so, Sep 27, 2014 · 17:00
NajstaršieNedávne
PRRPPV
3.60
3.50
2.00
NedávneNajstaršie
VVRRRV
Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 3.0
Góly spolu
Menej 10.5
Rohy spolu
+0.5
Zulte-Waregem
Zulte-Waregem vs Anderlecht Profil tímov
Zulte-Waregem
VPRRPRRPPVNedávne
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovViac7/10
Ázijský handicapNekryje2/6
Anderlecht
VVVRVRRRVVNedávne
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovViac6/10
Ázijský handicapVyrovnané3/7
Zulte-Waregem vs Anderlecht Fakty o zápase
Zulte-Waregem
2V-4R-4P v posledných 10 zápasoch, s 17 strelenými a 20 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.7 za, 2.0 proti. Výhry 20%, AH výhra 33%, góly Over 60%, rohy Over 30%.
Konečný výsledok
Výhra 20%2
Remíza 40%4
Prehra 40%4
Góly spolu 3.0
Viac 60%6
Neplatné 10%1
Menej 30%3
Rohy spolu 10.5
Viac 30%3
Neplatné 0%0
Menej 70%7
Ázijský hendikep
Výhra 33%2
Neplatné 33%2
Prehra 33%2
Anderlecht
6V-4R-0P v posledných 10 zápasoch, s 22 strelenými a 13 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.2 za, 1.3 proti. Výhry 60%, AH výhra 42%, góly Over 60%, rohy Over 50%.
Konečný výsledok
Výhra 60%6
Remíza 40%4
Prehra 0%0
Góly spolu 3.0
Viac 60%6
Neplatné 0%0
Menej 40%4
Rohy spolu 10.5
Viac 50%5
Neplatné 0%0
Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 42%3
Neplatné 0%0
Prehra 57%4
Posledné
| Zulte-Waregem | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Anderlecht | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Zulte-Waregem | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Anderlecht | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 3.0
Rozdelenie rohovČiara 10.5
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 12,
Priemer: 3.17,
Sm. odch.: 2.07, Medián: 3,
Modus: 4,
Viac: 55%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zulte-Waregem vs Anderlecht Časové rozloženie gólov/rohov
Zulte-Waregem vs Anderlecht Vzájomné zápasy
Zulte-Waregem vs Anderlecht Zobraziť celé H2H →Žiadne údaje
| Zulte-Waregem Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Belgicko - Pohár | 2014-09-24 | Antverpy |
0 - 3
0 - 4
|
Zulte-Waregem | V | +0.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Belgicko - 1. divízia A | 2014-09-19 | Charleroi |
1 - 0
2 - 1
|
Zulte-Waregem | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Belgicko - 1. divízia A | 2014-09-13 | 1 Zulte-Waregem |
1 - 1
1 - 4
|
Waasland-Beveren 2 | P | -1.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Belgicko - 1. divízia A | 2014-08-30 | Westerlo |
0 - 2
2 - 2
|
Zulte-Waregem | R | 0.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Fínsko - Kolmonen | 2014-08-23 | Zulte-Waregem |
0 - 1
1 - 1
|
Mouscron-Peruwelz | R | Menej | 10.0 |
|
||||||
| Fínsko - Kolmonen | 2014-08-17 | Gent |
0 - 1
3 - 1
|
Zulte-Waregem | P | Viac | 10.5 | Menej |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |
| Fínsko - Kolmonen | 2014-08-10 | Zulte-Waregem |
0 - 0
1 - 1
|
Club Brugge | R | +0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
8-3 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Európska liga UEFA - kvalifikácia | 2014-08-07 | FK Šachtër Soligorsk |
2 - 1
2 - 2
|
Zulte-Waregem | R | 0.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Európska liga UEFA - kvalifikácia | 2014-07-31 | Zulte-Waregem |
1 - 3
2 - 5
|
FK Šachtër Soligorsk | P | Viac | 10.0 | Viac |
|
10-1 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | |
| Fínsko - Kolmonen | 2014-07-27 | Zulte-Waregem |
0 - 0
2 - 0
|
KV Kortrijk | V | Menej | 10.5 | Menej |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |
| Európska liga UEFA - kvalifikácia | 2014-07-24 | Zawisza Bydgoszcz |
1 - 1
1 - 3
|
Zulte-Waregem | V | 0.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
10-2 (12) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Európska liga UEFA - kvalifikácia | 2014-07-17 | Zulte-Waregem |
2 - 1
2 - 1
|
Zawisza Bydgoszcz | V | Viac | 11.0 | Menej |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |
| Európa - priateľské zápasy | 2014-07-12 | KV Oostende |
1 - 2
3 - 3
|
Zulte-Waregem | R | 0.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
3-6 (9) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2014-07-08 | Waasland-Beveren |
0 - 1
2 - 1
|
Zulte-Waregem | P | 0.0,+0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
3-8 (11) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2014-07-05 | Eendracht Aalst |
0 - 0
0 - 1
|
Zulte-Waregem | V | Menej |
|
3-4 (7) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | |||
| Európa - priateľské zápasy | 2014-07-01 | Roeselare |
0 - 1
1 - 2
|
Zulte-Waregem | V | Push |
|
2-18 (20) | 2-11 (13) | 3 (1-2) | 2 (0-2) | |||
| Fínsko - Kolmonen | 2014-03-16 | Gent |
0 - 0
0 - 1
|
Zulte-Waregem | V |
|
6-4 (10) | 0-3 (3) | (-) | (-) | ||||
| Fínsko - Kolmonen | 2014-01-25 | OH Leuven |
0 - 0
1 - 0
|
Zulte-Waregem | P |
|
6-7 (13) | 1-4 (5) | (-) | (-) | ||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Anderlecht Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Belgicko - Pohár | 2014-09-24 | 3 Patro Eisden Maasmechelen |
1 - 3
3 - 5
|
Anderlecht 4 | V | +2.5 |
|
|||||||
| Belgicko - 1. divízia A | 2014-09-20 | Anderlecht |
2 - 1
3 - 2
|
Cercle Brugge | V | -2.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2014-09-16 | 2 Galatasaray |
0 - 0
1 - 1
|
Anderlecht 4 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Belgicko - 1. divízia A | 2014-09-13 | 2 Lierse |
1 - 1
2 - 2
|
Anderlecht 3 | R | +1.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Belgicko - 1. divízia A | 2014-08-31 | Club Brugge |
0 - 2
2 - 2
|
Anderlecht | R | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Fínsko - Kolmonen | 2014-08-24 | Anderlecht |
0 - 0
1 - 0
|
Waasland-Beveren | V | Menej | 10.5 | Viac |
|
8-4 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | |
| Fínsko - Kolmonen | 2014-08-17 | Westerlo |
2 - 0
2 - 2
|
Anderlecht | R | +0.5, +1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
2-3 (5) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Fínsko - Kolmonen | 2014-08-10 | Anderlecht |
1 - 0
1 - 0
|
Charleroi | V | Menej | 10.0 | Menej |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |
| Fínsko - Kolmonen | 2014-08-01 | KV Oostende |
0 - 0
0 - 2
|
Anderlecht | V | +0.5, +1.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Fínsko - Kolmonen | 2014-07-27 | Anderlecht |
1 - 0
3 - 1
|
Mouscron-Peruwelz | V | Viac | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Európa - priateľské zápasy | 2014-07-11 | Dynamo Kyjev |
0 - 2
1 - 2
|
Anderlecht | V | Viac | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Európa - priateľské zápasy | 2014-07-05 | Mons |
0 - 0
0 - 0
|
Anderlecht | R | +1.0,+1.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 3.6 | 3.5 | 2 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (+0.5) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (3.0) | Viac@2 | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 2 , Roh: 2 - 4
Roh: 10.5 , Hendikep: +0.5 , Góly: 3.0
-
17' - 1st Corner - Zulte-Waregem -
30' - 1st Yellow Card - Anderlecht -
32' - 2nd Yellow Card - Zulte-Waregem -
38' - 3rd Yellow Card - Anderlecht -
39' - 4th Yellow Card - Zulte-Waregem -
40' - 2nd Corner - Anderlecht -
42' - 1st Goal - Anderlecht -
0-1 score at the end of First Half -
46' - 3rd Corner - Anderlecht - Race to 3 Corners - Anderlecht
-
47' - 4th Corner - Anderlecht -
50' - 5th Corner - Zulte-Waregem -
57' - 5th Yellow Card - Anderlecht -
67' - 2nd Goal - Anderlecht -
78' - 6th Yellow Card - Zulte-Waregem -
87' - 6th Corner - Anderlecht -
0-2 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

