tis, Dec 9, 2014 · 19:30
ÄldstaSenaste
LWWDDW
2.25
3.25
3.40
SenasteÄldsta
DLLWDL
Gratis prognoser
(baserat på historisk statistik, endast som referens)
Under 2.25
Totalt antal mål
Över 10.5
Totalt antal hörnor
-0.25
Doncaster
Doncaster vs Notts County Lagprofil
Doncaster
LLDWLWWDDWSenasteUppåt+1.0 p/match, senaste 5 vs föregående 17
Över 9.5 hörnorÖver6/10
Över 2.5 målUnder4/10
Asiatiskt handikappJämnt5/10
Notts County
WWWWLDWLLDSenasteNedåt-0.9 p/match, senaste 5 vs föregående 17
Över 9.5 hörnorÖver7/10
Över 2.5 målÖver6/10
Asiatiskt handikappTäcker6/10
Doncaster vs Notts County Matchfakta
Doncaster
4V-3O-3F i de senaste 10 matcherna, med 13 gjorda mål och 11 insläppta. Snittmål: 1.3 framåt, 1.1 bakåt. Vinst 40%, AH-vinst 50%, mål Över 40%, hörna Över 60%.
Fulltidsresultat
Vunnen 40%4
Oavgjort 30%3
Förlust 30%3
Totalt antal mål 2.0, 2.5
Över 40%4
Annullerad 0%0
Under 60%6
Totalt antal hörnor 10.5
Över 60%6
Annullerad 0%0
Under 40%4
Asiatiskt handikapp
Vunnen 50%5
Annullerad 10%1
Förlust 40%4
Notts County
5V-2O-3F i de senaste 10 matcherna, med 16 gjorda mål och 13 insläppta. Snittmål: 1.6 framåt, 1.3 bakåt. Vinst 50%, AH-vinst 60%, mål Över 60%, hörna Över 60%.
Fulltidsresultat
Vunnen 50%5
Oavgjort 20%2
Förlust 30%3
Totalt antal mål 2.0, 2.5
Över 60%6
Annullerad 0%0
Under 40%4
Totalt antal hörnor 10.5
Över 60%6
Annullerad 0%0
Under 40%4
Asiatiskt handikapp
Vunnen 60%6
Annullerad 0%0
Förlust 40%4
Senaste
| Doncaster | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Notts County | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fullt | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
| Halv | Match | Snitt totalt | Snitt erhållna | Snitt tappade | Vunnen | Oavgjort | Förlust | Seger% |
| Totalt | ||||||||
| Hemma | ||||||||
| Borta | ||||||||
| Senaste 6 | ||||||||
Totala hörnor Över 7.5 - 13.5| Doncaster | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
| Notts County | |||
|---|---|---|---|
| Hemma– matcher | Borta– matcher | Totalt– matcher | |
| Över 7.5 | |||
| Över 8.5 | |||
| Över 9.5 | |||
| Över 10.5 | |||
| Över 11.5 | |||
| Över 12.5 | |||
| Över 13.5 | |||
MålfördelningLinje 2.0, 2.5
HörnfördelningLinje 10.5
Kortfördelning
Hemmalagets matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher
Totalt: 22,
Snitt: 2.27,
Std.avv.: 1.74, Median: 2,
Typvärde: 3,
Över: 41%
Hemmalagets matcher hemma
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets matcher borta
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Hemmalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Bortalagets senaste matcher
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avv.: 3.05, Median: 9, Typvärde: 8, Över: 55%
Doncaster vs Notts County Mål/hörn-tidsfördelning
Doncaster vs Notts County Inbördes möten
Doncaster vs Notts County Visa fullständig H2H →Ingen data
| Doncaster Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| England - FA-cupen | 2014-12-06 | 1 Oldham |
0 - 0
0 - 1
|
Doncaster 2 | V | -0.5 | Under | 11.0 |
|
|||||
| England - League 1 | 2014-12-02 | 1 Barnsley |
1 - 0
1 - 1
|
Doncaster | O | 0.0 | Under | 10.5 |
|
|||||
| England - League 1 | 2014-11-29 | Crewe |
1 - 0
1 - 1
|
Doncaster 1 | O | 0.0, +0.5 | Under | 11.0 |
|
|||||
| England - League 1 | 2014-11-22 | Rochdale |
1 - 1
1 - 3
|
Doncaster | V | -0.5 | Över | 11.0 |
|
|||||
| England - FA-cupen | 2014-11-18 | 1 Weston-S-Mare |
0 - 3
1 - 4
|
Doncaster 1 | V | +1.5 | Över | 10.5 |
|
|||||
| England - League 1 | 2014-11-15 | 4 Doncaster |
0 - 0
0 - 1
|
Sheff Utd 1 1 | F | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Över |
|
12-5 (17) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| England - League 1 | 2014-11-01 | 1 Bradford |
1 - 0
1 - 2
|
Doncaster 3 | V | 0.0, -0.5 | Över | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| England - League 1 | 2014-10-25 | 3 Doncaster |
0 - 0
0 - 0
|
Milton Keynes Dons 3 | O | 0.0, +0.5 | Under | 11.0 | Över |
|
5-10 (15) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England - League 1 | 2014-10-21 | 2 Doncaster |
0 - 1
0 - 2
|
Leyton Orient 2 | F | 0.0 | Under | 11.0 | Under |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England - League 1 | 2014-10-18 | 3 Fleetwood Town |
2 - 1
3 - 1
|
Doncaster | F | 0.0, -0.5 | Över | 11.0 | Under |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England - Johnstone’s Paint Trophy | 2014-10-07 | Burton Albion |
0 - 2
0 - 3
|
Doncaster | V | 0.0, -0.5 | Över |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England - League 1 | 2014-10-04 | 3 Scunthorpe |
1 - 1
1 - 2
|
Doncaster 2 | V | 0.0 | Över | 11.0 | Över |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England - League 1 | 2014-09-27 | 1 Walsall |
1 - 0
3 - 0
|
Doncaster 2 | F | 0.0, -0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England - Capital One Cup | 2014-09-23 | 3 Fulham |
2 - 0
2 - 1
|
Doncaster | F | -1.0 | Över | 11.5 | Under |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England - League 1 | 2014-09-20 | Doncaster |
2 - 1
3 - 2
|
Chesterfield | V | 0.0 | Över | 10.5 | Över |
|
6-8 (14) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| England - League 1 | 2014-09-16 | 1 Doncaster |
0 - 0
0 - 0
|
Crawley Town 2 | O | 0.0, -0.5 | Under | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| England - League 1 | 2014-09-13 | Bristol City |
2 - 0
3 - 0
|
Doncaster 1 1 | F | -0.5 | Över | 11.0 | Över |
|
10-5 (15) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| England - League 1 | 2014-08-30 | Doncaster |
0 - 1
0 - 2
|
Oldham | F | 0.0, -0.5 | Under | 11.0 | Över |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| England - League 1 | 2014-08-23 | Colchester |
0 - 0
0 - 1
|
Doncaster | V | 0.0 | Under | 11.0 | Under |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England - League 1 | 2014-08-19 | Doncaster |
0 - 0
1 - 1
|
Preston | O | +0.5 | Under | 11.0 | Över |
|
10-5 (15) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 3 (1-2) |
| England - League 1 | 2014-08-16 | Doncaster |
0 - 3
1 - 3
|
Port Vale | F |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | (-) | (-) | ||||
| England - League 1 | 2014-08-09 | Yeovil |
0 - 1
0 - 3
|
Doncaster | V | Över | 11.0 | Under |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| Notts County Senaste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hemma | Resultat | Borta | Resultat | Handikapp | Mål Ö/U | Hörnlinje | Hörnor Ö/U | Händelser | Hörna fullt. | Hörna halv. | 35-45 | 80-90 |
| England - League 1 | 2014-11-28 | Sheff Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Notts County 2 | O | -0.5, -1.0 | Under | 11.5 |
|
|||||
| England - League 1 | 2014-11-22 | Notts County |
0 - 0
1 - 2
|
Yeovil | F | 0.0, -0.5 | Över | 11.0 |
|
|||||
| England - FA-cupen | 2014-11-18 | 3 Accrington Stanley |
1 - 1
2 - 1
|
Notts County 1 | F | 0.0, +0.5 | Över | 11.0 |
|
|||||
| England - League 1 | 2014-11-15 | 2 Coventry |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County 1 | V | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| England - FA-cupen | 2014-11-09 | 1 Notts County |
0 - 0
0 - 0
|
Accrington Stanley 4 | O | -0.5, -1.0 | Under | 11.0 |
|
|||||
| England - League 1 | 2014-11-01 | 1 Notts County |
1 - 1
1 - 2
|
Walsall 1 | F | 0.0 | Över | 11.0 | Under |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England - League 1 | 2014-10-25 | 3 Scunthorpe |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County 2 | V | 0.0 | Under | 11.0 | Över |
|
6-7 (13) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England - League 1 | 2014-10-21 | Barnsley |
2 - 1
2 - 3
|
Notts County 3 | V | 0.0, -0.5 | Över | 10.5 | Under |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 4 (4-0) |
| England - League 1 | 2014-10-18 | 2 Notts County |
3 - 0
5 - 3
|
Crawley Town 4 | V | -0.5 | Över | 11.0 | Över |
|
12-4 (16) | 8-1 (9) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| England - Johnstone’s Paint Trophy | 2014-10-07 | 1 Scunthorpe |
1 - 2
1 - 2
|
Notts County 2 | V | 0.0 | Över | 10.5 | Över |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England - League 1 | 2014-10-04 | 2 Notts County |
1 - 0
1 - 0
|
Gillingham 2 | V | 0.0, -0.5 | Under | 11.0 | Över |
|
5-8 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England - League 1 | 2014-09-30 | 2 Crewe |
0 - 1
0 - 3
|
Notts County 1 | V | 0.0 | Över | 10.5 | Under |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England - League 1 | 2014-09-27 | 2 Chesterfield |
0 - 1
1 - 1
|
Notts County 4 | O | -0.5 | Under | 11.5 | Över |
|
12-6 (18) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| England - League 1 | 2014-09-20 | Notts County |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham | O | 0.0 | Under | 11.0 | Över |
|
5-13 (18) | 3-8 (11) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| England - League 1 | 2014-09-16 | 3 Notts County |
1 - 0
1 - 1
|
Leyton Orient 3 | O | 0.0, +0.5 | Under | 11.0 | Över |
|
3-9 (12) | 2-7 (9) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| England - League 1 | 2014-09-13 | 2 Peterborough |
0 - 0
0 - 0
|
Notts County 1 | O | -0.5, -1.0 | Under | 11.5 | Under |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England - Johnstone’s Paint Trophy | 2014-09-02 | Notts County |
1 - 0
2 - 0
|
Mansfield | V | -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England - League 1 | 2014-08-31 | Notts County |
1 - 0
1 - 2
|
Bristol City | F | 0.0, +0.5 | Över | 11.0 | Under |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England - League 1 | 2014-08-23 | Port Vale |
0 - 2
0 - 2
|
Notts County | V | Under | 11.0 | Över |
|
18-2 (20) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 5 (5-0) | |
| England - League 1 | 2014-08-19 | Notts County |
1 - 0
2 - 1
|
Colchester | V | Över | 11.0 | Under |
|
3-4 (7) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | |
| England - League 1 | 2014-08-16 | Notts County |
0 - 1
0 - 1
|
Fleetwood Town | F |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | (-) | (-) | ||||
| England - League 1 | 2014-08-09 | Preston |
0 - 0
1 - 1
|
Notts County | O | Under | 11.0 | Över |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | |
| Senaste , Resultat Vunnen , Oavgjort , Förlust , Resultat Seger%: | ||||||||||||||
| Senaste , Hörna Vunnen , Oavgjort , Förlust , Hörna Seger%: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fullt | 2.25 | 3.25 | 3.4 |
| Asiatiskt handikapp | ||
|---|---|---|
| Fullt (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antal hörnor | ||
|---|---|---|
| Fullt (10.5) | Ö[email protected] | [email protected] |
| Totalt antal mål | ||
|---|---|---|
| Fullt (2.25) | Ö[email protected] | [email protected] |
Livehändelser
Status: Fulltid , Resultat: 0 - 1 , Hörna: 6 - 9
Hörna: 10.5 , Handikapp: 0.0, -0.5 , Mål: 2.0, 2.5
-
29' - 1st Corner - Doncaster -
32' - 2nd Corner - Notts County -
42' - 3rd Corner - Doncaster -
44' - 4th Corner - Notts County - Race to 3 Corners - Notts County
-
44' - 5th Corner - Notts County -
45' - 6th Corner - Notts County -
45+3' - 7th Corner - Doncaster -
0-0 score at the end of First Half - Race to 5 Corners - Notts County
-
49' - 8th Corner - Notts County -
50' - 9th Corner - Notts County - Race to 7 Corners - Notts County
-
55' - 10th Corner - Notts County -
63' - 1st Yellow Card - Notts County -
74' - 1st Goal - Notts County -
82' - 11th Corner - Doncaster -
82' - 12th Corner - Doncaster -
83' - 2nd Yellow Card - Notts County -
89' - 13th Corner - Notts County - Race to 9 Corners - Notts County
-
89' - 14th Corner - Notts County -
90+4' - 15th Corner - Doncaster -
0-1 score at the end of Second Half
Mål över 0.5 - 4.5
Kort Över 1.5 - 7.5

