Celtic vs St Johnstone Meeskonna profiil
Celtic vs St Johnstone Mängu faktid
7V-2V-1K viimases 10 mängus, löönud 26 ja lasknud 9 väravat. Keskmised väravad: 2.6 poolt, 0.9 vastu. Võit 70%, AH võit 30%, värav Over 40%, nurgalöök Over 50%.
2V-3V-5K viimases 10 mängus, löönud 7 ja lasknud 12 väravat. Keskmised väravad: 0.7 poolt, 1.2 vastu. Võit 20%, AH võit 30%, värav Over 0%, nurgalöök Over 20%.
| Celtic | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| St Johnstone | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Celtic | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| St Johnstone | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Celtic vs St Johnstone Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Celtic vs St Johnstone Omavahelised kohtumised
Celtic vs St Johnstone Vaata kogu H2H-d →| Celtic Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa Premiership | 2023-12-03 | 2 St Johnstone |
1 - 0
1 - 3
|
Celtic 1 | V | +1.5, +2.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2023-08-26 | 1 Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
St Johnstone 3 | Vi | -2.5, -3.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2023-02-05 | 1 2 St Johnstone |
1 - 3
1 - 4
|
Celtic 2 | V | +2.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2022-12-24 | 1 2 Celtic |
3 - 0
4 - 1
|
St Johnstone 1 | V | -2.5, -3.0 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2022-10-08 | 3 St Johnstone |
0 - 1
1 - 2
|
Celtic 3 | V | +2.0 | Tasa | 11.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2022-04-09 | Celtic |
3 - 0
7 - 0
|
St Johnstone | V | -2.0, -2.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Premiership | 2021-12-26 | 2 St Johnstone |
0 - 2
1 - 3
|
Celtic 1 | V | +1.0, +1.5 | Üle |
|
3-9 (12) | 1-6 (7) | 4 (1-3) | 0 (0-0) | ||
| Šotimaa liigakarikas | 2021-11-20 | 3 Celtic |
0 - 0
1 - 0
|
St Johnstone 6 | V | -1.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2021-10-23 | 1 Celtic |
1 - 0
2 - 0
|
St Johnstone 5 | V | -1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Šotimaa Premiership | 2021-05-12 | Celtic |
2 - 0
4 - 0
|
St Johnstone | V | -1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2021-02-14 | St Johnstone |
0 - 0
1 - 2
|
Celtic 2 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
3-9 (12) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Šotimaa Premiership | 2020-12-06 | 1 Celtic |
0 - 0
1 - 1
|
St Johnstone 5 | Vi | -1.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
8-1 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Premiership | 2020-10-04 | 3 St Johnstone |
0 - 0
0 - 2
|
Celtic 2 | V | +1.0, +1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
1-11 (12) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Šotimaa FA Cup | 2020-03-01 | 4 St Johnstone |
0 - 0
0 - 1
|
Celtic 2 | V | +1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-9 (16) | 5-4 (9) | 5 (3-2) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2020-01-29 | 2 St Johnstone |
0 - 3
0 - 3
|
Celtic | V | +1.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Celtic Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa FA Cup | 2024-03-10 | Celtic |
2 - 1
4 - 2
|
Livingston 5 | V | -2.5 | Üle | 11.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2024-03-03 | 2 Hearts |
1 - 0
2 - 0
|
Celtic 2 1 | K | +1.0, +1.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2024-02-28 | 2 Celtic |
6 - 0
7 - 1
|
Dundee 2 1 | V | -2.5 | Üle | 12.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2024-02-25 | 1 Motherwell |
1 - 0
1 - 3
|
Celtic 2 | V | +1.5 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2024-02-17 | Celtic |
1 - 0
1 - 1
|
Kilmarnock 3 | Vi | -1.5, -2.0 | Alla | 11.5 |
|
|||||
| Šotimaa FA Cup | 2024-02-11 | St Mirren |
0 - 1
0 - 2
|
Celtic 2 | V | +1.5 | Alla | 12.0 | Üle |
|
11-4 (15) | 9-2 (11) | 5 (4-1) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2024-02-07 | 4 Hibernian |
0 - 1
1 - 2
|
Celtic 2 | V | +1.0, +1.5 | Tasa | 11.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2024-02-03 | 3 Aberdeen |
0 - 0
1 - 1
|
Celtic 1 | Vi | +1.0, +1.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
1-12 (13) | 0-8 (8) | 3 (0-3) | 3 (0-3) |
| Šotimaa Premiership | 2024-01-27 | 1 Celtic |
1 - 0
1 - 0
|
Ross County 1 | V | -3.0 | Alla | 12.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 4-6 (10) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa FA Cup | 2024-01-21 | 1 Celtic |
3 - 0
5 - 0
|
Buckie Thistle 1 | V | -5.0 | Alla | 13.0 | Üle |
|
15-0 (15) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2024-01-02 | 1 St Mirren |
0 - 2
0 - 3
|
Celtic | V | +1.5, +2.0 | Tasa | 11.5 | Üle |
|
1-12 (13) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-12-30 | 7 Celtic |
1 - 0
2 - 1
|
Rangers 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-12-26 | 1 Dundee |
0 - 0
0 - 3
|
Celtic 1 | V | +1.5, +2.0 | Alla | 11.5 | Üle |
|
1-23 (24) | 0-9 (9) | 6 (0-6) | 4 (0-4) |
| Šotimaa Premiership | 2023-12-23 | Celtic |
0 - 0
2 - 0
|
Livingston 1 | V | -2.5, -3.0 | Alla | 11.5 | Üle |
|
14-0 (14) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-12-16 | 1 Celtic |
0 - 2
0 - 2
|
Hearts | K | -2.0 | Alla | 11.5 | Üle |
|
18-3 (21) | 9-3 (12) | 4 (2-2) | 3 (3-0) |
| UEFA Champions League | 2023-12-13 | 2 Celtic |
1 - 0
2 - 1
|
Feyenoord 4 | V | 0.0, +0.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
6-8 (14) | 3-5 (8) | 5 (1-4) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-12-10 | 3 Kilmarnock |
0 - 1
2 - 1
|
Celtic 1 | K | +1.0, +1.5 | Tasa | 11.0 | Üle |
|
5-9 (14) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-12-06 | 2 Celtic |
2 - 0
4 - 1
|
Hibernian 2 | V | -2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
11-4 (15) | 9-2 (11) | 5 (3-2) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-12-03 | 2 St Johnstone |
1 - 0
1 - 3
|
Celtic 1 | V | +1.5, +2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
2-12 (14) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League | 2023-11-28 | 3 Lazio |
0 - 0
2 - 0
|
Celtic 4 | K | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-11-25 | 1 Celtic |
0 - 0
1 - 1
|
Motherwell 4 | Vi | -2.0, -2.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
13-2 (15) | 8-1 (9) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-11-12 | Celtic |
2 - 0
6 - 0
|
Aberdeen 3 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
11-0 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2023-11-07 | 1 Atlético Madrid |
2 - 0
6 - 0
|
Celtic 1 1 | K | -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
10-3 (13) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-11-04 | 1 Ross County |
0 - 1
0 - 3
|
Celtic 1 | V | +1.5 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
2-13 (15) | 0-8 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-11-01 | 2 Celtic |
1 - 1
2 - 1
|
St Mirren 2 | V | -1.5, -2.0 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
12-2 (14) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-10-28 | Hibernian |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic 2 | Vi | +1.0, +1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| UEFA Champions League | 2023-10-25 | 3 Celtic |
2 - 1
2 - 2
|
Atlético Madrid 4 1 | Vi | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-10-22 | 2 Hearts |
0 - 2
1 - 4
|
Celtic 1 | V | +1.0, +1.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Šotimaa Premiership | 2023-10-07 | 2 Celtic |
2 - 0
3 - 1
|
Kilmarnock 2 | V | -2.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
11-1 (12) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2023-10-04 | 2 Celtic |
1 - 1
1 - 2
|
Lazio 3 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| St Johnstone Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa Premiership | 2024-03-02 | 2 St Johnstone |
0 - 1
1 - 1
|
Livingston 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2024-02-28 | Aberdeen |
0 - 1
0 - 2
|
St Johnstone 4 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2024-02-24 | 1 St Mirren |
1 - 0
2 - 0
|
St Johnstone 2 | K | -0.5, -1.0 | Tasa | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2024-02-18 | 3 St Johnstone |
0 - 1
0 - 3
|
Rangers | K | +1.5, +2.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2024-02-11 | 4 Dundee |
0 - 1
2 - 1
|
St Johnstone 2 | K | -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2024-02-07 | 4 St Johnstone |
0 - 0
0 - 1
|
Hearts 1 | K | +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2024-02-03 | 3 Ross County |
0 - 1
0 - 1
|
St Johnstone 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-4 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2024-01-27 | 2 St Johnstone |
1 - 1
1 - 1
|
Motherwell 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2024-01-24 | 4 St Johnstone |
0 - 0
1 - 1
|
Aberdeen 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
1-4 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Šotimaa FA Cup | 2024-01-20 | 1 Airdrieonians |
0 - 0
1 - 0
|
St Johnstone 2 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2023-12-27 | 2 Livingston |
0 - 0
0 - 0
|
St Johnstone 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-12-23 | Kilmarnock |
2 - 0
2 - 1
|
St Johnstone 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-12-20 | 2 Rangers |
1 - 0
2 - 0
|
St Johnstone 2 1 | K | -2.0, -2.5 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
9-2 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2023-12-16 | 2 St Johnstone |
0 - 0
1 - 0
|
Hibernian 3 | V | +0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-12-09 | Motherwell |
0 - 0
1 - 1
|
St Johnstone | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-12-06 | 2 St Johnstone |
0 - 0
1 - 0
|
St Mirren 1 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2023-12-03 | 2 St Johnstone |
1 - 0
1 - 3
|
Celtic 1 | K | +1.5, +2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
2-12 (14) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2023-11-25 | 2 Hearts |
0 - 0
1 - 0
|
St Johnstone 2 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-11-11 | 4 St Johnstone |
0 - 0
1 - 0
|
Ross County 3 | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-11-07 | 1 St Johnstone |
2 - 0
2 - 2
|
Motherwell 2 | Vi | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-11-01 | 1 2 St Johnstone |
2 - 0
2 - 1
|
Kilmarnock 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
5-12 (17) | 1-9 (10) | 4 (0-4) | 3 (1-2) |
| Šotimaa Premiership | 2023-10-28 | 2 St Mirren |
1 - 0
4 - 0
|
St Johnstone | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2023-10-08 | Aberdeen |
0 - 0
0 - 0
|
St Johnstone 2 | Vi | -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-09-30 | 1 2 St Johnstone |
1 - 0
1 - 1
|
Livingston 2 | Vi | 0.0 | Tasa | 10.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-09-23 | 1 Hibernian |
1 - 0
2 - 0
|
St Johnstone 3 | K | -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-09-16 | 5 St Johnstone |
0 - 1
0 - 2
|
Rangers 2 | K | +1.5, +2.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-09-02 | 3 St Johnstone |
0 - 1
2 - 2
|
Dundee 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-08-26 | 1 Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
St Johnstone 3 | Vi | -2.5, -3.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
19-1 (20) | 9-0 (9) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-08-12 | 2 Ross County |
1 - 0
2 - 0
|
St Johnstone 2 | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-08-05 | 2 St Johnstone |
0 - 0
0 - 2
|
Hearts 3 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-9 (15) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 3 (0-3) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.125 | 8.5 | 21 |
| Pool | 1.5 | 3.1 | 12 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-2.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-1.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (12.0) | Üle@2 | [email protected] |
| Pool (5.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.5) | Üle@2 | [email protected] |
| Pool (1.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 3 - 1 , Nurgalöök: 10 - 2
Nurgalöök: 12.0 , Handikäp: -2.0, -2.5 , Väravad: 3.5
Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 5 - 0 Pool
Nurgalöök: 5.5 , Handikäp: -1.0 , Väravad: 1.5
-
19' - 1st Corner - Celtic -
26' - 2nd Corner - Celtic - 24' ~ Substitution ~ Kucheriavyi ~ Sprangler ~(St Johnstone)
- Race to 3 Corners - Celtic
-
32' - 3rd Corner - Celtic -
35' - 4th Corner - Celtic - Race to 5 Corners - Celtic
-
38' - 5th Corner - Celtic -
40' - 1st Goal - Celtic -
45' - 1st Yellow Card - St Johnstone -
1-0 score at the end of First Half -
46' - 2nd Goal - Celtic -
48' - 6th Corner - Celtic -
56' - 7th Corner - St Johnstone -
57' - 8th Corner - St Johnstone - Race to 7 Corners - Celtic
-
60' - 9th Corner - Celtic -
62' - 10th Corner - Celtic - 63' ~ Substitution ~ Kelly ~ Bernardo ~(Celtic)
- 64' ~ Substitution ~ Gallacher ~ Robinson ~(St Johnstone)
- 63' ~ Substitution ~ Forrest ~ Kuhn ~(Celtic)
- 63' ~ Substitution ~ Mbunga-Kimpioka ~ Sidibeh ~(St Johnstone)
-
68' - 3rd Goal - Celtic - 74' ~ Substitution ~ Idah ~ Furuhashi ~(Celtic)
- 74' ~ Substitution ~ Smith ~ Smith ~(St Johnstone)
- 74' ~ Substitution ~ May ~ Carey ~(St Johnstone)
- 75' ~ Substitution ~ Holm ~ Carter-Vickers ~(Celtic)
- Race to 9 Corners - Celtic
-
80' - 11th Corner - Celtic -
81' - 4th Goal - St Johnstone - 86' ~ Substitution ~ Lagerbielke ~ O'Riley ~(Celtic)
-
90+1' - 2nd Yellow Card - St Johnstone -
90+5' - 3rd Yellow Card - St Johnstone -
90+6' - 12th Corner - Celtic -
3-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

