Вестерло vs Дайнце Профил на отборите
Вестерло vs Дайнце Факти за мача
5П-2Р-3З в последните 10 мача, с 15 отбелязани и 12 допуснати гола. Средно голове: 1.5 за, 1.2 срещу. Победи 50%, AH победа 44%, голове Над 50%, корнери Над 50%.
3П-4Р-3З в последните 10 мача, с 16 отбелязани и 17 допуснати гола. Средно голове: 1.6 за, 1.7 срещу. Победи 30%, AH победа 20%, голове Над 50%, корнери Над 50%.
| Вестерло | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Дайнце | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Вестерло | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Дайнце | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Вестерло vs Дайнце Времево разпределение на голове/корнери
Вестерло срещу Дайнце Преки срещи
Вестерло срещу Дайнце Виж всички преки срещи →| Вестерло Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-11-18 | 1 Вестерло |
2 - 0
3 - 0
|
Дайнце 2 | П | -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-10-23 | 1 Дайнце |
1 - 0
2 - 2
|
Вестерло 3 | Р | 0.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Вестерло Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2021-02-20 | 2 РВД Моленбек |
0 - 1
2 - 1
|
Вестерло 1 1 | З | 0.0, +0.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2021-02-15 | 1 1 Вестерло |
0 - 0
1 - 1
|
Ломел 1 | Р | -0.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Купа | 2021-02-03 | Шарлероа |
0 - 0
1 - 0
|
Вестерло | З | -1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2021-01-31 | 1 Вестерло |
2 - 0
2 - 0
|
Лиерс Кемпензонен | П | -1.0 | Под | 11.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2021-01-24 | 2 Вестерло |
1 - 2
4 - 3
|
Сераинг Юнайтед 1 1 | П | 11.0 |
|
|||||||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-12-20 | 5 Унион Сен Жилоа |
1 - 1
2 - 1
|
Вестерло 2 | З | -1.0, -1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
4-3 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-12-11 | 1 1 Вестерло |
1 - 1
2 - 1
|
Клуб Брюж 2 2 | П | -1.5, -2.0 | Push | 11.0 | Под |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-12-06 | 1 Вестерло |
1 - 0
2 - 1
|
Ломел 1 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 11.0 | Над |
|
7-6 (13) | 5-3 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-11-28 | 3 Лиерс Кемпензонен |
0 - 1
0 - 1
|
Вестерло 3 | П | +0.5, +1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
13-2 (15) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-11-22 | Вестерло |
0 - 0
1 - 1
|
Сераинг Юнайтед | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
2-9 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-11-18 | 1 Вестерло |
2 - 0
3 - 0
|
Дайнце 2 | П | -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
4-5 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-11-14 | 3 Клуб Брюж 2 |
1 - 1
1 - 1
|
Вестерло 4 1 | Р | +1.0 | Под | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-11-09 | 1 Вестерло |
1 - 0
3 - 0
|
РВД Моленбек 4 | П | -0.5, -1.0 | Над | 11.0 | Под |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-11-06 | 2 РВД Моленбек |
1 - 1
3 - 1
|
Вестерло 3 | З | 0.0 | Над | 11.0 | Под |
|
1-5 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-10-31 | 2 Вестерло |
1 - 4
1 - 4
|
Унион Сен Жилоа 3 | З | 0.0, +0.5 | Над | 11.0 | Под |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-10-23 | 1 Дайнце |
1 - 0
2 - 2
|
Вестерло 3 | Р | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
4-4 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-10-17 | 4 Ломел |
1 - 1
1 - 1
|
Вестерло 4 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 11.0 | Под |
|
8-2 (10) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Белгия - Купа | 2020-10-11 | Вестерло |
3 - 0
5 - 1
|
Хадес 2 | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.0 | Над |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-09-13 | 3 Сераинг Юнайтед |
0 - 0
0 - 2
|
Вестерло 2 | П | 0.0, +0.5 | Под | 11.0 | Над |
|
12-3 (15) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-08-30 | 1 Унион Сен Жилоа |
0 - 0
0 - 0
|
Вестерло 5 1 | Р | -0.5 | Под | 11.0 | Под |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-08-23 | 1 Вестерло |
0 - 0
0 - 0
|
Лиерс Кемпензонен 2 | Р | -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
10-8 (18) | 3-6 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2020-08-15 | Маастрихт |
0 - 2
1 - 3
|
Вестерло | П | +0.5,+1.0 | Над |
|
8-11 (19) | 3-6 (9) | 3 (0-3) | 5 (2-3) | ||
| Приятелски Мачове | 2020-07-25 | Десел Спорт |
1 - 1
1 - 4
|
Вестерло | П | +1.0 | Над |
|
5-9 (14) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2020-07-22 | Вестерло |
0 - 1
0 - 1
|
Ст-Труйден | З |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-02-28 | 2 Унион Сен Жилоа |
0 - 0
3 - 1
|
Вестерло 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
12-5 (17) | 6-3 (9) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-02-22 | 3 Вестерло |
1 - 1
2 - 1
|
Екселсиор Виртон 3 | П | 0.0 | Над | 10.0 | Над |
|
8-9 (17) | 6-4 (10) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-02-15 | Ломел |
0 - 0
0 - 1
|
Вестерло 3 | П | 0.0, +0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
3-10 (13) | 0-10 (10) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-02-12 | 1 Вестерло |
3 - 1
3 - 2
|
Локерен 2 | П | -1.0 | Над | 11.0 | Под |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-01-31 | 1 Беершот Вилрийк |
0 - 0
1 - 0
|
Вестерло 2 | З | 0.0 | Под | 10.0 | Над |
|
6-7 (13) | 3-6 (9) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-01-25 | 1 Вестерло |
0 - 0
1 - 1
|
Розеларе 1 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 11.0 | Над |
|
12-1 (13) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Дайнце Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2021-02-21 | Дайнце |
2 - 0
4 - 0
|
Клуб Брюж 2 1 1 | П | -1.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2021-02-14 | 3 Лиерс Кемпензонен |
1 - 0
1 - 1
|
Дайнце 1 | Р | 0.0,+0.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2021-01-29 | 1 Ломел |
2 - 1
4 - 2
|
Дайнце 3 | З | -0.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2021-01-23 | 2 Дайнце |
1 - 2
2 - 4
|
Унион Сен Жилоа 3 | З | +0.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-12-20 | 2 Дайнце |
0 - 0
0 - 0
|
Сераинг Юнайтед 4 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-12-12 | 3 Лиерс Кемпензонен |
2 - 1
3 - 4
|
Дайнце 4 | П | +0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
5-14 (19) | 2-9 (11) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-12-06 | 2 РВД Моленбек |
1 - 0
1 - 1
|
Дайнце | Р | 0.0 | Под | 10.5 | Над |
|
2-9 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-11-27 | 2 Дайнце |
0 - 0
1 - 0
|
Клуб Брюж 2 1 | П | -1.0, -1.5 | Под | 10.5 | Над |
|
10-6 (16) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-11-21 | Дайнце |
0 - 1
1 - 1
|
Ломел | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
10-3 (13) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-11-18 | 1 Вестерло |
2 - 0
3 - 0
|
Дайнце 2 | З | -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
4-5 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-11-15 | 3 Дайнце |
3 - 0
3 - 0
|
Сераинг Юнайтед 1 | П | 0.0 | Под | 10.0 | Над |
|
3-11 (14) | 2-7 (9) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-11-08 | 1 Унион Сен Жилоа |
1 - 0
3 - 0
|
Дайнце 1 | З | -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
8-5 (13) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-10-23 | 1 Дайнце |
1 - 0
2 - 2
|
Вестерло 3 | Р | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
4-4 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-10-16 | 2 Клуб Брюж 2 |
0 - 0
1 - 1
|
Дайнце 3 | Р | +0.5 | Под | 11.0 | Под |
|
3-6 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Белгия - Купа | 2020-10-10 | 3 KVV Дес Спорт |
1 - 0
1 - 1
|
Дайнце 2 | Р | +0.5 | Под |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-10-04 | 1 Дайнце |
2 - 1
2 - 1
|
Лиерс Кемпензонен 3 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
6-5 (11) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-09-27 | 3 Ломел |
0 - 1
1 - 2
|
Дайнце 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-09-12 | 1 Дайнце |
1 - 0
1 - 0
|
РВД Моленбек 2 | П | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-08-28 | 2 Сераинг Юнайтед |
0 - 2
3 - 2
|
Дайнце 1 | З | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
2-3 (5) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2020-08-21 | 2 Дайнце |
0 - 1
0 - 2
|
Унион Сен Жилоа 2 1 | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2020-08-01 | 2 Кортрийк |
0 - 1
0 - 1
|
Дайнце 1 | П | -0.5 | Под | 8.5 | Над |
|
10-2 (12) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2020-07-25 | 2 Серкъл Брюж |
0 - 2
0 - 4
|
Дайнце 3 | П | -1.0 | Над |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Приятелски Мачове | 2020-07-22 | Клуб Брюж |
1 - 0
1 - 0
|
Дайнце | З | -2.5 | Под |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Белгия - Първа Аматьорска Дивизия | 2020-03-07 | 1 Десел Спорт |
0 - 2
0 - 4
|
Дайнце 2 | П | +0.5 | Над |
|
12-1 (13) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Белгия - Първа Аматьорска Дивизия | 2020-02-08 | 1 Дайнце |
0 - 1
3 - 1
|
Ла Лувиер Сентър 1 | П | -1.5, -2.0 | Над |
|
12-2 (14) | 8-1 (9) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Белгия - Първа Аматьорска Дивизия | 2020-02-02 | 2 Лиеж |
0 - 1
1 - 3
|
Дайнце 2 | П | +0.5, +1.0 | Над |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Белгия - Първа Аматьорска Дивизия | 2020-01-25 | 1 Дайнце |
1 - 0
1 - 0
|
Лиерс Кемпензонен 3 | П | -1.0, -1.5 | Под |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Белгия - Първа Аматьорска Дивизия | 2020-01-18 | 2 Дендер ЕХ |
0 - 2
1 - 3
|
Дайнце 2 | П | +0.5, +1.0 | Над | 9.0 | Над |
|
2-8 (10) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Белгия - Първа Аматьорска Дивизия | 2019-12-21 | 1 4 Сераинг Юнайтед |
0 - 0
1 - 0
|
Дайнце 4 1 | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Аматьорска Дивизия | 2019-12-14 | 1 Дайнце |
2 - 0
3 - 2
|
Хайст 2 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.0 | Под |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 1.95 | 3.4 | 3.5 |
| Полувреме | 2.75 | 2.2 | 4 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-0.5) | Домакин@2.025 | Гост@1.825 |
| Полувреме (0.0) | Домакин@1.65 | Гост@2.2 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.5) | Над@2 | Под@1.8 |
| Полувреме (5.0) | Над@2.025 | Под@1.775 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.5) | Над@1.875 | Под@1.975 |
| Полувреме (1.0) | Над@1.825 | Под@1.975 |
Статус: Пълно време , Резултат: 4 - 0 , Корнер: 6 - 3
Корнер: 10.5 , Хендикап: -0.5 , Голове: 2.5
Резултат: 2 - 0 , Корнер: 3 - 1 Полувреме
Корнер: 5.0 , Хендикап: 0.0 , Голове: 1.0
-
8' - 1st Corner - Вестерло -
15' - 1st Goal - Вестерло -
27' - 2nd Corner - Вестерло -
28' - 3rd Corner - Дайнце -
34' - 2nd Goal - Вестерло - Race to 3 Corners - Вестерло
-
45' - 4th Corner - Вестерло -
2-0 score at the end of First Half -
47' - 1st Yellow Card - Вестерло -
52' - 5th Corner - Вестерло - Race to 5 Corners - Вестерло
-
58' - 6th Corner - Вестерло -
62' - 2nd Yellow Card - Дайнце -
69' - 7th Corner - Дайнце -
71' - 3rd Yellow Card - Вестерло -
74' - 3rd Goal - Вестерло -
77' - 8th Corner - Дайнце -
85' - 9th Corner - Вестерло -
89' - 4th Goal - Вестерло -
4-0 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

