JVW FC (K) Hjørnesparkstatistik og resultater

Sydafrika - Liga - Kvinder

Ældste VVVUVVUVUT Seneste Nedad-1.2 p/kamp, seneste 5 vs forrige 12

Noter:

Stimer & form Alle stimer

Holdprofil Sydafrika - Liga - Kvinder · Styrke i forhold til 16 ligahold, seneste 365 dage

90Samlet
StyrkeAngreb Svaghed2. halvleg
Angreb: scorede mål pr. kampAngreb95 Forsvar: indkasserede mål pr. kamp, færre er bedreForsvar91 Hjørnespark vundet: hjørnespark vundet pr. kampHjørnespark vundet95 2. halvleg: point pr. kamp i 2. halvleg2. halvleg81 Hjemmeform: point pr. hjemmekamp i ligaenHjemmeform95 Udeform: point pr. udekamp i ligaenUdeform91 Aktuel form: point pr. kamp, seneste 5 ligakampeAktuel form83

Mønstre

1. halvleg vs 2. halvleg

V U TMålforskel / kamp
1. halvleg8V 2U 0T+1.3
2. halvleg4V 2U 4T+0.2

Hurtig starter · bedre før pausen

Første mål & comebacks

  • Scorede først i 9 af 10 · derefter 6V 3U 0T
  • Indkasserede først i 1 af 10 · derefter 0V 0U 1T
  • Point eller sejr efter at være kommet bagud: 0 af 1
  • Førte men vandt ikke: 3 af 9

Intet klart mønster · intet skiller sig ud i de seneste 10

Måltidslinjer for 10 af de seneste 10 kampe

Hjemme / Ude Lås op med VIP Seneste 20

HjørnesparkAlleHjemme 4Ude 6
Hjørnespark i alt7.6
Egne hjørnespark5.0
Modstanderens hjørnespark2.6
Over 9.530%
Over hjørnelinjen33%
MålAlleHjemme 4Ude 6
Scorede2.5
Indkasserede1.0
Over 2.570%
Begge hold scorer70%
KortAlleHjemme 4Ude 6
Kort pr. kamp3.0
Over 3.540%
Baseret på sidste 10 afsluttede kampe · Over% = træfprocent · hjørnelinje i 6 kampe
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Handicap Hjørnespark Hjørnelinje Hjørnespark O/U Mål i alt Mål O/U Farligt angreb Live-begivenheder Analyse
04/30 17:00 Slut 2 JVW FC (K) 3 - 0 Copper Belts FC (K) 1 -0.5
3 - 1 (2-0)
2.0
Over
67 - 42
-

04/20 10:00 Slut 2 JVW FC (K) 2 - 0 TS Galaxy (K) 1 +0.25
2 - 7 (2-3)
8.0
Over
3.0
Under
27 - 40
-

03/23 13:00 Slut JVW FC (K) 2 - 2 University of Fort Hare (K) -0.75
5 - 4 (4-1)
2.75
Over
76 - 60
-

03/09 13:00 Slut 3 Mamelodi Sundowns (K) 2 - 0 JVW FC (K) 2 -1.5
9 - 0 (4-0)
3.0
Under
107 - 19
-

11/09 11:00 Slut 1 JVW FC (K) 2 - 1 University of Pretoria (K) -0.5
3 - 1 (0-1)
2.5
Over
67 - 48
-

10/19 14:00 University of Western Cape (K) 0 - 0 JVW FC (K) -1.25
0 - 0 (0-0)
3.0
-

10/05 14:00 Slut JVW FC (K) 1 - 2 First Touch Academy (K) 5 -0.75
6 - 1 (4-0)
2.75
Over
74 - 59
-

09/29 14:00 Slut 1 3 Tshwane University kvinder 0 - 0 JVW FC (K) +0.75
0 - 0 (0-0)
2.75
Under
49 - 69
-

09/21 10:29 Slut 2 Mamelodi Sundowns (K) 1 - 0 JVW FC (K) 3 1 -1.5
4 - 1 (1-0)
3
Under
73 - 33
-

08/31 14:00 Slut 1 JVW FC (K) 1 - 1 Johannesburg Uni (K) 3 -0.5
5 - 6 (4-2)
2.75
Under
65 - 42
-

08/17 12:00 Slut 1 JVW FC (K) 3 - 0 Durban Ladies FC (K) -2.25
4 - 2 (1-2)
3.5
Under
55 - 43
-

08/11 12:00 Slut 1 JVW FC (K) 1 - 1 Copper Belts FC (K) 2 -1.75
3 - 2 (0-1)
3.5
Under
110 - 36
-

07/27 12:00 Slut JVW FC (K) 2 - 0 Lindelani FC (K) -3.0
7 - 1 (3-0)
3.75
Under
85 - 24
-

07/20 12:00 Slut 1 JVW FC (K) 0 - 0 City Lads FC (K) 3 -2.0
10 - 0 (5-0)
3.25
Under
135 - 24
-

07/06 12:00 JVW FC (K) 0 - 0 Thunderbirds Ladies kvinder -4.0
0 - 0 (0-0)
4.75
-

06/29 12:00 Slut 1 JVW FC (K) 2 - 1 Richmond kvinder 2 -0.5
6 - 1 (4-1)
2.75
Over
79 - 44
-

06/22 12:00 Slut 2 Lindelani FC (K) 0 - 4 JVW FC (K) 1 +2.5
1 - 5 (1-3)
4.0
Push
27 - 88
-

06/15 10:30 Slut JVW FC (K) 1 - 2 Croesus kvinder 2 +1.5
4 - 3 (1-3)
3.75
Under
44 - 56
-

06/09 12:00 Slut 1 University of Pretoria (K) 0 - 0 JVW FC (K) 1 +0.25
2 - 8 (1-5)
2.75
Under
69 - 68
-

06/01 10:30 Slut 1 JVW FC (K) 2 - 3 Wits Universitet FC (K)
6 - 3 (3-0)
Push
66 - 66
-

05/04 16:30 Slut 1 JVW FC (K) 1 - 1 Mamelodi Sundowns (K) 2 +2.0
1 - 3 (0-2)
3.25
Under
71 - 75
-

05/01 12:00 Slut JVW FC (K) 0 - 0 Royal AM FC kvinder -1.0
6 - 3 (4-0)
3.25
Under
69 - 56
-

04/27 10:30 Slut JVW FC (K) 3 - 2 TUT FC (K) -1.0
3 - 0 (1-0)
3.0
Over
87 - 46
-

03/21 11:00 Slut 1 Durban Ladies FC (K) 1 - 2 JVW FC (K) +1.0
2 - 9 (0-3)
3.25
Under
47 - 87
-

03/15 19:08 Slut 1 JVW FC (K) 1 - 0 University of Western Cape (K) +0.5
1 - 2 (0-1)
2.75
Under
47 - 71
-

03/10 13:00 Slut 3 Johannesburg Uni (K) 3 - 1 JVW FC (K) 1 +0.5
2 - 3 (1-1)
2.75
Over
52 - 66
-

11/19 13:00 Slut 1 JVW FC (K) 0 - 1 University of Western Cape (K) +0.5
2 - 0 (0-0)
2.5
Under
59 - 44
-

11/08 16:00 Slut JVW FC (K) 6 - 1 Durban Ladies FC (K) 1 -2.0
11 - 0 (7-0)
3.0
Over
77 - 21
-

10/18 14:00 JVW FC (K) 0 - 0 Durban Ladies FC (K) -1.25
0 - 0 (0-0)
2.75
-

10/14 14:00 Slut 1 Mamelodi Sundowns (K) 6 - 1 JVW FC (K) 1 -1.5
5 - 3 (3-2)
3.25
Over
72 - 49
-

Hold dig opdateret med TotalCorner

Deltag i vores gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også opsætte tilpassede kampalarmer.

Gratis Telegram-tips Tilpassede alarmer