so, Nov 4, 2017 · 15:00
Ards [9]
1 2
2 - 4
Celý zápas · Pol. 0-1
Crusaders [3]
6
NejstaršíNedávné
PPVVPV
8.00
5.75
1.28
NedávnéNejstarší
VVVPVV

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.25
Góly celkem
Více 10.5
Rohy celkem
+1.75
Ards
Ards
PVPPVVPVNedávné
Více než 9.5 rohůVíce6/8
Více než 2.5 gólůVyrovnané4/8
Asijský handicapVyrovnané5/9
Crusaders
VRVRVVPVVVNedávnéStabilní+0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapKryje6/10
Ards

4V-1R-4P v posledních 9 zápasech, s 14 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 1.7 proti. Výhry 44%, AH výhra 55%, góly Over 33%, rohy Over 66%.

Výsledek v plném čase
Výhra 44%4 Remíza 11%1 Prohra 44%4
Góly celkem 3.0, 3.5
Více 33%3 Neplatné 0%0 Méně 66%6
Rohy celkem 10.5
Více 66%6 Neplatné 0%0 Méně 33%3
Asijský hendikep
Výhra 55%5 Neplatné 0%0 Prohra 44%4
Crusaders

7V-2R-1P v posledních 10 zápasech, s 25 vstřelenými a 9 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.5 pro, 0.9 proti. Výhry 70%, AH výhra 60%, góly Over 40%, rohy Over 50%.

Výsledek v plném čase
Výhra 70%7 Remíza 20%2 Prohra 10%1
Góly celkem 3.0, 3.5
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Rohy celkem 10.5
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 0%0 Prohra 40%4
Poslední
Ards
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Crusaders
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Ards
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Crusaders
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Žádná data

Ards Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Severní Irsko - County Antrim Shield 2017-10-30 1 Linfield
0 - 0
0 - 1
Ards 2 V -1.5 Méně
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-10-28 3 Linfield
1 - 0
2 - 0
Ards 5 P -1.5, -2.0 Méně 11.0
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-10-20 2 Ards
0 - 1
2 - 1
Warrenpoint Town 3 V 0.0, -0.5 Push 11.0
Severní Irsko - Ligový pohár 2017-10-17 2 Ards
2 - 0
4 - 0
Glenavon 2 V +0.5 Více 11.5
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-10-14 1 Ballymena Utd
2 - 1
6 - 3
Ards 4 P -0.5, -1.0 Více
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-10-07 1 2 Ards
0 - 1
0 - 1
Glentoran 3 1 P 0.0, +0.5 Méně 13.0 Méně
4-6 (10) 2-4 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-09-30 1 3 Ballinamallard Utd
0 - 0
0 - 2
Ards 3 V 0.0 Méně 11.0 Více
4-8 (12) 2-0 (2) 2 (2-0) 2 (1-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-09-23 Glenavon
2 - 0
3 - 0
Ards 3 P -1.0, -1.5 Méně 10.0 Více
11-9 (20) 7-5 (12) 4 (4-0) 2 (1-1)
Severní Irsko - Ligový pohár 2015-12-15 2 Ards
0 - 1
2 - 2
Coleraine 1 R +0.5 Více 10.0 Více
8-3 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Crusaders Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-10-27 Crusaders
0 - 0
2 - 0
Ballinamallard Utd 1 V -2.0, -2.5 Méně 10.0
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-10-23 5 Linfield
1 - 3
2 - 5
Crusaders 4 V 0.0, -0.5 Více 10.5
Severní Irsko - Ligový pohár 2017-10-17 2 Crusaders
0 - 1
3 - 2
Coleraine 2 V -0.5 Více 10.0
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-10-14 3 Crusaders
1 - 3
2 - 3
Glenavon P -1.0 Více 10.5
Skotsko - League Challenge Cup 2017-10-07 1 4 Cove Rangers
0 - 1
0 - 3
Crusaders 1 V +0.5, +1.0 Push 10.5
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-10-02 2 Glentoran
0 - 1
0 - 3
Crusaders V +0.5, +1.0 Více 10.5 Méně
3-5 (8) 0-4 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-09-23 Crusaders
0 - 0
1 - 1
Dungannon Swifts 3 R -1.5, -2.0 Méně 10.0 Více
9-2 (11) 4-0 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Severní Irsko - County Antrim Shield 2017-09-19 Crusaders
1 - 0
4 - 0
Donegal Celtic 1 V -2.5 Více 10.5 Méně
10-0 (10) 5-0 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-09-16 Crusaders
0 - 0
0 - 0
Ards FC 2 R -2.0 Méně 10.0 Více
10-2 (12) 5-2 (7) 0 (0-0) 2 (2-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-09-12 4 Crusaders
2 - 0
2 - 1
Linfield 1 V 0.0 Více 10.0 Více
5-6 (11) 2-0 (2) 1 (1-0) 5 (2-3)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-09-09 Ballinamallard Utd
0 - 2
1 - 5
Crusaders V +1.5 Více 10.0 Push
5-5 (10) 2-3 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Skotsko - League Challenge Cup 2017-09-02 1 Crusaders
1 - 0
3 - 2
Motherwell U20 V -0.5 Více
4-3 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Severní Irsko - Ligový pohár 2017-08-29 2 Crusaders
1 - 1
2 - 1
Dundela 1 V -2.0, -2.5 Méně 10.5 Více
13-8 (21) 6-3 (9) 2 (1-1) 4 (2-2)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-08-26 1 2 Cliftonville
0 - 2
1 - 2
Crusaders 5 1 V +0.5 Push
4-3 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-08-19 2 Crusaders
0 - 2
1 - 2
Coleraine 5 1 P -1.0 Push 10.0 Více
5-6 (11) 2-6 (8) 4 (0-4) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-08-15 1 Crusaders
4 - 0
5 - 0
Warrenpoint Town 3 V -2.0 Více 10.0 Více
6-5 (11) 2-3 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-08-11 1 2 Ballymena Utd
0 - 0
1 - 4
Crusaders 1 V +0.5, +1.0 Více 10.5 Méně
7-3 (10) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
UK Friendlies 2017-07-22 Crusaders
3 - 0
5 - 0
Institute 1 V -1.5 Více 10.5 Méně
8-1 (9) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
UK Friendlies 2017-07-18 Crusaders
1 - 1
3 - 1
HW Welders V -1.5, -2.0 Více 9.5 Více
12-1 (13) 6-1 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Evropská liga UEFA - kvalifikace 2017-07-06 3 FK Liepaja
1 - 0
2 - 0
Crusaders 5 P -0.5, -1.0 Méně 10.0 Méně
5-3 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (3-0)
Evropská liga UEFA - kvalifikace 2017-06-29 Crusaders
2 - 0
3 - 1
FK Liepaja 3 V 0.0 Více 9.5 Více
8-5 (13) 3-1 (4) 1 (0-1) 5 (3-2)
UK Friendlies 2017-06-24 Crusaders
0 - 0
1 - 0
Bala Town V -1.0 Méně 10.0 Méně
3-3 (6) 2-1 (3) 2 (1-1) 2 (0-2)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-04-29 Crusaders
4 - 0
6 - 1
Glenavon 1 V -1.5 Více 10.5 Více
7-4 (11) 3-2 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-04-22 1 Ballymena Utd
0 - 0
3 - 0
Crusaders P +1.0, +1.5 Méně 10.5 Více
6-9 (15) 3-3 (6) 2 (2-0) 4 (1-3)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-04-18 3 Crusaders
2 - 1
3 - 2
Coleraine 3 V -0.5, -1.0 Více 10.0 Méně
2-1 (3) 0-1 (1) 1 (0-1) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-04-15 1 Cliftonville
1 - 1
2 - 3
Crusaders 2 V +0.5, +1.0 Více
8-3 (11) 2-3 (5) 2 (2-0) 2 (2-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-04-08 Linfield
1 - 0
1 - 0
Crusaders 2 P 0.0, -0.5 Méně 10.0 Více
12-6 (18) 5-4 (9) 4 (4-0) 3 (2-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-03-25 2 Coleraine
1 - 0
1 - 0
Crusaders P 0.0 Méně 10.0 Méně
3-4 (7) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-03-20 1 Crusaders
0 - 1
3 - 1
Ballinamallard Utd 2 V -2.0 Více 10.5 Méně
4-3 (7) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2017-03-11 Crusaders
1 - 0
3 - 0
Carrick Rangers 4 V -2.0, -2.5 Méně 10.5 Více
9-3 (12) 7-1 (8) 3 (3-0) 2 (1-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 8 5.75 1.28
Poločas 7 2.75 1.66
Asijský hendikep
Celý zápas (+1.75) Domácí@1.7 Hosté@2.1
Poločas (+0.75) Domácí@1.8 Hosté@2
Rohy celkem
Celý zápas (10.5) Ví[email protected] Méně@1.925
Poločas (5.0) Ví[email protected] Méně@1.9
Góly celkem
Celý zápas (3.25) Ví[email protected] Méně@1.875
Poločas (1.25) Ví[email protected] Méně@2


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 4 , Roh: 1 - 6

Roh: 10.5 , Hendikep: +1.5, +2.0 , Góly: 3.0, 3.5

4
Střela na branku
5
1
Střela mimo
9
69
Útok
99
41
Nebezpečný útok
87
37
Držení míče %
63

Skóre: 0 - 1 , Roh: 1 - 3 Poločas

Roh: 5.0 , Hendikep: +0.5, +1.0 , Góly: 1.0, 1.5

1
Střela na branku
1
0
Střela mimo
6
24
Útok
49
13
Nebezpečný útok
42
36
Držení míče %
64
  • 26' - 1st Goal - Crusaders
  • 28' - 1st Corner - Crusaders
  • 34' - 2nd Corner - Ards
  • 40' - 3rd Corner - Crusaders
  • 45+2' - 4th Corner - Crusaders
  • Race to 3 Corners - Crusaders
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 46' - 5th Corner - Crusaders
  • 64' - 2nd Goal - Crusaders
  • 67' - 1st Yellow Card - Ards
  • 69' - 2nd Yellow Card - Ards
  • 71' - 3rd Goal - Crusaders
  • Race to 5 Corners - Crusaders
  • 79' - 6th Corner - Crusaders
  • 89' - 7th Corner - Crusaders
  • 90+1' - 4th Goal - Ards
  • 90+2' - 5th Goal - Crusaders
  • 90+3' - 6th Goal - Ards
  • 2-4 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění