Crusaders vs Linfield Takım Profili
Crusaders vs Linfield Maç Bilgileri
Son 10 maçta 5W-2D-3L; 18 gol atıldı, 10 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.8, yenilen 1.0. Galibiyet 50%, AH kazanma 60%, gol üst 60%, korner üst 30%.
Son 10 maçta 7W-2D-1L; 25 gol atıldı, 5 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.5, yenilen 0.5. Galibiyet 70%, AH kazanma 70%, gol üst 70%, korner üst 20%.
| Crusaders | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Linfield | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Crusaders | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Linfield | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Crusaders vs Linfield Gol/Korner Zaman Dağılımı
Crusaders vs Linfield Aralarındaki Maçlar
Crusaders vs Linfield Tüm H2H verilerini gör →| Crusaders Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Northern Ireland Premier | 2022-11-26 | 1 Linfield |
0 - 0
0 - 0
|
Crusaders 3 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Northern Ireland Premier | 2022-09-16 | 2 Crusaders |
0 - 0
2 - 1
|
Linfield 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Northern Ireland Premier | 2022-04-19 | Crusaders |
1 - 1
1 - 2
|
Linfield 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Northern Ireland Premier | 2021-11-13 | Crusaders |
0 - 1
2 - 1
|
Linfield | G | 0.0 | Üst |
|
||||||
| Northern Ireland Premier | 2021-08-28 | 1 Linfield |
1 - 0
2 - 0
|
Crusaders 4 | M | -0.5,-1.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Northern Ireland Premier | 2021-05-04 | Linfield |
1 - 0
3 - 1
|
Crusaders 2 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 11.0 | İade |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Northern Ireland Premier | 2021-03-19 | 3 Crusaders |
1 - 0
1 - 2
|
Linfield 3 | M | +0.5 | İade |
|
2-9 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Northern Ireland Premier | 2021-02-06 | Crusaders |
0 - 0
1 - 2
|
Linfield 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
10-7 (17) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Northern Ireland Premier | 2020-10-30 | Linfield |
1 - 0
2 - 1
|
Crusaders 2 | M | -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Northern Ireland Premier | 2020-02-21 | 1 Linfield |
1 - 0
4 - 0
|
Crusaders 3 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Northern Ireland Premier | 2019-12-21 | 2 Linfield |
0 - 1
1 - 1
|
Crusaders 4 | B | -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
9-3 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Northern Ireland Premier | 2019-10-04 | 6 Crusaders |
0 - 0
1 - 0
|
Linfield 3 | G | 0.0 | Alt |
|
1-8 (9) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Northern Ireland Premier | 2019-04-13 | 2 Linfield |
0 - 0
0 - 0
|
Crusaders 3 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Northern Ireland County Antrim Shield | 2019-03-12 | 4 Crusaders |
1 - 3
4 - 3
|
Linfield 3 | G | 0.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
12-8 (20) | 3-6 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Northern Ireland Cup | 2019-02-02 | Linfield |
0 - 0
0 - 0
|
Crusaders 1 | B | -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Crusaders Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Northern Ireland Premier | 2023-01-21 | 4 Larne |
0 - 0
0 - 0
|
Crusaders 4 | B | -0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Northern Ireland Premier | 2023-01-14 | 1 Crusaders |
1 - 0
3 - 1
|
Newry City 1 | G | -2.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Northern Ireland Premier | 2023-01-10 | 2 Glenavon |
2 - 0
4 - 2
|
Crusaders 3 | M | +0.5, +1.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Northern Ireland Premier | 2023-01-02 | Carrick Rangers |
0 - 2
0 - 3
|
Crusaders 1 | G | +1.0, +1.5 | İade | 9.0 |
|
|||||
| Northern Ireland Premier | 2022-12-26 | 1 Crusaders |
2 - 0
3 - 0
|
Cliftonville 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
||||||
| Northern Ireland Premier | 2022-12-09 | 1 Coleraine |
1 - 0
2 - 0
|
Crusaders 4 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Northern Ireland Premier | 2022-12-03 | 4 Crusaders |
2 - 1
3 - 2
|
Glentoran 1 | G | 0.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Northern Ireland Premier | 2022-11-26 | 1 Linfield |
0 - 0
0 - 0
|
Crusaders 3 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Northern Ireland Premier | 2022-11-19 | Crusaders |
2 - 0
4 - 0
|
Newry City 1 | G | -1.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Northern Ireland Premier | 2022-11-14 | Crusaders |
0 - 0
0 - 1
|
Ballymena Utd | M | -1.5, -2.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Northern Ireland Premier | 2022-11-08 | 2 Coleraine |
1 - 2
1 - 2
|
Crusaders 4 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Northern Ireland Premier | 2022-11-04 | 2 Larne |
4 - 0
4 - 1
|
Crusaders 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Northern Ireland Premier | 2022-10-29 | 1 2 Dungannon Swifts |
0 - 1
0 - 2
|
Crusaders 2 | G | +1.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Northern Ireland Premier | 2022-10-22 | Crusaders |
2 - 0
4 - 0
|
Portadown 1 | G | -2.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
10-0 (10) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Northern Ireland Premier | 2022-10-15 | 1 Crusaders |
1 - 1
3 - 2
|
Glenavon 1 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
7-5 (12) | 4-5 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Northern Ireland Premier | 2022-10-07 | 1 Cliftonville |
0 - 0
0 - 0
|
Crusaders 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Northern Ireland Premier | 2022-10-01 | 4 Carrick Rangers |
2 - 2
4 - 3
|
Crusaders 2 1 | M | +0.5, +1.0 | Üst |
|
4-5 (9) | 1-5 (6) | 4 (0-4) | 0 (0-0) | ||
| Northern Ireland Premier | 2022-09-23 | 1 Crusaders |
2 - 0
3 - 0
|
Ballymena Utd 2 | G | -1.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
6-1 (7) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Northern Ireland Premier | 2022-09-16 | 2 Crusaders |
0 - 0
2 - 1
|
Linfield 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
5-8 (13) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Northern Ireland League Cup | 2022-09-13 | Dundela |
1 - 0
2 - 1
|
Crusaders | M | +1.5, +2.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
5-7 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Northern Ireland Premier | 2022-09-02 | 3 Crusaders |
0 - 0
1 - 1
|
Larne 4 1 | B | 0.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Northern Ireland Premier | 2022-08-27 | 1 Newry City |
1 - 0
1 - 2
|
Crusaders 3 | G | +1.0 | Üst |
|
7-8 (15) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 1 (1-0) | ||
| Northern Ireland Premier | 2022-08-23 | 1 2 Crusaders |
0 - 1
2 - 1
|
Portadown 3 | G | -1.5, -2.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Northern Ireland Premier | 2022-08-19 | 1 Glentoran |
1 - 1
3 - 1
|
Crusaders 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
9-6 (15) | 5-4 (9) | 4 (1-3) | 2 (2-0) |
| Northern Ireland Premier | 2022-08-13 | Crusaders |
2 - 1
5 - 1
|
Dungannon Swifts | G | -1.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
7-6 (13) | 5-3 (8) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| UK Friendlies | 2022-07-30 | Knockbreda |
1 - 1
2 - 4
|
Crusaders | G | +1.5, +2.0 | Üst |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| UEFA Europa Conference League Qualifying | 2022-07-28 | 5 Crusaders |
0 - 1
1 - 1
|
Basel 3 | B | +1.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa Conference League Qualifying | 2022-07-21 | 1 1 Basel |
1 - 0
2 - 0
|
Crusaders 2 | M | -2.5, -3.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
7-4 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| UEFA Europa Conference League Qualifying | 2022-07-14 | 1 Crusaders |
1 - 1
3 - 1
|
FCB Magpies 4 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Europa Conference League Qualifying | 2022-07-07 | 5 FCB Magpies |
1 - 0
2 - 1
|
Crusaders 3 | M | +1.0 | İade | 9.5 | Üst |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Linfield Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Northern Ireland Premier | 2023-01-21 | Linfield |
2 - 0
3 - 0
|
Ballymena Utd | G | -1.5, -2.0 | İade | 10.0 |
|
|||||
| Northern Ireland Premier | 2023-01-14 | 2 Glenavon |
1 - 1
1 - 6
|
Linfield 1 | G | +0.5, +1.0 | Üst |
|
||||||
| Northern Ireland Premier | 2023-01-10 | 2 Cliftonville |
1 - 0
1 - 0
|
Linfield 1 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Northern Ireland Cup | 2023-01-07 | Linfield |
1 - 0
3 - 0
|
Warrenpoint Town | G | -2.0, -2.5 | İade |
|
||||||
| Northern Ireland Premier | 2023-01-02 | 5 Linfield |
0 - 0
0 - 0
|
Coleraine 2 | B | -0.5, -1.0 | Alt |
|
||||||
| Northern Ireland Premier | 2022-12-26 | 1 Glentoran |
0 - 1
1 - 2
|
Linfield 2 | G | 0.0 | Üst |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Northern Ireland Premier | 2022-12-17 | Linfield |
2 - 0
4 - 0
|
Dungannon Swifts 2 1 | G | -2.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Scotland League Challenge Cup | 2022-12-10 | 1 Kelty Hearts |
0 - 1
1 - 1
|
Linfield 2 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Northern Ireland League Cup | 2022-12-06 | 4 Glentoran |
0 - 2
0 - 3
|
Linfield 5 | G | 0.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Northern Ireland Premier | 2022-12-03 | 2 Linfield |
2 - 0
3 - 1
|
Carrick Rangers 2 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Northern Ireland Premier | 2022-11-26 | 1 Linfield |
0 - 0
0 - 0
|
Crusaders 3 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Northern Ireland Premier | 2022-11-22 | 4 Linfield |
0 - 0
1 - 0
|
Larne 4 | G | 0.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Northern Ireland Premier | 2022-11-18 | 1 Ballymena Utd |
0 - 1
0 - 2
|
Linfield | G | +1.0, +1.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Northern Ireland Premier | 2022-11-12 | 2 Linfield |
0 - 0
2 - 1
|
Glenavon 2 | G | -1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
6-8 (14) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Northern Ireland Premier | 2022-11-08 | 1 Linfield |
0 - 0
0 - 0
|
Cliftonville 3 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Northern Ireland Premier | 2022-11-05 | 2 Portadown |
0 - 0
0 - 3
|
Linfield 1 | G | +1.5, +2.0 | İade |
|
9-9 (18) | 6-3 (9) | 5 (4-1) | 2 (1-1) | ||
| Northern Ireland League Cup | 2022-11-01 | 1 Linfield |
1 - 0
3 - 0
|
Annagh United 2 | G | -2.0, -2.5 | Alt | 10.0 | İade |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Northern Ireland Premier | 2022-10-29 | 1 2 Newry City |
0 - 1
0 - 2
|
Linfield | G | +1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Northern Ireland Premier | 2022-10-22 | 2 Linfield |
1 - 2
2 - 4
|
Larne 1 | M | 0.0, +0.5 | Üst |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Northern Ireland Premier | 2022-10-18 | 1 Linfield |
1 - 1
3 - 2
|
Glenavon 3 | G | -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Northern Ireland Premier | 2022-10-14 | 1 5 Linfield |
0 - 0
0 - 3
|
Glentoran 3 | M | 0.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Northern Ireland Premier | 2022-10-08 | 2 Coleraine |
0 - 0
0 - 0
|
Linfield 2 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Northern Ireland League Cup | 2022-10-04 | 2 Dundela |
0 - 0
0 - 1
|
Linfield 1 | G | +1.5 | Alt |
|
1-7 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Northern Ireland Premier | 2022-10-01 | 5 Dungannon Swifts |
0 - 1
0 - 1
|
Linfield 1 | G | +1.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
6-11 (17) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 6 (0-6) |
| Scotland League Challenge Cup | 2022-09-24 | 3 Buckie Thistle |
0 - 0
1 - 2
|
Linfield 4 1 | G | +1.0 | Alt |
|
1-4 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Northern Ireland Premier | 2022-09-16 | 2 Crusaders |
0 - 0
2 - 1
|
Linfield 1 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
5-8 (13) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Northern Ireland Premier | 2022-09-03 | 3 Ballymena Utd |
0 - 2
0 - 4
|
Linfield 1 | G | +0.5, +1.0 | Üst |
|
4-5 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Northern Ireland Premier | 2022-08-28 | 4 Carrick Rangers |
1 - 0
2 - 1
|
Linfield 4 | M | +1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa Conference League Qualifying | 2022-08-25 | Linfield |
0 - 0
0 - 0
|
Rigas FS 2 | B | 0.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
11-5 (16) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 6 (6-0) |
| Northern Ireland Premier | 2022-08-21 | 4 Newry City |
1 - 2
1 - 3
|
Linfield 3 | G | +1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 2.875 | 3.3 | 2.2 |
| İlk Yarı | 3.5 | 2.1 | 2.875 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.25) | Ev [email protected] | Deplasman@2 |
| İlk Yarı (0.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 2 - 0 , Korner: 4 - 8
Korner: 9.5 , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 2.5
Skor: 1 - 0 , Korner: 4 - 3 İlk Yarı
Korner: 4.5 , Handikap: 0.0 , Goller: 1.0
-
1' - 1st Corner - Crusaders -
6' - 2nd Corner - Crusaders -
6' - 1st Goal - Crusaders -
16' - 3rd Corner - Linfield -
26' - 4th Corner - Crusaders - Race to 3 Corners - Crusaders
-
31' - 5th Corner - Crusaders - 32' - 1st Offside - Crusaders
-
35' - 6th Corner - Linfield -
38' - 7th Corner - Linfield -
42' - 1st Yellow Card - Crusaders -
1-0 score at the end of First Half -
49' - 8th Corner - Linfield - 50' - 2nd Offside - Linfield
- 51' - 3rd Offside - Crusaders
- Race to 5 Corners - Linfield
-
51' - 9th Corner - Linfield -
59' - 2nd Goal - Crusaders -
60' - 2nd Yellow Card - Crusaders -
65' - 10th Corner - Linfield -
66' - 3rd Yellow Card - Linfield - 73' - 4th Offside - Linfield
-
84' - 4th Yellow Card - Linfield - 88' - 5th Offside - Linfield
- Race to 7 Corners - Linfield
-
90' - 11th Corner - Linfield -
90+4' - 12th Corner - Linfield -
2-0 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5
