lör, Jan 31, 2015 · 15:00
ÄldstaSenaste
LLLDWL
1.90
3.75
4.20
SenasteÄldsta
LDWLLL
Gratis prognoser
(baserat på historisk statistik, endast som referens)
Över 2.5
Totalt antal mål
Under 11.0
Totalt antal hörnor
+0.5
Notts County
Oldham vs Notts County Lagprofil
Oldham
DDWLLLLDWLSenasteNedåt-0.7 p/match, senaste 5 vs föregående 25
Över 9.5 hörnorUnder3/10
Över 2.5 målÖver7/10
Asiatiskt handikappMissar3/10
Notts County
WLLDLLLWDLSenasteNedåt-0.8 p/match, senaste 5 vs föregående 25
Över 9.5 hörnorÖver8/10
Över 2.5 målJämnt5/10
Asiatiskt handikappMissar4/10
Oldham vs Notts County Matchfakta
Oldham
2V-3O-5F i de senaste 10 matcherna, med 13 gjorda mål och 22 insläppta. Snittmål: 1.3 framåt, 2.2 bakåt. Vinst 20%, AH-vinst 30%, mål Över 70%, hörna Över 10%.
Fulltidsresultat
Vunnen 20%2
Oavgjort 30%3
Förlust 50%5
Totalt antal mål 2.5
Över 70%7
Annullerad 0%0
Under 30%3
Totalt antal hörnor 11.0
Över 10%1
Annullerad 10%1
Under 80%8
Asiatiskt handikapp
Vunnen 30%3
Annullerad 20%2
Förlust 50%5
Notts County
2V-2O-6F i de senaste 10 matcherna, med 6 gjorda mål och 15 insläppta. Snittmål: 0.6 framåt, 1.5 bakåt. Vinst 20%, AH-vinst 40%, mål Över 50%, hörna Över 20%.
Fulltidsresultat
Vunnen 20%2
Oavgjort 20%2
Förlust 60%6
Totalt antal mål 2.5
Över 50%5
Annullerad 0%0
Under 50%5
Totalt antal hörnor 11.0
Över 20%2
Annullerad 30%3
Under 50%5
Asiatiskt handikapp
Vunnen 40%4
Annullerad 0%0
Förlust 60%6
Senaste
| Oldham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Notts County | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5| Oldham | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
| Notts County | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
MålfördelningLinje 2.5
HörnfördelningLinje 11.0
Kortfördelning
Hemmalagets matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher
Totalt: 32,
Snitt: 2.22,
Std.avv.: 1.63, Median: 2,
Typvärde: 3,
Över: 44%
Hemmalagets matcher hemma
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher borta
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Hemmalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Oldham vs Notts County Mål/hörn-tidsfördelning
Oldham vs Notts County Inbördes möten
Oldham vs Notts County Visa fullständig H2H →| Oldham Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2014-09-20 | Notts County |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham | O | 0.0 | Under | 11.0 |
|
|||||
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Oldham Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2015-01-24 | 3 Gillingham |
2 - 2
3 - 2
|
Oldham 3 | F | 0.0 | Över | 11.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2015-01-17 | 2 Fleetwood Town |
0 - 0
0 - 2
|
Oldham | V | 0.0 | Under | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2015-01-10 | 1 Oldham |
1 - 0
2 - 2
|
Doncaster 3 | O | 0.0 | Över | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-12-26 | Oldham |
0 - 0
1 - 2
|
Crewe 1 1 | F | -0.5, -1.0 | Över | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-12-20 | 2 Milton Keynes Dons |
2 - 0
7 - 0
|
Oldham 2 | F | -0.5, -1.0 | Över | 11.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-12-13 | Oldham |
0 - 3
0 - 4
|
Yeovil 2 | F | -0.5, -1.0 | Över | 11.0 | Under |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England - FA-cupen | 2014-12-06 | 1 Oldham |
0 - 0
0 - 1
|
Doncaster 2 | F | -0.5 | Under | 11.0 | Under |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2014-11-29 | Rochdale |
0 - 1
0 - 3
|
Oldham | V | 0.0 | Över | 11.0 | Under |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England - Johnstone’s Paint Trophy | 2014-11-25 | 1 Oldham |
0 - 1
2 - 2
|
Preston 1 | O | 0.0 | Över | 10.5 | Under |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2014-11-22 | Sheff Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Oldham | O | 0.0, -0.5 | Under | 11.5 | Under |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2014-11-15 | Oldham |
1 - 1
1 - 1
|
Crawley Town 3 | O | -1.0 | Under | 11.5 | Över |
|
11-2 (13) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| England - FA-cupen | 2014-11-08 | 3 Oldham |
1 - 0
1 - 0
|
Leyton Orient 2 | V | 0.0, -0.5 | Under | 11.0 | Under |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2014-11-01 | 2 Bristol City |
0 - 0
1 - 0
|
Oldham 1 | F | -0.5 | Under | 12.0 | Över |
|
6-7 (13) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2014-10-25 | Oldham |
2 - 1
2 - 1
|
Bradford 2 1 | V | -0.5 | Över | 11.5 | Under |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2014-10-21 | Oldham |
3 - 1
4 - 1
|
Coventry 1 | V | -0.5 | Över | 11.0 | Under |
|
5-2 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2014-10-18 | 2 Chesterfield |
0 - 0
1 - 1
|
Oldham 3 | O | 0.0, -0.5 | Under | 11.5 | Över |
|
5-7 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2014-10-11 | Oldham |
1 - 1
2 - 1
|
Walsall 2 | V | 0.0, -0.5 | Över | 11.0 | Över |
|
11-1 (12) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England - Johnstone’s Paint Trophy | 2014-10-07 | 1 Oldham |
2 - 0
2 - 2
|
Barnsley 1 | O | 0.0, -0.5 | Över |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| England League 1 | 2014-10-04 | 1 Peterborough |
1 - 1
2 - 2
|
Oldham 2 | O | 0.0, -0.5 | Över | 11.0 | Över |
|
10-3 (13) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2014-09-27 | Oldham |
1 - 2
3 - 2
|
Scunthorpe | V | 11.5 | Under |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England League 1 | 2014-09-20 | Notts County |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham | O | 0.0 | Under | 11.0 | Över |
|
5-13 (18) | 3-8 (11) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| England League 1 | 2014-09-16 | Swindon |
1 - 1
2 - 2
|
Oldham 3 | O | -0.5 | Över | 11.0 | Över |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2014-09-13 | Oldham |
0 - 0
0 - 0
|
Gillingham | O | 0.0, -0.5 | Under | 11.5 | Under |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2014-09-06 | Oldham |
1 - 0
1 - 0
|
Fleetwood Town | V | 0.0, -0.5 | Under | 11.5 | Över |
|
9-4 (13) | 6-3 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England - Johnstone’s Paint Trophy | 2014-09-02 | Oldham |
0 - 1
1 - 0
|
Bradford | V | 0.0, -0.5 | Under | 11.0 | Under |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2014-08-30 | Doncaster |
0 - 1
0 - 2
|
Oldham | V | 0.0, -0.5 | Under | 11.0 | Över |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| England League 1 | 2014-08-23 | Preston |
1 - 0
1 - 0
|
Oldham | F | Under | 11.0 | Under |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | |
| England League 1 | 2014-08-19 | Oldham |
0 - 1
1 - 1
|
Port Vale | O | Under | 11.5 | Över |
|
10-2 (12) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | |
| England League 1 | 2014-08-16 | Oldham |
1 - 1
1 - 3
|
Leyton Orient | F |
|
6-4 (10) | 1-1 (2) | (-) | (-) | ||||
| England League 1 | 2014-08-09 | Colchester |
2 - 2
2 - 2
|
Oldham | O | 0.0 | Över | 11.5 | Över |
|
8-4 (12) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Notts County Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2015-01-24 | 2 Notts County |
1 - 1
1 - 2
|
Peterborough 3 | F | 0.0, +0.5 | Över | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2015-01-20 | 1 Doncaster |
0 - 0
0 - 0
|
Notts County 3 1 | O | -0.5, -1.0 | Under | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2015-01-17 | 3 Notts County |
0 - 0
2 - 1
|
Crewe 2 | V | 0.0, -0.5 | Över | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2015-01-10 | Bristol City |
2 - 0
4 - 0
|
Notts County | F | -1.0 | Över | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-12-28 | 4 Bradford |
1 - 0
1 - 0
|
Notts County 1 | F | -0.5 | Under | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-12-26 | 1 Notts County |
0 - 1
0 - 1
|
Milton Keynes Dons | F | +0.5, +1.0 | Under | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2014-12-20 | 3 Rochdale |
1 - 1
2 - 2
|
Notts County 2 | O | -0.5 | Över | 11.0 | Under |
|
8-0 (8) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| England - Johnstone’s Paint Trophy | 2014-12-16 | 3 Notts County |
0 - 1
0 - 1
|
Preston 2 | F | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
6-5 (11) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2014-12-13 | 1 3 Notts County |
0 - 1
0 - 3
|
Swindon 2 | F | 0.0, +0.5 | Över | 11.5 | Under |
|
2-8 (10) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| England - Johnstone’s Paint Trophy | 2014-12-09 | Doncaster |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County 2 | V | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
6-9 (15) | 3-4 (7) | 5 (2-3) | 5 (3-2) |
| England League 1 | 2014-11-28 | Sheff Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Notts County 2 | O | -0.5, -1.0 | Under | 11.5 | Över |
|
10-4 (14) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2014-11-22 | Notts County |
0 - 0
1 - 2
|
Yeovil | F | 0.0, -0.5 | Över | 11.0 | Över |
|
2-14 (16) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| England - FA-cupen | 2014-11-18 | 3 Accrington Stanley |
1 - 1
2 - 1
|
Notts County 1 | F | 0.0, +0.5 | Över | 11.0 | Över |
|
6-6 (12) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2014-11-15 | 2 Coventry |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County 1 | V | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England - FA-cupen | 2014-11-09 | 1 Notts County |
0 - 0
0 - 0
|
Accrington Stanley 4 | O | -0.5, -1.0 | Under | 11.0 | Under |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2014-11-01 | 1 Notts County |
1 - 1
1 - 2
|
Walsall 1 | F | 0.0 | Över | 11.0 | Under |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2014-10-25 | 3 Scunthorpe |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County 2 | V | 0.0 | Under | 11.0 | Över |
|
6-7 (13) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2014-10-21 | Barnsley |
2 - 1
2 - 3
|
Notts County 3 | V | 0.0, -0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 4 (4-0) |
| England League 1 | 2014-10-18 | 2 Notts County |
3 - 0
5 - 3
|
Crawley Town 4 | V | -0.5 | Över | 11.0 | Över |
|
12-4 (16) | 8-1 (9) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| England - Johnstone’s Paint Trophy | 2014-10-07 | 1 Scunthorpe |
1 - 2
1 - 2
|
Notts County 2 | V | 0.0 | Över | 10.5 | Över |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2014-10-04 | 2 Notts County |
1 - 0
1 - 0
|
Gillingham 2 | V | 0.0, -0.5 | Under | 11.0 | Över |
|
5-8 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2014-09-30 | 2 Crewe |
0 - 1
0 - 3
|
Notts County 1 | V | 0.0 | Över | 10.5 | Under |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2014-09-27 | 2 Chesterfield |
0 - 1
1 - 1
|
Notts County 4 | O | -0.5 | Under | 11.5 | Över |
|
12-6 (18) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| England League 1 | 2014-09-20 | Notts County |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham | O | 0.0 | Under | 11.0 | Över |
|
5-13 (18) | 3-8 (11) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| England League 1 | 2014-09-16 | 3 Notts County |
1 - 0
1 - 1
|
Leyton Orient 3 | O | 0.0, +0.5 | Under | 11.0 | Över |
|
3-9 (12) | 2-7 (9) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| England League 1 | 2014-09-13 | 2 Peterborough |
0 - 0
0 - 0
|
Notts County 1 | O | -0.5, -1.0 | Under | 11.5 | Under |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England - Johnstone’s Paint Trophy | 2014-09-02 | Notts County |
1 - 0
2 - 0
|
Mansfield | V | -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2014-08-31 | Notts County |
1 - 0
1 - 2
|
Bristol City | F | 0.0, +0.5 | Över | 11.0 | Under |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2014-08-23 | Port Vale |
0 - 2
0 - 2
|
Notts County | V | Under | 11.0 | Över |
|
18-2 (20) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 5 (5-0) | |
| England League 1 | 2014-08-19 | Notts County |
1 - 0
2 - 1
|
Colchester | V | Över | 11.0 | Under |
|
3-4 (7) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fullt | 1.9 | 3.75 | 4.2 |
| Asiatiskt handikapp | ||
|---|---|---|
| Fullt (-0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antal hörnor | ||
|---|---|---|
| Fullt (11.0) | Ö[email protected] | [email protected] |
| Totalt antal mål | ||
|---|---|---|
| Fullt (2.5) | Ö[email protected] | [email protected] |
Livehändelser
Status: Fulltid , Resultat: 3 - 0 , Hörna: 3 - 13
Hörna: 11.0 , Handikapp: -0.5 , Mål: 2.5
-
5' - 1st Corner - Oldham -
12' - 2nd Corner - Notts County -
19' - 3rd Corner - Notts County - Race to 3 Corners - Notts County
-
25' - 4th Corner - Notts County -
27' - 5th Corner - Notts County - Race to 5 Corners - Notts County
-
27' - 6th Corner - Notts County -
29' - 7th Corner - Oldham -
30' - 1st Goal - Oldham -
30' - 1st Yellow Card - Notts County -
31' - 2nd Goal - Oldham -
33' - 2nd Yellow Card - Notts County -
41' - 8th Corner - Notts County - 42' Substitution - Forte for Morgan-Smith - Oldham
- Race to 7 Corners - Notts County
-
45+2' - 9th Corner - Notts County -
45+3' - 10th Corner - Notts County -
2-0 score at the end of First Half
Mål över 0.5 - 4.5
Kort Över 1.5 - 7.5
