Per, Tem 13, 2023 · 17:00
FC Haka
4 2 1
2 - 2
Maç Sonu · İY 2-1
Crusaders
6 2
En EskiEn Yeni
LDLDLD
1.91
3.25
3.50
En YeniEn Eski
WWLWLD

Notlar

Ücretsiz Tahminler (geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Üst 2.25
Toplam Gol
Üst 10.0
Toplam Korner
+0.5
Crusaders
FC Haka
LDLDLDLDLDEn YeniDüşüşte-0.5 puan/maç, son 5 vs önceki 20
Üst 9.5 kornerÜst7/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıKapatmaz2/10
Crusaders
DDWDWLDLWWEn YeniDüşüşte-0.6 puan/maç, son 5 vs önceki 23
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golÜst7/10
Asya handikabıKapatır6/10
İkinci yarı takımıGeri dönüş takımıSon 10 maçın 7 tanesinde ilk yarıda gol
FC Haka

Son 10 maçta 0W-5D-5L; 8 gol atıldı, 19 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 0.8, yenilen 1.9. Galibiyet 0%, AH kazanma 20%, gol üst 60%, korner üst 40%.

Maç Sonucu
Kazanç 0%0 Beraberlik 50%5 Kayıp 50%5
Toplam Gol 2.0, 2.5
Üst 60%6 İptal 0%0 Alt 40%4
Toplam Korner 10.0
Üst 40%4 İptal 30%3 Alt 30%3
Asya Handikapı
Kazanç 20%2 İptal 20%2 Kayıp 60%6
Crusaders

Son 10 maçta 5W-2D-3L; 19 gol atıldı, 12 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.9, yenilen 1.2. Galibiyet 50%, AH kazanma 60%, gol üst 60%, korner üst 40%.

Maç Sonucu
Kazanç 50%5 Beraberlik 20%2 Kayıp 30%3
Toplam Gol 2.0, 2.5
Üst 60%6 İptal 0%0 Alt 40%4
Toplam Korner 10.0
Üst 40%4 İptal 10%1 Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 60%6 İptal 10%1 Kayıp 30%3
Son
FC Haka
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
Crusaders
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5
FC Haka
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
Crusaders
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40, Ort: 2.95, Std. sapma: 1.72, Medyan: 3, Mod: 3, Üst: 63%

Veri yok

FC Haka Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Finland Veikkausliiga 2023-07-08 3 FC Haka
2 - 2
2 - 2
FC Inter B 0.0 Üst 10.0
Finland Veikkausliiga 2023-07-01 AC Oulu
3 - 0
3 - 0
FC Haka 4 M 0.0, -0.5 Üst 10.0
Finland Veikkausliiga 2023-06-27 1 FC Haka
0 - 1
1 - 1
HJK Helsinki 2 1 B +0.5, +1.0 Alt 9.5
Finland Veikkausliiga 2023-06-11 2 Lahti
0 - 0
1 - 0
FC Haka 5 M 0.0 Alt 10.0
Finland Veikkausliiga 2023-06-07 3 FC Haka
0 - 1
1 - 1
FC Ilves 1 B 0.0 Alt 10.0
Finland Veikkausliiga 2023-06-03 4 KuPS Kuopio
2 - 0
3 - 0
FC Haka 2 M -0.5, -1.0 Üst 10.0 Alt
4-3 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Finland Cup 2023-05-31 1 AC Oulu
0 - 1
1 - 1
FC Haka 2 B 0.0, -0.5 Alt 10.5 Alt
8-2 (10) 7-2 (9) 2 (2-0) 0 (0-0)
Finland Veikkausliiga 2023-05-26 4 FC Inter
1 - 0
3 - 0
FC Haka 2 M 0.0, -0.5 Üst 10.0 Üst
9-6 (15) 3-4 (7) 2 (0-2) 1 (1-0)
Finland Veikkausliiga 2023-05-22 4 FC Haka
2 - 2
2 - 2
VPS Vaasa 2 B -0.5 Üst 9.5 Üst
3-11 (14) 2-6 (8) 2 (0-2) 4 (0-4)
Finland Veikkausliiga 2023-05-13 4 IFK Mariehamn
1 - 1
2 - 1
FC Haka 2 M +0.5 Üst 10.5 Alt
4-6 (10) 2-4 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Finland Veikkausliiga 2023-05-09 1 1 FC Honka
0 - 2
0 - 2
FC Haka 2 G -0.5, -1.0 Alt 10.5 Üst
6-5 (11) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Finland Veikkausliiga 2023-05-05 1 FC Haka
1 - 2
4 - 2
KTP G -0.5, -1.0 Üst 10.5 Alt
3-6 (9) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
Finland Veikkausliiga 2023-04-29 1 HJK Helsinki
2 - 0
2 - 0
FC Haka 1 M -1.0 Alt 10.0 Üst
10-4 (14) 5-0 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Finland Veikkausliiga 2023-04-24 3 FC Haka
0 - 0
1 - 1
FC Honka 1 B 0.0, +0.5 Alt 10.5 Üst
5-6 (11) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Finland Veikkausliiga 2023-04-14 2 FC Haka
2 - 0
2 - 2
AC Oulu 3 B 0.0, -0.5 Üst 10.0 Üst
4-14 (18) 1-4 (5) 1 (0-1) 4 (1-3)
Finland Veikkausliiga 2023-04-05 2 SJK
1 - 0
2 - 1
FC Haka 1 M 0.0, -0.5 Üst 10.5 Alt
7-3 (10) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Europe Friendlies 2023-03-24 EIF
1 - 3
2 - 4
FC Haka G +1.0, +1.5 Üst 9.0 Alt
3-5 (8) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europe Friendlies 2023-03-18 2 KTP
0 - 0
1 - 0
FC Haka M +0.5 Alt
1-8 (9) 0-5 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Europe Friendlies 2023-03-11 1 FC Inter Turku
0 - 0
1 - 1
FC Haka 3 1 B 0.0,-0.5 Alt
2-6 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Finland Liigacup 2023-02-24 1 2 FC Haka
2 - 2
2 - 2
AC Oulu 5 B 0.0, -0.5 Üst 10.0 Üst
12-6 (18) 8-3 (11) 3 (1-2) 3 (3-0)
Finland Liigacup 2023-02-18 3 KUPS Akatemia
0 - 0
1 - 0
FC Haka 2 M -0.5 Alt
5-3 (8) 2-3 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Finland Liigacup 2023-02-12 3 FC Haka
0 - 0
2 - 1
SJK G 0.0, +0.5 Üst 10.0 Alt
1-7 (8) 1-4 (5) 3 (0-3) 0 (0-0)
Finland Liigacup 2023-02-04 4 FC Haka
0 - 0
1 - 0
FC Ilves 1 G 0.0 Alt 10.0 Alt
0-5 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europe Friendlies 2023-01-21 HJK Helsinki
3 - 0
4 - 0
FC Haka 1 M -0.5, -1.0 Üst 9.0 Alt
6-2 (8) 2-1 (3) 2 (1-1) 2 (2-0)
Europe Friendlies 2023-01-13 2 JaPS
1 - 3
3 - 3
FC Haka B +1.5 Üst 9.5 Üst
5-5 (10) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Finland Veikkausliiga 2022-10-30 2 FC Haka
1 - 1
1 - 2
VPS Vaasa 1 M 0.0, -0.5 Üst 10.0 Alt
5-2 (7) 1-1 (2) 2 (1-1) 1 (1-0)
Finland Veikkausliiga 2022-10-26 3 VPS Vaasa
0 - 3
0 - 3
FC Haka 2 1 G 0.0 Üst 10.0 Alt
4-4 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 4 (3-1)
Finland Veikkausliiga 2022-10-16 1 4 FC Honka
1 - 0
1 - 1
FC Haka 2 B -0.5, -1.0 Alt 10.5 Üst
5-14 (19) 2-3 (5) 1 (1-0) 4 (0-4)
Finland Veikkausliiga 2022-10-09 3 FC Haka
0 - 1
0 - 1
HJK Helsinki 3 M +0.5 Alt 10.0 Alt
3-6 (9) 3-3 (6) 2 (0-2) 1 (0-1)
Finland Veikkausliiga 2022-10-05 1 KuPS Kuopio
0 - 0
0 - 0
FC Haka 4 B -0.5, -1.0 Alt 10.0 Alt
4-5 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 4 (1-3)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Crusaders Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
UK Friendlies 2023-07-08 Crusaders
1 - 0
2 - 0
Dundela G -1.5, -2.0 Alt
Northern Ireland Charity Shield 2023-07-01 Larne FC
0 - 0
0 - 2
Crusaders G -0.5 Alt
UK Friendlies 2023-06-20 Crusaders
1 - 2
1 - 4
The New Saints 1 M +0.5 Üst
Northern Ireland Cup 2023-05-07 Ballymena Utd
0 - 1
0 - 4
Crusaders G +0.5 Üst 9.0
Northern Ireland Premier 2023-04-29 5 Crusaders
0 - 1
1 - 2
Glentoran 2 M +0.5, +1.0 Üst 9.0
Northern Ireland Premier 2023-04-22 1 Cliftonville
0 - 1
3 - 3
Crusaders B 0.0 Üst 8.5 Alt
5-3 (8) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (1-1)
Northern Ireland Premier 2023-04-14 1 3 Crusaders
0 - 1
0 - 2
Larne 3 M 0.0, +0.5 Üst 9.5 Üst
6-5 (11) 2-3 (5) 2 (1-1) 2 (1-1)
Northern Ireland Premier 2023-04-11 1 Crusaders
0 - 1
3 - 1
Coleraine 2 G -0.5 Üst 9.5 Üst
8-5 (13) 1-0 (1) 0 (0-0) 7 (2-5)
Northern Ireland Premier 2023-04-07 1 Linfield
0 - 0
0 - 0
Crusaders 3 B 0.0, -0.5 Alt 10.0 Alt
3-1 (4) 3-1 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2023-03-25 1 Crusaders
0 - 0
3 - 0
Carrick Rangers 1 G -1.5 Üst 8.5 Üst
7-2 (9) 4-0 (4) 2 (2-0) 3 (2-1)
Northern Ireland Premier 2023-03-18 3 Portadown
1 - 0
2 - 2
Crusaders 1 B +1.5 Üst
4-10 (14) 2-3 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2023-03-13 4 Crusaders
1 - 1
2 - 2
Cliftonville 2 B -0.5 Üst 9.0 Alt
0-2 (2) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Northern Ireland Cup 2023-03-04 6 Crusaders
1 - 0
1 - 0
Glentoran 5 G 0.0 Alt
6-7 (13) 4-2 (6) 3 (2-1) 3 (0-3)
Northern Ireland Premier 2023-02-25 2 Ballymena Utd
0 - 0
0 - 0
Crusaders 2 B +1.0, +1.5 Alt 10.0 Üst
8-5 (13) 2-0 (2) 0 (0-0) 6 (4-2)
Northern Ireland Premier 2023-02-18 4 Crusaders
1 - 0
2 - 0
Coleraine 3 G 0.0, -0.5 Alt 9.5 Üst
9-1 (10) 7-0 (7) 3 (3-0) 1 (0-1)
Northern Ireland Premier 2023-02-11 1 Crusaders
1 - 0
3 - 0
Dungannon Swifts 3 1 G -2.0 Alt 9.5 Alt
1-6 (7) 0-6 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Northern Ireland Cup 2023-02-03 Bangor FC
0 - 1
1 - 2
Crusaders G +2.5, +3.0 Alt
4-4 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Northern Ireland Premier 2023-01-30 3 Glentoran
0 - 0
2 - 0
Crusaders 5 M 0.0, -0.5 Alt 9.5 Alt
2-5 (7) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Northern Ireland Premier 2023-01-24 2 Crusaders
1 - 0
2 - 0
Linfield 2 G 0.0, +0.5 Alt 9.5 Üst
4-8 (12) 4-3 (7) 2 (0-2) 2 (0-2)
Northern Ireland Premier 2023-01-21 4 Larne
0 - 0
0 - 0
Crusaders 4 B -0.5 Alt 9.5 Alt
5-4 (9) 3-2 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Northern Ireland Premier 2023-01-14 1 Crusaders
1 - 0
3 - 1
Newry City 1 G -2.0 Üst 10.0 İade
7-3 (10) 3-2 (5) 2 (2-0) 1 (0-1)
Northern Ireland Premier 2023-01-10 2 Glenavon
2 - 0
4 - 2
Crusaders 3 M +0.5, +1.0 Üst 10.0 Alt
3-4 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Northern Ireland Premier 2023-01-02 Carrick Rangers
0 - 2
0 - 3
Crusaders 1 G +1.0, +1.5 İade 9.0 Üst
3-9 (12) 0-4 (4) 2 (0-2) 2 (1-1)
Northern Ireland Premier 2022-12-26 1 Crusaders
2 - 0
3 - 0
Cliftonville 1 G 0.0, -0.5 Üst
5-6 (11) 2-4 (6) 0 (0-0) 3 (2-1)
Northern Ireland Premier 2022-12-09 1 Coleraine
1 - 0
2 - 0
Crusaders 4 M 0.0, +0.5 Alt 9.5 Alt
2-4 (6) 2-3 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2022-12-03 4 Crusaders
2 - 1
3 - 2
Glentoran 1 G 0.0 Üst 9.5 Alt
5-4 (9) 2-3 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2022-11-26 1 Linfield
0 - 0
0 - 0
Crusaders 3 B 0.0, -0.5 Alt 9.5 Alt
7-1 (8) 2-0 (2) 2 (2-0) 1 (1-0)
Northern Ireland Premier 2022-11-19 Crusaders
2 - 0
4 - 0
Newry City 1 G -1.5 Üst 10.0 Alt
6-1 (7) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Northern Ireland Premier 2022-11-14 Crusaders
0 - 0
0 - 1
Ballymena Utd M -1.5, -2.0 Alt 10.0 Alt
4-3 (7) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Northern Ireland Premier 2022-11-08 2 Coleraine
1 - 2
1 - 2
Crusaders 4 G 0.0, +0.5 Üst 10.0 Alt
6-3 (9) 2-1 (3) 2 (2-0) 1 (0-1)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Tahmin Yayınla
1x2
Maç Sonu 1.909 3.25 3.5
İlk Yarı 2.6 2 4.333
Asya Handikapı
Maç Sonu (-0.5) Ev [email protected] [email protected]
İlk Yarı (-0.25) Ev [email protected] [email protected]
Toplam Korner
Maç Sonu (10.0) Üst@2 [email protected]
İlk Yarı (4.5) Ü[email protected] Alt@2
Toplam Gol
Maç Sonu (2.25) Ü[email protected] [email protected]
İlk Yarı (0.75) Ü[email protected] [email protected]


Zaman Tür Seçim Miktar Sonuç
Canlı Olaylar

Durum: Maç Sonu , Skor: 2 - 2 , Korner: 4 - 6

Korner: 10.0 , Handikap: -0.5 , Goller: 2.0, 2.5

3
İsabetli şut
6
3
İsabetsiz şut
7
114
Atak
124
59
Tehlikeli Atak
71
50
Topa Sahip Olma %
50

Skor: 2 - 1 , Korner: 3 - 4 İlk Yarı

Korner: 4.5 , Handikap: 0.0, -0.5 , Goller: 0.5, 1.0

3
İsabetli şut
3
0
İsabetsiz şut
0
66
Atak
48
36
Tehlikeli Atak
35
63
Topa Sahip Olma %
37
  • 11' - 1st Corner - FC Haka
  • 16' - 2nd Corner - Crusaders
  • 22' - 1st Goal - Crusaders
  • 28' - 3rd Corner - FC Haka
  • 30' ~ 1st Yellow Card ~ ~(Crusaders)
  • Race to 3 Corners - FC Haka
  • 31' - 4th Corner - FC Haka
  • 33' - 2nd Goal - FC Haka
  • 36' - 3rd Goal - FC Haka
  • 38' - 5th Corner - Crusaders
  • 44' - 6th Corner - Crusaders
  • 44' - 7th Corner - Crusaders
  • 2-1 score at the end of First Half
  • 54' ~ 2nd Yellow Card ~ ~(Crusaders)
  • 56' ~ 3rd Yellow Card ~ ~(FC Haka)
  • Race to 5 Corners - Crusaders
  • 60' - 8th Corner - Crusaders
  • 65' ~ 4th Yellow Card ~ ~(FC Haka)
  • 66' ~ 1st Red Card ~ ~(FC Haka)
  • 68' - 4th Goal - Crusaders
  • 77' - 9th Corner - Crusaders
  • 84' - 10th Corner - FC Haka
  • 2-2 score at the end of Second Half

TotalCorner ile güncel kal

Ücretsiz Telegram tahmin kanalımıza katıl. Ayrıca özel maç uyarıları da oluşturabilirsin.

Ücretsiz Telegram Tahminleri Özel Uyarılar