Dunfermline vs Partick Takım Profili
Dunfermline vs Partick Maç Bilgileri
Son 10 maçta 4W-2D-4L; 14 gol atıldı, 11 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.4, yenilen 1.1. Galibiyet 40%, AH kazanma 40%, gol üst 40%, korner üst 40%.
Son 10 maçta 5W-1D-4L; 17 gol atıldı, 14 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.7, yenilen 1.4. Galibiyet 50%, AH kazanma 50%, gol üst 60%, korner üst 70%.
| Dunfermline | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Partick | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Dunfermline | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Partick | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Dunfermline vs Partick Gol/Korner Zaman Dağılımı
Dunfermline vs Partick Aralarındaki Maçlar
Dunfermline vs Partick Tüm H2H verilerini gör →| Dunfermline Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Championship | 2019-09-21 | Partick |
0 - 2
0 - 3
|
Dunfermline | G | 0.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2019-04-06 | 1 Partick |
1 - 2
2 - 2
|
Dunfermline 3 | B | 0.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2019-02-26 | 2 Dunfermline |
0 - 0
3 - 0
|
Partick 2 | G | -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2018-12-08 | 2 Partick |
1 - 0
2 - 0
|
Dunfermline 2 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2018-09-28 | Dunfermline |
0 - 0
1 - 0
|
Partick 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Dunfermline Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Championship | 2019-11-09 | Alloa |
1 - 1
2 - 1
|
Dunfermline | M | +0.5, +1.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2019-11-02 | 1 Dunfermline |
0 - 0
2 - 0
|
Queen of South 3 | G | -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2019-10-29 | 1 Dunfermline |
0 - 0
2 - 0
|
Arbroath 4 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2019-10-26 | 1 Dundee Utd |
2 - 0
2 - 0
|
Dunfermline 1 | M | -1.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2019-10-19 | 1 Dunfermline |
1 - 1
3 - 2
|
Ayr 4 | G | 0.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2019-10-05 | 3 Morton |
0 - 0
1 - 1
|
Dunfermline 1 | B | 0.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
7-5 (12) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Scotland Championship | 2019-09-28 | 2 Dunfermline |
0 - 0
1 - 1
|
Alloa 3 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Championship | 2019-09-21 | Partick |
0 - 2
0 - 3
|
Dunfermline | G | 0.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Scotland Championship | 2019-09-14 | 1 Dunfermline |
0 - 0
0 - 1
|
Inverness CT 1 | M | 0.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotland League Challenge Cup | 2019-09-07 | Dunfermline |
1 - 1
1 - 2
|
Alloa | M | -0.5 | Üst |
|
8-4 (12) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 4 (4-0) | ||
| Scotland Championship | 2019-08-31 | 2 Arbroath |
0 - 0
1 - 0
|
Dunfermline 1 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Championship | 2019-08-24 | 1 Dunfermline |
0 - 2
0 - 2
|
Dundee Utd 3 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
6-6 (12) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Scotland League Cup | 2019-08-17 | Celtic |
0 - 0
1 - 1
|
Dunfermline 1 | B | -3.0 | Alt | 11.0 | Üst |
|
16-1 (17) | 9-1 (10) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Scotland Championship | 2019-08-10 | 5 Queen of South |
0 - 1
1 - 1
|
Dunfermline | B | 0.0, +0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Scotland Championship | 2019-08-02 | 3 Dunfermline |
2 - 1
2 - 2
|
Dundee 1 | B | 0.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
10-4 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Scotland League Cup | 2019-07-27 | Dunfermline |
3 - 0
4 - 0
|
East Kilbride | G | -1.5, -2.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Scotland League Cup | 2019-07-20 | 2 Edinburgh City |
0 - 0
1 - 0
|
Dunfermline 1 | M | +0.5, +1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
2-10 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotland League Cup | 2019-07-17 | Dunfermline |
5 - 0
6 - 0
|
Albion 2 | G | -2.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Scotland League Cup | 2019-07-14 | St Mirren |
0 - 3
2 - 3
|
Dunfermline | G | -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
6-3 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-06 | Dunfermline |
1 - 0
1 - 3
|
Hibernian | M | +1.0 | Üst | 8.5 | Üst |
|
5-12 (17) | 4-6 (10) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2019-06-29 | Forfar |
0 - 1
0 - 1
|
Dunfermline | G | 0.0, +0.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Championship | 2019-05-04 | Inverness CT |
1 - 0
1 - 0
|
Dunfermline | M | -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotland Championship | 2019-04-27 | 1 1 Dunfermline |
0 - 0
0 - 1
|
Morton 4 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Championship | 2019-04-20 | 1 Queen of South |
1 - 0
2 - 1
|
Dunfermline 2 | M | 0.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Championship | 2019-04-13 | Dunfermline |
0 - 0
0 - 1
|
Falkirk 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Championship | 2019-04-09 | 2 Ross County |
0 - 0
1 - 0
|
Dunfermline 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
6-9 (15) | 1-7 (8) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Scotland Championship | 2019-04-06 | 1 Partick |
1 - 2
2 - 2
|
Dunfermline 3 | B | 0.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
7-6 (13) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Scotland Championship | 2019-03-29 | 1 Dunfermline |
0 - 1
0 - 1
|
Ayr 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Scotland Championship | 2019-03-26 | 2 Dunfermline |
0 - 1
0 - 1
|
Dundee Utd 1 | M | 0.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Scotland Championship | 2019-03-09 | Alloa |
0 - 0
0 - 1
|
Dunfermline | G | +0.5, +1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
6-9 (15) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Partick Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Scotland Championship | 2019-11-26 | 1 Partick |
1 - 1
1 - 1
|
Alloa 2 | B | -1.0 | Alt | 11.0 |
|
|||||
| Scotland League Challenge Cup | 2019-11-16 | Stenhousemuir |
0 - 1
1 - 4
|
Partick 2 | G | +1.0 | Üst |
|
||||||
| Scotland Championship | 2019-11-09 | 1 1 Partick |
0 - 0
2 - 1
|
Morton | G | -0.5 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2019-11-02 | Ayr |
2 - 0
4 - 1
|
Partick | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2019-10-29 | 3 Dundee Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Partick 1 | M | -1.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Scotland Championship | 2019-10-26 | 1 Partick |
0 - 1
1 - 3
|
Arbroath 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Championship | 2019-10-19 | Dundee |
1 - 0
1 - 3
|
Partick 3 | G | -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
7-6 (13) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Scotland League Challenge Cup | 2019-10-12 | Partick |
1 - 0
2 - 0
|
Connah's Quay | G | -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Championship | 2019-10-05 | 1 Partick |
0 - 0
0 - 1
|
Queen of South | M | -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Scotland Championship | 2019-09-28 | Inverness CT |
1 - 1
1 - 3
|
Partick 3 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 11.0 | İade |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Scotland League Cup | 2019-09-25 | 2 Celtic |
1 - 0
5 - 0
|
Partick 1 | M | -2.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Championship | 2019-09-21 | Partick |
0 - 2
0 - 3
|
Dunfermline | M | 0.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Scotland Championship | 2019-09-13 | 1 Arbroath |
1 - 0
1 - 1
|
Partick 2 | B | 0.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
9-6 (15) | 5-4 (9) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Scotland League Challenge Cup | 2019-09-07 | 2 Montrose |
0 - 1
0 - 2
|
Partick 1 | G | +0.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Scotland Championship | 2019-08-31 | 2 1 Partick |
2 - 1
2 - 3
|
Ayr 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
5-3 (8) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Scotland Championship | 2019-08-23 | 1 Morton |
0 - 2
3 - 2
|
Partick 2 | M | 0.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotland League Cup | 2019-08-17 | Partick |
0 - 0
1 - 1
|
Ross County | B | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Championship | 2019-08-09 | Partick |
1 - 0
1 - 2
|
Dundee Utd 1 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Championship | 2019-08-03 | Alloa |
1 - 0
1 - 1
|
Partick 1 | B | +0.5 | Alt | 11.0 | Üst |
|
8-10 (18) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Scotland League Cup | 2019-07-24 | 1 Partick |
1 - 1
3 - 2
|
Clyde 1 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Scotland League Cup | 2019-07-20 | 1 Hamilton |
1 - 1
2 - 2
|
Partick | B | -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Scotland League Cup | 2019-07-16 | 3 Queen's Park |
0 - 2
1 - 2
|
Partick 3 | G | +1.0, +1.5 | İade | 10.0 | Alt |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Championship | 2019-05-04 | 2 Queen of South |
0 - 2
0 - 3
|
Partick 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Championship | 2019-04-27 | Partick |
1 - 1
1 - 2
|
Ayr 3 | M | -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Scotland Championship | 2019-04-23 | 2 Ayr |
0 - 1
0 - 1
|
Partick 1 | G | 0.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotland Championship | 2019-04-20 | 1 Partick |
0 - 1
2 - 1
|
Alloa 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
9-6 (15) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Scotland Championship | 2019-04-13 | 1 Ross County |
0 - 0
0 - 0
|
Partick 1 | B | -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotland Championship | 2019-04-06 | 1 Partick |
1 - 2
2 - 2
|
Dunfermline 3 | B | 0.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
7-6 (13) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Scotland Championship | 2019-03-30 | 3 Morton |
0 - 3
0 - 3
|
Partick 1 | G | 0.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
7-6 (13) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Scotland Championship | 2019-03-22 | 4 Partick |
0 - 0
1 - 2
|
Inverness CT 2 | M | 0.0 | Üst | 10.0 | İade |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 2.3 | 3.4 | 3 |
| İlk Yarı | 2.875 | 2.05 | 3.5 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (0.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.5) | Üst@2 | [email protected] |
| İlk Yarı (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 5 - 1 , Korner: 5 - 0
Korner: 10.5 , Handikap: 0.0, -0.5 , Goller: 2.0, 2.5
Skor: 4 - 0 , Korner: 3 - 0 İlk Yarı
Korner: 5.0 , Handikap: 0.0 , Goller: 1.0
-
4' - Red Card - Partick -
4' - 1st Goal - Dunfermline - 6' Substitution - McGinty for Cardle - Partick
-
10' - 2nd Goal - Dunfermline -
22' - 3rd Goal - Dunfermline -
29' - 1st Corner - Dunfermline -
30' - 2nd Corner - Dunfermline -
31' - 4th Goal - Dunfermline - Race to 3 Corners - Dunfermline
-
38' - 3rd Corner - Dunfermline -
4-0 score at the end of First Half - 46' Substitution - Cochrane for Paton - Dunfermline
- 46' Substitution - Robson for Zanatta - Partick
-
49' - 5th Goal - Dunfermline - 52' Substitution - Palmer for Saunders - Partick
- 55' Substitution - McGill for Nisbet - Dunfermline
- 62' Substitution - Thomson for Dow - Dunfermline
-
66' - 4th Corner - Dunfermline - Race to 5 Corners - Dunfermline
-
68' - 5th Corner - Dunfermline -
75' - 6th Goal - Partick -
5-1 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

