Crusaders vs Glenavon Profil týmů
Crusaders vs Glenavon Fakta o zápasu
6V-1R-3P v posledních 10 zápasech, s 17 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 1.3 proti. Výhry 60%, AH výhra 30%, góly Over 30%, rohy Over 60%.
5V-2R-3P v posledních 10 zápasech, s 18 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.8 pro, 1.0 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 20%, rohy Over 70%.
| Crusaders | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Glenavon | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Crusaders | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Glenavon | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Crusaders vs Glenavon Časové rozložení gólů/rohů
Crusaders vs Glenavon Vzájemné zápasy
Crusaders vs Glenavon Zobrazit celé H2H →| Crusaders Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-01-28 | Glenavon |
0 - 1
0 - 1
|
Crusaders 3 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-17 | 1 Crusaders |
1 - 0
3 - 1
|
Glenavon 3 | V | -1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-11-08 | 1 3 Glenavon |
2 - 1
3 - 3
|
Crusaders 2 | R | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Severní Irsko - Charity Shield | 2016-07-30 | 1 2 Glenavon |
0 - 0
1 - 0
|
Crusaders | P | 0.0, +0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-04-16 | 4 Glenavon |
0 - 0
0 - 1
|
Crusaders 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Severní Irsko - Pohár | 2016-04-01 | 2 Glenavon |
2 - 2
4 - 3
|
Crusaders 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-02-12 | 3 Crusaders |
0 - 1
1 - 1
|
Glenavon 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2015-10-24 | 1 Crusaders |
1 - 0
1 - 0
|
Glenavon 3 | V | -1.0 | Méně |
|
4-6 (10) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 4 (3-1) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2015-08-22 | 3 Glenavon |
0 - 0
1 - 2
|
Crusaders 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-9 (13) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 5 (1-4) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2015-04-25 | Crusaders |
2 - 0
4 - 0
|
Glenavon | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2015-02-21 | 1 Glenavon |
1 - 2
3 - 7
|
Crusaders 1 | V | +0.5 | Více |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-10-18 | 3 Crusaders |
1 - 3
1 - 4
|
Glenavon 4 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2014-08-09 | Glenavon |
1 - 1
2 - 2
|
Crusaders | R | Více |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Crusaders Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-04-22 | 1 Ballymena Utd |
0 - 0
3 - 0
|
Crusaders | P | +1.0, +1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-04-18 | 3 Crusaders |
2 - 1
3 - 2
|
Coleraine 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-04-15 | 1 Cliftonville |
1 - 1
2 - 3
|
Crusaders 2 | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
||||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-04-08 | Linfield |
1 - 0
1 - 0
|
Crusaders 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-03-25 | 2 Coleraine |
1 - 0
1 - 0
|
Crusaders | P | 0.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-03-20 | 1 Crusaders |
0 - 1
3 - 1
|
Ballinamallard Utd 2 | V | -2.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-03-11 | Crusaders |
1 - 0
3 - 0
|
Carrick Rangers 4 | V | -2.0, -2.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-3 (12) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-02-25 | 3 Portadown |
1 - 1
1 - 1
|
Crusaders 3 | R | +1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-02-17 | 2 Dungannon Swifts |
0 - 2
1 - 2
|
Crusaders 3 | V | +1.0 | Push | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-02-11 | 2 Crusaders |
2 - 0
2 - 1
|
Ballymena Utd 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Severní Irsko - County Antrim Shield | 2017-02-07 | 1 4 Crusaders |
1 - 2
1 - 3
|
Linfield 3 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Severní Irsko - Pohár | 2017-02-04 | Crusaders |
0 - 0
2 - 0
|
PSNI 1 1 | V | -2.0, -2.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-01-28 | Glenavon |
0 - 1
0 - 1
|
Crusaders 3 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-11 (18) | 4-7 (11) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-01-21 | 4 Crusaders |
0 - 0
1 - 0
|
Cliftonville 4 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-01-14 | 1 2 Glentoran |
0 - 2
0 - 3
|
Crusaders | V | +1.0 | Push | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Severní Irsko - Pohár | 2017-01-07 | 1 Crusaders |
2 - 0
2 - 0
|
Ards FC 2 | V | -1.5, -2.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-01-03 | 1 1 Ards FC |
2 - 1
2 - 4
|
Crusaders | V | +1.0, +1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
10-8 (18) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 3 (0-3) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-31 | 1 Crusaders |
0 - 2
1 - 2
|
Linfield 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-6 (15) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 7 (7-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-26 | 1 1 Cliftonville |
0 - 1
0 - 4
|
Crusaders 3 | V | 0.0 | Více |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-17 | 1 Crusaders |
1 - 0
3 - 1
|
Glenavon 3 | V | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-10 | 2 Ballinamallard Utd |
0 - 1
0 - 1
|
Crusaders 1 | V | +1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-9 (15) | 5-5 (10) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-03 | Crusaders |
1 - 1
2 - 2
|
Glentoran 3 | R | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Severní Irsko - County Antrim Shield | 2016-11-29 | 1 Crusaders |
2 - 1
4 - 2
|
PSNI 2 | V | -2.0 | Více | 12.0 | Více |
|
12-2 (14) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-11-26 | 3 Dungannon Swifts |
0 - 0
0 - 1
|
Crusaders 1 | V | +1.0 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-11-19 | 4 Crusaders |
0 - 0
1 - 0
|
Ards FC 3 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Severní Irsko - Ligový pohár | 2016-11-16 | 1 Coleraine |
0 - 0
0 - 0
|
Crusaders 3 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-11-12 | 2 Portadown |
0 - 0
0 - 1
|
Crusaders 2 | V | +1.0, +1.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-11-08 | 1 3 Glenavon |
2 - 1
3 - 3
|
Crusaders 2 | R | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
4-10 (14) | 2-6 (8) | 6 (1-5) | 4 (2-2) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-11-05 | 1 6 Crusaders |
1 - 0
1 - 0
|
Coleraine 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
2-13 (15) | 0-7 (7) | 3 (0-3) | 4 (0-4) |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2016-11-01 | 1 Crusaders |
0 - 0
0 - 3
|
Livingston | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Glenavon Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-04-22 | 1 Cliftonville |
0 - 1
1 - 3
|
Glenavon | V | -0.5 | Více |
|
||||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-04-18 | 1 Linfield |
3 - 0
3 - 0
|
Glenavon 3 | P | -1.0, -1.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-04-15 | Coleraine |
0 - 0
1 - 1
|
Glenavon 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-04-08 | 1 Glenavon |
1 - 0
3 - 0
|
Ballymena Utd 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Severní Irsko - Pohár | 2017-04-01 | 1 Coleraine |
0 - 0
2 - 1
|
Glenavon | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-03-18 | 2 Glenavon |
1 - 1
1 - 2
|
Coleraine 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
8-5 (13) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-03-11 | 2 Glenavon |
2 - 0
2 - 0
|
Dungannon Swifts 2 | V | -0.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||
| Severní Irsko - Pohár | 2017-03-04 | Portadown |
0 - 1
0 - 5
|
Glenavon | V | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-9 (13) | 3-6 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-02-28 | Glenavon |
1 - 1
2 - 1
|
Knockbreda 1 | V | -1.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-02-25 | 2 Carrick Rangers |
0 - 0
0 - 0
|
Glenavon 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-02-23 | Glenavon |
1 - 1
2 - 1
|
Banbridge Town | V | -1.5, -2.0 | Méně |
|
8-8 (16) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-02-17 | 2 Glenavon |
1 - 0
3 - 0
|
Ballinamallard Utd 2 | V | -1.0, -1.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-02-11 | 3 Glentoran |
0 - 0
0 - 0
|
Glenavon 4 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Severní Irsko - Pohár | 2017-02-04 | 3 Armagh City |
0 - 1
0 - 2
|
Glenavon 2 | V | +1.5 | Méně |
|
2-8 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-01-30 | 1 Glenavon |
0 - 0
0 - 1
|
Dundalk 1 | P | +1.5, +2.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-01-28 | Glenavon |
0 - 1
0 - 1
|
Crusaders 3 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-11 (18) | 4-7 (11) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-01-21 | 3 Portadown |
0 - 2
1 - 2
|
Glenavon 1 1 | V | +0.5, +1.0 | Push | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 6-4 (10) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-01-17 | 2 Ballinamallard Utd |
0 - 0
1 - 1
|
Glenavon 2 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-4 (13) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-01-14 | 1 2 Glenavon |
0 - 1
1 - 2
|
Linfield 1 | P | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
4-9 (13) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2017-01-03 | 1 3 Ballymena Utd |
3 - 1
3 - 4
|
Glenavon 3 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-30 | 2 Glenavon |
2 - 2
2 - 2
|
Cliftonville 2 | R | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-26 | 4 Portadown |
1 - 0
2 - 2
|
Glenavon 4 | R | +0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-17 | 1 Crusaders |
1 - 0
3 - 1
|
Glenavon 3 | P | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Severní Irsko - Ligový pohár | 2016-12-13 | 2 Glenavon |
0 - 0
0 - 1
|
Carrick Rangers 2 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-6 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-10 | Glenavon |
1 - 0
1 - 0
|
Coleraine | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
13-8 (21) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 6 (2-4) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-12-02 | 2 Glenavon |
0 - 0
0 - 1
|
Dungannon Swifts 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-7 (12) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 3 (2-1) |
| Severní Irsko - Mid Ulster Cup | 2016-11-29 | Glenavon |
1 - 2
1 - 3
|
Warrenpoint Town 2 | P | -1.0 | Více |
|
4-6 (10) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-11-19 | 1 2 Glenavon |
1 - 0
1 - 1
|
Glentoran 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Severní Irsko - Ligový pohár | 2016-11-16 | Glenavon |
0 - 0
1 - 1
|
Cliftonville 1 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Severní Irsko - NIFL Premiership | 2016-11-12 | 1 Ards FC |
0 - 0
0 - 1
|
Glenavon 1 1 | V | +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-6 (17) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.18 | 5.5 | 15 |
| Poločas | 1.57 | 2.75 | 9.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.5) | Domácí@1.55 | Hosté@2.375 |
| Poločas (-0.75) | Domácí@1.75 | Hosté@2.05 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 6 - 1 , Roh: 7 - 4
Roh: 10.5 , Hendikep: -1.5 , Góly: 3.0
Skóre: 4 - 0 , Roh: 3 - 2 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 1.0, 1.5
-
4' - 1st Corner - Crusaders -
5' - 2nd Corner - Crusaders -
6' - 1st Goal - Crusaders -
11' - 3rd Corner - Crusaders -
15' - 4th Corner - Glenavon -
27' - 2nd Goal - Crusaders -
38' - 3rd Goal - Crusaders -
39' - 5th Corner - Glenavon -
44' - 4th Goal - Crusaders -
4-0 score at the end of First Half -
52' - 6th Corner - Crusaders -
55' - 7th Corner - Crusaders -
56' - 8th Corner - Crusaders -
58' - 5th Goal - Glenavon -
69' - 9th Corner - Glenavon -
73' - 1st Yellow Card - Glenavon -
76' - 10th Corner - Crusaders -
78' - 6th Goal - Crusaders -
82' - 11th Corner - Glenavon -
90+5' - 7th Goal - Crusaders -
6-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

