Celtic vs Ross County Meeskonna profiil
Celtic vs Ross County Mängu faktid
8V-0V-2K viimases 10 mängus, löönud 25 ja lasknud 8 väravat. Keskmised väravad: 2.5 poolt, 0.8 vastu. Võit 80%, AH võit 60%, värav Over 20%, nurgalöök Over 90%.
2V-2V-6K viimases 10 mängus, löönud 6 ja lasknud 15 väravat. Keskmised väravad: 0.6 poolt, 1.5 vastu. Võit 20%, AH võit 30%, värav Over 0%, nurgalöök Over 40%.
| Celtic | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Ross County | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Celtic | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Ross County | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Celtic vs Ross County Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Celtic vs Ross County Omavahelised kohtumised
Celtic vs Ross County Vaata kogu H2H-d →| Celtic Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa Premiership | 2023-11-04 | 1 Ross County |
0 - 1
0 - 3
|
Celtic 1 | V | +1.5 | Tasa | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2023-08-05 | Celtic |
3 - 0
4 - 2
|
Ross County 4 | V | -3.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2023-04-02 | Ross County |
0 - 1
0 - 2
|
Celtic | V | +2.0, +2.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2022-11-12 | 1 Celtic |
0 - 0
2 - 1
|
Ross County 4 | V | -3.0 | Alla | 11.5 |
|
|||||
| Šotimaa liigakarikas | 2022-08-31 | 1 Ross County |
0 - 2
1 - 4
|
Celtic | V | +2.0 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2022-08-06 | 4 Ross County |
0 - 0
1 - 3
|
Celtic 2 | V | +2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
3-12 (15) | 2-8 (10) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2022-04-24 | 2 Ross County |
0 - 1
0 - 2
|
Celtic | V | +1.5, +2.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
2-11 (13) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2022-03-19 | Celtic |
3 - 0
4 - 0
|
Ross County 1 1 | V | -2.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
16-5 (21) | 8-3 (11) | 5 (3-2) | 3 (1-2) |
| Šotimaa Premiership | 2021-12-15 | 3 Ross County |
0 - 1
1 - 2
|
Celtic 2 1 | V | +1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Šotimaa Premiership | 2021-09-11 | Celtic |
0 - 0
3 - 0
|
Ross County 1 | V | -2.5, -3.0 | Alla | 11.5 | Alla |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2021-02-21 | 1 Ross County |
0 - 0
1 - 0
|
Celtic | K | +1.5, +2.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
2-9 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Šotimaa Premiership | 2020-12-23 | Celtic |
1 - 0
2 - 0
|
Ross County | V | -2.0, -2.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-3 (13) | 9-1 (10) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa liigakarikas | 2020-11-29 | 1 Celtic |
0 - 1
0 - 2
|
Ross County 1 | K | -2.0, -2.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2020-09-12 | 1 Ross County |
0 - 2
0 - 5
|
Celtic 1 | V | +2.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2020-01-25 | 1 Celtic |
1 - 0
3 - 0
|
Ross County | V | -2.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
14-0 (14) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Celtic Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa FA Cup | 2024-01-21 | 1 Celtic |
3 - 0
5 - 0
|
Buckie Thistle 1 | V | -5.0 | Alla | 13.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2024-01-02 | 1 St Mirren |
0 - 2
0 - 3
|
Celtic | V | +1.5, +2.0 | Tasa | 11.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2023-12-30 | 7 Celtic |
1 - 0
2 - 1
|
Rangers 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2023-12-26 | 1 Dundee |
0 - 0
0 - 3
|
Celtic 1 | V | +1.5, +2.0 | Alla | 11.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2023-12-23 | Celtic |
0 - 0
2 - 0
|
Livingston 1 | V | -2.5, -3.0 | Alla | 11.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2023-12-16 | 1 Celtic |
0 - 2
0 - 2
|
Hearts | K | -2.0 | Alla | 11.5 | Üle |
|
18-3 (21) | 9-3 (12) | 4 (2-2) | 3 (3-0) |
| UEFA Champions League | 2023-12-13 | 2 Celtic |
1 - 0
2 - 1
|
Feyenoord 4 | V | 0.0, +0.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
6-8 (14) | 3-5 (8) | 5 (1-4) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-12-10 | 3 Kilmarnock |
0 - 1
2 - 1
|
Celtic 1 | K | +1.0, +1.5 | Tasa | 11.0 | Üle |
|
5-9 (14) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-12-06 | 2 Celtic |
2 - 0
4 - 1
|
Hibernian 2 | V | -2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
11-4 (15) | 9-2 (11) | 5 (3-2) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-12-03 | 2 St Johnstone |
1 - 0
1 - 3
|
Celtic 1 | V | +1.5, +2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
2-12 (14) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League | 2023-11-28 | 3 Lazio |
0 - 0
2 - 0
|
Celtic 4 | K | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-11-25 | 1 Celtic |
0 - 0
1 - 1
|
Motherwell 4 | Vi | -2.0, -2.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
13-2 (15) | 8-1 (9) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-11-12 | Celtic |
2 - 0
6 - 0
|
Aberdeen 3 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
11-0 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2023-11-07 | 1 Atlético Madrid |
2 - 0
6 - 0
|
Celtic 1 1 | K | -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
10-3 (13) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-11-04 | 1 Ross County |
0 - 1
0 - 3
|
Celtic 1 | V | +1.5 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
2-13 (15) | 0-8 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-11-01 | 2 Celtic |
1 - 1
2 - 1
|
St Mirren 2 | V | -1.5, -2.0 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
12-2 (14) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-10-28 | Hibernian |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic 2 | Vi | +1.0, +1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| UEFA Champions League | 2023-10-25 | 3 Celtic |
2 - 1
2 - 2
|
Atlético Madrid 4 1 | Vi | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-10-22 | 2 Hearts |
0 - 2
1 - 4
|
Celtic 1 | V | +1.0, +1.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Šotimaa Premiership | 2023-10-07 | 2 Celtic |
2 - 0
3 - 1
|
Kilmarnock 2 | V | -2.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
11-1 (12) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2023-10-04 | 2 Celtic |
1 - 1
1 - 2
|
Lazio 3 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-09-30 | 3 Motherwell |
0 - 0
1 - 2
|
Celtic 1 | V | +1.0, +1.5 | Tasa | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-09-23 | 5 Livingston |
0 - 1
0 - 3
|
Celtic 2 1 | V | +1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Champions League | 2023-09-19 | 1 Feyenoord |
1 - 0
2 - 0
|
Celtic 2 2 | K | -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-09-16 | Celtic |
0 - 0
3 - 0
|
Dundee | V | -2.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-09-03 | 1 Rangers |
0 - 1
0 - 1
|
Celtic 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-08-26 | 1 Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
St Johnstone 3 | Vi | -2.5, -3.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
19-1 (20) | 9-0 (9) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Šotimaa liigakarikas | 2023-08-20 | 3 Kilmarnock |
0 - 0
1 - 0
|
Celtic 2 | K | +1.0, +1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 4 (2-2) |
| Šotimaa Premiership | 2023-08-13 | Aberdeen |
1 - 2
1 - 3
|
Celtic 2 | V | +1.5, +2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
9-9 (18) | 7-3 (10) | 5 (4-1) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-08-05 | Celtic |
3 - 0
4 - 2
|
Ross County 4 | V | -3.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Ross County Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa FA Cup | 2024-01-20 | 1 Ross County |
0 - 2
0 - 3
|
Partick 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2024-01-02 | 1 5 Ross County |
0 - 2
0 - 3
|
Aberdeen 3 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2023-12-30 | 2 Hearts |
0 - 0
2 - 2
|
Ross County 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2023-12-16 | 1 Ross County |
0 - 0
0 - 1
|
Dundee 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2023-12-09 | 2 St Mirren |
0 - 0
2 - 0
|
Ross County | K | 0.0, -0.5 | Tasa | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2023-12-05 | 1 2 Ross County |
2 - 0
3 - 0
|
Motherwell 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-11-28 | Ross County |
0 - 0
1 - 0
|
St Mirren 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-11-25 | 1 Ross County |
0 - 0
0 - 0
|
Kilmarnock | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-5 (14) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Šotimaa Premiership | 2023-11-11 | 4 St Johnstone |
0 - 0
1 - 0
|
Ross County 3 | K | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-11-04 | 1 Ross County |
0 - 1
0 - 3
|
Celtic 1 | K | +1.5 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
2-13 (15) | 0-8 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-10-31 | 1 Hibernian |
1 - 0
2 - 2
|
Ross County 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Šotimaa Premiership | 2023-10-28 | 2 Motherwell |
0 - 0
3 - 3
|
Ross County 2 | Vi | -0.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-10-24 | 1 Dundee |
0 - 0
0 - 0
|
Ross County 6 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
7-4 (11) | 6-3 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-09-30 | 3 Ross County |
0 - 0
0 - 1
|
Hearts 2 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-5 (10) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa liigakarikas | 2023-09-27 | 1 3 Ross County |
0 - 1
1 - 2
|
Aberdeen 3 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 11.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-09-24 | Aberdeen |
2 - 0
4 - 0
|
Ross County 4 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-09-16 | Ross County |
0 - 0
1 - 1
|
Livingston 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-09-02 | Kilmarnock |
0 - 0
0 - 1
|
Ross County 4 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
14-2 (16) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-08-26 | 3 Ross County |
0 - 2
0 - 2
|
Rangers 1 | K | +1.5, +2.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Šotimaa liigakarikas | 2023-08-19 | 2 Airdrieonians |
1 - 3
3 - 3
|
Ross County 4 | Vi | +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-08-12 | 2 Ross County |
1 - 0
2 - 0
|
St Johnstone 2 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Šotimaa Premiership | 2023-08-05 | Celtic |
3 - 0
4 - 2
|
Ross County 4 | K | -3.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Šotimaa liigakarikas | 2023-07-29 | 1 Ross County |
2 - 1
3 - 3
|
Kelty Hearts | Vi | -1.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Šotimaa liigakarikas | 2023-07-26 | 1 Edinburgh City |
0 - 1
1 - 3
|
Ross County | V | +1.5, +2.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-7 (9) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa liigakarikas | 2023-07-22 | Ross County |
0 - 1
2 - 1
|
Morton 1 | V | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 2-7 (9) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Šotimaa liigakarikas | 2023-07-15 | 2 Stranraer |
0 - 2
1 - 5
|
Ross County | V | +1.5, +2.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| UK Friendlies | 2023-07-08 | Ross County |
1 - 0
1 - 2
|
Queen's Park | K | -0.5 | Tasa |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Šotimaa Premiership - play-offid | 2023-06-04 | 2 Ross County |
0 - 1
3 - 1
|
Partick 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership - play-offid | 2023-06-01 | Partick |
2 - 0
2 - 0
|
Ross County 2 1 | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
10-6 (16) | 9-3 (12) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2023-05-28 | 4 Kilmarnock |
1 - 0
3 - 1
|
Ross County 1 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.056 | 13 | 34 |
| Pool | 1.3 | 4 | 19 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-3.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-1.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (12.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (6.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (4.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 7 - 7
Nurgalöök: 12.5 , Handikäp: -3.0 , Väravad: 4.0
Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 4 - 6 Pool
Nurgalöök: 6.0 , Handikäp: -1.0, -1.5 , Väravad: 1.5, 2.0
-
1' - 1st Goal - Celtic -
8' - 1st Corner - Ross County -
9' - 2nd Corner - Ross County -
9' - 3rd Corner - Ross County - Race to 3 Corners - Ross County
-
12' - 4th Corner - Ross County -
15' - 5th Corner - Celtic -
15' - 1st Yellow Card - Ross County -
23' - 2nd Yellow Card - Celtic -
24' - 6th Corner - Ross County - Race to 5 Corners - Ross County
- 26' - Missed Penalty - Celtic
-
33' - 7th Corner - Celtic -
38' - 8th Corner - Celtic -
39' - 9th Corner - Ross County -
45+5' - 10th Corner - Celtic -
1-0 score at the end of First Half -
53' - 11th Corner - Celtic -
53' - 12th Corner - Celtic - 61' ~ Substitution ~ Harmon ~ Khela ~(Ross County)
- 64' ~ Substitution ~ Nawrocki ~ Carter-Vickers ~(Celtic)
- 64' ~ Substitution ~ Kuhn ~ Palma ~(Celtic)
-
66' - 13th Corner - Celtic - Race to 7 Corners - Celtic
- 68' ~ Substitution ~ White ~ Murray ~(Ross County)
- 76' ~ Substitution ~ Johnston ~ Abada ~(Celtic)
- 80' ~ Substitution ~ Sims ~ King ~(Ross County)
- 88' ~ Substitution ~ Turnbull ~ Bernardo ~(Celtic)
-
90' - 14th Corner - Ross County -
1-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

