so, Sep 19, 2026 · 15:00
Elgin [4]
3 1
1 - 5
Celý zápas · Pol. 1-3
Stranraer [2]
5 2
NejstaršíNedávné
RVVPVP
2.00
3.50
2.90
NedávnéNejstarší
VPVVRV

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.75
Góly celkem
Méně 10.0
Rohy celkem
-0.5
Elgin
Elgin
VRPVRVVPVPNedávnéV ráži+0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapKryjeKryto 7/10
Neudrží vedení · nevyhrává 3 z 8 zápasů, v nichž vedlGól v 1. poločase v 10 z posledních 10Více než 2.5 karty v 8 z posledních 10
Stranraer
PPPPVRVVPVNedávnéV ráži+1.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůVíce8/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapNekryjeKryto 4/10
Neudrží vedení · nevyhrává 3 z 7 zápasů, v nichž vedlGól v 1. poločase v 7 z posledních 10Více než 2.5 karty v 7 z posledních 10
Elgin

5V-2R-3P v posledních 10 zápasech, s 28 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.8 pro, 1.1 proti. Výhry 50%, AH výhra 70%, góly Over 70%, rohy Over 30%.

Výsledek v plném čase
Výhra 50%5 Remíza 20%2 Prohra 30%3
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 70%7 Neplatné 0%0 Méně 30%3
Rohy celkem 10.0
Více 30%3 Neplatné 0%0 Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 70%7 Neplatné 0%0 Prohra 30%3
Stranraer

4V-1R-5P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 16 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 1.6 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 70%, rohy Over 70%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 10%1 Prohra 50%5
Góly celkem 2.5, 3.0
Více 70%7 Neplatné 0%0 Méně 30%3
Rohy celkem 10.0
Více 70%7 Neplatné 10%1 Méně 20%2
Asijský hendikep
Výhra 40%4 Neplatné 10%1 Prohra 50%5
Poslední
Elgin
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Stranraer
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Elgin
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Stranraer
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Elgin Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - League Two 2026-05-02 1 Elgin
0 - 0
0 - 1
Stranraer 2 P 0.0 Méně 10.0
Skotsko - League Two 2026-02-28 1 Stranraer
1 - 1
1 - 2
Elgin 1 V 0.0, -0.5 Více 10.0
Skotsko - League Two 2025-12-13 1 3 Elgin
0 - 1
1 - 2
Stranraer 2 P -0.5 Více 10.5
Skotsko - League Two 2025-09-20 1 Stranraer
0 - 0
1 - 1
Elgin 2 R +0.5 Méně 9.5
Skotsko - League Two 2025-04-26 1 Elgin
2 - 0
3 - 0
Stranraer 2 V -0.5 Více 9.5
Skotsko - League Two 2025-02-15 1 Stranraer
0 - 0
1 - 0
Elgin 4 P 0.0, +0.5 Méně 9.0 Více
3-8 (11) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Skotsko - League Two 2024-11-02 1 3 Elgin
1 - 0
1 - 0
Stranraer 5 V -0.5 Méně 8.5 Více
2-7 (9) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2024-08-24 1 Stranraer
0 - 0
1 - 1
Elgin 1 R 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
5-2 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2024-03-16 1 4 Stranraer
0 - 0
1 - 2
Elgin 1 V -0.5 Více 9.5 Více
5-6 (11) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2024-01-06 1 Elgin
0 - 1
2 - 1
Stranraer 2 V 0.0, +0.5 Více 9.5 Méně
3-2 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2023-11-04 2 Stranraer
2 - 0
3 - 1
Elgin 2 P -0.5, -1.0 Více 9.0 Více
8-4 (12) 8-2 (10) 3 (3-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2023-08-05 Elgin
0 - 1
0 - 1
Stranraer 1 P 0.0 Méně 8.5 Více
5-6 (11) 1-4 (5) 3 (1-2) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2023-04-22 Stranraer
1 - 0
3 - 1
Elgin P 0.0 Více 8.5 Méně
4-2 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2023-02-18 3 Elgin
0 - 1
0 - 1
Stranraer 3 P 0.0, -0.5 Méně 9.0 Méně
4-3 (7) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2022-10-08 1 2 Stranraer
2 - 2
2 - 3
Elgin 3 V 0.0, -0.5 Více 9.0 Více
12-2 (14) 5-0 (5) 1 (1-0) 4 (4-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Elgin Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - League Two 2026-09-12 Annan Athletic
1 - 0
2 - 0
Elgin P 0.0 Méně 10.0
Skotsko - League Challenge Cup 2026-09-08 1 Elgin
4 - 0
7 - 0
Fraserburgh 2 V -1.0 Více
Skotsko - League Two 2026-09-05 1 Dumbarton
1 - 0
2 - 1
Elgin 3 P +0.5 Více 10.0
Skotsko - League Two 2026-08-29 1 Elgin
2 - 0
4 - 0
Stirling 1 V -0.5 Více 10.5
Skotsko - League Challenge Cup 2026-08-25 1 Clachnacuddin
0 - 1
0 - 2
Elgin 3 V +1.0 Méně
Skotsko - League Two 2026-08-22 1 Spartans FC
1 - 2
3 - 3
Elgin 4 R -0.5 Více 9.5 Méně
2-3 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Skotsko - League Two 2026-08-15 2 Elgin
1 - 0
4 - 1
Kelty Hearts 1 V 0.0, -0.5 Více 10.0 Méně
4-4 (8) 1-1 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2026-08-11 1 Elgin
1 - 1
1 - 2
Ross County 3 P +1.0, +1.5 Push
2-9 (11) 0-5 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2026-08-08 1 Elgin
1 - 1
1 - 1
Forfar 4 R -0.5 Méně 9.5 Méně
3-5 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2026-08-01 3 Edinburgh City
0 - 3
0 - 5
Elgin 1 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Méně
3-5 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Skotsko - Ligový pohár 2026-07-25 1 Hamilton
2 - 0
5 - 0
Elgin 1 P -1.5, -2.0 Více
9-3 (12) 5-1 (6) 3 (3-0) 2 (2-0)
Skotsko - Ligový pohár 2026-07-18 1 Elgin
0 - 0
0 - 1
Kilmarnock 2 1 P +2.0, +2.5 Méně
6-7 (13) 3-5 (8) 3 (1-2) 2 (1-1)
Skotsko - Ligový pohár 2026-07-14 1 Elgin
1 - 0
1 - 3
Peterhead P 0.0, +0.5 Více
6-4 (10) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Skotsko - Ligový pohár 2026-07-11 Raith
2 - 0
3 - 1
Elgin 2 P -2.0, -2.5 Více
5-1 (6) 4-0 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
UK Friendlies 2026-06-27 Airdrieonians
1 - 1
1 - 1
Elgin R -0.5, -1.0 Méně
6-4 (10) 2-4 (6) 2 (0-2) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2026-05-02 1 Elgin
0 - 0
0 - 1
Stranraer 2 P 0.0 Méně 10.0 Více
5-7 (12) 2-1 (3) 0 (0-0) 5 (2-3)
Skotsko - League Two 2026-04-25 2 Spartans FC
0 - 0
1 - 1
Elgin 2 R -0.5, -1.0 Méně 9.5 Méně
4-3 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Skotsko - League Two 2026-04-18 1 Stirling
1 - 2
2 - 2
Elgin 1 R +0.5, +1.0 Více 10.0 Méně
4-3 (7) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2026-04-11 3 Elgin
0 - 1
0 - 3
Annan Athletic 3 P -0.5 Více 10.0 Méně
5-2 (7) 2-0 (2) 2 (2-0) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2026-04-04 4 Forfar
2 - 1
2 - 1
Elgin 2 P 0.0, -0.5 Více 10.0 Push
6-4 (10) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Skotsko - League Two 2026-03-28 2 Elgin
1 - 0
2 - 0
Clyde 2 V 0.0 Méně 10.0 Více
4-9 (13) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Skotsko - League Two 2026-03-24 1 Elgin
0 - 0
2 - 0
Forfar 2 V 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
5-1 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Skotsko - League Two 2026-03-21 4 Edinburgh City
0 - 2
0 - 3
Elgin 2 V 0.0 Více 9.5 Méně
3-3 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2026-03-14 1 Elgin
1 - 0
1 - 1
Dumbarton 1 R 0.0, -0.5 Méně 10.5 Více
6-7 (13) 1-4 (5) 3 (1-2) 3 (1-2)
Skotsko - League Two 2026-03-10 1 Annan Athletic
1 - 0
2 - 1
Elgin 2 P 0.0, -0.5 Více 10.5 Méně
3-3 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2026-03-07 1 East Kilbride
2 - 0
3 - 0
Elgin 2 P -0.5, -1.0 Méně 10.0 Méně
4-4 (8) 2-3 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2026-02-28 1 Stranraer
1 - 1
1 - 2
Elgin 1 V 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
5-6 (11) 1-4 (5) 0 (0-0) 3 (1-2)
Skotsko - League Two 2026-02-24 2 Elgin
3 - 0
3 - 0
Edinburgh City 2 V -0.5, -1.0 Více 10.0 Push
6-4 (10) 5-2 (7) 1 (1-0) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2026-02-21 1 Elgin
0 - 0
1 - 0
Stirling 2 1 V -0.5 Méně 10.5 Méně
4-3 (7) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (0-2)
Skotsko - League Two 2026-02-17 1 2 Elgin
1 - 2
1 - 6
East Kilbride 2 P 0.0 Více 10.0 Více
5-7 (12) 3-3 (6) 3 (2-1) 1 (0-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Stranraer Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - League Two 2026-09-12 2 Stranraer
0 - 1
3 - 1
Dumbarton 1 V -0.5, -1.0 Více 10.0
Skotsko - League Challenge Cup 2026-09-01 1 2 Stranraer
1 - 0
3 - 4
Celtic B 3 P -0.5 Více
Skotsko - League Two 2026-08-29 Stranraer
2 - 0
2 - 0
Kelty Hearts 5 V 0.0, -0.5 Méně 10.0
Skotsko - League Challenge Cup 2026-08-25 Stranraer
1 - 0
3 - 0
Gala Fairydean 1 V -1.5, -2.0 Méně
Skotsko - League Two 2026-08-22 3 Stirling
0 - 2
2 - 2
Stranraer 2 R 0.0 Více 10.5
Skotsko - League Two 2026-08-15 3 Stranraer
0 - 0
1 - 0
Spartans FC 2 V 0.0 Méně 9.5 Více
10-7 (17) 3-3 (6) 1 (1-0) 3 (2-1)
Skotsko - League Challenge Cup 2026-08-11 2 Alloa
0 - 0
2 - 1
Stranraer P -0.5 Více
5-7 (12) 2-4 (6) 2 (1-1) 3 (1-2)
Skotsko - League Two 2026-08-08 3 Stranraer
0 - 0
0 - 1
Annan Athletic 1 P 0.0, -0.5 Méně 10.0 Více
5-6 (11) 4-3 (7) 4 (4-0) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2026-08-01 1 Clyde
3 - 1
3 - 1
Stranraer 2 P 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
7-7 (14) 2-3 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Skotsko - Ligový pohár 2026-07-25 2 Falkirk
2 - 0
3 - 0
Stranraer P -2.0, -2.5 Méně
4-3 (7) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (1-1)
Skotsko - Ligový pohár 2026-07-21 Stranraer
0 - 2
0 - 2
Edinburgh City 4 P -0.5, -1.0 Méně 9.5 Více
3-7 (10) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Skotsko - Ligový pohár 2026-07-18 1 Alloa
0 - 1
2 - 2
Stranraer 1 R -1.0 Více
3-3 (6) 2-1 (3) 1 (0-1) 3 (1-2)
Skotsko - Ligový pohár 2026-07-11 4 Stranraer
1 - 0
2 - 3
Ayr 2 P +1.0 Více
0-2 (2) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
UK Friendlies 2026-07-04 Morton
0 - 0
0 - 0
Stranraer 1 R -1.0 Méně
2-8 (10) 1-5 (6) 2 (0-2) 2 (1-1)
UK Friendlies 2026-06-20 Stranraer
0 - 0
0 - 0
Larne R +1.0 Méně
10-5 (15) 6-1 (7) 1 (0-1) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2026-05-02 1 Elgin
0 - 0
0 - 1
Stranraer 2 V 0.0 Méně 10.0 Více
5-7 (12) 2-1 (3) 0 (0-0) 5 (2-3)
Skotsko - League Two 2026-04-25 1 Stranraer
0 - 1
1 - 1
Stirling 3 R -1.5 Méně 10.0 Více
13-3 (16) 3-2 (5) 1 (0-1) 6 (6-0)
Skotsko - League Two 2026-04-18 2 Stranraer
0 - 0
0 - 1
Forfar 5 P 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
5-1 (6) 3-1 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2026-04-11 1 Spartans FC
1 - 1
1 - 2
Stranraer 4 V -0.5 Více 9.5 Více
6-7 (13) 3-3 (6) 1 (0-1) 3 (1-2)
Skotsko - League Two 2026-04-04 Stranraer
0 - 1
1 - 1
Dumbarton 2 R 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
8-1 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Skotsko - League Two 2026-03-28 3 Annan Athletic
1 - 0
1 - 0
Stranraer 3 P 0.0, -0.5 Méně 10.0 Více
6-6 (12) 5-4 (9) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2026-03-24 1 Stranraer
1 - 1
3 - 1
Clyde 1 V 0.0 Více 9.5 Více
9-1 (10) 5-0 (5) 4 (4-0) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2026-03-21 2 Clyde
0 - 0
2 - 1
Stranraer 1 P 0.0, -0.5 Více 10.0 Méně
2-5 (7) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2026-03-10 2 Dumbarton
2 - 0
2 - 0
Stranraer 2 P 0.0, -0.5 Méně 11.0 Více
3-10 (13) 3-3 (6) 2 (1-1) 3 (0-3)
Skotsko - League Two 2026-03-07 2 Edinburgh City
2 - 1
4 - 1
Stranraer 2 1 P 0.0, +0.5 Více 9.5 Méně
4-5 (9) 3-3 (6) 2 (0-2) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2026-02-28 1 Stranraer
1 - 1
1 - 2
Elgin 1 P 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
5-6 (11) 1-4 (5) 0 (0-0) 3 (1-2)
Skotsko - League Two 2026-02-07 3 Stranraer
0 - 0
0 - 0
Annan Athletic 2 R 0.0 Méně 10.0 Méně
2-4 (6) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2026-01-31 2 Stirling
1 - 0
1 - 1
Stranraer R 0.0, +0.5 Méně 10.5 Méně
5-4 (9) 4-2 (6) 2 (1-1) 2 (0-2)
Skotsko - League Two 2026-01-24 2 East Kilbride
0 - 2
0 - 2
Stranraer 3 V -1.0 Méně 10.0 Méně
6-3 (9) 4-2 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Skotsko - FA Cup 2026-01-20 1 Stranraer
0 - 1
1 - 1
Queen's Park 3 R +0.5 Méně 10.0 Méně
3-4 (7) 1-3 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 2 3.5 2.9
Asijský hendikep
Celý zápas (-0.5) Domácí@1.975 Hosté@1.825
Poločas (-0.25) Domácí@2.05 Hosté@1.75
Rohy celkem
Celý zápas (10.0) Ví[email protected] Méně@2
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@2
Góly celkem
Celý zápas (2.75) Ví[email protected] Méně@1.85
Poločas (1.25) Ví[email protected] Méně@1.7


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 5 , Roh: 3 - 5

Roh: 10.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.5, 3.0

5
Střela na branku
7
4
Střela mimo
10
52
Útok
57
32
Nebezpečný útok
39
50
Držení míče %
50

Skóre: 1 - 3 , Roh: 2 - 2 Poločas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0, 1.5

3
Střela na branku
4
1
Střela mimo
5
30
Útok
29
20
Nebezpečný útok
18
50
Držení míče %
50
  • 7' - 1st Goal - Stranraer
  • 11' - 1st Corner - Stranraer
  • 12' - 2nd Goal - Stranraer
  • 0-2%Stranraer extend their lead and Early Payout is awarded
  • 34' - 1st Yellow Card - Stranraer
  • 35' - 2nd Yellow Card - Stranraer
  • 36' - 3rd Goal - Elgin
  • 39' - 2nd Corner - Elgin
  • 40' - 3rd Corner - Stranraer
  • 43' - 4th Corner - Elgin
  • 45' - 4th Goal - Stranraer
  • 1-3 score at the end of First Half
  • 46' - 5th Goal - Stranraer
  • Race to 3 Corners - Stranraer
  • 55' - 5th Corner - Stranraer
  • 57' - 6th Corner - Stranraer
  • 58' - 7th Corner - Elgin
  • 61' - 3rd Yellow Card - Elgin
  • 70' ~ Substitution ~ Cairns ~ Girvan ~(Elgin)
  • 81' - 6th Goal - Stranraer
  • Race to 5 Corners - Stranraer
  • 84' - 8th Corner - Stranraer
  • 1-5 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění