Paz, Nis 6, 2025 · 18:15
0 - 0
Maç Sonu · İY 0-0
En EskiEn Yeni
LLDLDL
6.50
5.00
1.33
En YeniEn Eski
WWLLWD

Notlar

Ücretsiz Tahminler (geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 3.25
Toplam Gol
Alt 9.5
Toplam Korner
-1.5
Zulte-Waregem
RFC Seraing
DDLLLLDLDLEn YeniDüşüşte-0.5 puan/maç, son 5 vs önceki 25
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıKapatmazKapattı 3/10
Yavaş başlayan · 10 maçın 9'sinde ilk golü yiyorSon 10 maçın 0 tanesini kazandıSon 10 maçın 9 tanesinde ilk yarıda gol
Zulte-Waregem
WDWDDWLLWWEn YeniSabit-0.4 puan/maç, son 5 vs önceki 23
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıKapatmazKapattı 4/10
RFC Seraing

Son 10 maçta 0W-4D-6L; 10 gol atıldı, 22 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.0, yenilen 2.2. Galibiyet 0%, AH kazanma 30%, gol üst 40%, korner üst 50%.

Maç Sonucu
Kazanç 0%0 Beraberlik 40%4 Kayıp 60%6
Toplam Gol 3.0, 3.5
Üst 40%4 İptal 0%0 Alt 60%6
Toplam Korner 9.5
Üst 50%5 İptal 0%0 Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 30%3 İptal 10%1 Kayıp 60%6
Zulte-Waregem

Son 10 maçta 5W-3D-2L; 18 gol atıldı, 12 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.8, yenilen 1.2. Galibiyet 50%, AH kazanma 40%, gol üst 60%, korner üst 50%.

Maç Sonucu
Kazanç 50%5 Beraberlik 30%3 Kayıp 20%2
Toplam Gol 3.0, 3.5
Üst 60%6 İptal 0%0 Alt 40%4
Toplam Korner 9.5
Üst 50%5 İptal 0%0 Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 40%4 İptal 20%2 Kayıp 40%4
Son
RFC Seraing
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
Zulte-Waregem
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5
RFC Seraing
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
Zulte-Waregem
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40, Ort: 3.20, Std. sapma: 1.65, Medyan: 3, Mod: 4, Üst: 50%

RFC Seraing Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Belgium First Division B 2024-11-24 1 Zulte-Waregem
2 - 0
5 - 1
RFC Seraing 1 M -1.0, -1.5 Üst 10.5
Belgium First Division B 2023-12-15 2 Zulte-Waregem
0 - 0
2 - 1
RFC Seraing 2 M -0.5, -1.0 İade 11.0
Belgium First Division B 2023-08-25 1 2 RFC Seraing
0 - 0
0 - 5
Zulte-Waregem 2 M +0.5 Üst 10.0
Belgium First Division A 2023-02-18 1 3 RFC Seraing
0 - 1
1 - 1
Zulte-Waregem 2 1 B +0.5 Alt 9.5
Belgium First Division A 2022-07-23 1 Zulte-Waregem
0 - 0
2 - 0
RFC Seraing 1 M -0.5 Alt 10.0
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
RFC Seraing Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Belgium First Division B 2025-03-28 RWD Molenbeek
2 - 0
3 - 0
RFC Seraing 2 M -1.5 Üst 10.0
Belgium First Division B 2025-03-15 3 Anderlecht II
0 - 1
1 - 1
RFC Seraing 2 B -0.5 Alt 10.0
Belgium First Division B 2025-03-07 2 RFC Seraing
0 - 0
2 - 3
Club Brugge II 3 M +0.5 Üst 10.0
Belgium First Division B 2025-03-02 4 Lommel
1 - 1
2 - 2
RFC Seraing 2 B -0.5, -1.0 Üst 9.5
Belgium First Division B 2025-02-15 3 RAAL La Louviere
2 - 0
4 - 1
RFC Seraing 5 1 M -1.0, -1.5 Üst 10.0
Belgium First Division B 2025-02-09 1 RFC Seraing
0 - 2
0 - 2
SK Beveren 1 M 0.0, +0.5 Alt 10.0 Alt
4-5 (9) 3-2 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2025-01-31 1 RFC Liege
1 - 0
2 - 1
RFC Seraing 3 M -0.5 Üst 10.0 Üst
11-5 (16) 10-2 (12) 4 (3-1) 2 (0-2)
Belgium First Division B 2025-01-28 1 4 RFC Seraing
0 - 2
0 - 2
Lierse Kempenzonen 3 1 M +0.5 Alt 10.0 Üst
4-7 (11) 1-5 (6) 4 (1-3) 3 (2-1)
Belgium First Division B 2025-01-25 3 RFC Seraing
0 - 1
1 - 1
Francs Borains 5 B 0.0, +0.5 Alt 10.0 Üst
7-5 (12) 6-3 (9) 4 (2-2) 2 (0-2)
Belgium First Division B 2025-01-19 2 Genk II
1 - 0
2 - 2
RFC Seraing 1 B 0.0 Üst 10.5 Üst
7-6 (13) 2-1 (3) 0 (0-0) 4 (3-1)
Belgium First Division B 2024-12-22 4 Patro Eisden Maasmechelen
1 - 1
2 - 3
RFC Seraing 3 G -1.0, -1.5 Üst 10.5 Alt
2-6 (8) 0-6 (6) 2 (0-2) 1 (1-0)
Belgium First Division B 2024-12-13 3 RFC Seraing
0 - 1
0 - 1
RAAL La Louviere 4 M +0.5 Alt 10.0 Üst
8-6 (14) 5-1 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Belgium First Division B 2024-12-06 1 5 Deinze
0 - 0
0 - 1
RFC Seraing 1 G +2.0 Alt 10.5 Alt
0-9 (9) 0-6 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Belgium First Division B 2024-12-01 2 RFC Seraing
1 - 1
4 - 4
RWD Molenbeek 4 B +1.0 Üst 10.5 Alt
5-4 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgium First Division B 2024-11-24 1 Zulte-Waregem
2 - 0
5 - 1
RFC Seraing 1 M -1.0, -1.5 Üst 10.5 Alt
5-1 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Belgium First Division B 2024-11-10 1 RFC Seraing
1 - 1
2 - 2
Anderlecht II 3 1 B 0.0, +0.5 Üst 10.0 Alt
5-2 (7) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2024-11-03 3 Francs Borains
0 - 0
0 - 1
RFC Seraing 3 G -0.5 Alt 10.5 Alt
4-6 (10) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgium Cup 2024-10-30 OH Leuven
1 - 0
2 - 0
RFC Seraing 3 M -2.0, -2.5 Alt
13-4 (17) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2024-10-25 4 RFC Seraing
0 - 0
0 - 0
Patro Eisden Maasmechelen 2 B +1.0 Alt 10.0 İade
5-5 (10) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2024-10-20 2 SC Lokeren-Temse
0 - 0
0 - 1
RFC Seraing 6 1 G -0.5 Alt 10.5 Üst
20-1 (21) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2024-10-05 2 RFC Seraing
1 - 0
1 - 2
Eupen 2 M +0.5, +1.0 Üst 10.0 Üst
2-10 (12) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2024-09-29 4 RFC Seraing
0 - 1
0 - 3
RFC Liege 2 M 0.0, +0.5 Üst 10.5 Alt
5-3 (8) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2024-09-20 2 SK Beveren
0 - 0
0 - 0
RFC Seraing 3 B -1.0, -1.5 Alt 10.0 Üst
9-2 (11) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2024-09-13 1 Club Brugge II
1 - 0
1 - 1
RFC Seraing 2 B -0.5, -1.0 Alt 10.5 Alt
4-2 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2024-09-01 2 RFC Seraing
1 - 1
1 - 2
Lommel 1 M +0.5, +1.0 Üst 10.0 Alt
2-3 (5) 2-2 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2024-08-24 2 Lierse Kempenzonen
2 - 1
3 - 2
RFC Seraing 1 1 M -0.5, -1.0 Üst 11.0 Alt
5-5 (10) 0-4 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgium First Division B 2024-08-16 RFC Seraing
0 - 1
0 - 2
Genk II 2 M +0.5 Alt 11.0 Alt
4-3 (7) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2024-04-19 3 RFC Seraing
0 - 1
1 - 2
Deinze 3 M +0.5, +1.0 İade 11.0 Alt
4-1 (5) 2-0 (2) 2 (2-0) 1 (0-1)
Belgium First Division B 2024-04-14 2 Standard Liege II
1 - 0
1 - 2
RFC Seraing 1 G +0.5, +1.0 İade 11.5 Üst
4-12 (16) 3-6 (9) 1 (1-0) 1 (0-1)
Belgium First Division B 2024-04-06 2 Lommel
0 - 0
0 - 0
RFC Seraing 3 B -1.0 Alt 10.5 Alt
7-1 (8) 2-1 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Zulte-Waregem Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Belgium First Division B 2025-03-29 2 Zulte-Waregem
1 - 0
3 - 1
Anderlecht II 2 G -1.5, -2.0 Üst 10.0
Belgium First Division B 2025-03-15 Francs Borains
0 - 2
1 - 3
Zulte-Waregem G +0.5, +1.0 Üst 9.5
Belgium First Division B 2025-03-08 2 Zulte-Waregem
0 - 0
0 - 1
Lommel 4 1 M -1.0, -1.5 Alt 9.5
Belgium First Division B 2025-02-28 4 SK Beveren
0 - 0
3 - 2
Zulte-Waregem 1 M 0.0, +0.5 Üst 10.0
Belgium First Division B 2025-02-21 1 Zulte-Waregem
1 - 0
3 - 1
Genk II 3 G -1.5 Üst 10.5
Belgium First Division B 2025-02-14 1 Lierse SK
0 - 0
0 - 0
Zulte-Waregem 1 B +0.5, +1.0 Alt 9.5 Alt
1-7 (8) 0-4 (4) 4 (0-4) 1 (1-0)
Belgium First Division B 2025-02-02 2 RAAL La Louviere
0 - 0
0 - 0
Zulte-Waregem 1 B 0.0 Alt 9.5 Alt
4-4 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgium First Division B 2025-01-25 2 Zulte-Waregem
0 - 2
3 - 2
Eupen 3 2 G -1.0 Üst 10.0 Üst
11-1 (12) 6-0 (6) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgium First Division B 2025-01-19 4 RFC Liege
0 - 0
1 - 1
Zulte-Waregem 1 B +1.0 Alt 10.0 Alt
6-2 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 4 (2-2)
Belgium First Division B 2025-01-11 2 Zulte-Waregem
0 - 1
3 - 2
Patro Eisden Maasmechelen 5 G -0.5 Üst 9.5 Üst
8-4 (12) 7-2 (9) 3 (2-1) 1 (0-1)
Europe Friendlies 2025-01-04 Zulte-Waregem
3 - 0
6 - 0
Roda JC G -0.5 Üst
5-2 (7) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgium First Division B 2024-12-20 4 Club Brugge II
0 - 1
0 - 3
Zulte-Waregem 2 G +0.5, +1.0 Alt 10.0 Alt
8-1 (9) 5-0 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2024-12-14 1 3 Lommel
1 - 1
1 - 2
Zulte-Waregem 4 G 0.0, +0.5 Üst 9.5 Üst
5-5 (10) 3-3 (6) 5 (2-3) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2024-12-07 2 Zulte-Waregem
1 - 0
4 - 0
SK Beveren 1 G -0.5, -1.0 Üst 10.0 İade
6-4 (10) 0-2 (2) 1 (0-1) 3 (2-1)
Belgium Cup 2024-12-04 1 OH Leuven
3 - 0
5 - 0
Zulte-Waregem M -0.5, -1.0 Üst
4-8 (12) 3-4 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgium First Division B 2024-11-29 Genk II
1 - 3
2 - 3
Zulte-Waregem 2 G +1.0 Üst 11.0 Alt
4-4 (8) 4-3 (7) 2 (2-0) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2024-11-24 1 Zulte-Waregem
2 - 0
5 - 1
RFC Seraing 1 G -1.0, -1.5 Üst 10.5 Alt
5-1 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Belgium First Division B 2024-11-10 2 Zulte-Waregem
0 - 0
2 - 1
RAAL La Louviere 4 G 0.0, -0.5 Üst 10.0 Üst
6-5 (11) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2024-11-01 3 RWD Molenbeek
1 - 1
2 - 1
Zulte-Waregem 3 M -0.5 Üst 10.0 Üst
5-7 (12) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgium Cup 2024-10-29 1 Zulte-Waregem
2 - 1
2 - 1
Dender 3 G 0.0, -0.5 Üst
3-6 (9) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2024-10-26 1 3 Zulte-Waregem
0 - 0
2 - 2
Francs Borains 3 B -1.0, -1.5 Üst 10.5 Alt
4-4 (8) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2024-10-20 2 Patro Eisden Maasmechelen
0 - 1
0 - 1
Zulte-Waregem 3 G 0.0 Alt 10.0 İade
7-3 (10) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2024-10-06 3 Zulte-Waregem
1 - 0
2 - 1
Club Brugge II 3 G -1.0 Alt 10.0 İade
6-4 (10) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2024-09-29 Anderlecht II
2 - 2
2 - 3
Zulte-Waregem 2 G +1.0 Üst 10.0 Alt
3-6 (9) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2024-09-22 2 Zulte-Waregem
2 - 0
3 - 1
RFC Liege 3 G -0.5, -1.0 Üst 11.5 Üst
7-5 (12) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2024-09-15 1 3 Eupen
1 - 1
1 - 3
Zulte-Waregem 2 G 0.0 Üst 10.5 Alt
4-3 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgium First Division B 2024-08-30 2 Zulte-Waregem
1 - 0
1 - 0
SC Lokeren-Temse 5 G -1.0 Alt 11.0 Üst
8-5 (13) 5-1 (6) 3 (3-0) 0 (0-0)
Belgium First Division B 2024-08-25 1 Deinze
1 - 1
2 - 2
Zulte-Waregem 1 B 0.0 Üst 10.5 Üst
7-4 (11) 3-3 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Belgium First Division B 2024-08-18 2 Zulte-Waregem
0 - 1
0 - 1
Lierse Kempenzonen 2 M -1.0, -1.5 Alt 11.0 Üst
7-6 (13) 2-1 (3) 1 (0-1) 4 (3-1)
Europe Friendlies 2024-08-10 1 Dunkerque
1 - 0
2 - 2
Zulte-Waregem 2 B 0.0 Üst
6-2 (8) 5-1 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Tahmin Yayınla
1x2
Maç Sonu 6.5 5 1.333
İlk Yarı 7 2.625 1.8
Asya Handikapı
Maç Sonu (+1.5) Ev [email protected] Deplasman@2
İlk Yarı (+0.5) Ev [email protected] [email protected]
Toplam Korner
Maç Sonu (9.5) Ü[email protected] Alt@2
İlk Yarı (4.5) Ü[email protected] [email protected]
Toplam Gol
Maç Sonu (3.25) Ü[email protected] [email protected]
İlk Yarı (1.25) Ü[email protected] [email protected]


Zaman Tür Seçim Miktar Sonuç
Canlı Olaylar

Durum: Maç Sonu , Skor: 0 - 0 , Korner: 1 - 10

Korner: 9.5 , Handikap: +1.5 , Goller: 3.0, 3.5

0
İsabetli şut
8
2
İsabetsiz şut
11
88
Atak
143
27
Tehlikeli Atak
77
35
Topa Sahip Olma %
65

Skor: 0 - 0 , Korner: 0 - 2 İlk Yarı

Korner: 4.5 , Handikap: +0.5 , Goller: 1.0, 1.5

0
İsabetli şut
3
1
İsabetsiz şut
5
47
Atak
81
9
Tehlikeli Atak
36
32
Topa Sahip Olma %
68
  • 20' - 1st Yellow Card - Zulte-Waregem
  • 32' - 1st Corner - Zulte-Waregem
  • 34' - 2nd Yellow Card - RFC Seraing
  • 35' - 2nd Corner - Zulte-Waregem
  • 0-0 score at the end of First Half
  • Race to 3 Corners - Zulte-Waregem
  • 48' - 3rd Corner - Zulte-Waregem
  • 56' - 4th Corner - Zulte-Waregem
  • 57' - 5th Corner - RFC Seraing
  • Race to 5 Corners - Zulte-Waregem
  • 61' - 6th Corner - Zulte-Waregem
  • 67' - 3rd Yellow Card - RFC Seraing
  • 69' - 7th Corner - Zulte-Waregem
  • Race to 7 Corners - Zulte-Waregem
  • 73' - 8th Corner - Zulte-Waregem
  • 74' - 4th Yellow Card - RFC Seraing
  • 78' - 5th Yellow Card - RFC Seraing
  • 84' - 9th Corner - Zulte-Waregem
  • Race to 9 Corners - Zulte-Waregem
  • 88' - 10th Corner - Zulte-Waregem
  • 90+3' - 11th Corner - Zulte-Waregem
  • 90+7' - 6th Yellow Card - Zulte-Waregem
  • 0-0 score at the end of Second Half

TotalCorner ile güncel kal

Ücretsiz Telegram tahmin kanalımıza katıl. Ayrıca özel maç uyarıları da oluşturabilirsin.

Ücretsiz Telegram Tahminleri Özel Uyarılar