Celtic vs Lazio Meeskonna profiil
Celtic vs Lazio Mängu faktid
7V-1V-2K viimases 10 mängus, löönud 19 ja lasknud 9 väravat. Keskmised väravad: 1.9 poolt, 0.9 vastu. Võit 70%, AH võit 50%, värav Over 60%, nurgalöök Over 70%.
3V-2V-5K viimases 10 mängus, löönud 18 ja lasknud 13 väravat. Keskmised väravad: 1.8 poolt, 1.3 vastu. Võit 30%, AH võit 30%, värav Over 50%, nurgalöök Over 30%.
| Celtic | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Lazio | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Celtic | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Lazio | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Celtic vs Lazio Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Celtic vs Lazio Omavahelised kohtumised
Celtic vs Lazio Vaata kogu H2H-d →| Celtic Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Euroopa liiga | 2019-11-07 | 1 Lazio |
1 - 1
1 - 2
|
Celtic 1 | V | -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga | 2019-10-24 | 3 Celtic |
0 - 1
2 - 1
|
Lazio 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Celtic Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa Premiership | 2023-09-30 | 3 Motherwell |
0 - 0
1 - 2
|
Celtic 1 | V | +1.0, +1.5 | Tasa | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2023-09-23 | 5 Livingston |
0 - 1
0 - 3
|
Celtic 2 1 | V | +1.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2023-09-19 | 1 Feyenoord |
1 - 0
2 - 0
|
Celtic 2 2 | K | -1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2023-09-16 | Celtic |
0 - 0
3 - 0
|
Dundee | V | -2.0 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2023-09-03 | 1 Rangers |
0 - 1
0 - 1
|
Celtic 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2023-08-26 | 1 Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
St Johnstone 3 | Vi | -2.5, -3.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
19-1 (20) | 9-0 (9) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Šotimaa liigakarikas | 2023-08-20 | 3 Kilmarnock |
0 - 0
1 - 0
|
Celtic 2 | K | +1.0, +1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 4 (2-2) |
| Šotimaa Premiership | 2023-08-13 | Aberdeen |
1 - 2
1 - 3
|
Celtic 2 | V | +1.5, +2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
9-9 (18) | 7-3 (10) | 5 (4-1) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-08-05 | Celtic |
3 - 0
4 - 2
|
Ross County 4 | V | -3.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2023-08-01 | Celtic |
1 - 2
3 - 2
|
Athletic Bilbao | V | 0.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2023-07-29 | 1 Celtic |
1 - 0
1 - 1
|
Wolverhampton 1 | Vi | 0.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Maailma klubide sõpruskohtumised | 2023-07-22 | Gamba Osaka |
0 - 0
0 - 1
|
Celtic | V | +0.5 | Alla | 9.0 | Tasa |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Maailma klubide sõpruskohtumised | 2023-07-19 | Yokohama F-Marinos |
2 - 3
6 - 4
|
Celtic | K | +0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa FA Cup | 2023-06-03 | Celtic |
1 - 0
3 - 1
|
Inverness CT 2 | V | -3.0, -3.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-05-27 | 1 Celtic |
2 - 0
5 - 0
|
Aberdeen 2 | V | -2.0, -2.5 | Üle | 11.5 | Üle |
|
10-2 (12) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-05-24 | 2 Hibernian |
0 - 1
4 - 2
|
Celtic 2 1 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-10 (18) | 3-6 (9) | 2 (1-1) | 6 (2-4) |
| Šotimaa Premiership | 2023-05-20 | Celtic |
1 - 2
2 - 2
|
St Mirren | Vi | -2.0, -2.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
14-2 (16) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-05-13 | 1 Rangers |
2 - 0
3 - 0
|
Celtic 1 | K | 0.0 | Tasa | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-05-07 | 1 Hearts |
0 - 0
0 - 2
|
Celtic 1 | V | +1.5, +2.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa FA Cup | 2023-04-30 | 2 Rangers |
0 - 1
0 - 1
|
Celtic 2 | V | +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-04-22 | 1 Celtic |
1 - 0
1 - 1
|
Motherwell 2 | Vi | -2.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
13-3 (16) | 7-1 (8) | 4 (4-0) | 3 (2-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-04-16 | Kilmarnock |
1 - 4
1 - 4
|
Celtic 2 | V | +1.5, +2.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Šotimaa Premiership | 2023-04-08 | 4 Celtic |
1 - 1
3 - 2
|
Rangers 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-04-02 | Ross County |
0 - 1
0 - 2
|
Celtic | V | +2.0, +2.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
2-9 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2023-03-18 | 1 Celtic |
0 - 1
3 - 1
|
Hibernian 4 1 | V | -2.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
15-0 (15) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Šotimaa FA Cup | 2023-03-11 | 3 Hearts |
0 - 2
0 - 3
|
Celtic 1 | V | +1.5, +2.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-03-08 | Celtic |
1 - 1
3 - 1
|
Hearts 2 | V | -2.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 5 (4-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-03-05 | 1 1 St Mirren |
1 - 0
1 - 5
|
Celtic | V | +1.5, +2.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Šotimaa liigakarikas | 2023-02-26 | 6 Rangers |
0 - 1
1 - 2
|
Celtic 4 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2023-02-18 | Celtic |
2 - 0
4 - 0
|
Aberdeen | V | -2.0, -2.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Lazio Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Itaalia Serie A | 2023-09-30 | 3 AC Milan |
0 - 0
2 - 0
|
Lazio 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 8.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2023-09-27 | 1 Lazio |
0 - 0
2 - 0
|
Torino 4 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 8.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2023-09-23 | 1 Lazio |
1 - 1
1 - 1
|
Monza 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2023-09-19 | 2 Lazio |
0 - 1
1 - 1
|
Atlético Madrid 3 | Vi | 0.0 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2023-09-16 | 5 Juventus |
2 - 0
3 - 1
|
Lazio 1 | K | -0.5 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2023-09-02 | Napoli |
1 - 1
1 - 2
|
Lazio 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-08-27 | 4 Lazio |
0 - 1
0 - 1
|
Genoa 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
15-1 (16) | 7-1 (8) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-08-20 | 3 Lecce |
0 - 1
2 - 1
|
Lazio 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2023-08-13 | 2 US Latina Calcio |
0 - 4
0 - 9
|
Lazio | V | +2.0, +2.5 | Üle |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2023-08-06 | 3 Girona |
0 - 0
2 - 1
|
Lazio 3 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 8.0 | Tasa |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2023-08-03 | 2 Aston Villa |
1 - 0
3 - 0
|
Lazio 3 | K | -0.5 | Tasa | 8.5 | Alla |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-06-03 | 1 2 Empoli |
0 - 0
0 - 2
|
Lazio 2 | V | +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Itaalia Serie A | 2023-05-28 | 2 Lazio |
2 - 0
3 - 2
|
Cremonese 2 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-05-21 | 3 Udinese |
0 - 0
0 - 1
|
Lazio 1 | V | +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Itaalia Serie A | 2023-05-12 | 3 Lazio |
1 - 1
2 - 2
|
Lecce 5 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-05-06 | 2 AC Milan |
2 - 0
2 - 0
|
Lazio 4 | K | -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Itaalia Serie A | 2023-05-03 | 3 Lazio |
1 - 0
2 - 0
|
Sassuolo 5 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Itaalia Serie A | 2023-04-30 | 2 Inter Milan |
0 - 1
3 - 1
|
Lazio 4 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Itaalia Serie A | 2023-04-22 | 2 Lazio |
0 - 1
0 - 1
|
Torino 4 | K | -0.5 | Alla | 8.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Itaalia Serie A | 2023-04-14 | 1 2 Spezia |
0 - 1
0 - 3
|
Lazio 4 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-04-08 | 2 Lazio |
1 - 1
2 - 1
|
Juventus 4 | V | 0.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Itaalia Serie A | 2023-04-02 | 5 Monza |
0 - 1
0 - 2
|
Lazio 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-03-19 | 4 Lazio |
0 - 0
1 - 0
|
Roma 3 1 | V | 0.0 | Alla | 8.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Euroopa konverentsi liiga | 2023-03-16 | 1 AZ |
1 - 1
2 - 1
|
Lazio 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Itaalia Serie A | 2023-03-11 | 2 Bologna |
0 - 0
0 - 0
|
Lazio 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Euroopa konverentsi liiga | 2023-03-07 | Lazio |
1 - 1
1 - 2
|
AZ 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 8.5 | Alla |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-03-03 | 2 Napoli |
0 - 0
0 - 1
|
Lazio 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2023-02-27 | 2 Lazio |
0 - 0
1 - 0
|
Sampdoria 2 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| UEFA Euroopa konverentsi liiga | 2023-02-23 | 1 3 CFR Cluj |
0 - 0
0 - 0
|
Lazio 2 | Vi | +0.5 | Alla | 9.0 | Tasa |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Itaalia Serie A | 2023-02-19 | 1 4 Salernitana |
0 - 0
0 - 2
|
Lazio 1 | V | +0.5, +1.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.625 | 3.4 | 2.6 |
| Pool | 3.25 | 2.2 | 3.2 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 2 , Nurgalöök: 4 - 3
Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 2.5
Skoor: 1 - 1 , Nurgalöök: 1 - 3 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0
- 2' - 1st Offside - Lazio
- 2' - 1st Shot Off Target - Felipe Anderson (Lazio)]
- 10' - 2nd Shot Off Target - Furuhashi (Celtic)]
-
11' - 1st Corner - Celtic -
12' - 1st Goal - Celtic - 12' - 1st Shot On Target - Furuhashi (Celtic)]
- 12' - 1st Assist - O'Riley (Celtic)]
- 17' - 3rd Shot Off Target - Maeda (Celtic)]
-
19' - 2nd Corner - Lazio -
28' - 3rd Corner - Lazio -
29' - 4th Corner - Lazio - Race to 3 Corners - Lazio
- 28' - 4th Shot Off Target - Kamada (Lazio)]
-
29' - 2nd Goal - Lazio - 29' - 2nd Shot On Target - Vecino (Lazio)]
- 29' - 2nd Assist - Romagnoli (Lazio)]
- 33' - 3rd Offside - Celtic
- 37' - 3rd Shot On Target - O'Riley (Celtic)]
- 40' - 6th Shot Off Target - Vecino (Lazio)]
- 29' - 6th Shot Off Target - Romagnoli (Lazio)]
- 44' - 4th Offside - Celtic
-
45+2' - 1st Yellow Card - Celtic -
1-1 score at the end of First Half - 44' - 7th Shot Off Target - Felipe Anderson (Lazio)]
- 49' - 5th Offside - Lazio
- 51' - 8th Shot Off Target - Felipe Anderson (Lazio)]
-
52' - 5th Corner - Celtic -
54' - 6th Corner - Celtic - 59' - 9th Shot Off Target - Johnston (Celtic)]
- 59' - 4th Shot On Target - Hatate (Celtic)]
-
61' - 2nd Yellow Card - Lazio - 63' - 6th Offside - Celtic
- 62' ~ Substitution ~ Palma ~ Yang ~(Celtic)
- 63' ~ Substitution ~ Carter-Vickers ~ Phillips ~(Celtic)
- 65' - 10th Shot Off Target - Maeda (Celtic)]
- 68' - 6th Offside - Celtic
- 69' - 5th Shot On Target - Kamada (Lazio)]
- 68' ~ Substitution ~ Isaksen ~ Felipe Anderson ~(Lazio)
- 68' ~ Substitution ~ Guendouzi ~ Luis Alberto ~(Lazio)
- 70' - 7th Offside - Lazio
- 73' - 11th Shot Off Target - Bernardo (Celtic)]
- 72' ~ Substitution ~ Bernardo ~ Hatate ~(Celtic)
- 72' ~ Substitution ~ Castellanos ~ Immobile ~(Lazio)
-
74' - 3rd Yellow Card - Lazio -
77' - 7th Corner - Celtic - 78' - 12th Shot Off Target - Scales (Celtic)]
- 79' - 6th Shot On Target - Furuhashi (Celtic)]
-
82' - 4th Yellow Card - Celtic - 81' - 8th Offside - Celtic
- 84' ~ Substitution ~ Marusic ~ Lazzari ~(Lazio)
- 84' ~ Substitution ~ Pedro ~ Zaccagni ~(Lazio)
- 88' - 9th Offside - Lazio
- 86' ~ Substitution ~ Oh ~ Furuhashi ~(Celtic)
- 81' - 13th Shot Off Target - Maeda (Celtic)]
-
90+3' - 5th Yellow Card - Lazio -
90+5' - 3rd Goal - Lazio - 90+5' - 7th Shot On Target - Pedro (Lazio)]
- 90+5' - 3rd Assist - Guendouzi (Lazio)]
-
1-2 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

