Cmt, Ağu 12, 2023 · 15:00
Bavois
2 6
2 - 1
Maç Sonu · İY 0-1
SC Cham
5 2
En EskiEn Yeni
DLWDLD
2.88
3.75
2.05
En YeniEn Eski
WDLLWW

Notlar

Ücretsiz Tahminler (geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Üst 3.25
Toplam Gol
Üst 10.5
Toplam Korner
+0.25
Bavois
Bavois
WWLWDLWDLDEn Yeni
Üst 9.5 kornerÜst9/10
Üst 2.5 golÜst8/10
Asya handikabıDengeliKapattı 5/10
Geri dönüş takımı · ilk golü yediği 8 maçın 5'sinde puan alıyorSon 10 maçın 9 tanesinde ilk yarıda golSon 10 maçın 9 tanesinde 2.5 kart üstü
SC Cham
LLLDWWLLWEn Yeni
Üst 9.5 kornerDengeli5/9
Üst 2.5 golÜst9/9
Asya handikabıKapatmazKapattı 4/10
Bavois

Son 10 maçta 4W-3D-3L; 21 gol atıldı, 21 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.1, yenilen 2.1. Galibiyet 40%, AH kazanma 50%, gol üst 60%, korner üst 90%.

Maç Sonucu
Kazanç 40%4 Beraberlik 30%3 Kayıp 30%3
Toplam Gol 3.0, 3.5
Üst 60%6 İptal 0%0 Alt 40%4
Toplam Korner 10.5
Üst 90%9 İptal 0%0 Alt 10%1
Asya Handikapı
Kazanç 50%5 İptal 10%1 Kayıp 40%4
SC Cham

Son 10 maçta 3W-2D-5L; 18 gol atıldı, 21 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.8, yenilen 2.1. Galibiyet 30%, AH kazanma 40%, gol üst 70%, korner üst 50%.

Maç Sonucu
Kazanç 30%3 Beraberlik 20%2 Kayıp 50%5
Toplam Gol 3.0, 3.5
Üst 70%7 İptal 0%0 Alt 30%3
Toplam Korner 10.5
Üst 50%5 İptal 0%0 Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 40%4 İptal 10%1 Kayıp 50%5
Son
Bavois
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
SC Cham
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5
Bavois
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
SC Cham
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 25, Ort: 3.68, Std. sapma: 2.17, Medyan: 4, Mod: 4, Üst: 56%

Bavois Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-05-14 5 Bavois
0 - 0
1 - 0
SC Cham 3 1 G 0.0, -0.5 Alt
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-06-05 3 SC Cham
2 - 2
4 - 2
Bavois 3 1 M -0.5 Üst 10.0
Switzerland 1.Liga Promotion 2019-04-18 2 Bavois
2 - 2
3 - 3
SC Cham 4 B 0.0, -0.5 Üst 9.5
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Bavois Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-08-05 2 Bavois
0 - 1
1 - 1
Kriens 3 B 0.0 Alt
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-05-06 3 Stade Nyonnais
2 - 1
3 - 2
Bavois 2 M -1.0, -1.5 Üst
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-04-29 3 Bavois
2 - 1
4 - 4
Basel II 3 B -0.5 Üst
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-04-19 3 Bavois
1 - 0
1 - 0
Young Boys II 4 G -0.5 Alt
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-04-15 1 St Gallen II
1 - 0
4 - 1
Bavois 2 M 0.0 Üst
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-04-06 3 Bavois
1 - 1
3 - 3
Kriens 5 B 0.0, -0.5 Üst 10.5 Üst
7-5 (12) 4-4 (8) 2 (1-1) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-03-25 2 Bavois
0 - 0
3 - 0
Biel Bienne 4 G 0.0, -0.5 İade
5-11 (16) 4-3 (7) 1 (0-1) 5 (1-4)
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-03-11 1 Bavois
0 - 1
1 - 3
Breitenrain 2 1 M 0.0 Üst
5-7 (12) 2-5 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-03-04 4 Etoile Carouge
1 - 0
1 - 2
Bavois 3 G -0.5, -1.0 Üst
10-1 (11) 7-0 (7) 3 (3-0) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-02-25 2 YF Juventus
1 - 2
2 - 3
Bavois G +0.5 Üst
3-3 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-02-18 4 Bavois
1 - 3
1 - 4
SC Bruhl 2 M 0.0, -0.5 Üst 9.5 Üst
1-11 (12) 1-8 (9) 3 (0-3) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-11-26 1 3 FC Zurich II
0 - 1
0 - 1
Bavois 3 G 0.0, -0.5 Alt 9.5 Üst
12-3 (15) 7-3 (10) 2 (1-1) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-11-05 4 FC Chiasso
0 - 1
0 - 2
Bavois 5 G -0.5, -1.0 Alt
5-1 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-05-28 2 Bavois
0 - 1
1 - 3
FC Rapperswil-Jona 3 M 0.0, -0.5 Üst 9.5 Üst
6-5 (11) 4-3 (7) 2 (2-0) 2 (0-2)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-05-14 5 Bavois
0 - 0
1 - 0
SC Cham 3 1 G 0.0, -0.5 Alt
1-3 (4) 1-2 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-04-13 1 Bavois
1 - 0
1 - 0
YF Juventus 1 G -1.0 Alt
2-5 (7) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-03-23 2 FC Sion II
0 - 0
0 - 0
Bavois B 0.0 Alt
3-3 (6) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-03-09 1 2 FC Zurich II
1 - 2
2 - 3
Bavois 3 G 0.0, -0.5 Üst 9.5 Üst
5-5 (10) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-02-19 4 Bavois
0 - 0
0 - 1
Etoile Carouge 3 M -0.5 Alt 9.5 Alt
6-2 (8) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-11-27 2 Bavois
1 - 0
2 - 0
Basel II 2 G 0.0, -0.5 Alt
9-2 (11) 5-0 (5) 0 (0-0) 3 (3-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-11-21 Biel Bienne
1 - 1
4 - 2
Bavois 3 M 0.0, -0.5 Üst
6-1 (7) 4-0 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-11-14 6 FC Chiasso
0 - 1
1 - 1
Bavois 3 B -0.5 Alt
5-1 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-11-06 2 Bavois
1 - 1
2 - 1
Young Boys II 1 G -0.5, -1.0 İade
5-11 (16) 1-5 (6) 3 (0-3) 4 (1-3)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-10-23 1 3 Stade Nyonnais
0 - 0
2 - 3
Bavois 1 G -1.0, -1.5 Üst
7-7 (14) 5-0 (5) 1 (1-0) 3 (2-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-08-28 2 Etoile Carouge
0 - 0
0 - 0
Bavois 1 B -0.5,-1.0 Alt
7-3 (10) 4-0 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-08-21 2 Bavois
0 - 0
3 - 1
FC Sion II 1 G 0.0, -0.5 Üst
5-0 (5) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-08-18 4 Basel II
1 - 3
2 - 3
Bavois 3 G 0.0, -0.5 Üst
6-1 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-06-12 1 Bavois
3 - 0
3 - 0
Etoile Carouge 3 G 0.0, -0.5 İade
7-6 (13) 2-4 (6) 2 (0-2) 3 (2-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-06-05 3 SC Cham
2 - 2
4 - 2
Bavois 3 1 M -0.5 Üst 10.0 Alt
4-4 (8) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-05-29 3 Stade Nyonnais
0 - 1
1 - 2
Bavois 2 G 0.0, -0.5 Üst
2-2 (4) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
SC Cham Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-08-05 2 SC Cham
1 - 1
3 - 1
FC Bulle 3 1 G -0.5 Üst
Europe Friendlies 2023-07-01 1 Wil 1900
0 - 0
0 - 0
SC Cham B -1.0, -1.5 Alt
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-05-27 FC Baden
2 - 0
4 - 0
SC Cham 2 M 0.0, -0.5 Üst
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-04-19 1 SC Bruhl
1 - 1
2 - 1
SC Cham 2 M 0.0, -0.5 İade
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-03-04 1 SC Cham
5 - 1
5 - 1
YF Juventus 1 G -2.0 Üst
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-02-25 1 SC Cham
3 - 0
5 - 2
Young Boys II G -0.5 Üst
12-4 (16) 8-2 (10) 2 (1-1) 2 (2-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-02-18 5 St Gallen II
2 - 1
2 - 2
SC Cham 3 B 0.0 Üst
3-3 (6) 1-2 (3) 2 (0-2) 1 (0-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-10-01 3 SC Cham
0 - 1
1 - 3
FC Rapperswil-Jona 2 M 0.0, -0.5 Üst
11-6 (17) 3-2 (5) 0 (0-0) 5 (2-3)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-08-31 1 5 Young Boys II
1 - 0
2 - 1
SC Cham 3 M 0.0, -0.5 İade
3-8 (11) 1-3 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Switzerland Cup 2022-08-21 1 SC Cham
0 - 2
0 - 4
FC Zurich M +2.5, +3.0 Üst
6-9 (15) 2-4 (6) 1 (1-0) 1 (0-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-05-28 2 SC Cham
0 - 1
3 - 1
Young Boys II 1 G 0.0, -0.5 Üst
9-3 (12) 5-1 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-05-21 3 SC Cham
2 - 2
4 - 6
Basel II 1 M -0.5 Üst
15-4 (19) 9-2 (11) 6 (4-2) 3 (2-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-05-14 5 Bavois
0 - 0
1 - 0
SC Cham 3 1 M 0.0, -0.5 Alt
1-3 (4) 1-2 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-04-30 1 SC Cham
1 - 1
2 - 3
Basel II M -0.5, -1.0 Üst
3-6 (9) 1-5 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-03-12 2 FC Rapperswil-Jona
0 - 1
1 - 1
SC Cham 1 B 0.0,-0.5 Alt 10.0 Üst
5-6 (11) 0-4 (4) 1 (0-1) 5 (4-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-03-05 2 SC Cham
1 - 0
1 - 0
YF Juventus 2 G -0.5 Alt
6-4 (10) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (0-2)
Switzerland 1.Liga Promotion 2022-02-26 3 SC Bruhl
1 - 2
2 - 2
SC Cham 4 B 0.0,-0.5 Üst
9-2 (11) 6-1 (7) 1 (1-0) 2 (1-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-12-04 1 FC Zurich II
2 - 1
3 - 1
SC Cham 3 1 M 0.0 Üst
2-8 (10) 1-4 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-11-13 1 Basel II
1 - 2
3 - 4
SC Cham 5 G -1.0 Üst
5-7 (12) 4-1 (5) 1 (1-0) 4 (0-4)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-11-06 2 SC Cham
0 - 2
2 - 2
Biel Bienne 2 B 0.0 Üst
4-3 (7) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-10-31 2 FC Chiasso
1 - 0
3 - 0
SC Cham 4 1 M -1.0 İade
1-2 (3) 0-1 (1) 1 (0-1) 2 (1-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-09-19 1 SC Cham
1 - 0
1 - 2
FC Rapperswil-Jona 4 M 0.0 İade
5-6 (11) 3-4 (7) 3 (0-3) 2 (1-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-09-04 1 2 SC Cham
0 - 0
0 - 1
SC Bruhl 2 M -0.5 Alt
5-3 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-08-21 2 SC Cham
2 - 0
3 - 0
FC Zurich II 1 G -0.5, -1.0 İade
6-7 (13) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Switzerland Cup 2021-08-15 2 SC Cham
0 - 1
0 - 1
Lucerne 2 M +2 Alt
9-9 (18) 5-5 (10) 4 (1-3) 2 (1-1)
Europe Friendlies 2021-07-24 1 SC Cham
3 - 0
10 - 0
FC Thalwil 1 G
8-2 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europe Friendlies 2021-07-17 SC Cham
1 - 1
2 - 5
Aarau M +1.0 Üst
5-6 (11) 5-3 (8) 1 (1-0) 1 (0-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-06-05 3 SC Cham
2 - 2
4 - 2
Bavois 3 1 G -0.5 Üst 10.0 Alt
4-4 (8) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-05-15 2 Yverdon Sport FC
1 - 2
3 - 2
SC Cham 2 M -1.0 Üst
9-3 (12) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2021-04-24 1 SC Cham
0 - 2
1 - 3
Yverdon Sport FC 1 M 0.0 Üst
3-5 (8) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Tahmin Yayınla
1x2
Maç Sonu 2.875 3.75 2.05
İlk Yarı 3.1 2.5 2.5
Asya Handikapı
Maç Sonu (+0.25) Ev [email protected] [email protected]
İlk Yarı (0.0) Ev [email protected] [email protected]
Toplam Korner
Maç Sonu (10.5) Ü[email protected] [email protected]
İlk Yarı (5.0) Ü[email protected] [email protected]
Toplam Gol
Maç Sonu (3.25) Ü[email protected] [email protected]
İlk Yarı (1.25) Ü[email protected] Alt@2


Zaman Tür Seçim Miktar Sonuç
Canlı Olaylar

Durum: Maç Sonu , Skor: 2 - 1 , Korner: 2 - 5

Korner: 10.5 , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 3.0, 3.5

6
İsabetli şut
3
4
İsabetsiz şut
4
100
Atak
108
62
Tehlikeli Atak
70
52
Topa Sahip Olma %
48

Skor: 0 - 1 , Korner: 0 - 1 İlk Yarı

Korner: 5.0 , Handikap: 0.0 , Goller: 1.0, 1.5

1
İsabetli şut
3
2
İsabetsiz şut
1
48
Atak
63
32
Tehlikeli Atak
37
48
Topa Sahip Olma %
52
  • 8' - 1st Goal - SC Cham
  • 16' ~ 1st Yellow Card ~ ~(Bavois)
  • 22' ~ 2nd Yellow Card ~ ~(Bavois)
  • 30' - 1st Corner - SC Cham
  • 32' ~ 3rd Yellow Card ~ ~(SC Cham)
  • 33' - Missed Penalty - Bavois
  • 45' ~ 4th Yellow Card ~ ~(Bavois)
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 54' - 2nd Corner - SC Cham
  • Race to 3 Corners - SC Cham
  • 54' - 3rd Corner - SC Cham
  • 58' - 4th Corner - SC Cham
  • 61' - 5th Corner - Bavois
  • 64' ~ 5th Yellow Card ~ ~(Bavois)
  • Race to 5 Corners - SC Cham
  • 72' - 6th Corner - SC Cham
  • 73' ~ 6th Yellow Card ~ ~(SC Cham)
  • 78' - 2nd Goal - Bavois
  • 86' - 7th Corner - Bavois
  • 86' - 3rd Goal - Bavois
  • 90' ~ 7th Yellow Card ~ ~(Bavois)
  • 90+4' ~ 8th Yellow Card ~ ~(Bavois)
  • 2-1 score at the end of Second Half

TotalCorner ile güncel kal

Ücretsiz Telegram tahmin kanalımıza katıl. Ayrıca özel maç uyarıları da oluşturabilirsin.

Ücretsiz Telegram Tahminleri Özel Uyarılar