søn, Jan 22, 2023 · 15:00
0 - 1
Full tid · HT 0-0
EldsteNylig
LLLWDL
5.00
3.60
1.65
NyligEldste
LDLWDW

Notater

Gratis prognoser (basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Over 2.5
Totalt antall mål
Over 9.5
Totalt antall hjørnespark
+0.75
RFC Seraing
RFC Seraing
LLLDLLLWDLNyligStabil0.0 p/kamp, siste 5 vs forrige 19
Over 9.5 hjørnesparkOver7/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handikapJevnt5/10
Anderlecht
WWDDLDWLDLNyligNedover-0.3 p/kamp, siste 5 vs forrige 23
Over 9.5 hjørnesparkUnder3/10
Over 2.5 målUnder4/10
Asiatisk handikapJevnt5/10
RFC Seraing

1S-2U-7T i de siste 10 kampene, med 9 mål scoret og 19 sluppet inn. Snittmål: 0.9 for, 1.9 mot. Seier 10%, AH-seier 50%, mål Over 60%, hjørne Over 70%.

Fulltidsresultat
Vunnet 10%1 Uavgjort 20%2 Tap 70%7
Totalt antall mål 2.5
Over 60%6 Annullert 0%0 Under 40%4
Totalt antall hjørnespark 9.5
Over 70%7 Annullert 0%0 Under 30%3
Asiatisk handikap
Vunnet 50%5 Annullert 10%1 Tap 40%4
Anderlecht

2S-5U-3T i de siste 10 kampene, med 10 mål scoret og 13 sluppet inn. Snittmål: 1.0 for, 1.3 mot. Seier 20%, AH-seier 50%, mål Over 40%, hjørne Over 20%.

Fulltidsresultat
Vunnet 20%2 Uavgjort 50%5 Tap 30%3
Totalt antall mål 2.5
Over 40%4 Annullert 0%0 Under 60%6
Totalt antall hjørnespark 9.5
Over 20%2 Annullert 0%0 Under 80%8
Asiatisk handikap
Vunnet 50%5 Annullert 0%0 Tap 50%5
Siste
RFC Seraing
Full Kamp Gj.sn. totalt Snitt for Snitt mot Vunnet Uavgjort Tap Vinnersanns.
Totalt
Hjemme
Borte
Siste 6
Pause Kamp Gj.sn. totalt Snitt for Snitt mot Vunnet Uavgjort Tap Vinnersanns.
Totalt
Hjemme
Borte
Siste 6
Anderlecht
Full Kamp Gj.sn. totalt Snitt for Snitt mot Vunnet Uavgjort Tap Vinnersanns.
Totalt
Hjemme
Borte
Siste 6
Pause Kamp Gj.sn. totalt Snitt for Snitt mot Vunnet Uavgjort Tap Vinnersanns.
Totalt
Hjemme
Borte
Siste 6
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5
RFC Seraing
Hjemme– kamper Borte– kamper Totalt– kamper
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5
Anderlecht
Hjemme– kamper Borte– kamper Totalt– kamper
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5

RFC Seraing Siste
Liga Tid Hjemme Stilling Borte Resultat Handikap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hendelser Hjørnespark full Hjørnespark pause 35-45 80-90
Belgium First Division A 2022-08-07 1 Anderlecht
3 - 0
3 - 1
RFC Seraing 1 T -1.5, -2.0 Over 9.0
Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.:
Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.:
RFC Seraing Siste
Liga Tid Hjemme Stilling Borte Resultat Handikap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hendelser Hjørnespark full Hjørnespark pause 35-45 80-90
Belgium First Division A 2023-01-18 1 KV Kortrijk
2 - 1
3 - 2
RFC Seraing 3 1 T -0.5, -1.0 Over 10.0
Belgium First Division A 2023-01-14 5 RFC Seraing
1 - 1
1 - 1
Standard Liege 1 U +0.5, +1.0 Under 9.5
Belgium First Division A 2023-01-07 2 5 KV Oostende
1 - 0
1 - 2
RFC Seraing 5 S -0.5, -1.0 Over 10.0
Belgium First Division A 2022-12-23 3 RFC Seraing
0 - 0
0 - 1
Eupen 2 T 0.0, +0.5 Under 9.5
Belgia - Cup 2022-12-20 2 KV Mechelen
0 - 0
1 - 0
RFC Seraing 2 T -1.0, -1.5 Under 11.0
Belgium First Division A 2022-11-11 1 OH Leuven
4 - 0
5 - 0
RFC Seraing 5 1 T -1.0 Over 10.0 Over
14-3 (17) 6-3 (9) 2 (1-1) 1 (1-0)
Belgia - Cup 2022-11-08 2 RFC Seraing
0 - 1
1 - 1
Charleroi 5 U +0.5 Under 9.5 Under
1-5 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgium First Division A 2022-11-05 1 4 RFC Seraing
1 - 0
1 - 2
Sint-Truidense 1 T +0.5 Over 9.0 Over
5-7 (12) 4-3 (7) 3 (2-1) 1 (1-0)
Belgium First Division A 2022-10-30 3 RFC Seraing
0 - 0
1 - 2
Union Saint Gilloise 2 T +1.0 Over 9.5 Over
6-7 (13) 3-3 (6) 2 (1-1) 2 (0-2)
Belgium First Division A 2022-10-23 1 Gent
1 - 1
2 - 1
RFC Seraing 1 T -1.5 Over 10.0 Over
9-3 (12) 5-2 (7) 3 (3-0) 0 (0-0)
Belgium First Division A 2022-10-18 1 3 RFC Seraing
0 - 1
0 - 1
Cercle Brugge 4 T +0.5 Under 10.0 Under
1-1 (2) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (0-1)
Belgium First Division A 2022-10-14 Westerlo
2 - 1
2 - 2
RFC Seraing 1 U -1.0 Over 10.0 Under
5-2 (7) 5-2 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgium First Division A 2022-10-08 1 1 RFC Seraing
0 - 0
1 - 1
KV Oostende 1 U 0.0 Under 10.0 Over
3-9 (12) 0-5 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgium First Division A 2022-09-30 1 Standard Liege
0 - 1
0 - 2
RFC Seraing 4 S -1.0 Under 10.0 Over
9-4 (13) 6-1 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgium First Division A 2022-09-16 3 Antwerpen
2 - 1
2 - 1
RFC Seraing 2 T -1.5 Over 10.0 Under
5-3 (8) 2-1 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Belgium First Division A 2022-09-10 4 RFC Seraing
0 - 0
0 - 2
Club Brügge 2 T +1.0 Under 10.5 Under
2-1 (3) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgia - Cup 2022-09-06 2 Winkel Sport
0 - 1
0 - 2
RFC Seraing 4 S +0.5 Under 9.5 Under
4-2 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgium First Division A 2022-09-03 2 KV Mechelen
2 - 1
2 - 3
RFC Seraing 2 S -1.0 Over 10.0 Over
9-3 (12) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Belgium First Division A 2022-08-27 2 RFC Seraing
0 - 1
0 - 4
Genk 3 T +1.0, +1.5 Over 10.0 Under
5-2 (7) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Belgium First Division A 2022-08-19 5 Eupen
0 - 3
1 - 3
RFC Seraing 2 S -1.0 Over 9.5 Over
7-6 (13) 4-4 (8) 3 (1-2) 3 (2-1)
Belgium First Division A 2022-08-13 2 RFC Seraing
0 - 0
0 - 1
Charleroi 3 T +0.5 Under 10.0 Under
3-6 (9) 2-3 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgium First Division A 2022-08-07 1 Anderlecht
3 - 0
3 - 1
RFC Seraing 1 T -1.5, -2.0 Over 9.0 Under
2-1 (3) 0-1 (1) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgium First Division A 2022-07-31 1 2 RFC Seraing
0 - 0
0 - 1
KV Kortrijk 2 1 T 0.0, +0.5 Under 10.0 Under
3-4 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (1-2)
Belgium First Division A 2022-07-23 1 Zulte-Waregem
0 - 0
2 - 0
RFC Seraing 1 T -0.5 Under 10.0 Under
7-0 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europe Friendlies 2022-07-13 Sint-Truidense
0 - 2
0 - 2
RFC Seraing 1 S -0.5, -1.0 Under 8.5 Over
7-5 (12) 5-2 (7) 2 (1-1) 2 (1-1)
Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.:
Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.:
Anderlecht Siste
Liga Tid Hjemme Stilling Borte Resultat Handikap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hendelser Hjørnespark full Hjørnespark pause 35-45 80-90
Belgium First Division A 2023-01-18 1 Anderlecht
2 - 1
2 - 3
Zulte-Waregem 2 T -0.5, -1.0 Over 10.0
Belgium First Division A 2023-01-15 2 Club Brügge
0 - 0
1 - 1
Anderlecht 3 U -0.5, -1.0 Under 10.0
Belgium First Division A 2023-01-08 1 5 Anderlecht
0 - 0
1 - 3
Union Saint Gilloise 3 T 0.0 Over 10.0
Belgium First Division A 2022-12-26 2 Charleroi
0 - 0
0 - 1
Anderlecht 1 S +0.5 Under 9.5
Belgia - Cup 2022-12-21 Genk
0 - 0
0 - 0
Anderlecht 1 U -0.5, -1.0 Under 10.0
Europe Friendlies 2022-12-06 1 Panetolikos
0 - 1
1 - 2
Anderlecht 1 S +0.5, +1.0 Over 8.5 Under
2-5 (7) 2-3 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Europe Friendlies 2022-12-03 1 OFI Crete
1 - 0
1 - 1
Anderlecht U +0.5 Under 8.0 Under
0-7 (7) 0-5 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgium First Division A 2022-11-13 2 Anderlecht
0 - 1
0 - 2
Genk 3 1 T 0.0 Under 10.0 Over
5-6 (11) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgia - Cup 2022-11-10 3 Lierse Kempenzonen
1 - 2
2 - 2
Anderlecht 1 U +1.0, +1.5 Over
0-9 (9) 0-5 (5) 2 (0-2) 2 (0-2)
Belgium First Division A 2022-11-06 2 Antwerpen
0 - 0
0 - 0
Anderlecht 3 U 0.0, -0.5 Under 9.5 Under
4-1 (5) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (1-0)
UEFA Europa Conference League 2022-11-03 1 1 Silkeborg IF
0 - 1
0 - 2
Anderlecht 3 S 0.0 Under 9.5 Under
5-1 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgium First Division A 2022-10-30 2 Anderlecht
2 - 1
4 - 2
Eupen 2 S -1.0, -1.5 Over 10.0 Over
10-4 (14) 5-2 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
UEFA Europa Conference League 2022-10-27 1 2 Anderlecht
1 - 0
2 - 2
FCSB 3 U -1.5 Over 9.0 Over
8-4 (12) 2-3 (5) 1 (1-0) 4 (3-1)
Belgium First Division A 2022-10-20 8 Zulte-Waregem
1 - 1
3 - 2
Anderlecht 1 1 T +1.0 Over 9.5 Over
5-5 (10) 2-3 (5) 1 (0-1) 4 (2-2)
Belgium First Division A 2022-10-16 1 Anderlecht
0 - 0
0 - 1
Club Brügge 3 1 T 0.0, +0.5 Under 9.5 Over
6-7 (13) 1-4 (5) 2 (0-2) 3 (3-0)
UEFA Europa Conference League 2022-10-13 3 West Ham
2 - 0
2 - 1
Anderlecht 1 T -1.0 Over 9.5 Under
5-3 (8) 1-2 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Belgium First Division A 2022-10-09 1 KV Mechelen
1 - 0
1 - 3
Anderlecht 4 S +0.5 Over 10.0 Over
5-7 (12) 3-4 (7) 3 (2-1) 3 (1-2)
UEFA Europa Conference League 2022-10-06 1 Anderlecht
0 - 0
0 - 1
West Ham 4 T 0.0, +0.5 Under 9.0 Over
6-7 (13) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Belgium First Division A 2022-10-02 2 Anderlecht
0 - 0
0 - 1
Charleroi 2 T -0.5, -1.0 Under 9.5 Over
14-5 (19) 6-2 (8) 3 (3-0) 4 (4-0)
Belgium First Division A 2022-09-18 1 Anderlecht
1 - 0
4 - 1
KV Kortrijk 2 S -1.5 Over 9.5 Over
9-6 (15) 3-2 (5) 4 (2-2) 4 (2-2)
UEFA Europa Conference League 2022-09-15 3 FCSB
0 - 0
0 - 0
Anderlecht 2 U +0.5 Under 8.5 Over
8-1 (9) 5-0 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Belgium First Division A 2022-09-11 2 Westerlo
1 - 0
2 - 1
Anderlecht 3 T +0.5 Over 9.5 Under
1-6 (7) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
UEFA Europa Conference League 2022-09-08 2 Anderlecht
0 - 0
1 - 0
Silkeborg IF 2 S -1.0 Under 9.0 Push
6-3 (9) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Belgium First Division A 2022-09-04 3 Anderlecht
0 - 1
2 - 2
OH Leuven 1 U -1.5 Over 9.5 Over
12-2 (14) 3-1 (4) 1 (1-0) 3 (3-0)
Belgium First Division A 2022-09-01 2 Anderlecht
0 - 0
0 - 1
Gent 2 T 0.0, -0.5 Under 9.5 Under
5-3 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgium First Division A 2022-08-28 3 Union Saint Gilloise
2 - 1
2 - 1
Anderlecht 1 T 0.0, -0.5 Over 9.5 Over
7-7 (14) 6-2 (8) 2 (2-0) 4 (0-4)
UEFA Europa Conference League - Kval 2022-08-25 1 Anderlecht
0 - 1
0 - 1
Young Boys 2 T 0.0, -0.5 Under 9.5 Under
5-2 (7) 1-1 (2) 2 (1-1) 0 (0-0)
UEFA Europa Conference League - Kval 2022-08-18 3 Young Boys
0 - 0
0 - 1
Anderlecht 3 S 0.0, -0.5 Under 9.5 Under
6-3 (9) 3-1 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Belgium First Division A 2022-08-14 3 Sint-Truidense
0 - 2
0 - 3
Anderlecht 3 S 0.0, +0.5 Over 9.5 Over
6-5 (11) 1-1 (2) 1 (0-1) 4 (1-3)
UEFA Europa Conference League - Kval 2022-08-11 Anderlecht
0 - 0
3 - 0
Paide Linnameeskond S -3.0 Under 10.5 Under
5-3 (8) 4-2 (6) 4 (3-1) 2 (1-1)
Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.:
Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.:
Publiser tips
1x2
Full 5 3.6 1.65
Pause 5.5 2.2 2.2
Asiatisk handikap
Full (+0.75) Hjemme@2 [email protected]
Pause (+0.25) [email protected] [email protected]
Totalt antall hjørnespark
Full (9.5) [email protected] [email protected]
Pause (4.5) [email protected] [email protected]
Totalt antall mål
Full (2.5) [email protected] [email protected]
Pause (1.0) [email protected] [email protected]


Tid Type Valg Innsats Resultat
Direktehendelser

Status: Full tid , Stilling: 0 - 1 , Hjørnespark: 4 - 6

Hjørnespark: 9.5 , Handikap: +0.5, +1.0 , Mål: 2.5

6
Skudd på mål
4
3
Skudd utenfor mål
12
101
Angrep
113
27
Farlig angrep
67
36
Ballbesittelse %
64

Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 3 Pause

Hjørnespark: 4.5 , Handikap: 0.0, +0.5 , Mål: 1.0

2
Skudd på mål
1
0
Skudd utenfor mål
9
58
Angrep
59
13
Farlig angrep
30
31
Ballbesittelse %
69
  • 5' - 1st Offside - RFC Seraing
  • 8' - 2nd Offside - RFC Seraing
  • 13' - 3rd Offside - Anderlecht
  • 16' - 1st Corner - Anderlecht
  • 25' - 2nd Corner - Anderlecht
  • 39' - 4th Offside - Anderlecht
  • 40' - 3rd Corner - Anderlecht
  • Race to 3 Corners - Anderlecht
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 48' - 4th Corner - Anderlecht
  • 51' - 5th Offside - RFC Seraing
  • 58' - 5th Corner - RFC Seraing
  • 60' - 1st Yellow Card - Anderlecht
  • 61' - 6th Corner - Anderlecht
  • Race to 5 Corners - Anderlecht
  • 64' - 2nd Yellow Card - RFC Seraing
  • 65' - 7th Corner - Anderlecht
  • 67' Substitution - Amuzu for Raman - Anderlecht
  • 67' Substitution - Trebel for Arnstad - Anderlecht
  • 70' - 8th Corner - RFC Seraing
  • 70' - 6th Offside - RFC Seraing
  • 72' - 9th Corner - RFC Seraing
  • 73' - 10th Corner - RFC Seraing
  • 77' - 1st Goal - Anderlecht
  • 79' Substitution - Ifoni for Sissoko - RFC Seraing
  • 87' - 3rd Yellow Card - RFC Seraing
  • 88' Substitution - Lucas for Poaty - RFC Seraing
  • 88' Substitution - Conceicao for Lahssaini - RFC Seraing
  • 90' - 4th Yellow Card - RFC Seraing
  • 90' Substitution - Ashimeru for Stroeykens - Anderlecht
  • 90+3' Substitution - Sadiki for Verschaeren - Anderlecht
  • 0-1 score at the end of Second Half

Hold deg oppdatert med TotalCorner

Bli med i vår gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også sette opp tilpassede kampvarsler.

Gratis Telegram-tips Tilpassede varsler