so, Jul 27, 2019 · 13:00
NejstaršíNedávné
RPPVPV
3.80
3.75
1.73
NedávnéNejstarší
PRRRRR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.0
Góly celkem
–
Rohy celkem
+0.75
Darlington
Darlington vs Middlesbrough U23 Profil týmů
Darlington
Hodnocení se připravuje
PPVPPVVVPRNedávnéZlepšení+1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 20
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Middlesbrough U23
Hodnocení se připravuje
PRRPRRRRRPNedávnéStabilní-0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 16
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje4/10
Darlington vs Middlesbrough U23 Fakta o zápasu
Darlington
5V-1R-4P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 1.0 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 20%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 50%5
Remíza 10%1
Prohra 40%4
Góly celkem 3.0
Více 20%2
Neplatné 30%3
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 10%1
Prohra 40%4
Middlesbrough U23
0V-7R-3P v posledních 10 zápasech, s 10 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.0 pro, 1.4 proti. Výhry 0%, AH výhra 40%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 0%0
Remíza 70%7
Prohra 30%3
Góly celkem 3.0
Více 40%4
Neplatné 10%1
Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 10%1
Prohra 50%5
Poslední
| Darlington | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Middlesbrough U23 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Darlington | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Middlesbrough U23 | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 3.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 3.03,
Sm. odch.: 1.62, Medián: 3,
Modus: ,
Více: 48%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Darlington vs Middlesbrough U23 Časové rozložení gólů/rohů
Darlington vs Middlesbrough U23 Vzájemné zápasy
Darlington vs Middlesbrough U23 Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Darlington Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| UK Friendlies | 2019-07-23 | Northallerton Town |
0 - 1
0 - 4
|
Darlington | V | +1.0 | Více |
|
||||||
| UK Friendlies | 2019-07-20 | Darlington |
1 - 1
1 - 2
|
Halifax | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| UK Friendlies | 2019-07-15 | Bishop Auckland |
1 - 1
1 - 4
|
Darlington 1 | V | +0.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-12 | Harrogate Town |
1 - 0
2 - 1
|
Darlington | P | -1.0 | Push | 9.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-06 | Darlington |
0 - 2
0 - 3
|
Motherwell | P | +1.5, +2.0 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Anglie - National League - Sever | 2019-04-27 | Darlington |
1 - 0
1 - 1
|
Leamington 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně |
|
11-2 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglie - National League - Sever | 2019-04-22 | Guiseley |
1 - 0
1 - 0
|
Darlington 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-04-19 | Darlington |
0 - 0
1 - 0
|
Bradford P A 1 | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-04-13 | Boston Utd |
0 - 0
0 - 2
|
Darlington 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-04-06 | 1 Darlington |
1 - 0
2 - 0
|
FC United of Manchester 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-03-30 | Stockport |
1 - 0
2 - 0
|
Darlington 2 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
11-3 (14) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - National League - Sever | 2019-03-27 | Darlington |
0 - 1
0 - 1
|
Chester 2 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-03-23 | 1 2 Nuneaton |
1 - 1
1 - 2
|
Darlington 1 1 | V | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-03-09 | 4 Hereford |
0 - 2
4 - 2
|
Darlington 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-7 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-03-05 | 2 AFC Telford |
3 - 0
3 - 1
|
Darlington | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
3-8 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-03-02 | 4 Darlington |
1 - 0
1 - 1
|
Chorley 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-02-20 | 1 Darlington |
0 - 1
0 - 2
|
Brackley 2 | P | 0.0,+0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-8 (15) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-02-16 | 1 Darlington |
0 - 0
0 - 0
|
Southport 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-02-09 | 1 Blyth Spartans |
0 - 1
0 - 1
|
Darlington 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-01-26 | 1 Curzon Ashton |
0 - 0
1 - 1
|
Darlington 3 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-11 (16) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-01-19 | 2 Darlington |
1 - 0
1 - 2
|
Spennymoor Town 2 | P | 0.0 | Push | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-01-12 | 3 Alfreton Town |
0 - 0
0 - 0
|
Darlington 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-01-05 | 1 Darlington |
1 - 0
3 - 0
|
Kidderminster 3 | V | 0.0 | Push | 10.0 | Více |
|
8-6 (14) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Anglie - National League - Sever | 2019-01-01 | 3 York |
2 - 0
4 - 0
|
Darlington 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2018-12-29 | 2 Darlington |
1 - 0
2 - 1
|
Ashton Utd | V | -0.5 | Push | 10.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2018-12-26 | 3 Darlington |
2 - 0
5 - 1
|
York 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglie - National League - Sever | 2018-12-22 | 4 Altrincham |
2 - 3
3 - 3
|
Darlington 5 | R | -0.5 | Více | 11.0 | Méně |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2018-12-15 | Chorley |
0 - 1
3 - 2
|
Darlington | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2018-12-08 | 3 Darlington |
0 - 1
1 - 2
|
Nuneaton 4 | P | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Méně |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglie - National League - Sever | 2018-12-01 | 1 3 Chester |
1 - 0
3 - 1
|
Darlington 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Middlesbrough U23 Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Anglie - Premier League 2 | 2019-04-28 | 4 Middlesbrough U23 |
0 - 0
0 - 1
|
Newcastle U23 2 | P | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Premier League 2 | 2019-04-19 | Middlesbrough U23 |
0 - 0
2 - 2
|
Stoke U23 1 | R | 0.0 | Více |
|
||||||
| Anglie - Premier League 2 | 2019-04-07 | 2 Middlesbrough U23 |
0 - 0
0 - 0
|
Sunderland U23 4 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Premier League 2 | 2019-03-09 | 1 Reading U23 |
0 - 1
2 - 2
|
Middlesbrough U23 1 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Anglie - Premier League 2 | 2019-03-01 | 3 Middlesbrough U23 |
0 - 0
0 - 0
|
Wolverhampton U23 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Anglie - Premier League 2 | 2019-02-18 | 1 Aston Villa U23 |
0 - 1
1 - 1
|
Middlesbrough U23 3 | R | -0.5 | Méně |
|
6-8 (14) | 4-5 (9) | 5 (3-2) | 2 (0-2) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2019-01-13 | 1 Middlesbrough U23 |
1 - 0
1 - 2
|
Southampton U23 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2019-01-04 | 1 Fulham U23 |
0 - 1
2 - 2
|
Middlesbrough U23 2 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 5 (5-0) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2018-12-14 | 2 Middlesbrough U23 |
1 - 0
2 - 2
|
West Brom U23 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2018-12-07 | Man Utd U23 |
2 - 0
2 - 0
|
Middlesbrough U23 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
3-7 (10) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2018-11-26 | 2 Sunderland U23 |
1 - 0
1 - 3
|
Middlesbrough U23 4 | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
6-10 (16) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2018-11-04 | 1 Middlesbrough U23 |
1 - 0
2 - 1
|
Norwich U23 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2018-10-26 | Newcastle U23 |
1 - 1
1 - 3
|
Middlesbrough U23 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
8-1 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2018-10-19 | 1 Middlesbrough U23 |
1 - 0
2 - 3
|
Reading U23 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
5-11 (16) | 3-6 (9) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2018-09-28 | Wolverhampton U23 |
1 - 0
2 - 0
|
Middlesbrough U23 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
9-11 (20) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2018-09-23 | 2 Middlesbrough U23 |
0 - 0
0 - 2
|
Man Utd U23 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglie - Premier League 2 | 2018-09-17 | 1 West Brom U23 |
1 - 1
2 - 3
|
Middlesbrough U23 | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
4-6 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2018-09-02 | 2 Middlesbrough U23 |
0 - 1
1 - 2
|
Aston Villa U23 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
8-7 (15) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2018-08-27 | Stoke U23 |
1 - 1
1 - 1
|
Middlesbrough U23 | R | 0.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2018-08-17 | 3 Middlesbrough U23 |
1 - 2
4 - 3
|
Fulham U23 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2018-08-10 | Southampton U23 |
0 - 0
2 - 0
|
Middlesbrough U23 1 | P | -0.5 | Méně |
|
11-2 (13) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Anglie - County Cup | 2018-05-16 | 1 Middlesbrough U23 |
0 - 0
1 - 0
|
Scarborough Athletic 1 1 | V | -1.0 | Méně |
|
7-5 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2018-04-23 | 3 Southampton U23 |
2 - 0
2 - 1
|
Middlesbrough U23 1 | P | -1.0 | Méně |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2018-04-15 | 4 Middlesbrough U23 |
0 - 1
2 - 1
|
West Brom U23 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
12-2 (14) | 7-1 (8) | 4 (4-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2018-04-12 | Wolverhampton U23 |
1 - 0
1 - 1
|
Middlesbrough U23 1 | R | 0.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| England U23 Premier League Cup | 2018-04-09 | 5 Middlesbrough U23 |
1 - 0
1 - 1
|
Aston Villa U23 5 | R | 0.0 | Méně |
|
0-4 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Development League U23 | 2018-04-03 | Newcastle U23 |
0 - 0
0 - 1
|
Middlesbrough U23 1 | V | +0.5 | Méně |
|
3-10 (13) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| England U23 Premier League Cup | 2018-03-21 | 2 Middlesbrough U23 |
2 - 0
3 - 1
|
Liverpool U23 1 | V | +0.5 | Více |
|
1-7 (8) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglie - Premier League 2 | 2018-03-09 | 1 3 Middlesbrough U23 |
0 - 2
0 - 3
|
Brighton U23 1 | P | -0.5 | Push |
|
6-6 (12) | 6-3 (9) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| England U23 Premier League Cup | 2018-02-23 | Middlesbrough U23 |
0 - 1
2 - 1
|
Derby U23 | V | -0.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3.8 | 3.75 | 1.727 |
| Poločas | 4 | 2.4 | 2.25 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.75) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Poločas (+0.25) | Domácí@1.875 | Hosté@1.925 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@2 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
Živé události
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: , Hendikep: +0.5, +1.0 , Góly: 3.0
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

