Cmt, Tem 27, 2019 · 13:00
En EskiEn Yeni
DLLWLW
3.80
3.75
1.73
En YeniEn Eski
LDDDDD
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 3.0
Toplam Gol
–
Toplam Korner
+0.75
Darlington
Darlington vs Middlesbrough U23 Takım Profili
Darlington
Puanlar hesaplanıyor
LLWLLWWWLDEn YeniYükselişte+1.0 puan/maç, son 5 vs önceki 20
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golAlt3/10
Asya handikabıDengeli5/10
Middlesbrough U23
Puanlar hesaplanıyor
LDDLDDDDDLEn YeniSabit-0.4 puan/maç, son 5 vs önceki 16
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golDengeli5/10
Asya handikabıKapatmaz4/10
Sonlarda düşüyorÜstünlüğü koruyamıyorSon 10 maçın 0 tanesini kazandıSon 10 maçın 6 tanesinde karşılıklı gol
Darlington vs Middlesbrough U23 Maç Bilgileri
Darlington
Son 10 maçta 5W-1D-4L; 16 gol atıldı, 10 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.6, yenilen 1.0. Galibiyet 50%, AH kazanma 50%, gol üst 20%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 50%5
Beraberlik 10%1
Kayıp 40%4
Toplam Gol 3.0
Üst 20%2
İptal 30%3
Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 50%5
İptal 10%1
Kayıp 40%4
Middlesbrough U23
Son 10 maçta 0W-7D-3L; 10 gol atıldı, 14 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.0, yenilen 1.4. Galibiyet 0%, AH kazanma 40%, gol üst 40%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 0%0
Beraberlik 70%7
Kayıp 30%3
Toplam Gol 3.0
Üst 40%4
İptal 10%1
Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 40%4
İptal 10%1
Kayıp 50%5
Son
| Darlington | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Middlesbrough U23 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Darlington | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Middlesbrough U23 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.0
Korner Dağılımı
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 3.03,
Std. sapma: 1.62, Medyan: 3,
Mod: ,
Üst: 48%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Darlington vs Middlesbrough U23 Gol/Korner Zaman Dağılımı
Darlington vs Middlesbrough U23 Aralarındaki Maçlar
Darlington vs Middlesbrough U23 Tüm H2H verilerini gör →Veri yok
| Darlington Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2019-07-23 | Northallerton Town |
0 - 1
0 - 4
|
Darlington | G | +1.0 | Üst |
|
||||||
| UK Friendlies | 2019-07-20 | Darlington |
1 - 1
1 - 2
|
Halifax | M | 0.0, +0.5 | Alt |
|
||||||
| UK Friendlies | 2019-07-15 | Bishop Auckland |
1 - 1
1 - 4
|
Darlington 1 | G | +0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-12 | Harrogate Town |
1 - 0
2 - 1
|
Darlington | M | -1.0 | İade | 9.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-06 | Darlington |
0 - 2
0 - 3
|
Motherwell | M | +1.5, +2.0 | Alt | 8.5 |
|
|||||
| England National League North | 2019-04-27 | Darlington |
1 - 0
1 - 1
|
Leamington 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
11-2 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| England National League North | 2019-04-22 | Guiseley |
1 - 0
1 - 0
|
Darlington 3 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England National League North | 2019-04-19 | Darlington |
0 - 0
1 - 0
|
Bradford P A 1 | G | 0.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
3-6 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| England National League North | 2019-04-13 | Boston Utd |
0 - 0
0 - 2
|
Darlington 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England National League North | 2019-04-06 | 1 Darlington |
1 - 0
2 - 0
|
FC United of Manchester 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England National League North | 2019-03-30 | Stockport |
1 - 0
2 - 0
|
Darlington 2 1 | M | -1.0, -1.5 | Alt |
|
11-3 (14) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| England National League North | 2019-03-27 | Darlington |
0 - 1
0 - 1
|
Chester 2 | M | 0.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| England National League North | 2019-03-23 | 1 2 Nuneaton |
1 - 1
1 - 2
|
Darlington 1 1 | G | +0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England National League North | 2019-03-09 | 4 Hereford |
0 - 2
4 - 2
|
Darlington 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
7-7 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| England National League North | 2019-03-05 | 2 AFC Telford |
3 - 0
3 - 1
|
Darlington | M | -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
3-8 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| England National League North | 2019-03-02 | 4 Darlington |
1 - 0
1 - 1
|
Chorley 1 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | İade |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England National League North | 2019-02-20 | 1 Darlington |
0 - 1
0 - 2
|
Brackley 2 | M | 0.0,+0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
7-8 (15) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| England National League North | 2019-02-16 | 1 Darlington |
0 - 0
0 - 0
|
Southport 3 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| England National League North | 2019-02-09 | 1 Blyth Spartans |
0 - 1
0 - 1
|
Darlington 4 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England National League North | 2019-01-26 | 1 Curzon Ashton |
0 - 0
1 - 1
|
Darlington 3 | B | 0.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
5-11 (16) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| England National League North | 2019-01-19 | 2 Darlington |
1 - 0
1 - 2
|
Spennymoor Town 2 | M | 0.0 | İade | 10.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| England National League North | 2019-01-12 | 3 Alfreton Town |
0 - 0
0 - 0
|
Darlington 4 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England National League North | 2019-01-05 | 1 Darlington |
1 - 0
3 - 0
|
Kidderminster 3 | G | 0.0 | İade | 10.0 | Üst |
|
8-6 (14) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| England National League North | 2019-01-01 | 3 York |
2 - 0
4 - 0
|
Darlington 3 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England National League North | 2018-12-29 | 2 Darlington |
1 - 0
2 - 1
|
Ashton Utd | G | -0.5 | İade | 10.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England National League North | 2018-12-26 | 3 Darlington |
2 - 0
5 - 1
|
York 2 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England National League North | 2018-12-22 | 4 Altrincham |
2 - 3
3 - 3
|
Darlington 5 | B | -0.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| England National League North | 2018-12-15 | Chorley |
0 - 1
3 - 2
|
Darlington | M | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England National League North | 2018-12-08 | 3 Darlington |
0 - 1
1 - 2
|
Nuneaton 4 | M | -0.5, -1.0 | İade | 10.0 | Alt |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England National League North | 2018-12-01 | 1 3 Chester |
1 - 0
3 - 1
|
Darlington 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Middlesbrough U23 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| England Premier League 2 | 2019-04-28 | 4 Middlesbrough U23 |
0 - 0
0 - 1
|
Newcastle U23 2 | M | 0.0 | Alt |
|
||||||
| England Premier League 2 | 2019-04-19 | Middlesbrough U23 |
0 - 0
2 - 2
|
Stoke U23 1 | B | 0.0 | Üst |
|
||||||
| England Premier League 2 | 2019-04-07 | 2 Middlesbrough U23 |
0 - 0
0 - 0
|
Sunderland U23 4 | B | -0.5, -1.0 | Alt |
|
||||||
| England Premier League 2 | 2019-03-09 | 1 Reading U23 |
0 - 1
2 - 2
|
Middlesbrough U23 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst |
|
||||||
| England Premier League 2 | 2019-03-01 | 3 Middlesbrough U23 |
0 - 0
0 - 0
|
Wolverhampton U23 3 | B | 0.0, +0.5 | Alt |
|
||||||
| England Premier League 2 | 2019-02-18 | 1 Aston Villa U23 |
0 - 1
1 - 1
|
Middlesbrough U23 3 | B | -0.5 | Alt |
|
6-8 (14) | 4-5 (9) | 5 (3-2) | 2 (0-2) | ||
| England Premier League 2 | 2019-01-13 | 1 Middlesbrough U23 |
1 - 0
1 - 2
|
Southampton U23 | M | 0.0, +0.5 | Alt |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| England Premier League 2 | 2019-01-04 | 1 Fulham U23 |
0 - 1
2 - 2
|
Middlesbrough U23 2 | B | 0.0, -0.5 | Üst |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 5 (5-0) | ||
| England Premier League 2 | 2018-12-14 | 2 Middlesbrough U23 |
1 - 0
2 - 2
|
West Brom U23 | B | 0.0, -0.5 | Üst |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| England Premier League 2 | 2018-12-07 | Man Utd U23 |
2 - 0
2 - 0
|
Middlesbrough U23 2 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
3-7 (10) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| England Premier League 2 | 2018-11-26 | 2 Sunderland U23 |
1 - 0
1 - 3
|
Middlesbrough U23 4 | G | +0.5, +1.0 | Üst |
|
6-10 (16) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| England Premier League 2 | 2018-11-04 | 1 Middlesbrough U23 |
1 - 0
2 - 1
|
Norwich U23 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| England Premier League 2 | 2018-10-26 | Newcastle U23 |
1 - 1
1 - 3
|
Middlesbrough U23 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
8-1 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England Premier League 2 | 2018-10-19 | 1 Middlesbrough U23 |
1 - 0
2 - 3
|
Reading U23 | M | 0.0, +0.5 | Üst |
|
5-11 (16) | 3-6 (9) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| England Premier League 2 | 2018-09-28 | Wolverhampton U23 |
1 - 0
2 - 0
|
Middlesbrough U23 1 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
9-11 (20) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| England Premier League 2 | 2018-09-23 | 2 Middlesbrough U23 |
0 - 0
0 - 2
|
Man Utd U23 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England Premier League 2 | 2018-09-17 | 1 West Brom U23 |
1 - 1
2 - 3
|
Middlesbrough U23 | G | +0.5, +1.0 | Üst |
|
4-6 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| England Premier League 2 | 2018-09-02 | 2 Middlesbrough U23 |
0 - 1
1 - 2
|
Aston Villa U23 3 | M | 0.0, +0.5 | Alt |
|
8-7 (15) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| England Premier League 2 | 2018-08-27 | Stoke U23 |
1 - 1
1 - 1
|
Middlesbrough U23 | B | 0.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| England Premier League 2 | 2018-08-17 | 3 Middlesbrough U23 |
1 - 2
4 - 3
|
Fulham U23 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| England Premier League 2 | 2018-08-10 | Southampton U23 |
0 - 0
2 - 0
|
Middlesbrough U23 1 | M | -0.5 | Alt |
|
11-2 (13) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| England County Cup | 2018-05-16 | 1 Middlesbrough U23 |
0 - 0
1 - 0
|
Scarborough Athletic 1 1 | G | -1.0 | Alt |
|
7-5 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England Premier League 2 | 2018-04-23 | 3 Southampton U23 |
2 - 0
2 - 1
|
Middlesbrough U23 1 | M | -1.0 | Alt |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| England Premier League 2 | 2018-04-15 | 4 Middlesbrough U23 |
0 - 1
2 - 1
|
West Brom U23 | G | -1.0, -1.5 | Alt |
|
12-2 (14) | 7-1 (8) | 4 (4-0) | 1 (1-0) | ||
| England Premier League 2 | 2018-04-12 | Wolverhampton U23 |
1 - 0
1 - 1
|
Middlesbrough U23 1 | B | 0.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| England U23 Premier League Cup | 2018-04-09 | 5 Middlesbrough U23 |
1 - 0
1 - 1
|
Aston Villa U23 5 | B | 0.0 | Alt |
|
0-4 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| England U23 Development League | 2018-04-03 | Newcastle U23 |
0 - 0
0 - 1
|
Middlesbrough U23 1 | G | +0.5 | Alt |
|
3-10 (13) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| England U23 Premier League Cup | 2018-03-21 | 2 Middlesbrough U23 |
2 - 0
3 - 1
|
Liverpool U23 1 | G | +0.5 | Üst |
|
1-7 (8) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| England Premier League 2 | 2018-03-09 | 1 3 Middlesbrough U23 |
0 - 2
0 - 3
|
Brighton U23 1 | M | -0.5 | İade |
|
6-6 (12) | 6-3 (9) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| England U23 Premier League Cup | 2018-02-23 | Middlesbrough U23 |
0 - 1
2 - 1
|
Derby U23 | G | -0.5 | Alt |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 3.8 | 3.75 | 1.727 |
| İlk Yarı | 4 | 2.4 | 2.25 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.75) | Ev [email protected] | Deplasman@2 |
| İlk Yarı (+0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.0) | Ü[email protected] | Alt@2 |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: , Skor: 0 - 0 , Korner: 0 - 0
Korner: , Handikap: +0.5, +1.0 , Goller: 3.0
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

