so, Oct 3, 2026 · 15:00
Elgin [4]
5
6 - 2
Celý zápas · Pol. 0-1
Clyde [1]
2 1
NejstaršíNedávné
PVPPVV
2.40
3.40
2.45
NedávnéNejstarší
VPRVPV

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 3.0
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
0.0
Elgin
Elgin
VRVVPVPPVVNedávnéZlepšení+0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapKryjeKryto 7/10
Rychlý startUdává tempo · vyhrává 6 z 6 zápasů, v nichž dá gól prvníGól v 1. poločase v 10 z posledních 10Více než 2.5 karty v 8 z posledních 10
Clyde
VVPRVPVRPVNedávnéStabilní-0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce9/10
Asijský handicapVyrovnanéKryto 5/10
Neudrží vedení · nevyhrává 3 z 8 zápasů, v nichž vedlGól v 1. poločase v 10 z posledních 10Oba skórovaly v 8 z posledních 10
Elgin

6V-1R-3P v posledních 10 zápasech, s 26 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.6 pro, 1.3 proti. Výhry 60%, AH výhra 70%, góly Over 50%, rohy Over 30%.

Výsledek v plném čase
Výhra 60%6 Remíza 10%1 Prohra 30%3
Góly celkem 3.0
Více 50%5 Neplatné 20%2 Méně 30%3
Rohy celkem 9.5
Více 30%3 Neplatné 0%0 Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 70%7 Neplatné 0%0 Prohra 30%3
Clyde

5V-2R-3P v posledních 10 zápasech, s 21 vstřelenými a 18 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.1 pro, 1.8 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 50%.

Výsledek v plném čase
Výhra 50%5 Remíza 20%2 Prohra 30%3
Góly celkem 3.0
Více 50%5 Neplatné 40%4 Méně 10%1
Rohy celkem 9.5
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 10%1 Prohra 40%4
Poslední
Elgin
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Clyde
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Elgin
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Clyde
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Elgin Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - League Two 2026-03-28 2 Elgin
1 - 0
2 - 0
Clyde 2 V 0.0 Méně 10.0
Skotsko - League Two 2026-02-10 1 2 Clyde
1 - 0
1 - 1
Elgin 1 R -0.5 Méně 10.0
Skotsko - League Two 2025-12-06 1 Elgin
0 - 1
1 - 1
Clyde 3 R 0.0, -0.5 Méně 9.5
Skotsko - League Two 2025-08-30 3 Clyde
0 - 0
0 - 0
Elgin 2 R 0.0, -0.5 Méně 9.5
Skotsko - League Two 2025-03-15 2 Elgin
2 - 0
2 - 0
Clyde 4 V 0.0 Méně 9.5
Skotsko - League Two 2025-01-25 1 3 Clyde
0 - 0
0 - 0
Elgin 2 R 0.0, -0.5 Méně 9.0 Méně
6-2 (8) 4-0 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2024-12-17 1 Elgin
3 - 0
4 - 2
Clyde 3 V 0.0 Více 9.5 Méně
4-5 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - FA Cup 2024-10-26 2 Elgin
0 - 1
1 - 1
Clyde 2 R 0.0, +0.5 Méně 10.0 Méně
3-3 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2024-09-21 2 Clyde
0 - 0
0 - 0
Elgin 2 1 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
8-1 (9) 5-0 (5) 2 (2-0) 2 (2-0)
Skotsko - League Two 2024-05-04 2 Elgin
0 - 2
0 - 3
Clyde P +0.5 Více 9.5 Méně
6-1 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Skotsko - League Two 2024-03-02 Clyde
0 - 1
2 - 1
Elgin 2 1 P -0.5 Více 9.0 Více
6-4 (10) 4-1 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
Skotsko - League Two 2024-01-30 Elgin
1 - 1
2 - 1
Clyde 2 V 0.0, +0.5 Více 8.5 Více
8-4 (12) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Skotsko - League Two 2023-09-23 2 Clyde
2 - 0
2 - 1
Elgin 2 P 0.0, -0.5 Více 9.0 Méně
6-2 (8) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Skotsko - League Challenge Cup 2022-12-10 2 Elgin
0 - 0
0 - 0
Clyde 2 1 R 0.0 Méně 9.5 Méně
4-1 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Skotsko - League Two 2019-03-19 1 Clyde
1 - 0
2 - 0
Elgin 1 P -1.0, -1.5 Méně 9.5 Více
10-2 (12) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Elgin Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - League Challenge Cup 2026-09-26 2 Peterhead
0 - 1
0 - 1
Elgin 5 1 V -0.5 Méně
Skotsko - League Challenge Cup 2026-09-22 2 Elgin
3 - 0
3 - 0
Dundee B 1 V -2.5, -3.0 Méně
Skotsko - League Two 2026-09-19 1 Elgin
1 - 3
1 - 5
Stranraer 2 P -0.5 Více 10.0
Skotsko - League Two 2026-09-12 Annan Athletic
1 - 0
2 - 0
Elgin P 0.0 Méně 10.0
Skotsko - League Challenge Cup 2026-09-08 1 Elgin
4 - 0
7 - 0
Fraserburgh 2 V -1.0 Více
Skotsko - League Two 2026-09-05 1 Dumbarton
1 - 0
2 - 1
Elgin 3 P +0.5 Více 10.0 Méně
5-2 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Skotsko - League Two 2026-08-29 1 Elgin
2 - 0
4 - 0
Stirling 1 V -0.5 Více 10.5 Více
3-9 (12) 2-5 (7) 2 (0-2) 0 (0-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2026-08-25 1 Clachnacuddin
0 - 1
0 - 2
Elgin 3 V +1.0 Méně
3-4 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
Skotsko - League Two 2026-08-22 1 Spartans FC
1 - 2
3 - 3
Elgin 4 R -0.5 Více 9.5 Méně
2-3 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Skotsko - League Two 2026-08-15 2 Elgin
1 - 0
4 - 1
Kelty Hearts 1 V 0.0, -0.5 Více 10.0 Méně
4-4 (8) 1-1 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2026-08-11 1 Elgin
1 - 1
1 - 2
Ross County 3 P +1.0, +1.5 Push
2-9 (11) 0-5 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2026-08-08 1 Elgin
1 - 1
1 - 1
Forfar 4 R -0.5 Méně 9.5 Méně
3-5 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2026-08-01 3 Edinburgh City
0 - 3
0 - 5
Elgin 1 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Méně
3-5 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Skotsko - Ligový pohár 2026-07-25 1 Hamilton
2 - 0
5 - 0
Elgin 1 P -1.5, -2.0 Více
9-3 (12) 5-1 (6) 3 (3-0) 2 (2-0)
Skotsko - Ligový pohár 2026-07-18 1 Elgin
0 - 0
0 - 1
Kilmarnock 2 1 P +2.0, +2.5 Méně
6-7 (13) 3-5 (8) 3 (1-2) 2 (1-1)
Skotsko - Ligový pohár 2026-07-14 1 Elgin
1 - 0
1 - 3
Peterhead P 0.0, +0.5 Více
6-4 (10) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Skotsko - Ligový pohár 2026-07-11 Raith
2 - 0
3 - 1
Elgin 2 P -2.0, -2.5 Více
5-1 (6) 4-0 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
UK Friendlies 2026-06-27 Airdrieonians
1 - 1
1 - 1
Elgin R -0.5, -1.0 Méně
6-4 (10) 2-4 (6) 2 (0-2) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2026-05-02 1 Elgin
0 - 0
0 - 1
Stranraer 2 P 0.0 Méně 10.0 Více
5-7 (12) 2-1 (3) 0 (0-0) 5 (2-3)
Skotsko - League Two 2026-04-25 2 Spartans FC
0 - 0
1 - 1
Elgin 2 R -0.5, -1.0 Méně 9.5 Méně
4-3 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Skotsko - League Two 2026-04-18 1 Stirling
1 - 2
2 - 2
Elgin 1 R +0.5, +1.0 Více 10.0 Méně
4-3 (7) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2026-04-11 3 Elgin
0 - 1
0 - 3
Annan Athletic 3 P -0.5 Více 10.0 Méně
5-2 (7) 2-0 (2) 2 (2-0) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2026-04-04 4 Forfar
2 - 1
2 - 1
Elgin 2 P 0.0, -0.5 Více 10.0 Push
6-4 (10) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Skotsko - League Two 2026-03-28 2 Elgin
1 - 0
2 - 0
Clyde 2 V 0.0 Méně 10.0 Více
4-9 (13) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Skotsko - League Two 2026-03-24 1 Elgin
0 - 0
2 - 0
Forfar 2 V 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
5-1 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Skotsko - League Two 2026-03-21 4 Edinburgh City
0 - 2
0 - 3
Elgin 2 V 0.0 Více 9.5 Méně
3-3 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2026-03-14 1 Elgin
1 - 0
1 - 1
Dumbarton 1 R 0.0, -0.5 Méně 10.5 Více
6-7 (13) 1-4 (5) 3 (1-2) 3 (1-2)
Skotsko - League Two 2026-03-10 1 Annan Athletic
1 - 0
2 - 1
Elgin 2 P 0.0, -0.5 Více 10.5 Méně
3-3 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2026-03-07 1 East Kilbride
2 - 0
3 - 0
Elgin 2 P -0.5, -1.0 Méně 10.0 Méně
4-4 (8) 2-3 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2026-02-28 1 Stranraer
1 - 1
1 - 2
Elgin 1 V 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
5-6 (11) 1-4 (5) 0 (0-0) 3 (1-2)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Clyde Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Skotsko - League Challenge Cup 2026-09-26 1 Cowdenbeath
0 - 1
1 - 3
Clyde 1 V +0.5, +1.0 Více
Skotsko - League Challenge Cup 2026-09-22 1 2 Clyde
1 - 1
1 - 2
Rangers B 1 P -1.0 Méně
Skotsko - League Two 2026-09-19 1 4 Stirling
1 - 1
1 - 1
Clyde 1 R +0.5, +1.0 Méně 10.5
Skotsko - League Two 2026-09-12 2 Clyde
1 - 0
4 - 1
Kelty Hearts 2 V -0.5, -1.0 Více 9.5
Skotsko - League Challenge Cup 2026-09-08 2 Clyde
0 - 2
1 - 4
East Fife 1 P 0.0, +0.5 Více
Skotsko - League Two 2026-09-05 4 Clyde
0 - 1
3 - 2
Edinburgh City 2 V -0.5 Více 9.5 Více
5-6 (11) 1-3 (4) 0 (0-0) 3 (2-1)
Skotsko - League Two 2026-08-29 Spartans FC
0 - 1
3 - 3
Clyde 4 1 R 0.0 Více 9.5 Více
10-4 (14) 4-4 (8) 1 (0-1) 2 (2-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2026-08-25 1 Montrose
1 - 0
3 - 0
Clyde 5 P -0.5 Push
3-6 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2026-08-22 Clyde
2 - 0
3 - 0
Forfar 2 V -0.5, -1.0 Více 9.5 Méně
4-4 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Skotsko - League Two 2026-08-15 3 Annan Athletic
1 - 1
1 - 2
Clyde 1 V 0.0, +0.5 Push 9.5 Méně
3-4 (7) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2026-08-11 2 3 Clyde
0 - 0
1 - 4
St Mirren B 1 P -1.5 Více
1-5 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2026-08-08 2 Dumbarton
0 - 0
1 - 0
Clyde 3 P +0.5 Méně 9.5 Více
4-7 (11) 0-5 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2026-08-01 1 Clyde
3 - 1
3 - 1
Stranraer 2 V 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
7-7 (14) 2-3 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Skotsko - Ligový pohár 2026-07-25 Dundee
0 - 0
4 - 0
Clyde P -2.0, -2.5 Více
7-5 (12) 1-2 (3) 1 (0-1) 3 (3-0)
Skotsko - Ligový pohár 2026-07-21 2 Clyde
4 - 1
4 - 1
Annan Athletic 1 V -1.0 Více 9.5 Více
9-2 (11) 5-1 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Skotsko - Ligový pohár 2026-07-18 2 Ross County
2 - 1
3 - 1
Clyde 3 P -1.5 Více
3-4 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Skotsko - Ligový pohár 2026-07-14 2 Clyde
0 - 0
1 - 0
Airdrieonians V +0.5 Méně
5-2 (7) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
UK Friendlies 2026-07-04 Rutherglen Glencairn
3 - 0
3 - 1
Clyde P +2.5 Push
0-5 (5) 0-3 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
UK Friendlies 2026-06-30 2 Clyde
0 - 2
1 - 3
Queen's Park 1 P +1.0 Více
6-6 (12) 5-4 (9) 1 (0-1) 1 (1-0)
UK Friendlies 2026-06-27 Clyde
1 - 2
1 - 2
Dunfermline P +0.5, +1.0 Push
5-3 (8) 5-2 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Skotsko - 1. liga - play-off 2026-05-15 1 Hamilton
2 - 2
4 - 3
Clyde 2 P 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
7-7 (14) 3-4 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Skotsko - 1. liga - play-off 2026-05-12 2 Clyde
1 - 1
1 - 1
Hamilton 2 R 0.0 Méně 9.5 Více
5-5 (10) 1-1 (2) 2 (1-1) 3 (1-2)
Skotsko - 1. liga - play-off 2026-05-09 1 Spartans FC
1 - 0
1 - 1
Clyde 1 R -0.5, -1.0 Méně
5-4 (9) 4-2 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Skotsko - 1. liga - play-off 2026-05-05 4 Clyde
1 - 0
2 - 0
Spartans FC 2 V 0.0 Méně
1-5 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2026-05-02 2 East Kilbride
3 - 0
5 - 0
Clyde 2 P -0.5, -1.0 Více 10.0 Push
5-5 (10) 3-3 (6) 3 (1-2) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2026-04-25 1 Clyde
2 - 0
3 - 1
Annan Athletic 1 V -0.5 Více 10.0 Více
7-4 (11) 4-2 (6) 2 (2-0) 1 (0-1)
Skotsko - League Two 2026-04-18 1 Clyde
0 - 0
2 - 0
Dumbarton 2 V -0.5, -1.0 Méně 10.0 Méně
3-1 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Skotsko - League Two 2026-04-11 2 Edinburgh City
0 - 1
0 - 2
Clyde 1 V +1.5 Méně 9.5 Méně
3-5 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Skotsko - League Two 2026-04-04 Clyde
2 - 1
3 - 1
Stirling 2 V -1.0 Více 10.0 Více
10-5 (15) 5-2 (7) 3 (1-2) 1 (1-0)
Skotsko - League Two 2026-03-28 2 Elgin
1 - 0
2 - 0
Clyde 2 P 0.0 Méně 10.0 Více
4-9 (13) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 2.4 3.4 2.45
Asijský hendikep
Celý zápas (0.0) Domácí@1.85 Hosté@1.95
Poločas (0.0) Domácí@1.85 Hosté@1.95
Rohy celkem
Celý zápas (9.5) Ví[email protected] Méně@2
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@1.825
Góly celkem
Celý zápas (3.0) Více@2 Méně@1.8
Poločas (1.25) Více@2 Méně@1.8


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 6 - 2 , Roh: 5 - 2

Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 3.0

14
Střela na branku
5
4
Střela mimo
9
80
Útok
96
47
Nebezpečný útok
53
50
Držení míče %
50

Skóre: 0 - 1 , Roh: 4 - 1 Poločas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5

1
Střela na branku
2
4
Střela mimo
6
36
Útok
52
22
Nebezpečný útok
30
50
Držení míče %
50
  • 9' - 1st Corner - Clyde
  • 16' - 2nd Corner - Elgin
  • 17' - 3rd Corner - Elgin
  • Race to 3 Corners - Elgin
  • 17' - 4th Corner - Elgin
  • 22' - 1st Goal - Clyde
  • 26' - 5th Corner - Elgin
  • Race to 5 Corners - Elgin
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 47' - 2nd Goal - Elgin
  • 50' - 3rd Goal - Elgin
  • 53' - 1st Yellow Card - Clyde
  • Race to 5 Corners - Elgin
  • 54' - 6th Corner - Elgin
  • 54' - 4th Goal - Elgin
  • 3-1%Elgin extend their lead and Early Payout is awarded
  • 62' - 5th Goal - Clyde
  • 75' - 7th Corner - Clyde
  • 79' - 6th Goal - Elgin
  • 84' - 7th Goal - Elgin
  • 88' - 8th Goal - Elgin
  • 6-2 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění