PSG vs Celtic Takım Profili
PSG vs Celtic Maç Bilgileri
Son 10 maçta 8W-2D-0L; 34 gol atıldı, 6 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 3.4, yenilen 0.6. Galibiyet 80%, AH kazanma 70%, gol üst 60%, korner üst 40%.
Son 10 maçta 6W-2D-2L; 20 gol atıldı, 10 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.0, yenilen 1.0. Galibiyet 60%, AH kazanma 50%, gol üst 30%, korner üst 20%.
| PSG | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Celtic | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| PSG | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Celtic | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
PSG vs Celtic Gol/Korner Zaman Dağılımı
PSG vs Celtic Aralarındaki Maçlar
PSG vs Celtic Tüm H2H verilerini gör →| PSG Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2017-09-12 | 2 Celtic |
0 - 3
0 - 5
|
PSG 1 | G | +1.5, +2.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| PSG Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| France Ligue 1 | 2017-11-18 | 2 PSG |
2 - 0
4 - 1
|
Nantes 3 | G | -2.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| France Ligue 1 | 2017-11-04 | 1 Angers |
0 - 3
0 - 5
|
PSG 3 | G | +1.5, +2.0 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2017-10-31 | PSG |
2 - 0
5 - 0
|
Anderlecht | G | -3.0, -3.5 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| France Ligue 1 | 2017-10-27 | PSG |
2 - 0
3 - 0
|
Nice | G | -2.0, -2.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| France Ligue 1 | 2017-10-22 | 4 Marseille |
1 - 1
2 - 2
|
PSG 2 1 | B | +1.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2017-10-18 | 2 Anderlecht |
0 - 2
0 - 4
|
PSG 2 | G | +2.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| France Ligue 1 | 2017-10-14 | 4 Dijon |
0 - 0
1 - 2
|
PSG 4 | G | +2.0, +2.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
5-9 (14) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| France Ligue 1 | 2017-09-30 | 1 PSG |
5 - 1
6 - 2
|
Bordeaux 2 | G | -2.0, -2.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
1-5 (6) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Champions League | 2017-09-27 | 1 PSG |
2 - 0
3 - 0
|
Bayern Munich 4 | G | -0.5 | İade | 10.5 | Üst |
|
1-18 (19) | 1-10 (11) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| France Ligue 1 | 2017-09-23 | 2 Montpellier |
0 - 0
0 - 0
|
PSG 2 | B | +1.5, +2.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
2-11 (13) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| France Ligue 1 | 2017-09-17 | 3 PSG |
0 - 0
2 - 0
|
Lyon 2 | G | -2.0, -2.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
9-4 (13) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2017-09-12 | 2 Celtic |
0 - 3
0 - 5
|
PSG 1 | G | +1.5, +2.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| France Ligue 1 | 2017-09-08 | 1 Metz |
1 - 1
1 - 5
|
PSG 1 | G | +2.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 3 (3-0) |
| France Ligue 1 | 2017-08-25 | 2 PSG |
1 - 0
3 - 0
|
St Etienne 3 | G | -2.5, -3.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| France Ligue 1 | 2017-08-20 | 1 1 PSG |
2 - 1
6 - 2
|
Toulouse 4 | G | -2.5, -3.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| France Ligue 1 | 2017-08-13 | 2 Guingamp |
0 - 0
0 - 3
|
PSG 2 | G | +1.5, +2.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| France Ligue 1 | 2017-08-05 | PSG |
1 - 0
2 - 0
|
Amiens 1 | G | -2.5, -3.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| France Super Cup | 2017-07-29 | 3 Monaco |
1 - 0
1 - 2
|
PSG 1 | G | +0.5, +1.0 | İade | 9.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Elite Club Friendlies | 2017-07-27 | 2 PSG |
0 - 1
2 - 3
|
Juventus 1 | M | 0.0 | Üst | 9.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Elite Club Friendlies | 2017-07-23 | 1 1 PSG |
2 - 2
2 - 4
|
Tottenham 1 | M | -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Elite Club Friendlies | 2017-07-20 | 1 Roma |
0 - 1
1 - 1
|
PSG 2 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| France Cup | 2017-05-27 | 2 Angers |
0 - 0
0 - 1
|
PSG 2 | G | +1.5, +2.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
1-10 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| France Ligue 1 | 2017-05-20 | PSG |
1 - 0
1 - 1
|
Caen 1 | B | -2.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| France Ligue 1 | 2017-05-14 | 1 St Etienne |
0 - 2
0 - 5
|
PSG 1 | G | +1.0, +1.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
5-8 (13) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| France Ligue 1 | 2017-05-06 | 1 PSG |
2 - 0
5 - 0
|
Bastia 2 | G | -2.5, -3.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
11-4 (15) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| France Ligue 1 | 2017-04-30 | 2 Nice |
1 - 0
3 - 1
|
PSG 3 2 | M | +1.0, +1.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
2-8 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| France Cup | 2017-04-26 | PSG |
2 - 0
5 - 0
|
Monaco 1 | G | -2.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
13-1 (14) | 9-1 (10) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| France Ligue 1 | 2017-04-22 | 1 PSG |
1 - 0
2 - 0
|
Montpellier | G | -2.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
6-6 (12) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| France Ligue 1 | 2017-04-18 | 1 Metz |
0 - 2
2 - 3
|
PSG 1 | G | +2.0, +2.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
1-8 (9) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| France Ligue 1 | 2017-04-14 | 2 Angers |
0 - 1
0 - 2
|
PSG 1 | G | +1.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Celtic Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Premiership | 2017-11-18 | 3 Ross County |
0 - 0
0 - 1
|
Celtic 2 | G | +2.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2017-11-04 | 2 St Johnstone |
0 - 1
0 - 4
|
Celtic | G | +1.5, +2.0 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2017-10-31 | Celtic |
0 - 1
1 - 2
|
Bayern Munich | M | +1.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2017-10-28 | 2 Celtic |
1 - 0
1 - 1
|
Kilmarnock 1 | B | -2.0, -2.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2017-10-25 | 4 Aberdeen |
0 - 2
0 - 3
|
Celtic | G | +0.5, +1.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Scotland League Cup | 2017-10-21 | 1 Hibernian |
0 - 2
2 - 4
|
Celtic 2 | G | +1.0, +1.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| UEFA Champions League | 2017-10-18 | Bayern Munich |
2 - 0
3 - 0
|
Celtic 1 | M | -2.5, -3.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
12-3 (15) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Scotland Premiership | 2017-10-14 | Celtic |
0 - 0
1 - 0
|
Dundee 3 | G | -2.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2017-09-30 | 3 Celtic |
1 - 0
2 - 2
|
Hibernian 2 | B | -1.5, -2.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2017-09-27 | Anderlecht |
0 - 1
0 - 3
|
Celtic | G | 0.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2017-09-23 | 2 Rangers |
0 - 0
0 - 2
|
Celtic 1 | G | +1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
1-11 (12) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Scotland League Cup | 2017-09-20 | 4 Dundee |
0 - 2
0 - 4
|
Celtic 1 | G | +2.0 | Üst | 11.0 | İade |
|
3-8 (11) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2017-09-16 | Celtic |
2 - 0
4 - 0
|
Ross County 1 | G | -2.0, -2.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| UEFA Champions League | 2017-09-12 | 2 Celtic |
0 - 3
0 - 5
|
PSG 1 | M | +1.5, +2.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Scotland Premiership | 2017-09-08 | 1 Hamilton |
0 - 3
1 - 4
|
Celtic | G | +1.5, +2.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
3-15 (18) | 1-8 (9) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Scotland Premiership | 2017-08-26 | 2 Celtic |
0 - 1
1 - 1
|
St Johnstone 3 | B | -2.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
12-1 (13) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| UEFA Champions League Qualifying | 2017-08-22 | 3 FC Astana |
1 - 1
4 - 3
|
Celtic | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2017-08-19 | 2 Kilmarnock |
0 - 1
0 - 2
|
Celtic | G | +1.5, +2.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League Qualifying | 2017-08-16 | 2 Celtic |
2 - 0
5 - 0
|
FC Astana 3 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Scotland Premiership | 2017-08-11 | 1 Partick |
0 - 1
0 - 1
|
Celtic 1 | G | +1.5, +2.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
3-11 (14) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Scotland League Cup | 2017-08-08 | Celtic |
3 - 0
5 - 0
|
Kilmarnock 1 | G | -2.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2017-08-05 | 1 Celtic |
1 - 0
4 - 1
|
Hearts 3 | G | -2.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
9-5 (14) | 6-3 (9) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League Qualifying | 2017-08-02 | 2 Rosenborg |
0 - 0
0 - 1
|
Celtic | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League Qualifying | 2017-07-26 | 1 Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Rosenborg 1 | B | -1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League Qualifying | 2017-07-19 | Celtic |
1 - 0
4 - 0
|
Linfield 2 | G | -3.0 | İade | 10.5 | Üst |
|
11-0 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Elite Club Friendlies | 2017-07-15 | Celtic |
0 - 0
0 - 4
|
Lyon | M | +0.5, +1.0 | Üst | 9.0 | İade |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League Qualifying | 2017-07-14 | 3 Linfield |
0 - 2
0 - 2
|
Celtic 5 | G | +2.0, +2.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
3-15 (18) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Europe Friendlies | 2017-07-08 | 2 Shamrock Rovers |
0 - 4
0 - 9
|
Celtic | G | +1.5, +2.0 | Üst | 8.5 | Alt |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2017-07-04 | 2 Slavia Prague |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic 1 | B | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2017-07-01 | 2 Rapid Vienna |
1 - 0
1 - 1
|
Celtic 2 | B | +0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.1 | 13 | 23 |
| İlk Yarı | 1.33 | 3.75 | 15 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-2.75) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (-1.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 7 - 1 , Korner: 5 - 2
Korner: 10.0 , Handikap: -2.5, -3.0 , Goller: 3.5, 4.0
Skor: 4 - 1 , Korner: 2 - 1 İlk Yarı
Korner: 4.5 , Handikap: -1.0, -1.5 , Goller: 1.5
-
1' - 1st Corner - Celtic -
1' - 1st Goal - Celtic -
9' - 2nd Goal - PSG - 13' Substitution - Bitton for Lustig - Celtic
-
22' - 3rd Goal - PSG -
28' - 2nd Corner - PSG -
28' - 4th Goal - PSG -
35' - 1st Yellow Card - Celtic -
35' - 5th Goal - PSG -
41' - 3rd Corner - PSG -
45+1' - 2nd Yellow Card - Celtic -
4-1 score at the end of First Half -
61' - 4th Corner - PSG - Race to 3 Corners - PSG
-
65' - 5th Corner - PSG - 67' Substitution - Pastore for Draxler - PSG
- 69' Substitution - Eboue for Ntcham - Celtic
-
75' - 6th Goal - PSG - 76' Substitution - Di Maria for Mbappe-Lottin - PSG
- 76' Substitution - Lo Celso for Verratti - PSG
- 77' Substitution - Griffiths for Dembele - Celtic
-
79' - 7th Goal - PSG -
80' - 8th Goal - PSG - Race to 5 Corners - PSG
-
82' - 6th Corner - PSG -
84' - 7th Corner - Celtic -
7-1 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

