Belgium First Division B Korner İstatistikleri ve Sonuçlar
TotalCorner, Belgium First Division B korner istatistikleri, fikstür, sonuçlar, puan durumu, kart istatistikleri ve oran karşılaştırması sunar. Son Belgium First Division B maçlarını maç sonu kornerleri, ilk yarı kornerleri, goller, kartlar ve maç verileriyle takip et.
| başlama saati | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Handikap | Korner | İY Korner | Asya Kor. | Korner Ü/A | Goller | Gol Ü/A | Atak | Şutlar | Analiz | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| October 2026 | ||||||||||||||
| 10/11 18:15 | Maç Sonu | Gent II | 3 - 2 | RFC Seraing | -0.5 | 6 - 1 | 3 - 0 | 9.0 | Alt | 2.5, 3.0 | Üst | 88 - 62 | 3 - 8 | |
| 10/11 15:00 | Maç Sonu | Patro Eisden Maasmechelen | 1 - 0 | Genk II | -0.5, -1.0 | 3 - 4 | 3 - 1 | 9.0 | Alt | 3.0 | Alt | 87 - 84 | 12 - 7 | |
| 10/10 19:00 | Maç Sonu | KFCO Beerschot Wilrijk | 5 - 1 | RFC Liege | -1.0, -1.5 | 9 - 3 | 4 - 3 | 10.5 | Üst | 3.0, 3.5 | Üst | 118 - 69 | 21 - 11 | |
| 10/10 15:00 | Maç Sonu | Excelsior Virton | 3 - 4 | Hasselt | 0.0 | 4 - 7 | 1 - 2 | 10.0 | Üst | 3.0 | Üst | 75 - 105 | 16 - 18 | |
| 10/10 15:00 | Maç Sonu | Lierse SK | 3 - 0 | Francs Borains | 0.0 | 3 - 9 | 1 - 5 | 9.5 | Üst | 2.5 | Üst | 67 - 118 | 12 - 19 | |
| 10/09 19:00 | Maç Sonu | Dender | 3 - 0 | Club Brugge II | -1.0, -1.5 | 2 - 5 | 0 - 1 | 9.5 | Alt | 3.0, 3.5 | Alt | 50 - 179 | 9 - 14 | |
| 10/09 19:00 | Maç Sonu | Anderlecht II | 0 - 2 | Eupen | +0.5, +1.0 | 3 - 7 | 0 - 1 | 9.5 | Üst | 3.0, 3.5 | Alt | 72 - 94 | 10 - 10 | |
| 10/09 18:56 | 0 ' | FCV Dender EH | 0 - 0 | Club Brugge II | -1.0,-1.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 9.5 | 3.0,3.5 | - | - | |||
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/20 18:15 | Maç Sonu | Dender | 1 - 0 | Patro Eisden Maasmechelen | -0.5, -1.0 | 4 - 5 | 3 - 2 | 8.5 | Üst | 2.5 | Alt | 133 - 92 | 11 - 18 | |
| 09/20 15:00 | Maç Sonu | SC Lokeren-Temse | 1 - 1 | Excelsior Virton | -0.5 | 8 - 1 | 4 - 1 | 10.0 | Alt | 3.0 | Alt | 54 - 42 | 7 - 1 | |
| 09/19 19:00 | Maç Sonu | Eupen | 3 - 1 | RFC Liege | -1.0 | 8 - 7 | 4 - 0 | 10.0 | Üst | 3.0 | Üst | 79 - 103 | 16 - 13 | |
| 09/19 15:00 | Maç Sonu | Hasselt | 0 - 1 | KFCO Beerschot Wilrijk | +0.5 | 3 - 5 | 1 - 1 | 11.0 | Alt | 3.0 | Alt | 81 - 89 | 11 - 8 | |
| 09/19 15:00 | Maç Sonu | Genk II | 2 - 2 | RFC Seraing | 0.0, -0.5 | 13 - 6 | 5 - 4 | 9.5 | Üst | 3.0 | Üst | 69 - 58 | 10 - 6 | |
| 09/18 19:00 | Maç Sonu | Francs Borains | 3 - 2 | Anderlecht II | -0.5 | 7 - 4 | 3 - 3 | 10.0 | Üst | 2.5, 3.0 | Üst | 95 - 87 | 10 - 13 | |
| 09/18 19:00 | Maç Sonu | Club Brugge II | 2 - 2 | Gent II | 0.0, -0.5 | 4 - 5 | 3 - 2 | 9.0 | İade | 3.0 | Üst | 100 - 77 | 11 - 15 | |
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/13 18:15 | Maç Sonu | Patro Eisden Maasmechelen | 1 - 2 | Eupen | 0.0, -0.5 | 4 - 3 | 0 - 1 | 9.0 | Alt | 2.5 | Üst | 87 - 94 | 10 - 11 | |
| 09/13 15:00 | Maç Sonu | RFC Liege | 4 - 4 | Club Brugge II | -0.5 | 6 - 6 | 3 - 3 | 10.0 | Üst | 2.5, 3.0 | Üst | 89 - 72 | 19 - 10 | |
| 09/12 19:00 | Maç Sonu | Excelsior Virton | 3 - 0 | Genk II | 0.0, -0.5 | 7 - 1 | 3 - 1 | 9.5 | Alt | 3.0 | İade | 92 - 62 | 16 - 3 | |
| 09/12 15:00 | Maç Sonu | RFC Seraing | 1 - 2 | Hasselt | 0.0, +0.5 | 6 - 4 | 2 - 4 | 9.5 | Üst | 3.0 | İade | 134 - 159 | 10 - 13 | |
| 09/12 15:00 | Maç Sonu | Anderlecht II | 2 - 6 | Lokeren | 0.0, +0.5 | 6 - 2 | 2 - 1 | 10.5 | Alt | 3.0, 3.5 | Üst | 120 - 87 | 10 - 12 | |
| 09/11 19:00 | Maç Sonu | Gent II | 0 - 1 | Dender | +0.5, +1.0 | 1 - 6 | 0 - 3 | 9.5 | Alt | 2.5, 3.0 | Alt | 108 - 112 | 5 - 11 | |
| 09/11 19:00 | Maç Sonu | KFCO Beerschot Wilrijk | 3 - 1 | Lierse SK | -1.0, -1.5 | 4 - 4 | 1 - 4 | 10.0 | Alt | 3.0 | Üst | 61 - 60 | 11 - 7 | |
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/06 18:15 | Maç Sonu | Francs Borains | 3 - 0 | Lokeren | 0.0, -0.5 | 4 - 5 | 3 - 1 | 10.5 | Alt | 2.5, 3.0 | Üst | 81 - 91 | 12 - 10 | |
| 09/06 15:00 | Maç Sonu | Lierse SK | 0 - 0 | RFC Liege | 0.0, +0.5 | 5 - 9 | 2 - 7 | 10.0 | Üst | 2.5, 3.0 | Alt | 99 - 99 | 19 - 12 | |
| 09/05 19:00 | Maç Sonu | Genk II | 3 - 0 | Hasselt | +0.5 | 3 - 3 | 2 - 2 | 11.0 | Alt | 3.0, 3.5 | Alt | 76 - 107 | 12 - 18 | |
| 09/05 15:00 | Maç Sonu | Club Brugge II | 0 - 1 | Eupen | 0.0, +0.5 | 3 - 3 | 1 - 1 | 9.5 | Alt | 2.5, 3.0 | Alt | - | - 1 | |
| 09/05 12:30 | Maç Sonu | Gent II | 2 - 2 | Anderlecht II | 0.0, -0.5 | 1 - 7 | 0 - 5 | 9.5 | Alt | 3.0 | Üst | 66 - 83 | 9 - 12 | |
| 09/04 19:00 | Maç Sonu | Dender | 2 - 0 | RFC Seraing | -1.0 | 4 - 4 | 1 - 2 | 9.0 | Alt | 2.5, 3.0 | Alt | 91 - 118 | 8 - 13 | |
| 09/04 19:00 | Maç Sonu | KFCO Beerschot Wilrijk | 4 - 2 | Patro Eisden Maasmechelen | -0.5, -1.0 | 9 - 2 | 4 - 1 | 8.5 | Üst | 2.5 | Üst | 130 - 50 | 23 - 6 | |
| August 2026 | ||||||||||||||
| 08/30 18:15 | Maç Sonu | RFC Seraing | 1 - 1 | Lierse SK | 0.0, -0.5 | 4 - 3 | 3 - 3 | 9.0 | Alt | 2.5, 3.0 | Alt | 120 - 96 | 15 - 9 | |
| 08/30 15:00 | Maç Sonu | Excelsior Virton | 0 - 1 | Francs Borains | 0.0 | 0 - 7 | 0 - 5 | 9.5 | Alt | 2.5 | Alt | 90 - 103 | 9 - 15 | |
| 08/29 19:00 | Maç Sonu | Patro Eisden Maasmechelen | 1 - 2 | Club Brugge II | -0.5 | 2 - 1 | 1 - 0 | 9.0 | Alt | 2.5 | Üst | 29 - 71 | 4 - 4 | |
| 08/29 15:00 | Maç Sonu | RFC Liege | 1 - 2 | Dender | 0.0, +0.5 | 4 - 9 | 3 - 6 | 10.0 | Üst | 2.5, 3.0 | Üst | 120 - 107 | 8 - 13 | |
| 08/29 15:00 | Maç Sonu | Anderlecht II | 0 - 1 | KFCO Beerschot Wilrijk | +1.0 | 10 - 5 | 4 - 3 | 10.0 | Üst | 3.0 | Alt | 88 - 84 | 15 - 9 | |
| 08/28 19:00 | Maç Sonu | Lokeren | 2 - 4 | Genk II | -1.0, -1.5 | 12 - 6 | 3 - 6 | 10.5 | Üst | 3.0, 3.5 | Üst | 92 - 70 | 16 - 10 | |
| 08/28 19:00 | Maç Sonu | Hasselt | 0 - 2 | Gent II | -0.5, -1.0 | 8 - 2 | 1 - 1 | 11.0 | Alt | 2.5, 3.0 | Alt | 119 - 78 | 9 - 7 | |
| August 2026 | ||||||||||||||
| 08/23 18:15 | Maç Sonu | Francs Borains | 0 - 1 | Hasselt | 0.0, -0.5 | 9 - 10 | 3 - 6 | 10.5 | Üst | 2.5, 3.0 | Alt | 58 - 66 | 9 - 8 | |
| 08/23 15:00 | Maç Sonu | Genk II | 2 - 3 | RFC Liege | 0.0 | 8 - 3 | 3 - 1 | 10.0 | Üst | 3.0 | Üst | 136 - 72 | 19 - 11 | |
| 08/22 19:00 | Maç Sonu | Lierse SK | 2 - 1 | Patro Eisden Maasmechelen | 0.0, +0.5 | 7 - 2 | 3 - 1 | 9.0 | İade | 2.0, 2.5 | Üst | 76 - 78 | 7 - 17 | |
| 08/22 15:00 | Maç Sonu | Club Brugge II | 3 - 2 | RFC Seraing | 0.0, -0.5 | 3 - 3 | 0 - 1 | 9.0 | Alt | 2.5 | Üst | 116 - 61 | 10 - 10 | |
