Szo, Nov 4, 2017 · 15:00
Ards [9]
1 2
2 - 4
Teljes idő · FI 0-1
Crusaders [3]
6
LegrégebbiLegutóbbi
LLWWLW
8.00
5.75
1.28
LegutóbbiLegrégebbi
WWWLWW

Jegyzetek

Ingyenes előrejelzések (történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 3.25
Összes gól
Felett 10.5
Összes szöglet
+1.75
Ards
Ards
LWLLWWLWLegutóbbi
Felett 9.5 szögletFelett6/8
Felett 2.5 gólKiegyenlített4/8
Ázsiai hendikepKiegyenlített5/9
Crusaders
WDWDWWLWWWLegutóbbiStabil+0.3 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 22
Felett 9.5 szögletFelett6/10
Felett 2.5 gólFelett7/10
Ázsiai hendikepHozza6/10
Ards

4GY-1D-4V az utolsó 9 meccsen, 14 szerzett és 15 kapott góllal. Átlag gól: 1.6 mellette, 1.7 ellene. Győzelem 44%, AH győzelem 55%, gól Over 33%, szöglet Over 66%.

Végeredmény
Nyert 44%4 Döntetlen 11%1 Vereség 44%4
Összes gól 3.0, 3.5
Felett 33%3 Érvénytelen 0%0 Alatt 66%6
Összes szöglet 10.5
Felett 66%6 Érvénytelen 0%0 Alatt 33%3
Ázsiai hendikep
Nyert 55%5 Érvénytelen 0%0 Vereség 44%4
Crusaders

7GY-2D-1V az utolsó 10 meccsen, 25 szerzett és 9 kapott góllal. Átlag gól: 2.5 mellette, 0.9 ellene. Győzelem 70%, AH győzelem 60%, gól Over 40%, szöglet Over 50%.

Végeredmény
Nyert 70%7 Döntetlen 20%2 Vereség 10%1
Összes gól 3.0, 3.5
Felett 40%4 Érvénytelen 0%0 Alatt 60%6
Összes szöglet 10.5
Felett 50%5 Érvénytelen 0%0 Alatt 50%5
Ázsiai hendikep
Nyert 60%6 Érvénytelen 0%0 Vereség 40%4
Utolsó
Ards
Teljes Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Félidő Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Crusaders
Teljes Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Félidő Mérkőzés Átl. összesen Átl. szerzett Átl. kapott Nyert Döntetlen Vereség Győz. esély
Összesen
Hazai
Vendég
Utolsó 6
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5
Ards
Hazai– meccs Vendég– meccs Összes– meccs
Felett 7.5
Felett 8.5
Felett 9.5
Felett 10.5
Felett 11.5
Felett 12.5
Felett 13.5
Crusaders
Hazai– meccs Vendég– meccs Összes– meccs
Felett 7.5
Felett 8.5
Felett 9.5
Felett 10.5
Felett 11.5
Felett 12.5
Felett 13.5
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40, Átl: 3.33, Szórás: 1.79, Medián: 3, Módusz: 3, Felett: 43%

Nincs adat

Ards Utolsó
Liga Idő Hazai Állás Vendég Eredmény Hendikep Gól F/A Szöglet vonal Szöglet F/A Események Szgl. teljes Szgl. félidő 35-45 80-90
Northern Ireland County Antrim Shield 2017-10-30 1 Linfield
0 - 0
0 - 1
Ards 2 W -1.5 Alatt
Észak-Írország - Premier 2017-10-28 3 Linfield
1 - 0
2 - 0
Ards 5 L -1.5, -2.0 Alatt 11.0
Észak-Írország - Premier 2017-10-20 2 Ards
0 - 1
2 - 1
Warrenpoint Town 3 W 0.0, -0.5 Push 11.0
Észak-Írország - Ligakupa 2017-10-17 2 Ards
2 - 0
4 - 0
Glenavon 2 W +0.5 Felett 11.5
Észak-Írország - Premier 2017-10-14 1 Ballymena Utd
2 - 1
6 - 3
Ards 4 L -0.5, -1.0 Felett
Észak-Írország - Premier 2017-10-07 1 2 Ards
0 - 1
0 - 1
Glentoran 3 1 L 0.0, +0.5 Alatt 13.0 Alatt
4-6 (10) 2-4 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
Észak-Írország - Premier 2017-09-30 1 3 Ballinamallard Utd
0 - 0
0 - 2
Ards 3 W 0.0 Alatt 11.0 Felett
4-8 (12) 2-0 (2) 2 (2-0) 2 (1-1)
Észak-Írország - Premier 2017-09-23 Glenavon
2 - 0
3 - 0
Ards 3 L -1.0, -1.5 Alatt 10.0 Felett
11-9 (20) 7-5 (12) 4 (4-0) 2 (1-1)
Észak-Írország - Ligakupa 2015-12-15 2 Ards
0 - 1
2 - 2
Coleraine 1 D +0.5 Felett 10.0 Felett
8-3 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély:
Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély:
Crusaders Utolsó
Liga Idő Hazai Állás Vendég Eredmény Hendikep Gól F/A Szöglet vonal Szöglet F/A Események Szgl. teljes Szgl. félidő 35-45 80-90
Észak-Írország - Premier 2017-10-27 Crusaders
0 - 0
2 - 0
Ballinamallard Utd 1 W -2.0, -2.5 Alatt 10.0
Észak-Írország - Premier 2017-10-23 5 Linfield
1 - 3
2 - 5
Crusaders 4 W 0.0, -0.5 Felett 10.5
Észak-Írország - Ligakupa 2017-10-17 2 Crusaders
0 - 1
3 - 2
Coleraine 2 W -0.5 Felett 10.0
Észak-Írország - Premier 2017-10-14 3 Crusaders
1 - 3
2 - 3
Glenavon L -1.0 Felett 10.5
Skócia - League Challenge Cup 2017-10-07 1 4 Cove Rangers
0 - 1
0 - 3
Crusaders 1 W +0.5, +1.0 Push 10.5
Észak-Írország - Premier 2017-10-02 2 Glentoran
0 - 1
0 - 3
Crusaders W +0.5, +1.0 Felett 10.5 Alatt
3-5 (8) 0-4 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Észak-Írország - Premier 2017-09-23 Crusaders
0 - 0
1 - 1
Dungannon Swifts 3 D -1.5, -2.0 Alatt 10.0 Felett
9-2 (11) 4-0 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Northern Ireland County Antrim Shield 2017-09-19 Crusaders
1 - 0
4 - 0
Donegal Celtic 1 W -2.5 Felett 10.5 Alatt
10-0 (10) 5-0 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Észak-Írország - Premier 2017-09-16 Crusaders
0 - 0
0 - 0
Ards FC 2 D -2.0 Alatt 10.0 Felett
10-2 (12) 5-2 (7) 0 (0-0) 2 (2-0)
Észak-Írország - Premier 2017-09-12 4 Crusaders
2 - 0
2 - 1
Linfield 1 W 0.0 Felett 10.0 Felett
5-6 (11) 2-0 (2) 1 (1-0) 5 (2-3)
Észak-Írország - Premier 2017-09-09 Ballinamallard Utd
0 - 2
1 - 5
Crusaders W +1.5 Felett 10.0 Push
5-5 (10) 2-3 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Skócia - League Challenge Cup 2017-09-02 1 Crusaders
1 - 0
3 - 2
Motherwell - U20 W -0.5 Felett
4-3 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Észak-Írország - Ligakupa 2017-08-29 2 Crusaders
1 - 1
2 - 1
Dundela 1 W -2.0, -2.5 Alatt 10.5 Felett
13-8 (21) 6-3 (9) 2 (1-1) 4 (2-2)
Észak-Írország - Premier 2017-08-26 1 2 Cliftonville
0 - 2
1 - 2
Crusaders 5 1 W +0.5 Push
4-3 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Észak-Írország - Premier 2017-08-19 2 Crusaders
0 - 2
1 - 2
Coleraine 5 1 L -1.0 Push 10.0 Felett
5-6 (11) 2-6 (8) 4 (0-4) 0 (0-0)
Észak-Írország - Premier 2017-08-15 1 Crusaders
4 - 0
5 - 0
Warrenpoint Town 3 W -2.0 Felett 10.0 Felett
6-5 (11) 2-3 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Észak-Írország - Premier 2017-08-11 1 2 Ballymena Utd
0 - 0
1 - 4
Crusaders 1 W +0.5, +1.0 Felett 10.5 Alatt
7-3 (10) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
UK Friendlies 2017-07-22 Crusaders
3 - 0
5 - 0
Institute 1 W -1.5 Felett 10.5 Alatt
8-1 (9) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
UK Friendlies 2017-07-18 Crusaders
1 - 1
3 - 1
HW Welders W -1.5, -2.0 Felett 9.5 Felett
12-1 (13) 6-1 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
UEFA Európa Liga - selejtező 2017-07-06 3 FK Liepaja
1 - 0
2 - 0
Crusaders 5 L -0.5, -1.0 Alatt 10.0 Alatt
5-3 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (3-0)
UEFA Európa Liga - selejtező 2017-06-29 Crusaders
2 - 0
3 - 1
FK Liepaja 3 W 0.0 Felett 9.5 Felett
8-5 (13) 3-1 (4) 1 (0-1) 5 (3-2)
UK Friendlies 2017-06-24 Crusaders
0 - 0
1 - 0
Bala Town W -1.0 Alatt 10.0 Alatt
3-3 (6) 2-1 (3) 2 (1-1) 2 (0-2)
Észak-Írország - Premier 2017-04-29 Crusaders
4 - 0
6 - 1
Glenavon 1 W -1.5 Felett 10.5 Felett
7-4 (11) 3-2 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Észak-Írország - Premier 2017-04-22 1 Ballymena Utd
0 - 0
3 - 0
Crusaders L +1.0, +1.5 Alatt 10.5 Felett
6-9 (15) 3-3 (6) 2 (2-0) 4 (1-3)
Észak-Írország - Premier 2017-04-18 3 Crusaders
2 - 1
3 - 2
Coleraine 3 W -0.5, -1.0 Felett 10.0 Alatt
2-1 (3) 0-1 (1) 1 (0-1) 0 (0-0)
Észak-Írország - Premier 2017-04-15 1 Cliftonville
1 - 1
2 - 3
Crusaders 2 W +0.5, +1.0 Felett
8-3 (11) 2-3 (5) 2 (2-0) 2 (2-0)
Észak-Írország - Premier 2017-04-08 Linfield
1 - 0
1 - 0
Crusaders 2 L 0.0, -0.5 Alatt 10.0 Felett
12-6 (18) 5-4 (9) 4 (4-0) 3 (2-1)
Észak-Írország - Premier 2017-03-25 2 Coleraine
1 - 0
1 - 0
Crusaders L 0.0 Alatt 10.0 Alatt
3-4 (7) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Észak-Írország - Premier 2017-03-20 1 Crusaders
0 - 1
3 - 1
Ballinamallard Utd 2 W -2.0 Felett 10.5 Alatt
4-3 (7) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (0-1)
Észak-Írország - Premier 2017-03-11 Crusaders
1 - 0
3 - 0
Carrick Rangers 4 W -2.0, -2.5 Alatt 10.5 Felett
9-3 (12) 7-1 (8) 3 (3-0) 2 (1-1)
Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély:
Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély:
Tippek közzététele
1x2
Teljes 8 5.75 1.28
Félidő 7 2.75 1.66
Ázsiai hendikep
Teljes (+1.75) [email protected] Vendé[email protected]
Félidő (+0.75) [email protected] Vendég@2
Összes szöglet
Teljes (10.5) [email protected] [email protected]
Félidő (5.0) [email protected] [email protected]
Összes gól
Teljes (3.25) [email protected] [email protected]
Félidő (1.25) [email protected] Alatt@2


Idő Típus Választás Tét Eredmény
Élő események

Állapot: Teljes idő , Állás: 2 - 4 , Szöglet: 1 - 6

Szöglet: 10.5 , Hendikep: +1.5, +2.0 , Gólok: 3.0, 3.5

4
Kapura tartó lövés
5
1
Kaput elkerülő lövés
9
69
Támadás
99
41
Veszélyes támadás
87
37
Labdabirtoklás %
63

Állás: 0 - 1 , Szöglet: 1 - 3 Félidő

Szöglet: 5.0 , Hendikep: +0.5, +1.0 , Gólok: 1.0, 1.5

1
Kapura tartó lövés
1
0
Kaput elkerülő lövés
6
24
Támadás
49
13
Veszélyes támadás
42
36
Labdabirtoklás %
64
  • 26' - 1st Goal - Crusaders
  • 28' - 1st Corner - Crusaders
  • 34' - 2nd Corner - Ards
  • 40' - 3rd Corner - Crusaders
  • 45+2' - 4th Corner - Crusaders
  • Race to 3 Corners - Crusaders
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 46' - 5th Corner - Crusaders
  • 64' - 2nd Goal - Crusaders
  • 67' - 1st Yellow Card - Ards
  • 69' - 2nd Yellow Card - Ards
  • 71' - 3rd Goal - Crusaders
  • Race to 5 Corners - Crusaders
  • 79' - 6th Corner - Crusaders
  • 89' - 7th Corner - Crusaders
  • 90+1' - 4th Goal - Ards
  • 90+2' - 5th Goal - Crusaders
  • 90+3' - 6th Goal - Ards
  • 2-4 score at the end of Second Half

Maradj naprakész a TotalCorner segítségével

Csatlakozz ingyenes Telegram tippek csatornánkhoz. Egyéni meccsértesítéseket is beállíthatsz.

Ingyenes Telegram tippek Egyéni értesítések