Cmt, May 27, 2023 · 15:00
4 - 0
Maç Sonu · İY 2-0
SC Cham
4 2
En EskiEn Yeni
LWDWWL
2.20
3.40
2.75
En YeniEn Eski
LWWDLL

Notlar

Ücretsiz Tahminler (geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 3.0
Toplam Gol
–
Toplam Korner
+0.25
SC Cham
FC Baden
LLLWLWDWWLEn Yeni
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golÜst8/10
Asya handikabıKapatmaz4/10
SC Cham
LLWLLLDWWLEn Yeni
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golÜst9/10
Asya handikabıKapatmaz3/10
FC Baden

Son 10 maçta 4W-1D-5L; 13 gol atıldı, 19 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.3, yenilen 1.9. Galibiyet 40%, AH kazanma 40%, gol üst 20%, korner üst 0%.

Maç Sonucu
Kazanç 40%4 Beraberlik 10%1 Kayıp 50%5
Toplam Gol 3.0
Üst 20%2 İptal 60%6 Alt 20%2
Asya Handikapı
Kazanç 40%4 İptal 10%1 Kayıp 50%5
SC Cham

Son 10 maçta 3W-1D-6L; 22 gol atıldı, 24 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.2, yenilen 2.4. Galibiyet 30%, AH kazanma 30%, gol üst 70%, korner üst 0%.

Maç Sonucu
Kazanç 30%3 Beraberlik 10%1 Kayıp 60%6
Toplam Gol 3.0
Üst 70%7 İptal 20%2 Alt 10%1
Asya Handikapı
Kazanç 30%3 İptal 10%1 Kayıp 60%6
Son
FC Baden
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
SC Cham
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5
FC Baden
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
SC Cham
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 25, Ort: 4.28, Std. sapma: 2.46, Medyan: 4, Mod: 4, Üst: 75%

FC Baden Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Europe Friendlies 2019-07-06 SC Cham
1 - 1
3 - 2
FC Baden M -1.0 Üst
Europe Friendlies 2018-07-21 SC Cham
1 - 0
3 - 2
FC Baden M -1.0 Üst
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
FC Baden Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-05-20 2 Young Boys II
1 - 0
3 - 0
FC Baden M 0.0, +0.5 Alt
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-05-13 1 2 FC Baden
1 - 1
2 - 1
St Gallen II 1 G -0.5, -1.0 Alt
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-04-29 1 YF Juventus
0 - 1
0 - 2
FC Baden 1 G +1.0 Alt
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-04-22 2 FC Baden
1 - 1
1 - 1
Biel Bienne 4 B -1.0 Alt
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-04-15 2 FC Baden
1 - 1
4 - 1
Breitenrain 6 G 0.0 Üst
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-03-25 2 SC Bruhl
0 - 0
3 - 0
FC Baden 2 M 0.0, -0.5 İade
7-2 (9) 5-2 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-03-22 2 4 FC Rapperswil-Jona
1 - 0
1 - 2
FC Baden 4 1 G 0.0, -0.5 Üst
5-4 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 5 (3-2)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-10-01 1 FC Baden
0 - 1
1 - 2
Etoile Carouge 1 M +1.0 İade
7-6 (13) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-09-10 1 FC Zurich II
3 - 0
5 - 0
FC Baden 1 M -0.5 Üst
5-4 (9) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-08-28 2 Lucerne II
1 - 1
2 - 1
FC Baden 4 1 M +0.5 İade
11-4 (15) 7-3 (10) 3 (1-2) 1 (0-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-08-24 2 FC Baden
2 - 1
3 - 2
FC Chiasso 4 2 G 0.0,+0.5 Üst
1-4 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-08-06 FC Baden
0 - 0
0 - 0
Basel II 4 B 0.0, -0.5 Alt
5-5 (10) 5-2 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Europe Friendlies 2022-06-15 FC Zurich
5 - 0
11 - 0
FC Baden 2 M -2.5 Üst
5-4 (9) 0-2 (2) 1 (0-1) 3 (1-2)
Switzerland 1.Liga Classic 2022-06-11 1 2 FC Paradiso
0 - 0
1 - 0
FC Baden 2 M 0.0, +0.5 Alt
5-5 (10) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Classic 2021-11-20 4 FC Paradiso
1 - 0
2 - 1
FC Baden 2 M 0.0, +0.5 Alt
1-7 (8) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (0-2)
Europe Friendlies 2020-02-06 1 FC Baden
3 - 1
7 - 2
FC Dietikon G -1.0 Üst
7-1 (8) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Classic 2019-10-04 2 Grasshoppers II
0 - 1
0 - 1
FC Baden 3 G 0.0, -0.5 Alt
3-3 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Classic 2019-08-23 3 FC Schötz
0 - 0
0 - 0
FC Baden 3 B 0.0 Alt
10-5 (15) 3-4 (7) 0 (0-0) 4 (4-0)
Europe Friendlies 2019-07-24 FC Baden
1 - 0
4 - 0
FC Sursee G -1.0, -1.5 Üst
9-1 (10) 4-1 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Europe Friendlies 2019-07-17 1 Grasshoppers
2 - 1
6 - 1
FC Baden 1 M -2.0, -2.5 Üst
6-4 (10) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Europe Friendlies 2019-07-09 FC Baden
0 - 2
2 - 3
Aarau M +1.5 Üst
6-6 (12) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Europe Friendlies 2019-07-06 SC Cham
1 - 1
3 - 2
FC Baden M -1.0 Üst
0-5 (5) 0-2 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Classic 2019-03-27 1 FC Baden
1 - 0
4 - 0
FC Kosova 3 G -1.0 Üst
3-6 (9) 2-5 (7) 4 (0-4) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Classic 2018-08-04 4 FC Mendrisio
0 - 0
0 - 1
FC Baden 1 G 0.0, -0.5 Alt 8.5 Üst
5-8 (13) 2-5 (7) 2 (1-1) 2 (2-0)
Europe Friendlies 2018-07-28 1 FC Baden
2 - 0
2 - 0
FC Wettswil-Bonstetten 1 G 0.0, -0.5 Alt
3-3 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europe Friendlies 2018-07-24 FC Baden
1 - 0
5 - 1
YF Juventus 1 G +0.5, +1.0 Üst
3-7 (10) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Europe Friendlies 2018-07-21 SC Cham
1 - 0
3 - 2
FC Baden M -1.0 Üst
10-7 (17) 2-4 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Europe Friendlies 2018-02-08 3 FC Baden
2 - 1
2 - 2
NV Estudiantes de Murcia CF 3 B +0.5, +1.0 Üst
3-6 (9) 3-2 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Switzerland Cup 2017-08-13 FC Baden
1 - 4
3 - 8
St Gallen M +2.0 Üst 10.0 Alt
3-6 (9) 0-4 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Classic 2017-03-22 1 FC Baden
1 - 0
2 - 0
Delemont 3 G -0.5 Alt
2-1 (3) 2-1 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
SC Cham Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-04-19 1 SC Bruhl
1 - 1
2 - 1
SC Cham 2 M 0.0, -0.5 İade
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-03-04 1 SC Cham
5 - 1
5 - 1
YF Juventus 1 G -2.0 Üst
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-02-25 1 SC Cham
3 - 0
5 - 2
Young Boys II G -0.5 Üst
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-02-18 5 St Gallen II
2 - 1
2 - 2
SC Cham 3 B 0.0 Üst
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-10-01 3 SC Cham
0 - 1
1 - 3
FC Rapperswil-Jona 2 M 0.0, -0.5 Üst
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-08-31 1 5 Young Boys II
1 - 0
2 - 1
SC Cham 3 M 0.0, -0.5 İade
3-8 (11) 1-3 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Switzerland Cup 2022-08-21 1 SC Cham
0 - 2
0 - 4
FC Zurich M +2.5, +3.0 Üst
6-9 (15) 2-4 (6) 1 (1-0) 1 (0-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-05-28 2 SC Cham
0 - 1
3 - 1
Young Boys II 1 G 0.0, -0.5 Üst
9-3 (12) 5-1 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-05-21 3 SC Cham
2 - 2
4 - 6
Basel II 1 M -0.5 Üst
15-4 (19) 9-2 (11) 6 (4-2) 3 (2-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-05-14 5 Bavois
0 - 0
1 - 0
SC Cham 3 1 M 0.0, -0.5 Alt
1-3 (4) 1-2 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-04-30 1 SC Cham
1 - 1
2 - 3
Basel II M -0.5, -1.0 Üst
3-6 (9) 1-5 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-03-12 2 FC Rapperswil-Jona
0 - 1
1 - 1
SC Cham 1 B 0.0,-0.5 Alt 10.0 Üst
5-6 (11) 0-4 (4) 1 (0-1) 5 (4-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-03-05 2 SC Cham
1 - 0
1 - 0
YF Juventus 2 G -0.5 Alt
6-4 (10) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (0-2)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-02-26 3 SC Bruhl
1 - 2
2 - 2
SC Cham 4 B 0.0,-0.5 Üst
9-2 (11) 6-1 (7) 1 (1-0) 2 (1-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-12-04 1 FC Zurich II
2 - 1
3 - 1
SC Cham 3 1 M 0.0 Üst
2-8 (10) 1-4 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-11-13 1 Basel II
1 - 2
3 - 4
SC Cham 5 G -1.0 Üst
5-7 (12) 4-1 (5) 1 (1-0) 4 (0-4)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-11-06 2 SC Cham
0 - 2
2 - 2
Biel Bienne 2 B 0.0 Üst
4-3 (7) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-10-31 2 FC Chiasso
1 - 0
3 - 0
SC Cham 4 1 M -1.0 İade
1-2 (3) 0-1 (1) 1 (0-1) 2 (1-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-09-19 1 SC Cham
1 - 0
1 - 2
FC Rapperswil-Jona 4 M 0.0 İade
5-6 (11) 3-4 (7) 3 (0-3) 2 (1-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-09-04 1 2 SC Cham
0 - 0
0 - 1
SC Bruhl 2 M -0.5 Alt
5-3 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-08-21 2 SC Cham
2 - 0
3 - 0
FC Zurich II 1 G -0.5, -1.0 İade
6-7 (13) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Switzerland Cup 2021-08-15 2 SC Cham
0 - 1
0 - 1
Lucerne 2 M +2 Alt
9-9 (18) 5-5 (10) 4 (1-3) 2 (1-1)
Europe Friendlies 2021-07-24 1 SC Cham
3 - 0
10 - 0
FC Thalwil 1 G
8-2 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europe Friendlies 2021-07-17 SC Cham
1 - 1
2 - 5
Aarau M +1.0 Üst
5-6 (11) 5-3 (8) 1 (1-0) 1 (0-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-06-05 3 SC Cham
2 - 2
4 - 2
Bavois 3 1 G -0.5 Üst 10.0 Alt
4-4 (8) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-05-15 2 Yverdon Sport FC
1 - 2
3 - 2
SC Cham 2 M -1.0 Üst
9-3 (12) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-04-24 1 SC Cham
0 - 2
1 - 3
Yverdon Sport FC 1 M 0.0 Üst
3-5 (8) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2020-10-24 2 Stade Nyonnais
2 - 0
2 - 0
SC Cham 2 M 0.0, -0.5 Alt
4-5 (9) 2-4 (6) 4 (0-4) 1 (0-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2020-10-17 1 SC Cham
0 - 0
0 - 1
Etoile Carouge 3 M 0.0 Alt
7-5 (12) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2020-10-10 4 YF Juventus
0 - 0
1 - 2
SC Cham 1 G 0.0, +0.5 İade 10.0 Üst
7-4 (11) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Tahmin Yayınla
1x2
Maç Sonu 2.2 3.4 2.75
İlk Yarı 2.75 2.4 3.1
Asya Handikapı
Maç Sonu (-0.25) Ev [email protected] [email protected]
İlk Yarı (0.0) Ev [email protected] [email protected]
Toplam Gol
Maç Sonu (3.0) Ü[email protected] Alt@2
İlk Yarı (1.25) Ü[email protected] [email protected]


Zaman Tür Seçim Miktar Sonuç
Canlı Olaylar

Durum: Maç Sonu , Skor: 4 - 0 , Korner: 3 - 4

Korner: , Handikap: 0.0, -0.5 , Goller: 3.0

8
İsabetli şut
5
11
İsabetsiz şut
9
95
Atak
77
39
Tehlikeli Atak
39
51
Topa Sahip Olma %
49

Skor: 2 - 0 , Korner: 2 - 3 İlk Yarı

Korner: , Handikap: 0.0 , Goller: 1.0, 1.5

3
İsabetli şut
0
9
İsabetsiz şut
2
48
Atak
42
24
Tehlikeli Atak
24
54
Topa Sahip Olma %
46
  • 21' - 1st Corner - FC Baden
  • 24' - 2nd Corner - FC Baden
  • 28' - 1st Goal - FC Baden
  • 30' - 3rd Corner - SC Cham
  • 36' - 4th Corner - SC Cham
  • 43' - 5th Corner - SC Cham
  • Race to 3 Corners - SC Cham
  • 44' - 2nd Goal - FC Baden
  • 2-0 score at the end of First Half
  • 50' - 6th Corner - FC Baden
  • 53' - 3rd Goal - FC Baden
  • 56' - 1st Yellow Card - SC Cham
  • 58' - 4th Goal - FC Baden
  • 82' - 7th Corner - SC Cham
  • 88' - 2nd Yellow Card - SC Cham
  • 4-0 score at the end of Second Half

TotalCorner ile güncel kal

Ücretsiz Telegram tahmin kanalımıza katıl. Ayrıca özel maç uyarıları da oluşturabilirsin.

Ücretsiz Telegram Tahminleri Özel Uyarılar