Ross County vs Celtic Takım Profili
Ross County vs Celtic Maç Bilgileri
Son 10 maçta 3W-2D-5L; 11 gol atıldı, 16 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.1, yenilen 1.6. Galibiyet 30%, AH kazanma 40%, gol üst 30%, korner üst 50%.
Son 10 maçta 6W-2D-2L; 21 gol atıldı, 10 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.1, yenilen 1.0. Galibiyet 60%, AH kazanma 60%, gol üst 30%, korner üst 20%.
| Ross County | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Celtic | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Ross County | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Celtic | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Ross County vs Celtic Gol/Korner Zaman Dağılımı
Ross County vs Celtic Aralarındaki Maçlar
Ross County vs Celtic Tüm H2H verilerini gör →| Ross County Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Premiership | 2017-09-16 | Celtic |
2 - 0
4 - 0
|
Ross County 1 | M | -2.0, -2.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2017-04-16 | 3 Ross County |
0 - 1
2 - 2
|
Celtic 1 1 | B | +1.5, +2.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2016-12-28 | Celtic |
2 - 0
2 - 0
|
Ross County 2 | M | -2.0, -2.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2016-10-26 | 2 Ross County |
0 - 1
0 - 4
|
Celtic 2 | M | +1.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2016-04-24 | 1 Celtic |
1 - 0
1 - 1
|
Ross County 2 | B | -2.0, -2.5 | Alt | 11.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2016-02-13 | 2 Celtic |
1 - 0
2 - 0
|
Ross County 2 | M | -2.0 | Alt | 11.5 | Alt |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotland League Cup | 2016-01-31 | 5 Ross County |
1 - 1
3 - 1
|
Celtic 4 1 | G | +1.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
3-14 (17) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Scotland Premiership | 2015-11-08 | 1 Ross County |
0 - 1
1 - 4
|
Celtic | M | +1.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2015-08-01 | 2 Celtic |
2 - 0
2 - 0
|
Ross County | M | -2.0 | Alt | 11.5 | Üst |
|
15-4 (19) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Scotland Premiership | 2015-01-24 | 1 Ross County |
0 - 0
0 - 1
|
Celtic 3 | M | +2.0 | Alt | 11.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Scotland Premiership | 2014-12-27 | 1 Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Ross County 4 | B | -2.5 | Alt | 11.0 | Üst |
|
15-1 (16) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Scotland Premiership | 2014-10-18 | Ross County |
0 - 4
0 - 5
|
Celtic | M | +1.5, +2.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
2-10 (12) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Ross County Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Premiership | 2017-11-04 | 1 Ross County |
3 - 0
3 - 2
|
Motherwell 1 | G | 0.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2017-10-28 | 3 Aberdeen |
1 - 1
2 - 1
|
Ross County 3 | M | -1.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2017-10-24 | St Johnstone |
0 - 0
0 - 0
|
Ross County 4 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
||||||
| Scotland Premiership | 2017-10-21 | 2 Ross County |
0 - 0
2 - 1
|
Hamilton 2 | G | -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2017-10-14 | 3 Ross County |
1 - 1
1 - 2
|
Hearts 5 1 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2017-09-30 | Kilmarnock |
0 - 2
0 - 2
|
Ross County | G | 0.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
3-10 (13) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2017-09-23 | 2 Ross County |
0 - 1
0 - 1
|
Hibernian 1 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
6-8 (14) | 4-5 (9) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Scotland Premiership | 2017-09-16 | Celtic |
2 - 0
4 - 0
|
Ross County 1 | M | -2.0, -2.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Scotland Premiership | 2017-09-09 | 3 Ross County |
0 - 1
1 - 1
|
Partick 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2017-08-27 | 2 Ross County |
0 - 2
1 - 3
|
Rangers | M | +1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Scotland Premiership | 2017-08-19 | 2 Motherwell |
0 - 0
2 - 0
|
Ross County 2 1 | M | 0.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2017-08-12 | 3 Ross County |
1 - 1
1 - 2
|
Aberdeen 1 | M | +0.5, +1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Scotland League Cup | 2017-08-09 | 1 Ross County |
0 - 0
2 - 3
|
Motherwell 2 1 | M | -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
10-9 (19) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Scotland Premiership | 2017-08-05 | 1 Dundee |
0 - 1
1 - 2
|
Ross County 2 | G | 0.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
15-5 (20) | 4-4 (8) | 4 (2-2) | 7 (7-0) |
| Scotland League Cup | 2017-07-29 | Arbroath |
0 - 0
0 - 0
|
Ross County 1 | B | +1.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Scotland League Cup | 2017-07-21 | 2 Ross County |
0 - 0
0 - 0
|
Hibernian 2 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
8-11 (19) | 5-5 (10) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Scotland League Cup | 2017-07-18 | 2 Montrose |
0 - 4
0 - 6
|
Ross County | G | +1.5, +2.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Scotland League Cup | 2017-07-15 | Ross County |
1 - 0
2 - 0
|
Alloa 1 | G | -1.5 | Alt |
|
8-6 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Europe Friendlies | 2017-07-06 | Valenciennes |
1 - 1
2 - 1
|
Ross County | M | -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| UK Friendlies | 2017-07-01 | Elgin |
0 - 0
0 - 1
|
Ross County | G | +1.0, +1.5 | Alt |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Scotland Premiership | 2017-05-20 | 2 Kilmarnock |
1 - 1
1 - 2
|
Ross County | G | 0.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2017-05-16 | 2 Ross County |
1 - 1
3 - 2
|
Hamilton 4 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2017-05-13 | 3 Dundee |
0 - 1
1 - 1
|
Ross County 6 | B | 0.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
1-3 (4) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2017-05-06 | Motherwell |
0 - 0
0 - 1
|
Ross County 2 | G | 0.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
14-6 (20) | 9-2 (11) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Scotland Premiership | 2017-04-28 | 2 Ross County |
2 - 0
4 - 0
|
Inverness CT 1 1 | G | -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2017-04-16 | 3 Ross County |
0 - 1
2 - 2
|
Celtic 1 1 | B | +1.5, +2.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2017-04-08 | 1 3 Hamilton |
1 - 0
1 - 1
|
Ross County | B | 0.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2017-04-04 | 1 3 Ross County |
1 - 1
2 - 1
|
Dundee 3 1 | G | -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2017-04-01 | 3 Partick |
0 - 0
2 - 1
|
Ross County 3 | M | -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Premiership | 2017-03-11 | 4 Ross County |
0 - 0
1 - 2
|
Kilmarnock 3 | M | -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
8-4 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Celtic Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Premiership | 2017-11-04 | 2 St Johnstone |
0 - 1
0 - 4
|
Celtic | G | +1.5, +2.0 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2017-10-31 | Celtic |
0 - 1
1 - 2
|
Bayern Munich | M | +1.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2017-10-28 | 2 Celtic |
1 - 0
1 - 1
|
Kilmarnock 1 | B | -2.0, -2.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Premiership | 2017-10-25 | 4 Aberdeen |
0 - 2
0 - 3
|
Celtic | G | +0.5, +1.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Scotland League Cup | 2017-10-21 | 1 Hibernian |
0 - 2
2 - 4
|
Celtic 2 | G | +1.0, +1.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2017-10-18 | Bayern Munich |
2 - 0
3 - 0
|
Celtic 1 | M | -2.5, -3.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
12-3 (15) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Scotland Premiership | 2017-10-14 | Celtic |
0 - 0
1 - 0
|
Dundee 3 | G | -2.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2017-09-30 | 3 Celtic |
1 - 0
2 - 2
|
Hibernian 2 | B | -1.5, -2.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2017-09-27 | Anderlecht |
0 - 1
0 - 3
|
Celtic | G | 0.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2017-09-23 | 2 Rangers |
0 - 0
0 - 2
|
Celtic 1 | G | +1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
1-11 (12) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Scotland League Cup | 2017-09-20 | 4 Dundee |
0 - 2
0 - 4
|
Celtic 1 | G | +2.0 | Üst | 11.0 | İade |
|
3-8 (11) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Premiership | 2017-09-16 | Celtic |
2 - 0
4 - 0
|
Ross County 1 | G | -2.0, -2.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| UEFA Champions League | 2017-09-12 | 2 Celtic |
0 - 3
0 - 5
|
PSG 1 | M | +1.5, +2.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Scotland Premiership | 2017-09-08 | 1 Hamilton |
0 - 3
1 - 4
|
Celtic | G | +1.5, +2.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
3-15 (18) | 1-8 (9) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Scotland Premiership | 2017-08-26 | 2 Celtic |
0 - 1
1 - 1
|
St Johnstone 3 | B | -2.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
12-1 (13) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| UEFA Champions League Qualifying | 2017-08-22 | 3 FC Astana |
1 - 1
4 - 3
|
Celtic | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2017-08-19 | 2 Kilmarnock |
0 - 1
0 - 2
|
Celtic | G | +1.5, +2.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League Qualifying | 2017-08-16 | 2 Celtic |
2 - 0
5 - 0
|
FC Astana 3 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Scotland Premiership | 2017-08-11 | 1 Partick |
0 - 1
0 - 1
|
Celtic 1 | G | +1.5, +2.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
3-11 (14) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Scotland League Cup | 2017-08-08 | Celtic |
3 - 0
5 - 0
|
Kilmarnock 1 | G | -2.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Premiership | 2017-08-05 | 1 Celtic |
1 - 0
4 - 1
|
Hearts 3 | G | -2.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
9-5 (14) | 6-3 (9) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League Qualifying | 2017-08-02 | 2 Rosenborg |
0 - 0
0 - 1
|
Celtic | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League Qualifying | 2017-07-26 | 1 Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Rosenborg 1 | B | -1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League Qualifying | 2017-07-19 | Celtic |
1 - 0
4 - 0
|
Linfield 2 | G | -3.0 | İade | 10.5 | Üst |
|
11-0 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Elite Club Friendlies | 2017-07-15 | Celtic |
0 - 0
0 - 4
|
Lyon | M | +0.5, +1.0 | Üst | 9.0 | İade |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League Qualifying | 2017-07-14 | 3 Linfield |
0 - 2
0 - 2
|
Celtic 5 | G | +2.0, +2.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
3-15 (18) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Europe Friendlies | 2017-07-08 | 2 Shamrock Rovers |
0 - 4
0 - 9
|
Celtic | G | +1.5, +2.0 | Üst | 8.5 | Alt |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2017-07-04 | 2 Slavia Prague |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic 1 | B | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2017-07-01 | 2 Rapid Vienna |
1 - 0
1 - 1
|
Celtic 2 | B | +0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2017-06-28 | FC Blau Weiss Linz |
0 - 0
0 - 1
|
Celtic 1 | G | +1.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
3-9 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 13 | 7.5 | 1.16 |
| İlk Yarı | 10 | 3.1 | 1.53 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+2.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (+1.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 0 - 1 , Korner: 1 - 11
Korner: 10.0 , Handikap: +2.0 , Goller: 3.0, 3.5
Skor: 0 - 0 , Korner: 0 - 4 İlk Yarı
Korner: 4.5 , Handikap: +1.0 , Goller: 1.5
-
19' - 1st Corner - Celtic -
24' - 2nd Corner - Celtic -
26' - 3rd Corner - Celtic - Race to 3 Corners - Celtic
-
29' - 4th Corner - Celtic -
42' - 1st Yellow Card - Ross County -
45+1' - 2nd Yellow Card - Celtic -
0-0 score at the end of First Half -
48' - 5th Corner - Celtic - Race to 5 Corners - Celtic
-
60' - 6th Corner - Celtic - 62' Substitution - Schalk for Curran - Ross County
- 65' Substitution - Hayes for Forrest - Celtic
-
66' - 3rd Yellow Card - Celtic - 65' Substitution - Griffiths for McGregor - Celtic
-
69' - 7th Corner - Ross County - Race to 7 Corners - Celtic
-
72' - 8th Corner - Celtic -
72' - 9th Corner - Celtic -
77' - 4th Yellow Card - Ross County -
78' - 1st Goal - Celtic - 81' Substitution - Ntcham for Dembele - Celtic
- 82' Substitution - Mikkelsen for O'Brien - Ross County
-
83' - 10th Corner - Celtic - Race to 9 Corners - Celtic
-
84' - 11th Corner - Celtic -
87' - 12th Corner - Celtic - 86' Substitution - Dow for Keillor-Dunn - Ross County
-
88' - 5th Yellow Card - Ross County -
0-1 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

