitenrain 3 K -0.5 Üle
7-5 (12) 5-1 (6) 2 (2-0) 1 (0-1)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-11-01 2 Breitenrain
2 - 0
2 - 1
FC Bulle 3 V 0.0 Üle
5-5 (10) 3-3 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-10-18 1 Breitenrain
1 - 0
2 - 3
Lucerne II 1 K 0.0, -0.5 Üle
12-4 (16) 3-3 (6) 1 (1-0) 3 (3-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-10-01 1 Kriens
3 - 1
5 - 1
Breitenrain 2 K -1.0, -1.5 Üle 10.5 Alla
3-0 (3) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-09-27 3 Breitenrain
1 - 1
1 - 1
FC Grand-Saconnex 3 Vi 0.0, -0.5 Alla
14-5 (19) 12-2 (14) 2 (2-0) 2 (1-1)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-08-30 2 Breitenrain
0 - 0
1 - 0
Lausanne Sport II 2 V 0.0 Alla 10.0 Alla
2-4 (6) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-08-20 1 Breitenrain
1 - 1
2 - 3
Lugano II 2 1 K 0.0, -0.5 Üle 10.0 Üle
10-2 (12) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Šveitsi karikas 2025-08-17 2 Breitenrain
0 - 0
1 - 0
FC Thun 1 V +1.0, +1.5 Alla 9.5 Alla
3-5 (8) 0-1 (1) 0 (0-0) 4 (2-2)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-08-10 1 2 Biel-Bienne
1 - 1
3 - 1
Breitenrain 2 K -1.0 Üle
1-5 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Šveitsi 1. liiga tõusmismängud 2025-08-02 2 Breitenrain
0 - 0
1 - 0
Bavois 1 V 0.0 Alla
3-8 (11) 1-5 (6) 2 (0-2) 1 (1-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2025-07-17 1 Langenthal
1 - 0
1 - 1
Breitenrain 3 1 Vi 0.0, +0.5 Alla
4-7 (11) 2-5 (7) 0 (0-0) 2 (0-2)
Euroopa sõpruskohtumised 2025-07-14 2 Breitenrain
2 - 0
3 - 0
Biel-Bienne 1 V +0.5 Alla
2-11 (13) 1-8 (9) 4 (0-4) 1 (1-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Avalda ennustusi
1x2
Täis 1.75 3.9 3.5
Pool 2.25 2.5 3.75
Aasia handikäp
Täis (-0.5) [email protected] Võõras@2
Pool (-0.25) [email protected] Võõ[email protected]
Väravad kokku
Täis (3.25) Ü[email protected] [email protected]
Pool (1.25) Ü[email protected] [email protected]


Aeg Tüüp Valik Panus Tulemus
Otsesündmused

Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 1 , Nurgalöök: 4 - 2

Nurgalöök: , Handikäp: -0.5 , Väravad: 3.0, 3.5

2
Pealelöök väravasse
2
4
Pealelöök mööda
4
105
Rünnak
89
68
Ohtlik rünnak
57

Skoor: 1 - 1 , Nurgalöök: 4 - 1 Pool

Nurgalöök: , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 1.0, 1.5

1
Pealelöök väravasse
1
3
Pealelöök mööda
2
49
Rünnak
52
44
Ohtlik rünnak
28
  • 19' - 1st Goal - Breitenrain
  • 23' - 1st Corner - SC Cham
  • 32' - 2nd Goal - SC Cham
  • 35' - 2nd Corner - SC Cham
  • Race to 3 Corners - SC Cham
  • 35' - 3rd Corner - SC Cham
  • 42' - 4th Corner - Breitenrain
  • 45+2' - 5th Corner - SC Cham
  • 1-1 score at the end of First Half
  • 54' - 1st Yellow Card - Breitenrain
  • 63' - 2nd Yellow Card - SC Cham
  • 67' - 6th Corner - Breitenrain
  • 71' - 3rd Yellow Card - SC Cham
  • 75' - 4th Yellow Card - SC Cham
  • 78' - 5th Yellow Card - SC Cham
  • 86' - 3rd Goal - SC Cham
  • 88' - 6th Yellow Card - Breitenrain

Ole TotalCorner abil kursis

Liitu meie tasuta Telegrami vihjekanaliga. Saad seadistada ka kohandatud mänguteavitusi.

Tasuta Telegrami vihjed Kohandatud teavitused