Cmt, Nis 22, 2023 · 14:00
En EskiEn Yeni
DWWWLW
1.18
6.00
10.00
En YeniEn Eski
WLWLWL
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
–
Toplam Gol
–
Toplam Korner
–
Asya Handikapı
Parma U19 vs Brescia U19 Takım Profili
Parma U19
Puanlar hesaplanıyor
WWLDDWWWLWEn YeniAlev almış+0.7 puan/maç, son 5 vs önceki 24
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golAlt4/10
Asya handikabıKapatır6/10
İkinci yarı takımıÖne geçenSon 10 maçın 7 tanesinde ilk yarıda golSon 10 maçın 7 tanesinde 2.5 kart üstü
Brescia U19
Puanlar hesaplanıyor
DLLLLWLWLWEn YeniYükselişte+0.8 puan/maç, son 5 vs önceki 25
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golDengeli5/10
Asya handikabıKapatmaz4/10
Parma U19 vs Brescia U19 Maç Bilgileri
Parma U19
Son 10 maçta 6W-2D-2L; 18 gol atıldı, 5 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 0, yenilen 0. Galibiyet 60%, AH kazanma 60%, gol üst 0%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 60%6
Beraberlik 20%2
Kayıp 20%2
Asya Handikapı
Kazanç 60%6
İptal 0%0
Kayıp 40%4
Brescia U19
Son 10 maçta 3W-1D-6L; 11 gol atıldı, 25 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 0, yenilen 0. Galibiyet 30%, AH kazanma 40%, gol üst 0%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 30%3
Beraberlik 10%1
Kayıp 60%6
Asya Handikapı
Kazanç 40%4
İptal 0%0
Kayıp 60%6
Son
| Parma U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Brescia U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Parma U19 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Brescia U19 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol Dağılımı
Korner Dağılımı
Kart Dağılımı
Bu maç için çizgi yok
Parma U19 vs Brescia U19 Gol/Korner Zaman Dağılımı
Parma U19 vs Brescia U19 Aralarındaki Maçlar
Parma U19 vs Brescia U19 Tüm H2H verilerini gör →| Parma U19 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-12-10 | 1 5 Brescia U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Parma U19 2 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-04-16 | 1 Parma U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Brescia U19 1 | B | -0.5 | Alt |
|
||||||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2021-03-13 | 1 Parma U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Brescia U19 1 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Parma U19 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Italy Campionato Primavera 2 | 2023-04-08 | 1 Parma U19 |
3 - 0
6 - 0
|
AC Feralpisalo U19 1 1 | G | -1.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2023-03-11 | 1 Parma U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Monza U19 4 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2023-03-04 | 1 3 Vicenza U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Parma U19 4 | G | +0.5, +1.0 | Alt |
|
||||||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2023-02-25 | 2 Reggiana U19 |
0 - 2
0 - 3
|
Parma U19 3 | G | +1.5 | İade |
|
||||||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2023-02-18 | 1 Parma U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Padova U19 1 | G | -1.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2023-02-04 | 2 Parma U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Cremonese U19 | B | -0.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2023-01-28 | 3 Genoa U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Parma U19 4 | B | -0.5, -1.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2023-01-14 | 3 Spal U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Parma U19 3 1 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-12-17 | 1 Parma U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Alessandria U19 | G | -1.5 | Alt |
|
9-4 (13) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-12-10 | 1 5 Brescia U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Parma U19 2 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 2-5 (7) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-12-03 | 1 Parma U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Pordenone U19 2 | B | -3.0 | Alt |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-11-26 | 3 AC Feralpisalo U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Parma U19 3 | M | +0.5, +1.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-11-12 | 1 5 Parma U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Venezia U19 1 | B | -0.5 | Alt |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-11-05 | 1 1 Como U19 |
1 - 1
3 - 4
|
Parma U19 2 | G | +0.5 | Üst |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-10-29 | 3 Monza U19 |
0 - 2
0 - 2
|
Parma U19 | G | 0.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-10-22 | 1 2 Parma U19 |
2 - 0
3 - 2
|
Vicenza U19 3 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Italy Primavera Cup | 2022-10-19 | Cesena U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Parma U19 2 | M | -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-6 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-10-15 | 1 Parma U19 |
1 - 0
6 - 1
|
Reggiana U19 2 | G | -1.0, -1.5 | Üst |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-10-08 | Padova U19 |
0 - 1
0 - 3
|
Parma U19 2 | G | +0.5, +1.0 | Alt | 11.0 | Alt |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-10-01 | 1 Parma U19 |
1 - 0
4 - 0
|
Albinoleffe U19 | G | -1.0, -1.5 | Üst |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-09-17 | 3 Cremonese U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Parma U19 2 | G | 0.0 | Alt |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-09-10 | Parma U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Genoa U19 2 | B | 0.0, +0.5 | Alt |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Europe Friendlies | 2022-08-05 | Parma U19 |
2 - 2
3 - 2
|
Imolese U19 | G | -2.5 | Üst |
|
2-9 (11) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-05-29 | 2 Frosinone U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Parma U19 3 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
11-1 (12) | 7-0 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-05-21 | 1 2 Parma U19 |
0 - 2
0 - 2
|
Monza U19 2 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
5-8 (13) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 3 (0-3) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-05-07 | 2 Parma U19 |
3 - 0
7 - 0
|
Perugia U19 5 | G | -1.0 | Üst |
|
7-10 (17) | 3-6 (9) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-04-30 | 1 Perugia U19 |
3 - 2
3 - 3
|
Parma U19 | B | +0.5 | Üst |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-04-23 | 3 Virtus Entella U19 |
1 - 1
1 - 3
|
Parma U19 1 | G | +0.5, +1.0 | Üst |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-04-20 | 3 Parma U19 |
0 - 0
0 - 4
|
Venezia U19 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
10-1 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-04-16 | 1 Parma U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Brescia U19 1 | B | -0.5 | Alt |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Brescia U19 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Italy Campionato Primavera 2 | 2023-04-15 | 1 2 Brescia U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Vicenza U19 2 | G | 0.0 | Alt |
|
||||||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2023-04-01 | 1 Monza U19 |
2 - 0
8 - 1
|
Brescia U19 | M | -1.5 | Üst |
|
||||||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2023-03-18 | Brescia U19 |
2 - 0
3 - 1
|
Pordenone U19 2 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2023-03-11 | 1 Venezia U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Brescia U19 2 | M | -1.0, -1.5 | Alt |
|
||||||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2023-03-04 | 1 1 Brescia U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Padova U19 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
||||||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2023-02-25 | Albinoleffe U19 |
1 - 1
4 - 2
|
Brescia U19 1 | M | 0.0 | Üst |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2023-02-18 | 2 Brescia U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Alessandria U19 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italy Campionato Primavera 2 | 2023-02-11 | Cremonese U19 |
0 - 0
3 - 1
|
Brescia U19 | M | -0.5 | Üst |
|
4-6 (10) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 2 (0-2) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2023-02-04 | 1 Brescia U19 |
0 - 2
0 - 5
|
Spal U19 2 | M | +0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Italy Campionato Primavera 2 | 2023-01-28 | 2 AC Feralpisalo U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Brescia U19 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
2-11 (13) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2023-01-21 | 2 Brescia U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Reggiana U19 1 | G | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 | İade |
|
4-6 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Italy Campionato Primavera 2 | 2023-01-14 | 1 Cittadella U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Brescia U19 | B | 0.0 | Alt |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-12-17 | Brescia U19 |
1 - 2
3 - 3
|
Genoa U19 2 | B | +1.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-12-10 | 1 5 Brescia U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Parma U19 2 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 2-5 (7) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-12-03 | 4 Vicenza U19 |
1 - 0
2 - 2
|
Brescia U19 2 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
14-6 (20) | 8-2 (10) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-11-26 | 2 Como U19 |
2 - 1
3 - 5
|
Brescia U19 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-11-12 | 1 Brescia U19 |
0 - 4
2 - 7
|
Monza U19 1 | M | 0.0, +0.5 | Üst |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-11-05 | 3 Pordenone U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Brescia U19 2 | G | +1.5 | Alt |
|
12-5 (17) | 9-2 (11) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-10-29 | 4 Brescia U19 |
1 - 2
2 - 2
|
Venezia U19 3 | B | +0.5 | Üst |
|
4-5 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-10-22 | Padova U19 |
0 - 2
1 - 2
|
Brescia U19 | G | 0.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Italy Primavera Cup | 2022-10-19 | 3 Brescia U19 |
1 - 1
3 - 3
|
Cremonese U19 3 | B | 0.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
8-6 (14) | 4-4 (8) | 4 (3-1) | 4 (3-1) |
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-10-15 | 1 Brescia U19 |
0 - 1
1 - 3
|
Albinoleffe U19 3 | M | -0.5, -1.0 | Üst |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-10-08 | 5 Alessandria U19 |
0 - 2
2 - 2
|
Brescia U19 | B | +1.0 | Üst | 11.0 | Alt |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-10-01 | 2 Brescia U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Cremonese U19 4 | B | -0.5 | Alt |
|
3-8 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-09-10 | 1 Brescia U19 |
1 - 1
1 - 1
|
AC Feralpisalo U19 1 | B | -1.5,-2.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-05-21 | Frosinone U19 |
3 - 0
4 - 2
|
Brescia U19 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
5-10 (15) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-05-14 | 1 Brescia U19 |
1 - 1
1 - 3
|
Frosinone U19 2 | M | 0.0 | Üst |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-05-07 | 2 Brescia U19 |
1 - 2
1 - 2
|
Lazio U19 5 | M | 0.0 | İade | 10.5 | Üst |
|
10-6 (16) | 6-4 (10) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-04-23 | Brescia U19 |
2 - 1
2 - 1
|
Vicenza U19 1 | G | -1.0, -1.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italy Campionato Primavera 2 | 2022-04-16 | 1 Parma U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Brescia U19 1 | B | -0.5 | Alt |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

