JVW FC (K) Hjørnesparkstatistik og resultater

Sydafrika - Liga - Kvinder

Ældste VVVUVVUVUT Seneste Nedad-1.2 p/kamp, seneste 5 vs forrige 12

Noter:

Stimer & form Alle stimer

Holdprofil Sydafrika - Liga - Kvinder · Styrke i forhold til 16 ligahold, seneste 365 dage

90Samlet
StyrkeAngreb Svaghed2. halvleg
Angreb: scorede mål pr. kampAngreb95 Forsvar: indkasserede mål pr. kamp, færre er bedreForsvar91 Hjørnespark vundet: hjørnespark vundet pr. kampHjørnespark vundet95 2. halvleg: point pr. kamp i 2. halvleg2. halvleg81 Hjemmeform: point pr. hjemmekamp i ligaenHjemmeform95 Udeform: point pr. udekamp i ligaenUdeform91 Aktuel form: point pr. kamp, seneste 5 ligakampeAktuel form83

Mønstre

1. halvleg vs 2. halvleg

V U TMålforskel / kamp
1. halvleg8V 2U 0T+1.3
2. halvleg4V 2U 4T+0.2

Hurtig starter · bedre før pausen

Første mål & comebacks

  • Scorede først i 9 af 10 · derefter 6V 3U 0T
  • Indkasserede først i 1 af 10 · derefter 0V 0U 1T
  • Point eller sejr efter at være kommet bagud: 0 af 1
  • Førte men vandt ikke: 3 af 9

Intet klart mønster · intet skiller sig ud i de seneste 10

Måltidslinjer for 10 af de seneste 10 kampe

Hjemme / Ude Lås op med VIP Seneste 20

HjørnesparkAlleHjemme 4Ude 6
Hjørnespark i alt7.6
Egne hjørnespark5.0
Modstanderens hjørnespark2.6
Over 9.530%
Over hjørnelinjen33%
MålAlleHjemme 4Ude 6
Scorede2.5
Indkasserede1.0
Over 2.570%
Begge hold scorer70%
KortAlleHjemme 4Ude 6
Kort pr. kamp3.0
Over 3.540%
Baseret på sidste 10 afsluttede kampe · Over% = træfprocent · hjørnelinje i 6 kampe
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Handicap Hjørnespark Hjørnelinje Hjørnespark O/U Mål i alt Mål O/U Farligt angreb Live-begivenheder Analyse
09/30 14:00 Slut TUT FC (K) 0 - 3 JVW FC (K) 1 +0.75
2 - 4 (0-1)
3.0
Push
60 - 72
-

09/16 14:00 Slut 1 JVW FC (K) 4 - 0 City Lads FC (K) 2 -2.0
9 - 1 (5-0)
3.5
Over
81 - 35
-

09/09 14:00 Slut 2 JVW FC (K) 3 - 2 University of Pretoria (K) 1 -0.5
8 - 1 (5-1)
2.75
Over
75 - 53
-

06/10 14:00 Slut 2 JVW FC (K) 1 - 1 Richmond kvinder 1 -1.25
3 - 2 (3-2)
3.0
Under
46 - 61
-

06/07 17:30 Slut 2 JVW FC (K) 2 - 1 Copper Belts FC (K) 3 -3.0
9 - 2 (6-1)
4.0
Under
79 - 48
-

06/04 09:00 Diepkloof FC (K) 1 - 0 JVW FC (K) -1.0
1 - 0 (1-0)
4.0
3 - 2

06/03 11:00 Slut 2 JVW FC (K) 4 - 2 Diepkloof FC (K) +0.25
2 - 5 (1-1)
3.0
Over
57 - 98
-

05/27 12:00 Slut 1 JVW FC (K) 2 - 0 Johannesburg Uni (K) 1 -0.75
3 - 5 (3-2)
2.75
Under
62 - 82
-

05/14 10:30 Slut 2 JVW FC (K) 2 - 0 Coal City Wizards kvinder 2 -2.25
7 - 2 (6-1)
3.5
Under
79 - 72
-

04/15 14:00 Slut 2 Royal AM FC kvinder 0 - 1 JVW FC (K) 2 +0.25
5 - 3 (1-2)
3.0
Under
75 - 77
-

04/02 10:30 Slut 1 JVW FC (K) 1 - 0 TUT FC (K) 1 -0.5
7 - 2 (2-1)
3.25
Under
84 - 55
-

03/05 11:00 Slut 1 JVW FC (K) 1 - 0 First Touch Academy (K) 3 -2.0
14 - 2 (6-1)
3.0
Under
102 - 37
-

02/26 11:00 Slut 1 JVW FC (K) 1 - 0 Ma Indies FC kvinder 3 -1.25
7 - 2 (4-2)
3.25
Under
69 - 65
-

02/05 09:30 Slut JVW FC (K) 1 - 1 Thunderbirds Ladies kvinder -2.25
4 - 2 (2-2)
3.5
Under
83 - 51
-

11/18 16:00 Slut 1 JVW FC (K) 2 - 3 Johannesburg Uni (K) 4 -0.5
6 - 0 (4-0)
3.0
Over
82 - 52
-

11/12 13:00 Slut Vasco Da Gama RSA kvinder 1 - 0 JVW FC (K) 3 +2.25
3 - 12 (2-4)
3.75
Under
28 - 55
-

11/06 12:00 Slut JVW FC (K) 2 - 0 Coal City Wizards kvinder -2.25
15 - 1 (9-1)
3.75
Under
93 - 38
-

10/19 17:00 Slut 1 JVW FC (K) 1 - 2 First Touch Academy (K) 2 -2.5
7 - 2 (2-2)
3.5
Under
85 - 45
-

10/16 14:00 Slut 1 JVW FC (K) 0 - 2 Mamelodi Sundowns (K) 1 +1.0
4 - 5 (3-3)
3.25
Under
68 - 88
-

09/28 17:00 Slut 1 JVW FC (K) 1 - 4 TUT FC (K) -0.5
6 - 1 (0-1)
3.0
Over
88 - 66
-

08/27 12:00 Slut Durban Ladies FC (K) 0 - 3 JVW FC (K) +1.5
2 - 10 (1-7)
3.75
Under
64 - 90
-

08/17 18:03 Slut 1 JVW FC (K) 3 - 1 Ma Indies FC kvinder 1 -1.5
6 - 3 (2-2)
3.25
Over
68 - 53
-

08/09 14:00 Slut 1 JVW FC (K) 4 - 0 Tsunami Queens kvinder 2 -3.25
3 - 1 (1-0)
4.25
Under
88 - 51
-

08/06 14:00 Slut 2 Johannesburg Uni (K) 2 - 3 JVW FC (K) 3 +0.75
1 - 1 (0-0)
3.75
Over
69 - 52
-

07/31 10:30 Slut JVW FC (K) 3 - 2 Vasco Da Gama RSA kvinder -2.75
6 - 2 (1-1)
4.5
Over
89 - 42
-

06/11 14:00 JVW FC (K) 0 - 0 First Touch Academy (K) -2.0
0 - 0 (0-0)
3.5
-

06/08 17:26 Slut 1 JVW FC (K) 0 - 1 Bloem Celtic kvinder -1.5
1 - 2 (1-2)
3
Under
96 - 82
-

06/01 17:30 Slut 1 JVW FC (K) 2 - 1 Thunderbirds Ladies kvinder 1 -2.75
2 - 2 (1-1)
3.5
Under
95 - 74
-

05/11 18:36 Slut JVW FC (K) 3 - 0 Durban Ladies FC (K) -2.25
3 - 4 (0-3)
3.75
Under
69 - 68
-

11/17 11:00 Slut 1 Durban Ladies FC (K) 4 - 3 JVW FC (K) 1 +1.75
2 - 4 (1-2)
3.25
Over
31 - 45
-

Hold dig opdateret med TotalCorner

Deltag i vores gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også opsætte tilpassede kampalarmer.

Gratis Telegram-tips Tilpassede alarmer