Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.0
Góly celkem
–
Rohy celkem
+0.25
Stirling
Stirling vs Elgin Profil týmů
66Celkem
StirlingSkotsko - League Two · Síla v porovnání s 11 týmy ligy, posledních 365 dní
Silná stránkaAktuální formaSlabá stránkaForma doma
VPRRVVRPVPNedávnéStabilní+0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnanéKryto 5/10
73Celkem
ElginSkotsko - League Two · Síla v porovnání s 11 týmy ligy, posledních 365 dní
Silná stránkaÚtokSlabá stránkaRohy získané
PVVVVPRVVPNedávnéStabilní+0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnanéKryto 5/10
Stirling vs Elgin Fakta o zápasu
Stirling
4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 21 vstřelenými a 24 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.1 pro, 2.4 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 40%4
Remíza 30%3
Prohra 30%3
Góly celkem 3.0
Více 40%4
Neplatné 20%2
Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 10%1
Prohra 40%4
Elgin
6V-1R-3P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 1.5 proti. Výhry 60%, AH výhra 50%, góly Over 30%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 60%6
Remíza 10%1
Prohra 30%3
Góly celkem 3.0
Více 30%3
Neplatné 30%3
Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 0%0
Prohra 50%5
Poslední
| Stirling | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Elgin | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Stirling | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Elgin | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.20,
Sm. odch.: 1.83, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 46%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Stirling vs Elgin Časové rozložení gólů/rohů
Stirling vs Elgin Vzájemné zápasy
Stirling vs Elgin Zobrazit celé H2H →| Stirling Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - League Two | 2026-08-29 | 1 Elgin |
2 - 0
4 - 0
|
Stirling 1 | P | -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - League Two | 2026-04-18 | 1 Stirling |
1 - 2
2 - 2
|
Elgin 1 | R | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - League Two | 2026-02-21 | 1 Elgin |
0 - 0
1 - 0
|
Stirling 2 1 | P | -0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - FA Cup | 2025-11-29 | Elgin |
1 - 0
2 - 2
|
Stirling | R | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - League Two | 2025-11-22 | 1 Stirling |
0 - 0
1 - 1
|
Elgin | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - League Two | 2025-09-13 | 4 Elgin |
1 - 0
3 - 0
|
Stirling 3 1 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-8 (17) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Skotsko - League Two | 2025-04-05 | 1 Elgin |
0 - 1
0 - 2
|
Stirling 7 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| Skotsko - League Two | 2025-02-08 | 2 Stirling |
2 - 0
3 - 1
|
Elgin 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
2-8 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Skotsko - League Two | 2024-12-14 | Elgin |
1 - 3
2 - 4
|
Stirling 5 | V | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Skotsko - League Two | 2024-08-10 | Stirling |
0 - 1
0 - 1
|
Elgin | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-3 (12) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Skotsko - League Two | 2023-04-04 | 1 Stirling |
1 - 0
1 - 0
|
Elgin 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Skotsko - League Two | 2023-04-01 | 3 Elgin |
0 - 2
0 - 3
|
Stirling 2 | V | +0.5, +1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
3-7 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Skotsko - League Two | 2022-12-23 | 1 1 Elgin |
0 - 1
1 - 2
|
Stirling 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
2-10 (12) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Skotsko - League Two | 2022-08-06 | 1 Stirling |
0 - 2
2 - 2
|
Elgin 2 1 | R | -0.5 | Více | 8.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - League Two | 2022-04-16 | 1 Stirling |
0 - 0
0 - 2
|
Elgin 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Stirling Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2026-11-03 | East Kilbride |
4 - 1
7 - 3
|
Stirling 1 | P | -1.5 | Více |
|
||||||
| Skotsko - League Two | 2026-10-31 | 1 Stirling |
3 - 2
5 - 2
|
Forfar 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - FA Cup | 2026-10-24 | 3 Renfrew |
1 - 0
2 - 1
|
Stirling 1 | P | +1.0 | Méně |
|
||||||
| Skotsko - League Two | 2026-10-17 | 2 Dumbarton |
0 - 0
1 - 1
|
Stirling 3 | R | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - League Two | 2026-10-10 | 1 Stirling |
0 - 1
2 - 1
|
Kelty Hearts 5 | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - League Two | 2026-10-03 | 4 Annan Athletic |
0 - 0
0 - 1
|
Stirling 3 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2026-09-22 | 3 Stirling |
1 - 0
1 - 1
|
Cumbernauld Colts 3 | R | -1.0, -1.5 | Méně |
|
9-7 (16) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Skotsko - League Two | 2026-09-19 | 1 4 Stirling |
1 - 1
1 - 1
|
Clyde 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Skotsko - League Two | 2026-09-12 | Edinburgh City |
5 - 0
7 - 3
|
Stirling | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2026-09-08 | 1 Stirling |
2 - 1
3 - 2
|
Rangers B 2 | V | 0.0 | Více |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Skotsko - League Two | 2026-09-05 | 2 Stirling |
0 - 1
0 - 2
|
Spartans FC 2 | P | +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Skotsko - League Two | 2026-08-29 | 1 Elgin |
2 - 0
4 - 0
|
Stirling 1 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
3-9 (12) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2026-08-25 | 1 Airdrieonians |
1 - 0
1 - 3
|
Stirling 1 | V | -1.0 | Více |
|
5-7 (12) | 2-6 (8) | 5 (2-3) | 1 (1-0) | ||
| Skotsko - League Two | 2026-08-22 | 3 Stirling |
0 - 2
2 - 2
|
Stranraer 2 | R | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
9-8 (17) | 6-6 (12) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Skotsko - League Two | 2026-08-15 | 1 Forfar |
2 - 0
3 - 0
|
Stirling 2 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2026-08-11 | 1 Stirling |
3 - 0
4 - 2
|
Cove Rangers 3 | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
4-7 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 5 (0-5) | ||
| Skotsko - League Two | 2026-08-08 | 5 Kelty Hearts |
2 - 0
3 - 2
|
Stirling 4 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - League Two | 2026-08-01 | 2 Stirling |
1 - 0
2 - 0
|
Dumbarton 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-8 (15) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2026-07-25 | 1 Arbroath |
0 - 0
1 - 0
|
Stirling 2 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Skotsko - Ligový pohár | 2026-07-18 | 2 Stirling |
0 - 2
0 - 2
|
Montrose | P | +0.5 | Méně |
|
2-8 (10) | 2-7 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Skotsko - Ligový pohár | 2026-07-14 | Spartans FC |
1 - 1
1 - 3
|
Stirling 1 | V | -0.5 | Více |
|
3-0 (3) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Skotsko - Ligový pohár | 2026-07-11 | Stirling |
0 - 0
0 - 1
|
Dundee Utd 1 | P | +2.0, +2.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
1-12 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2026-07-04 | 1 Tranent |
2 - 0
2 - 0
|
Stirling | P | 0.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Skotsko - League Two | 2026-05-02 | 1 Stirling |
0 - 0
2 - 2
|
Spartans FC 1 | R | +1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-9 (12) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Skotsko - League Two | 2026-04-25 | 1 Stranraer |
0 - 1
1 - 1
|
Stirling 3 | R | -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
13-3 (16) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 6 (6-0) |
| Skotsko - League Two | 2026-04-18 | 1 Stirling |
1 - 2
2 - 2
|
Elgin 1 | R | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - League Two | 2026-04-11 | 1 1 Dumbarton |
1 - 0
2 - 1
|
Stirling 3 | P | -1.0 | Push | 10.5 | Více |
|
10-6 (16) | 8-3 (11) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Skotsko - League Two | 2026-04-04 | Clyde |
2 - 1
3 - 1
|
Stirling 2 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
10-5 (15) | 5-2 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Skotsko - League Two | 2026-03-28 | 1 Stirling |
0 - 0
1 - 0
|
Edinburgh City 3 | V | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Skotsko - League Two | 2026-03-21 | 4 East Kilbride |
2 - 0
3 - 2
|
Stirling 3 | P | -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Elgin Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2026-11-03 | Airdrieonians |
2 - 0
5 - 0
|
Elgin 2 | P | -1.0 | Více |
|
||||||
| Skotsko - League Two | 2026-10-31 | 3 Kelty Hearts |
0 - 0
0 - 1
|
Elgin 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Skotsko - FA Cup | 2026-10-24 | 1 Stirling University |
0 - 1
1 - 2
|
Elgin 3 | V | +1.5, +2.0 | Méně |
|
||||||
| Skotsko - League Two | 2026-10-17 | 3 Elgin |
0 - 0
0 - 0
|
Edinburgh City 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Skotsko - League Challenge Cup | 2026-10-13 | 4 Elgin |
0 - 1
0 - 1
|
Aberdeen B 3 | P | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Skotsko - League Two | 2026-10-10 | 1 Forfar |
0 - 1
1 - 2
|
Elgin 2 | V | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - League Two | 2026-10-03 | Elgin |
0 - 1
6 - 2
|
Clyde 1 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2026-09-26 | 2 Peterhead |
0 - 1
0 - 1
|
Elgin 5 1 | V | -0.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Skotsko - League Challenge Cup | 2026-09-22 | 2 Elgin |
3 - 0
3 - 0
|
Dundee B 1 | V | -2.5, -3.0 | Méně |
|
14-2 (16) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 6 (6-0) | ||
| Skotsko - League Two | 2026-09-19 | 1 Elgin |
1 - 3
1 - 5
|
Stranraer 2 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Skotsko - League Two | 2026-09-12 | Annan Athletic |
1 - 0
2 - 0
|
Elgin | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
1-12 (13) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2026-09-08 | 1 Elgin |
4 - 0
7 - 0
|
Fraserburgh 2 | V | -1.0 | Více |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Skotsko - League Two | 2026-09-05 | 1 Dumbarton |
1 - 0
2 - 1
|
Elgin 3 | P | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Skotsko - League Two | 2026-08-29 | 1 Elgin |
2 - 0
4 - 0
|
Stirling 1 | V | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
3-9 (12) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2026-08-25 | 1 Clachnacuddin |
0 - 1
0 - 2
|
Elgin 3 | V | +1.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Skotsko - League Two | 2026-08-22 | 1 Spartans FC |
1 - 2
3 - 3
|
Elgin 4 | R | -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Skotsko - League Two | 2026-08-15 | 2 Elgin |
1 - 0
4 - 1
|
Kelty Hearts 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2026-08-11 | 1 Elgin |
1 - 1
1 - 2
|
Ross County 3 | P | +1.0, +1.5 | Push |
|
2-9 (11) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Skotsko - League Two | 2026-08-08 | 1 Elgin |
1 - 1
1 - 1
|
Forfar 4 | R | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - League Two | 2026-08-01 | 3 Edinburgh City |
0 - 3
0 - 5
|
Elgin 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2026-07-25 | 1 Hamilton |
2 - 0
5 - 0
|
Elgin 1 | P | -1.5, -2.0 | Více |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | ||
| Skotsko - Ligový pohár | 2026-07-18 | 1 Elgin |
0 - 0
0 - 1
|
Kilmarnock 2 1 | P | +2.0, +2.5 | Méně |
|
6-7 (13) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Skotsko - Ligový pohár | 2026-07-14 | 1 Elgin |
1 - 0
1 - 3
|
Peterhead | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Skotsko - Ligový pohár | 2026-07-11 | Raith |
2 - 0
3 - 1
|
Elgin 2 | P | -2.0, -2.5 | Více |
|
5-1 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2026-06-27 | Airdrieonians |
1 - 1
1 - 1
|
Elgin | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Skotsko - League Two | 2026-05-02 | 1 Elgin |
0 - 0
0 - 1
|
Stranraer 2 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Skotsko - League Two | 2026-04-25 | 2 Spartans FC |
0 - 0
1 - 1
|
Elgin 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Skotsko - League Two | 2026-04-18 | 1 Stirling |
1 - 2
2 - 2
|
Elgin 1 | R | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - League Two | 2026-04-11 | 3 Elgin |
0 - 1
0 - 3
|
Annan Athletic 3 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - League Two | 2026-04-04 | 4 Forfar |
2 - 1
2 - 1
|
Elgin 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.875 | 3.5 | 2.05 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.25) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Poločas (0.0) | Domácí@2.15 | Hosté@1.675 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (1.25) | Více@2 | Méně@1.8 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 3.0
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

