sön, Jan 22, 2023 · 15:00
0 - 1
Fulltid · HT 0-0
ÄldstaSenaste
LLLWDL
5.00
3.60
1.65
SenasteÄldsta
LDLWDW

Anteckningar

Gratis prognoser (baserat på historisk statistik, endast som referens)
Över 2.5
Totalt antal mål
Över 9.5
Totalt antal hörnor
+0.75
RFC Seraing
RFC Seraing
LLLDLLLWDLSenasteStabilt0.0 p/match, senaste 5 vs föregående 19
Över 9.5 hörnorÖver7/10
Över 2.5 målÖver6/10
Asiatiskt handikappJämnt5/10
Anderlecht
WWDDLDWLDLSenasteNedåt-0.3 p/match, senaste 5 vs föregående 23
Över 9.5 hörnorUnder3/10
Över 2.5 målUnder4/10
Asiatiskt handikappJämnt5/10
RFC Seraing

1V-2O-7F i de senaste 10 matcherna, med 9 gjorda mål och 19 insläppta. Snittmål: 0.9 framåt, 1.9 bakåt. Vinst 10%, AH-vinst 50%, mål Över 60%, hörna Över 70%.

Fulltidsresultat
Vunnen 10%1 Oavgjort 20%2 Förlust 70%7
Totalt antal mål 2.5
Över 60%6 Annullerad 0%0 Under 40%4
Totalt antal hörnor 9.5
Över 70%7 Annullerad 0%0 Under 30%3
Asiatiskt handikapp
Vunnen 50%5 Annullerad 10%1 Förlust 40%4
Anderlecht

2V-5O-3F i de senaste 10 matcherna, med 10 gjorda mål och 13 insläppta. Snittmål: 1.0 framåt, 1.3 bakåt. Vinst 20%, AH-vinst 50%, mål Över 40%, hörna Över 20%.

Fulltidsresultat
Vunnen 20%2 Oavgjort 50%5 Förlust 30%3
Totalt antal mål 2.5
Över 40%4 Annullerad 0%0 Under 60%6
Totalt antal hörnor 9.5
Över 20%2 Annullerad 0%0 Under 80%8
Asiatiskt handikapp
Vunnen 50%5 Annullerad 0%0 Förlust 50%5
Senaste
RFC Seraing
Fullt Match Snitt totalt Snitt erhållna Snitt tappade Vunnen Oavgjort Förlust Seger%
Totalt
Hemma
Borta
Senaste 6
Halv Match Snitt totalt Snitt erhållna Snitt tappade Vunnen Oavgjort Förlust Seger%
Totalt
Hemma
Borta
Senaste 6
Anderlecht
Fullt Match Snitt totalt Snitt erhållna Snitt tappade Vunnen Oavgjort Förlust Seger%
Totalt
Hemma
Borta
Senaste 6
Halv Match Snitt totalt Snitt erhållna Snitt tappade Vunnen Oavgjort Förlust Seger%
Totalt
Hemma
Borta
Senaste 6
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5
RFC Seraing
Hemma– matcher Borta– matcher Totalt– matcher
Över 7.5
Över 8.5
Över 9.5
Över 10.5
Över 11.5
Över 12.5
Över 13.5
Anderlecht
Hemma– matcher Borta– matcher Totalt– matcher
Över 7.5
Över 8.5
Över 9.5
Över 10.5
Över 11.5
Över 12.5
Över 13.5

RFC Seraing Senaste
Liga Tid Hemma Resultat Borta Resultat Handikapp Mål Ö/U Hörnlinje Hörnor Ö/U Händelser Hörna fullt. Hörna halv. 35-45 80-90
Belgien - First Division A 2022-08-07 1 Anderlecht
3 - 0
3 - 1
RFC Seraing 1 F -1.5, -2.0 Över 9.0
Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%:
Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%:
RFC Seraing Senaste
Liga Tid Hemma Resultat Borta Resultat Handikapp Mål Ö/U Hörnlinje Hörnor Ö/U Händelser Hörna fullt. Hörna halv. 35-45 80-90
Belgien - First Division A 2023-01-18 1 KV Kortrijk
2 - 1
3 - 2
RFC Seraing 3 1 F -0.5, -1.0 Över 10.0
Belgien - First Division A 2023-01-14 5 RFC Seraing
1 - 1
1 - 1
Standard Liege 1 O +0.5, +1.0 Under 9.5
Belgien - First Division A 2023-01-07 2 5 KV Oostende
1 - 0
1 - 2
RFC Seraing 5 V -0.5, -1.0 Över 10.0
Belgien - First Division A 2022-12-23 3 RFC Seraing
0 - 0
0 - 1
Eupen 2 F 0.0, +0.5 Under 9.5
Belgien - Cup 2022-12-20 2 KV Mechelen
0 - 0
1 - 0
RFC Seraing 2 F -1.0, -1.5 Under 11.0
Belgien - First Division A 2022-11-11 1 OH Leuven
4 - 0
5 - 0
RFC Seraing 5 1 F -1.0 Över 10.0 Över
14-3 (17) 6-3 (9) 2 (1-1) 1 (1-0)
Belgien - Cup 2022-11-08 2 RFC Seraing
0 - 1
1 - 1
Charleroi 5 O +0.5 Under 9.5 Under
1-5 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgien - First Division A 2022-11-05 1 4 RFC Seraing
1 - 0
1 - 2
Sint-Truidense 1 F +0.5 Över 9.0 Över
5-7 (12) 4-3 (7) 3 (2-1) 1 (1-0)
Belgien - First Division A 2022-10-30 3 RFC Seraing
0 - 0
1 - 2
Union Saint Gilloise 2 F +1.0 Över 9.5 Över
6-7 (13) 3-3 (6) 2 (1-1) 2 (0-2)
Belgien - First Division A 2022-10-23 1 Gent
1 - 1
2 - 1
RFC Seraing 1 F -1.5 Över 10.0 Över
9-3 (12) 5-2 (7) 3 (3-0) 0 (0-0)
Belgien - First Division A 2022-10-18 1 3 RFC Seraing
0 - 1
0 - 1
Cercle Brugge 4 F +0.5 Under 10.0 Under
1-1 (2) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (0-1)
Belgien - First Division A 2022-10-14 Westerlo
2 - 1
2 - 2
RFC Seraing 1 O -1.0 Över 10.0 Under
5-2 (7) 5-2 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgien - First Division A 2022-10-08 1 1 RFC Seraing
0 - 0
1 - 1
KV Oostende 1 O 0.0 Under 10.0 Över
3-9 (12) 0-5 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgien - First Division A 2022-09-30 1 Standard Liege
0 - 1
0 - 2
RFC Seraing 4 V -1.0 Under 10.0 Över
9-4 (13) 6-1 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgien - First Division A 2022-09-16 3 Antwerpen
2 - 1
2 - 1
RFC Seraing 2 F -1.5 Över 10.0 Under
5-3 (8) 2-1 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Belgien - First Division A 2022-09-10 4 RFC Seraing
0 - 0
0 - 2
Club Brügge 2 F +1.0 Under 10.5 Under
2-1 (3) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgien - Cup 2022-09-06 2 Winkel Sport
0 - 1
0 - 2
RFC Seraing 4 V +0.5 Under 9.5 Under
4-2 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgien - First Division A 2022-09-03 2 KV Mechelen
2 - 1
2 - 3
RFC Seraing 2 V -1.0 Över 10.0 Över
9-3 (12) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Belgien - First Division A 2022-08-27 2 RFC Seraing
0 - 1
0 - 4
Genk 3 F +1.0, +1.5 Över 10.0 Under
5-2 (7) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Belgien - First Division A 2022-08-19 5 Eupen
0 - 3
1 - 3
RFC Seraing 2 V -1.0 Över 9.5 Över
7-6 (13) 4-4 (8) 3 (1-2) 3 (2-1)
Belgien - First Division A 2022-08-13 2 RFC Seraing
0 - 0
0 - 1
Charleroi 3 F +0.5 Under 10.0 Under
3-6 (9) 2-3 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgien - First Division A 2022-08-07 1 Anderlecht
3 - 0
3 - 1
RFC Seraing 1 F -1.5, -2.0 Över 9.0 Under
2-1 (3) 0-1 (1) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgien - First Division A 2022-07-31 1 2 RFC Seraing
0 - 0
0 - 1
KV Kortrijk 2 1 F 0.0, +0.5 Under 10.0 Under
3-4 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (1-2)
Belgien - First Division A 2022-07-23 1 Zulte-Waregem
0 - 0
2 - 0
RFC Seraing 1 F -0.5 Under 10.0 Under
7-0 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europa - Vänskapsmatcher 2022-07-13 Sint-Truidense
0 - 2
0 - 2
RFC Seraing 1 V -0.5, -1.0 Under 8.5 Över
7-5 (12) 5-2 (7) 2 (1-1) 2 (1-1)
Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%:
Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%:
Anderlecht Senaste
Liga Tid Hemma Resultat Borta Resultat Handikapp Mål Ö/U Hörnlinje Hörnor Ö/U Händelser Hörna fullt. Hörna halv. 35-45 80-90
Belgien - First Division A 2023-01-18 1 Anderlecht
2 - 1
2 - 3
Zulte-Waregem 2 F -0.5, -1.0 Över 10.0
Belgien - First Division A 2023-01-15 2 Club Brügge
0 - 0
1 - 1
Anderlecht 3 O -0.5, -1.0 Under 10.0
Belgien - First Division A 2023-01-08 1 5 Anderlecht
0 - 0
1 - 3
Union Saint Gilloise 3 F 0.0 Över 10.0
Belgien - First Division A 2022-12-26 2 Charleroi
0 - 0
0 - 1
Anderlecht 1 V +0.5 Under 9.5
Belgien - Cup 2022-12-21 Genk
0 - 0
0 - 0
Anderlecht 1 O -0.5, -1.0 Under 10.0
Europa - Vänskapsmatcher 2022-12-06 1 Panetolikos
0 - 1
1 - 2
Anderlecht 1 V +0.5, +1.0 Över 8.5 Under
2-5 (7) 2-3 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Europa - Vänskapsmatcher 2022-12-03 1 OFI Crete
1 - 0
1 - 1
Anderlecht O +0.5 Under 8.0 Under
0-7 (7) 0-5 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgien - First Division A 2022-11-13 2 Anderlecht
0 - 1
0 - 2
Genk 3 1 F 0.0 Under 10.0 Över
5-6 (11) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgien - Cup 2022-11-10 3 Lierse Kempenzonen
1 - 2
2 - 2
Anderlecht 1 O +1.0, +1.5 Över
0-9 (9) 0-5 (5) 2 (0-2) 2 (0-2)
Belgien - First Division A 2022-11-06 2 Antwerpen
0 - 0
0 - 0
Anderlecht 3 O 0.0, -0.5 Under 9.5 Under
4-1 (5) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (1-0)
UEFA Europa Conference League 2022-11-03 1 1 Silkeborg IF
0 - 1
0 - 2
Anderlecht 3 V 0.0 Under 9.5 Under
5-1 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgien - First Division A 2022-10-30 2 Anderlecht
2 - 1
4 - 2
Eupen 2 V -1.0, -1.5 Över 10.0 Över
10-4 (14) 5-2 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
UEFA Europa Conference League 2022-10-27 1 2 Anderlecht
1 - 0
2 - 2
FCSB 3 O -1.5 Över 9.0 Över
8-4 (12) 2-3 (5) 1 (1-0) 4 (3-1)
Belgien - First Division A 2022-10-20 8 Zulte-Waregem
1 - 1
3 - 2
Anderlecht 1 1 F +1.0 Över 9.5 Över
5-5 (10) 2-3 (5) 1 (0-1) 4 (2-2)
Belgien - First Division A 2022-10-16 1 Anderlecht
0 - 0
0 - 1
Club Brügge 3 1 F 0.0, +0.5 Under 9.5 Över
6-7 (13) 1-4 (5) 2 (0-2) 3 (3-0)
UEFA Europa Conference League 2022-10-13 3 West Ham
2 - 0
2 - 1
Anderlecht 1 F -1.0 Över 9.5 Under
5-3 (8) 1-2 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Belgien - First Division A 2022-10-09 1 KV Mechelen
1 - 0
1 - 3
Anderlecht 4 V +0.5 Över 10.0 Över
5-7 (12) 3-4 (7) 3 (2-1) 3 (1-2)
UEFA Europa Conference League 2022-10-06 1 Anderlecht
0 - 0
0 - 1
West Ham 4 F 0.0, +0.5 Under 9.0 Över
6-7 (13) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Belgien - First Division A 2022-10-02 2 Anderlecht
0 - 0
0 - 1
Charleroi 2 F -0.5, -1.0 Under 9.5 Över
14-5 (19) 6-2 (8) 3 (3-0) 4 (4-0)
Belgien - First Division A 2022-09-18 1 Anderlecht
1 - 0
4 - 1
KV Kortrijk 2 V -1.5 Över 9.5 Över
9-6 (15) 3-2 (5) 4 (2-2) 4 (2-2)
UEFA Europa Conference League 2022-09-15 3 FCSB
0 - 0
0 - 0
Anderlecht 2 O +0.5 Under 8.5 Över
8-1 (9) 5-0 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Belgien - First Division A 2022-09-11 2 Westerlo
1 - 0
2 - 1
Anderlecht 3 F +0.5 Över 9.5 Under
1-6 (7) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
UEFA Europa Conference League 2022-09-08 2 Anderlecht
0 - 0
1 - 0
Silkeborg IF 2 V -1.0 Under 9.0 Push
6-3 (9) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Belgien - First Division A 2022-09-04 3 Anderlecht
0 - 1
2 - 2
OH Leuven 1 O -1.5 Över 9.5 Över
12-2 (14) 3-1 (4) 1 (1-0) 3 (3-0)
Belgien - First Division A 2022-09-01 2 Anderlecht
0 - 0
0 - 1
Gent 2 F 0.0, -0.5 Under 9.5 Under
5-3 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgien - First Division A 2022-08-28 3 Union Saint Gilloise
2 - 1
2 - 1
Anderlecht 1 F 0.0, -0.5 Över 9.5 Över
7-7 (14) 6-2 (8) 2 (2-0) 4 (0-4)
UEFA Europa Conference League - Kval 2022-08-25 1 Anderlecht
0 - 1
0 - 1
Young Boys 2 F 0.0, -0.5 Under 9.5 Under
5-2 (7) 1-1 (2) 2 (1-1) 0 (0-0)
UEFA Europa Conference League - Kval 2022-08-18 3 Young Boys
0 - 0
0 - 1
Anderlecht 3 V 0.0, -0.5 Under 9.5 Under
6-3 (9) 3-1 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Belgien - First Division A 2022-08-14 3 Sint-Truidense
0 - 2
0 - 3
Anderlecht 3 V 0.0, +0.5 Över 9.5 Över
6-5 (11) 1-1 (2) 1 (0-1) 4 (1-3)
UEFA Europa Conference League - Kval 2022-08-11 Anderlecht
0 - 0
3 - 0
Paide Linnameeskond V -3.0 Under 10.5 Under
5-3 (8) 4-2 (6) 4 (3-1) 2 (1-1)
Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%:
Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%:
Publicera tips
1x2
Fullt 5 3.6 1.65
Halv 5.5 2.2 2.2
Asiatiskt handikapp
Fullt (+0.75) Hemma@2 [email protected]
Halv (+0.25) [email protected] [email protected]
Totalt antal hörnor
Fullt (9.5) Ö[email protected] [email protected]
Halv (4.5) Ö[email protected] [email protected]
Totalt antal mål
Fullt (2.5) Ö[email protected] [email protected]
Halv (1.0) Ö[email protected] [email protected]


Tid Typ Val Insats Resultat
Livehändelser

Status: Fulltid , Resultat: 0 - 1 , Hörna: 4 - 6

Hörna: 9.5 , Handikapp: +0.5, +1.0 , Mål: 2.5

6
Skott på mål
4
3
Skott utanför mål
12
101
Anfall
113
27
Farligt anfall
67
36
Bollinnehav %
64

Resultat: 0 - 0 , Hörna: 0 - 3 Halv

Hörna: 4.5 , Handikapp: 0.0, +0.5 , Mål: 1.0

2
Skott på mål
1
0
Skott utanför mål
9
58
Anfall
59
13
Farligt anfall
30
31
Bollinnehav %
69
  • 5' - 1st Offside - RFC Seraing
  • 8' - 2nd Offside - RFC Seraing
  • 13' - 3rd Offside - Anderlecht
  • 16' - 1st Corner - Anderlecht
  • 25' - 2nd Corner - Anderlecht
  • 39' - 4th Offside - Anderlecht
  • 40' - 3rd Corner - Anderlecht
  • Race to 3 Corners - Anderlecht
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 48' - 4th Corner - Anderlecht
  • 51' - 5th Offside - RFC Seraing
  • 58' - 5th Corner - RFC Seraing
  • 60' - 1st Yellow Card - Anderlecht
  • 61' - 6th Corner - Anderlecht
  • Race to 5 Corners - Anderlecht
  • 64' - 2nd Yellow Card - RFC Seraing
  • 65' - 7th Corner - Anderlecht
  • 67' Substitution - Amuzu for Raman - Anderlecht
  • 67' Substitution - Trebel for Arnstad - Anderlecht
  • 70' - 8th Corner - RFC Seraing
  • 70' - 6th Offside - RFC Seraing
  • 72' - 9th Corner - RFC Seraing
  • 73' - 10th Corner - RFC Seraing
  • 77' - 1st Goal - Anderlecht
  • 79' Substitution - Ifoni for Sissoko - RFC Seraing
  • 87' - 3rd Yellow Card - RFC Seraing
  • 88' Substitution - Lucas for Poaty - RFC Seraing
  • 88' Substitution - Conceicao for Lahssaini - RFC Seraing
  • 90' - 4th Yellow Card - RFC Seraing
  • 90' Substitution - Ashimeru for Stroeykens - Anderlecht
  • 90+3' Substitution - Sadiki for Verschaeren - Anderlecht
  • 0-1 score at the end of Second Half

Håll dig uppdaterad med TotalCorner

Gå med i vår gratis Telegram-kanal med tips. Du kan också ställa in anpassade matchvarningar.

Gratis Telegram-tips Anpassade varningar