ne, Feb 28, 2021 · 19:00
Westerlo
6 2
4 - 0
Celý zápas · Polčas 2-0
Deinze
3 1
NajstaršieNedávne
PVVPRP
1.95
3.40
3.50
NedávneNajstaršie
VRPPRV

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.5
Góly spolu
Menej 10.5
Rohy spolu
-0.5
Westerlo
Westerlo
RVVVPVVPRPNedávneStabilné-0.3 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 22
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapVyrovnané4/9
Deinze
PRVRVRPPRVNedávnePokles-0.8 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 19
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapNekryje2/10
Westerlo

5V-2R-3P v posledných 10 zápasoch, s 15 strelenými a 12 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.5 za, 1.2 proti. Výhry 50%, AH výhra 44%, góly Over 50%, rohy Over 50%.

Konečný výsledok
Výhra 50%5 Remíza 20%2 Prehra 30%3
Góly spolu 2.5
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Rohy spolu 10.5
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 44%4 Neplatné 11%1 Prehra 44%4
Deinze

3V-4R-3P v posledných 10 zápasoch, s 16 strelenými a 17 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.6 za, 1.7 proti. Výhry 30%, AH výhra 20%, góly Over 50%, rohy Over 50%.

Konečný výsledok
Výhra 30%3 Remíza 40%4 Prehra 30%3
Góly spolu 2.5
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Rohy spolu 10.5
Viac 50%5 Neplatné 0%0 Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 20%2 Neplatné 10%1 Prehra 70%7
Posledné
Westerlo
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Deinze
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Westerlo
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Deinze
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Westerlo Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgicko - 1. divízia B 2020-11-18 1 Westerlo
2 - 0
3 - 0
Deinze 2 V -0.5 Viac 10.0
Belgicko - 1. divízia B 2020-10-23 1 Deinze
1 - 0
2 - 2
Westerlo 3 R 0.0 Viac 10.0
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Westerlo Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgicko - 1. divízia B 2021-02-20 2 RWD Molenbeek
0 - 1
2 - 1
Westerlo 1 1 P 0.0, +0.5 Viac 10.5
Belgicko - 1. divízia B 2021-02-15 1 1 Westerlo
0 - 0
1 - 1
Lommel 1 R -0.5 Menej 10.5
Belgicko - Pohár 2021-02-03 Charleroi
0 - 0
1 - 0
Westerlo P -1.0 Menej 10.0
Belgicko - 1. divízia B 2021-01-31 1 Westerlo
2 - 0
2 - 0
Lierse Kempenzonen V -1.0 Menej 11.0
Belgicko - 1. divízia B 2021-01-24 2 Westerlo
1 - 2
4 - 3
Seraing United 1 1 V 11.0
Belgicko - 1. divízia B 2020-12-20 5 Union Saint Gilloise
1 - 1
2 - 1
Westerlo 2 P -1.0, -1.5 Viac 10.5 Menej
4-3 (7) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (0-2)
Belgicko - 1. divízia B 2020-12-11 1 1 Westerlo
1 - 1
2 - 1
Club Brugge II 2 V -1.5, -2.0 Push 11.0 Menej
2-4 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia B 2020-12-06 1 Westerlo
1 - 0
2 - 1
Lommel 1 1 V 0.0, -0.5 Viac 11.0 Viac
7-6 (13) 5-3 (8) 2 (0-2) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia B 2020-11-28 3 Lierse Kempenzonen
0 - 1
0 - 1
Westerlo 3 V +0.5, +1.0 Menej 10.5 Viac
13-2 (15) 3-2 (5) 0 (0-0) 4 (4-0)
Belgicko - 1. divízia B 2020-11-22 Westerlo
0 - 0
1 - 1
Seraing United R 0.0, -0.5 Menej 10.5 Viac
2-9 (11) 2-3 (5) 0 (0-0) 3 (0-3)
Belgicko - 1. divízia B 2020-11-18 1 Westerlo
2 - 0
3 - 0
Deinze 2 V -0.5 Viac 10.0 Menej
4-5 (9) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (0-2)
Belgicko - 1. divízia B 2020-11-14 3 Club Brugge II
1 - 1
1 - 1
Westerlo 4 1 R +1.0 Menej 11.0 Push
4-7 (11) 1-3 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia B 2020-11-09 1 Westerlo
1 - 0
3 - 0
RWD Molenbeek 4 V -0.5, -1.0 Viac 11.0 Menej
1-6 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia B 2020-11-06 2 RWD Molenbeek
1 - 1
3 - 1
Westerlo 3 P 0.0 Viac 11.0 Menej
1-5 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (0-3)
Belgicko - 1. divízia B 2020-10-31 2 Westerlo
1 - 4
1 - 4
Union Saint Gilloise 3 P 0.0, +0.5 Viac 11.0 Menej
3-5 (8) 1-3 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia B 2020-10-23 1 Deinze
1 - 0
2 - 2
Westerlo 3 R 0.0 Viac 10.0 Menej
4-4 (8) 1-0 (1) 1 (1-0) 3 (3-0)
Belgicko - 1. divízia B 2020-10-17 4 Lommel
1 - 1
1 - 1
Westerlo 4 R 0.0, +0.5 Menej 11.0 Menej
8-2 (10) 6-0 (6) 0 (0-0) 2 (0-2)
Belgicko - Pohár 2020-10-11 Westerlo
3 - 0
5 - 1
RC Hades 2 V -1.5, -2.0 Viac 10.0 Viac
4-8 (12) 3-3 (6) 1 (1-0) 4 (0-4)
Belgicko - 1. divízia B 2020-09-13 3 Seraing United
0 - 0
0 - 2
Westerlo 2 V 0.0, +0.5 Menej 11.0 Viac
12-3 (15) 6-2 (8) 2 (1-1) 2 (2-0)
Belgicko - 1. divízia B 2020-08-30 1 Union Saint Gilloise
0 - 0
0 - 0
Westerlo 5 1 R -0.5 Menej 11.0 Menej
6-0 (6) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia B 2020-08-23 1 Westerlo
0 - 0
0 - 0
Lierse Kempenzonen 2 R -1.0 Menej 10.0 Viac
10-8 (18) 3-6 (9) 1 (1-0) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2020-08-15 Maastricht
0 - 2
1 - 3
Westerlo V +0.5,+1.0 Viac
8-11 (19) 3-6 (9) 3 (0-3) 5 (2-3)
Európa - priateľské zápasy 2020-07-25 Dessel Sport
1 - 1
1 - 4
Westerlo V +1.0 Viac
5-9 (14) 3-4 (7) 4 (2-2) 0 (0-0)
Európa - priateľské zápasy 2020-07-22 Westerlo
0 - 1
0 - 1
Sint-Truidense P
5-4 (9) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia B 2020-02-28 2 Union Saint Gilloise
0 - 0
3 - 1
Westerlo 1 P 0.0, -0.5 Viac 10.5 Viac
12-5 (17) 6-3 (9) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia B 2020-02-22 3 Westerlo
1 - 1
2 - 1
Excelsior Virton 3 V 0.0 Viac 10.0 Viac
8-9 (17) 6-4 (10) 2 (1-1) 3 (0-3)
Belgicko - 1. divízia B 2020-02-15 Lommel
0 - 0
0 - 1
Westerlo 3 V 0.0, +0.5 Menej 10.5 Viac
3-10 (13) 0-10 (10) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgicko - 1. divízia B 2020-02-12 1 Westerlo
3 - 1
3 - 2
Lokeren 2 V -1.0 Viac 11.0 Menej
7-2 (9) 5-1 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia B 2020-01-31 1 KFCO Beerschot Wilrijk
0 - 0
1 - 0
Westerlo 2 P 0.0 Menej 10.0 Viac
6-7 (13) 3-6 (9) 1 (0-1) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia B 2020-01-25 1 Westerlo
0 - 0
1 - 1
Roeselare 1 R -0.5, -1.0 Menej 11.0 Viac
12-1 (13) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Deinze Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Belgicko - 1. divízia B 2021-02-21 Deinze
2 - 0
4 - 0
Club Brugge II 1 1 V -1.5 Viac 10.5
Belgicko - 1. divízia B 2021-02-14 3 Lierse Kempenzonen
1 - 0
1 - 1
Deinze 1 R 0.0,+0.5 Menej 10.5
Belgicko - 1. divízia B 2021-01-29 1 Lommel
2 - 1
4 - 2
Deinze 3 P -0.5 Viac 10.5
Belgicko - 1. divízia B 2021-01-23 2 Deinze
1 - 2
2 - 4
Union Saint Gilloise 3 P +0.5 Viac 10.5
Belgicko - 1. divízia B 2020-12-20 2 Deinze
0 - 0
0 - 0
Seraing United 4 R 0.0, -0.5 Menej 10.0
Belgicko - 1. divízia B 2020-12-12 3 Lierse Kempenzonen
2 - 1
3 - 4
Deinze 4 V +0.5 Viac 10.5 Viac
5-14 (19) 2-9 (11) 2 (0-2) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia B 2020-12-06 2 RWD Molenbeek
1 - 0
1 - 1
Deinze R 0.0 Menej 10.5 Viac
2-9 (11) 0-5 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia B 2020-11-27 2 Deinze
0 - 0
1 - 0
Club Brugge II 1 V -1.0, -1.5 Menej 10.5 Viac
10-6 (16) 4-2 (6) 2 (1-1) 2 (0-2)
Belgicko - 1. divízia B 2020-11-21 Deinze
0 - 1
1 - 1
Lommel R 0.0, -0.5 Menej 10.0 Viac
10-3 (13) 6-0 (6) 1 (1-0) 3 (1-2)
Belgicko - 1. divízia B 2020-11-18 1 Westerlo
2 - 0
3 - 0
Deinze 2 P -0.5 Viac 10.0 Menej
4-5 (9) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (0-2)
Belgicko - 1. divízia B 2020-11-15 3 Deinze
3 - 0
3 - 0
Seraing United 1 V 0.0 Menej 10.0 Viac
3-11 (14) 2-7 (9) 1 (0-1) 3 (1-2)
Belgicko - 1. divízia B 2020-11-08 1 Union Saint Gilloise
1 - 0
3 - 0
Deinze 1 P -1.0 Viac 9.5 Viac
8-5 (13) 6-3 (9) 2 (1-1) 1 (0-1)
Belgicko - 1. divízia B 2020-10-23 1 Deinze
1 - 0
2 - 2
Westerlo 3 R 0.0 Viac 10.0 Menej
4-4 (8) 1-0 (1) 1 (1-0) 3 (3-0)
Belgicko - 1. divízia B 2020-10-16 2 Club Brugge II
0 - 0
1 - 1
Deinze 3 R +0.5 Menej 11.0 Menej
3-6 (9) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Belgicko - Pohár 2020-10-10 3 KVV Thes Sport
1 - 0
1 - 1
Deinze 2 R +0.5 Menej
2-5 (7) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Belgicko - 1. divízia B 2020-10-04 1 Deinze
2 - 1
2 - 1
Lierse Kempenzonen 3 V -0.5, -1.0 Viac 10.0 Viac
6-5 (11) 1-4 (5) 2 (0-2) 2 (2-0)
Belgicko - 1. divízia B 2020-09-27 3 Lommel
0 - 1
1 - 2
Deinze 1 V 0.0, +0.5 Viac 10.0 Menej
5-4 (9) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. divízia B 2020-09-12 1 Deinze
1 - 0
1 - 0
RWD Molenbeek 2 V -0.5, -1.0 Menej 10.5 Menej
2-4 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia B 2020-08-28 2 Seraing United
0 - 2
3 - 2
Deinze 1 P 0.0, +0.5 Viac 10.0 Menej
2-3 (5) 2-3 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Belgicko - 1. divízia B 2020-08-21 2 Deinze
0 - 1
0 - 2
Union Saint Gilloise 2 1 P 0.0, +0.5 Menej 9.5 Viac
6-5 (11) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2020-08-01 2 KV Kortrijk
0 - 1
0 - 1
Deinze 1 V -0.5 Menej 8.5 Viac
10-2 (12) 5-2 (7) 3 (3-0) 0 (0-0)
Európa - priateľské zápasy 2020-07-25 2 Cercle Brugge
0 - 2
0 - 4
Deinze 3 V -1.0 Viac
5-1 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Európa - priateľské zápasy 2020-07-22 Club Brugge
1 - 0
1 - 0
Deinze P -2.5 Menej
4-1 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. amatérska divízia 2020-03-07 1 Dessel Sport
0 - 2
0 - 4
Deinze 2 V +0.5 Viac
12-1 (13) 3-0 (3) 2 (2-0) 2 (2-0)
Belgicko - 1. amatérska divízia 2020-02-08 1 Deinze
0 - 1
3 - 1
UR La Louvière Centre 1 V -1.5, -2.0 Viac
12-2 (14) 8-1 (9) 2 (2-0) 1 (0-1)
Belgicko - 1. amatérska divízia 2020-02-02 2 RFC Liege
0 - 1
1 - 3
Deinze 2 V +0.5, +1.0 Viac
4-2 (6) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. amatérska divízia 2020-01-25 1 Deinze
1 - 0
1 - 0
Lierse Kempenzonen 3 V -1.0, -1.5 Menej
8-2 (10) 3-1 (4) 2 (1-1) 3 (2-1)
Belgicko - 1. amatérska divízia 2020-01-18 2 FCV Dender EH
0 - 2
1 - 3
Deinze 2 V +0.5, +1.0 Viac 9.0 Viac
2-8 (10) 0-5 (5) 0 (0-0) 3 (1-2)
Belgicko - 1. amatérska divízia 2019-12-21 1 4 Seraing United
0 - 0
1 - 0
Deinze 4 1 P 0.0, +0.5 Menej 9.5 Menej
5-0 (5) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Belgicko - 1. amatérska divízia 2019-12-14 1 Deinze
2 - 0
3 - 2
KSK Heist 2 V -0.5, -1.0 Viac 9.0 Menej
4-0 (4) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 1.95 3.4 3.5
Polčas 2.75 2.2 4
Ázijský hendikep
Celý (-0.5) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (0.0) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (10.5) Viac@2 [email protected]
Polčas (5.0) [email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (2.5) [email protected] [email protected]
Polčas (1.0) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 4 - 0 , Roh: 6 - 3

Roh: 10.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.5

10
Strely na bránu
1
2
Strely mimo
5
93
Útok
89
60
Nebezpečný útok
50
60
Držanie lopty %
40

Skóre: 2 - 0 , Roh: 3 - 1 Polčas

Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0

7
Strely na bránu
0
2
Strely mimo
3
47
Útok
34
31
Nebezpečný útok
19
67
Držanie lopty %
33
  • 8' - 1st Corner - Westerlo
  • 15' - 1st Goal - Westerlo
  • 27' - 2nd Corner - Westerlo
  • 28' - 3rd Corner - Deinze
  • 34' - 2nd Goal - Westerlo
  • Race to 3 Corners - Westerlo
  • 45' - 4th Corner - Westerlo
  • 2-0 score at the end of First Half
  • 47' - 1st Yellow Card - Westerlo
  • 52' - 5th Corner - Westerlo
  • Race to 5 Corners - Westerlo
  • 58' - 6th Corner - Westerlo
  • 62' - 2nd Yellow Card - Deinze
  • 69' - 7th Corner - Deinze
  • 71' - 3rd Yellow Card - Westerlo
  • 74' - 3rd Goal - Westerlo
  • 77' - 8th Corner - Deinze
  • 85' - 9th Corner - Westerlo
  • 89' - 4th Goal - Westerlo
  • 4-0 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia