sob., Apr 22, 2023 · 14:00
NajstarszeOstatnie
RWWWPW
1.18
6.00
10.00
OstatnieNajstarsze
WPWPWP
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
–
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
–
Handicap azjatycki
Parma U19 vs Brescia U19 Profil drużyn
Parma U19
Trwa obliczanie ocen
WWPRRWWWPWOstatnieW gazie+0.7 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 24
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiPokrywa6/10
Drużyna drugiej połowyWychodzi na prowadzenieGol w 1. połowie w 7 z ostatnich 10Powyżej 2.5 kartki w 7 z ostatnich 10
Brescia U19
Trwa obliczanie ocen
RPPPPWPWPWOstatnieW górę+0.8 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 25
Powyżej 9.5 rożnychWyrównane5/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Parma U19 vs Brescia U19 Fakty o meczu
Parma U19
6W-2R-2P w ostatnich 10 meczach, z 18 golami zdobytymi i 5 straconymi. Średnie gole: 0 dla, 0 przeciw. Wygrane 60%, AH wygrane 60%, gole Over 0%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 60%6
Remis 20%2
Przegrana 20%2
Handicap azjatycki
Wygrana 60%6
Anulowane 0%0
Przegrana 40%4
Brescia U19
3W-1R-6P w ostatnich 10 meczach, z 11 golami zdobytymi i 25 straconymi. Średnie gole: 0 dla, 0 przeciw. Wygrane 30%, AH wygrane 40%, gole Over 0%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 30%3
Remis 10%1
Przegrana 60%6
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4
Anulowane 0%0
Przegrana 60%6
Ostatnie
| Parma U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Brescia U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Parma U19 | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Brescia U19 | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goli
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Brak linii dla tego meczu
Parma U19 vs Brescia U19 Rozkład czasowy goli/rożnych
Parma U19 vs Brescia U19 Bezpośrednie pojedynki
Parma U19 vs Brescia U19 Zobacz pełne H2H →| Parma U19 Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-12-10 | 1 5 Brescia U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Parma U19 2 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-04-16 | 1 Parma U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Brescia U19 1 | R | -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2021-03-13 | 1 Parma U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Brescia U19 1 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Parma U19 Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2023-04-08 | 1 Parma U19 |
3 - 0
6 - 0
|
AC Feralpisalo U19 1 1 | W | -1.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2023-03-11 | 1 Parma U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Monza U19 4 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2023-03-04 | 1 3 Vicenza U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Parma U19 4 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2023-02-25 | 2 Reggiana U19 |
0 - 2
0 - 3
|
Parma U19 3 | W | +1.5 | Push |
|
||||||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2023-02-18 | 1 Parma U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Padova U19 1 | W | -1.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2023-02-04 | 2 Parma U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Cremonese U19 | R | -0.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2023-01-28 | 3 Genoa U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Parma U19 4 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2023-01-14 | 3 Spal U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Parma U19 3 1 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-12-17 | 1 Parma U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Alessandria U19 | W | -1.5 | Poniżej |
|
9-4 (13) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-12-10 | 1 5 Brescia U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Parma U19 2 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 2-5 (7) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-12-03 | 1 Parma U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Pordenone U19 2 | R | -3.0 | Poniżej |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-11-26 | 3 AC Feralpisalo U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Parma U19 3 | P | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-11-12 | 1 5 Parma U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Venezia U19 1 | R | -0.5 | Poniżej |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-11-05 | 1 1 Como U19 |
1 - 1
3 - 4
|
Parma U19 2 | W | +0.5 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-10-29 | 3 Monza U19 |
0 - 2
0 - 2
|
Parma U19 | W | 0.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-10-22 | 1 2 Parma U19 |
2 - 0
3 - 2
|
Vicenza U19 3 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Włochy - Primavera Cup | 2022-10-19 | Cesena U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Parma U19 2 | P | -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-6 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-10-15 | 1 Parma U19 |
1 - 0
6 - 1
|
Reggiana U19 2 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-10-08 | Padova U19 |
0 - 1
0 - 3
|
Parma U19 2 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-10-01 | 1 Parma U19 |
1 - 0
4 - 0
|
Albinoleffe U19 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-09-17 | 3 Cremonese U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Parma U19 2 | W | 0.0 | Poniżej |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-09-10 | Parma U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Genoa U19 2 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2022-08-05 | Parma U19 |
2 - 2
3 - 2
|
Imolese U19 | W | -2.5 | Powyżej |
|
2-9 (11) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-05-29 | 2 Frosinone U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Parma U19 3 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
11-1 (12) | 7-0 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-05-21 | 1 2 Parma U19 |
0 - 2
0 - 2
|
Monza U19 2 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
5-8 (13) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 3 (0-3) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-05-07 | 2 Parma U19 |
3 - 0
7 - 0
|
Perugia U19 5 | W | -1.0 | Powyżej |
|
7-10 (17) | 3-6 (9) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-04-30 | 1 Perugia U19 |
3 - 2
3 - 3
|
Parma U19 | R | +0.5 | Powyżej |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-04-23 | 3 Virtus Entella U19 |
1 - 1
1 - 3
|
Parma U19 1 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-04-20 | 3 Parma U19 |
0 - 0
0 - 4
|
Venezia U19 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
10-1 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-04-16 | 1 Parma U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Brescia U19 1 | R | -0.5 | Poniżej |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Brescia U19 Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2023-04-15 | 1 2 Brescia U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Vicenza U19 2 | W | 0.0 | Poniżej |
|
||||||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2023-04-01 | 1 Monza U19 |
2 - 0
8 - 1
|
Brescia U19 | P | -1.5 | Powyżej |
|
||||||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2023-03-18 | Brescia U19 |
2 - 0
3 - 1
|
Pordenone U19 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 11.0 |
|
|||||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2023-03-11 | 1 Venezia U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Brescia U19 2 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
||||||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2023-03-04 | 1 1 Brescia U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Padova U19 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2023-02-25 | Albinoleffe U19 |
1 - 1
4 - 2
|
Brescia U19 1 | P | 0.0 | Powyżej |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2023-02-18 | 2 Brescia U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Alessandria U19 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2023-02-11 | Cremonese U19 |
0 - 0
3 - 1
|
Brescia U19 | P | -0.5 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 2 (0-2) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2023-02-04 | 1 Brescia U19 |
0 - 2
0 - 5
|
Spal U19 2 | P | +0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2023-01-28 | 2 AC Feralpisalo U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Brescia U19 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
2-11 (13) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2023-01-21 | 2 Brescia U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Reggiana U19 1 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2023-01-14 | 1 Cittadella U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Brescia U19 | R | 0.0 | Poniżej |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-12-17 | Brescia U19 |
1 - 2
3 - 3
|
Genoa U19 2 | R | +1.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-12-10 | 1 5 Brescia U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Parma U19 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-7 (9) | 2-5 (7) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-12-03 | 4 Vicenza U19 |
1 - 0
2 - 2
|
Brescia U19 2 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
14-6 (20) | 8-2 (10) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-11-26 | 2 Como U19 |
2 - 1
3 - 5
|
Brescia U19 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-11-12 | 1 Brescia U19 |
0 - 4
2 - 7
|
Monza U19 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-11-05 | 3 Pordenone U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Brescia U19 2 | W | +1.5 | Poniżej |
|
12-5 (17) | 9-2 (11) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-10-29 | 4 Brescia U19 |
1 - 2
2 - 2
|
Venezia U19 3 | R | +0.5 | Powyżej |
|
4-5 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-10-22 | Padova U19 |
0 - 2
1 - 2
|
Brescia U19 | W | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Włochy - Primavera Cup | 2022-10-19 | 3 Brescia U19 |
1 - 1
3 - 3
|
Cremonese U19 3 | R | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
8-6 (14) | 4-4 (8) | 4 (3-1) | 4 (3-1) |
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-10-15 | 1 Brescia U19 |
0 - 1
1 - 3
|
Albinoleffe U19 3 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-10-08 | 5 Alessandria U19 |
0 - 2
2 - 2
|
Brescia U19 | R | +1.0 | Powyżej | 11.0 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-10-01 | 2 Brescia U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Cremonese U19 4 | R | -0.5 | Poniżej |
|
3-8 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-09-10 | 1 Brescia U19 |
1 - 1
1 - 1
|
AC Feralpisalo U19 1 | R | -1.5,-2.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-05-21 | Frosinone U19 |
3 - 0
4 - 2
|
Brescia U19 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-10 (15) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-05-14 | 1 Brescia U19 |
1 - 1
1 - 3
|
Frosinone U19 2 | P | 0.0 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-05-07 | 2 Brescia U19 |
1 - 2
1 - 2
|
Lazio U19 5 | P | 0.0 | Push | 10.5 | Powyżej |
|
10-6 (16) | 6-4 (10) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-04-23 | Brescia U19 |
2 - 1
2 - 1
|
Vicenza U19 1 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Włochy - Campionato Primavera 2 | 2022-04-16 | 1 Parma U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Brescia U19 1 | R | -0.5 | Poniżej |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

