Slovan Liberec vs Pardubice Profil tímov
Slovan Liberec vs Pardubice Fakty o zápase
4V-3R-3P v posledných 10 zápasoch, s 15 strelenými a 8 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.5 za, 0.8 proti. Výhry 40%, AH výhra 30%, góly Over 20%, rohy Over 30%.
3V-3R-4P v posledných 10 zápasoch, s 12 strelenými a 9 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.2 za, 0.9 proti. Výhry 30%, AH výhra 60%, góly Over 20%, rohy Over 20%.
| Slovan Liberec | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Pardubice | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Slovan Liberec | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Pardubice | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Slovan Liberec vs Pardubice Časové rozloženie gólov/rohov
Slovan Liberec vs Pardubice Vzájomné zápasy
Slovan Liberec vs Pardubice Zobraziť celé H2H →| Slovan Liberec Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Česko - 1. liga | 2023-12-16 | 1 3 Pardubice |
1 - 0
2 - 0
|
Slovan Liberec 4 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Česko - 1. liga | 2023-08-19 | Slovan Liberec |
1 - 0
1 - 0
|
Pardubice | V | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Česko - 1. liga | 2023-01-29 | 2 Slovan Liberec |
1 - 0
1 - 1
|
Pardubice 1 | R | -1.0 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Česko - 1. liga | 2022-08-14 | 4 Pardubice |
2 - 0
2 - 1
|
Slovan Liberec 1 | P | 0.0 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Česko - 1. liga | 2022-03-09 | Slovan Liberec |
3 - 1
4 - 1
|
Pardubice 1 1 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Česko - 1. liga | 2021-09-11 | 4 Pardubice |
0 - 2
2 - 2
|
Slovan Liberec 5 | R | 0.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
11-4 (15) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Česko - 1. liga | 2021-02-26 | 1 Slovan Liberec |
4 - 0
4 - 1
|
Pardubice 3 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 9.0 | Viac |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Česko - 1. liga | 2020-09-27 | 1 Pardubice |
2 - 0
3 - 0
|
Slovan Liberec | P | 0.0, +0.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2020-01-25 | Slovan Liberec |
0 - 0
1 - 1
|
Pardubice | R | -1.0 | Menej |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2014-06-25 | Slovan Liberec |
0 - 2
0 - 2
|
Pardubice | P | Menej | 10.5 | Menej |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Slovan Liberec Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Česko - 1. liga | 2024-08-10 | 4 FK Teplice |
1 - 0
2 - 1
|
Slovan Liberec 3 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Česko - 1. liga | 2024-08-02 | 1 Slovan Liberec |
0 - 1
0 - 1
|
Slavia Praha 1 | P | +1.0 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Česko - 1. liga | 2024-07-28 | 1 Slovan Liberec |
1 - 0
1 - 1
|
Sigma Olomouc 1 | R | -0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Česko - 1. liga | 2024-07-21 | MFK Karviná |
1 - 2
1 - 3
|
Slovan Liberec 1 | V | 0.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Európa - priateľské zápasy | 2024-07-12 | 2 Slovan Liberec |
0 - 0
1 - 1
|
Puskas Academy 2 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 8.5 |
|
|||||
| Európa - priateľské zápasy | 2024-07-09 | 2 Slovan Liberec |
1 - 0
4 - 0
|
Debreceni VSC 3 | V | -0.5, -1.0 | Viac |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2024-07-05 | Universitatea Cluj |
0 - 0
0 - 2
|
Slovan Liberec | V | 0.0, +0.5 | Menej | 8.0 | Menej |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Európa - priateľské zápasy | 2024-06-29 | Slovan Liberec |
0 - 1
0 - 1
|
Mladá Boleslav | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
4-6 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Európa - priateľské zápasy | 2024-06-28 | Slovan Liberec |
1 - 0
1 - 1
|
MFK Chrudim 1 | R | -1.5, -2.0 | Menej | 9.0 | Menej |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2024-06-22 | Slovan Liberec |
1 - 0
2 - 0
|
Varnsdorf | V | -2.0, -2.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
13-6 (19) | 10-4 (14) | 7 (3-4) | 2 (0-2) |
| Česko - 1. liga | 2024-05-12 | 3 Slovan Liberec |
0 - 0
1 - 2
|
FK Teplice 3 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Česko - 1. liga | 2024-05-05 | 2 FK Teplice |
0 - 0
2 - 0
|
Slovan Liberec 2 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Menej |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Česko - 1. liga | 2024-04-28 | 2 Baník Ostrava |
1 - 0
2 - 2
|
Slovan Liberec 2 | R | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
8-6 (14) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Česko - 1. liga | 2024-04-21 | 3 Slovan Liberec |
0 - 0
0 - 0
|
Hradec Králové 1 | R | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 4 (2-2) |
| Česko - 1. liga | 2024-04-13 | 4 České Budějovice |
1 - 1
3 - 2
|
Slovan Liberec 4 | P | +0.5 | Viac | 11.0 | Viac |
|
6-7 (13) | 5-5 (10) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Česko - 1. liga | 2024-04-06 | 1 Slovan Liberec |
2 - 0
4 - 1
|
Slovácko 1 | V | -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
2-0 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Česko - 1. liga | 2024-03-30 | 2 Viktoria Plzeň |
0 - 0
1 - 3
|
Slovan Liberec 3 | V | -1.0, -1.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
7-5 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Česko - 1. liga | 2024-03-17 | Slavia Praha |
1 - 0
3 - 0
|
Slovan Liberec 2 | P | -1.5, -2.0 | Push | 11.0 | Menej |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Česko - 1. liga | 2024-03-09 | 2 Slovan Liberec |
0 - 0
1 - 0
|
MFK Karviná 4 | V | -1.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Česko - 1. liga | 2024-03-03 | FK Teplice |
2 - 0
2 - 0
|
Slovan Liberec 4 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Česko - Pohár | 2024-02-28 | 3 FC Zlín |
1 - 0
1 - 1
|
Slovan Liberec 1 1 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Česko - 1. liga | 2024-02-24 | 3 Slovan Liberec |
0 - 1
3 - 3
|
FK Jablonec 3 | R | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Česko - 1. liga | 2024-02-18 | 2 Sparta Praha |
0 - 0
2 - 1
|
Slovan Liberec 1 | P | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 | Viac |
|
7-4 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Česko - 1. liga | 2024-02-10 | Slovan Liberec |
0 - 0
2 - 0
|
Sigma Olomouc 4 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
9-5 (14) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| Európa - priateľské zápasy | 2024-01-17 | Slovan Liberec |
2 - 2
2 - 2
|
Vysočina Jihlava | R | -1.5, -2.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Európa - priateľské zápasy | 2024-01-13 | Slovan Liberec |
2 - 0
3 - 0
|
Miedz Legnica | V | -0.5, -1.0 | Push |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Česko - 1. liga | 2023-12-16 | 1 3 Pardubice |
1 - 0
2 - 0
|
Slovan Liberec 4 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Česko - 1. liga | 2023-12-13 | 3 Bohemians 1905 |
0 - 0
0 - 0
|
Slovan Liberec 3 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Česko - 1. liga | 2023-12-09 | Slovan Liberec |
2 - 1
5 - 3
|
FC Trinity Zlín 5 | V | -1.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Česko - 1. liga | 2023-11-25 | 2 Slovan Liberec |
1 - 1
2 - 1
|
Mladá Boleslav 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 11.5 | Menej |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Pardubice Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Česko - 1. liga | 2024-08-11 | 3 Pardubice |
0 - 0
0 - 1
|
Slovácko 3 | P | +0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Česko - 1. liga | 2024-08-04 | 2 České Budějovice |
0 - 3
1 - 3
|
Pardubice 4 | V | -0.5 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Česko - 1. liga | 2024-07-27 | 2 Pardubice |
0 - 1
0 - 1
|
MFK Karviná 3 | P | 0.0 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Česko - 1. liga | 2024-07-19 | 2 Sparta Praha |
2 - 1
2 - 1
|
Pardubice 2 | P | -2.0, -2.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Európa - priateľské zápasy | 2024-07-12 | Pardubice |
0 - 0
0 - 0
|
MFK Chrudim 4 | R | -1.5 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| Európa - priateľské zápasy | 2024-07-06 | Greuther Fürth |
1 - 1
2 - 1
|
Pardubice 1 | P | -1.0, -1.5 | Menej |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2024-07-03 | Pardubice |
0 - 0
1 - 1
|
Dukla Praha | R | 0.0 | Menej | 9.0 | Viac |
|
4-9 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Európa - priateľské zápasy | 2024-06-29 | Slavia Praha |
0 - 0
1 - 1
|
Pardubice | R | -1.5, -2.0 | Menej | 9.0 | Menej |
|
8-0 (8) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Česko - 1. liga | 2024-05-25 | 1 1 Bohemians 1905 |
0 - 0
0 - 1
|
Pardubice 2 | V | -0.5, -1.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Česko - 1. liga | 2024-05-19 | 2 Pardubice |
2 - 0
4 - 0
|
MFK Karviná 3 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Česko - 1. liga | 2024-05-16 | FK Jablonec |
0 - 0
3 - 0
|
Pardubice | P | -0.5, -1.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Česko - 1. liga | 2024-05-12 | 3 Pardubice |
1 - 1
3 - 2
|
České Budějovice 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 11.5 | Viac |
|
2-10 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Česko - 1. liga | 2024-05-04 | 1 Pardubice |
0 - 0
2 - 0
|
FC Zlín 3 | V | -0.5 | Menej | 11.0 | Push |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Česko - 1. liga | 2024-04-28 | 2 Bohemians 1905 |
1 - 0
2 - 1
|
Pardubice 3 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 11.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Česko - 1. liga | 2024-04-21 | Pardubice |
0 - 2
1 - 2
|
Mladá Boleslav 1 | P | 0.0 | Viac | 11.5 | Viac |
|
4-11 (15) | 1-8 (9) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Česko - 1. liga | 2024-04-14 | 3 FC Zlín |
1 - 0
1 - 1
|
Pardubice 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Česko - 1. liga | 2024-04-07 | 4 Pardubice |
1 - 0
1 - 1
|
České Budějovice 4 | R | -0.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
8-6 (14) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 7 (5-2) |
| Česko - 1. liga | 2024-03-30 | 1 Sigma Olomouc |
0 - 1
0 - 2
|
Pardubice 2 | V | -0.5, -1.0 | Menej | 11.0 | Viac |
|
9-8 (17) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Česko - 1. liga | 2024-03-17 | 2 2 Pardubice |
0 - 0
0 - 1
|
Baník Ostrava 6 | P | +0.5, +1.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
8-9 (17) | 6-6 (12) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Česko - 1. liga | 2024-03-09 | 5 Hradec Králové |
0 - 0
2 - 0
|
Pardubice 4 | P | -0.5 | Menej | 11.0 | Menej |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Česko - 1. liga | 2024-03-02 | 1 Pardubice |
0 - 1
2 - 3
|
Viktoria Plzeň 3 | P | +0.5, +1.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
2-13 (15) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Česko - 1. liga | 2024-02-25 | Slavia Praha |
0 - 0
3 - 0
|
Pardubice 3 | P | -2.5 | Menej | 11.0 | Viac |
|
15-1 (16) | 11-0 (11) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Česko - 1. liga | 2024-02-17 | 2 Pardubice |
1 - 0
1 - 1
|
FK Teplice 1 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
5-10 (15) | 2-7 (9) | 3 (2-1) | 4 (1-3) |
| Česko - 1. liga | 2024-02-14 | 1 3 MFK Karviná |
0 - 1
0 - 3
|
Pardubice 3 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Česko - 1. liga | 2024-02-10 | 1 Slovácko |
0 - 1
1 - 2
|
Pardubice 4 1 | V | -1.0, -1.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2024-02-02 | 1 1 Odense BK |
1 - 2
1 - 2
|
Pardubice 1 | V | -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
2-8 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Európa - priateľské zápasy | 2024-01-28 | Tromsø IL |
1 - 0
0 - 1
|
Pardubice | V | 0.0, +0.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
5-7 (12) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Česko - Tipsport liga | 2024-01-23 | Pardubice |
3 - 0
4 - 0
|
Viktoria Žižkov | V | -2.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Česko - Tipsport liga | 2024-01-20 | 2 FC Sellier & Bellot Vlasim |
0 - 0
0 - 5
|
Pardubice | V | +1.0, +1.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
4-8 (12) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Európa - priateľské zápasy | 2024-01-14 | Dynamo Drážďany |
2 - 0
3 - 0
|
Pardubice | P | -0.5, -1.0 | Push | 9.0 | Viac |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.364 | 4.75 | 8.5 |
| Polčas | 1.8 | 2.6 | 7.5 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-1.5) | Domáci@2 | [email protected] |
| Polčas (-0.5) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (3.0) | Viac@2 | [email protected] |
| Polčas (1.25) | Viac@2 | [email protected] |
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 0 , Roh: 3 - 6
Roh: 10.5 , Hendikep: -1.5 , Góly: 3.0
Skóre: 2 - 0 , Roh: 2 - 1 Polčas
Roh: 5.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
5' - 1st Corner - Pardubice -
7' - 2nd Corner - Slovan Liberec -
15' - 1st Goal - Slovan Liberec -
20' - 3rd Corner - Slovan Liberec -
27' - 1st Yellow Card - Slovan Liberec -
34' - 2nd Yellow Card - Slovan Liberec -
37' - 2nd Goal - Slovan Liberec -
2-0 score at the end of First Half -
50' - 3rd Yellow Card - Pardubice -
56' - 4th Yellow Card - Slovan Liberec -
63' - 4th Corner - Pardubice -
64' - 3rd Goal - Slovan Liberec - Race to 3 Corners - Pardubice
-
66' - 5th Corner - Pardubice -
72' - Red Card - Slovan Liberec -
75' - 6th Corner - Slovan Liberec - 82' - Missed Penalty - Pardubice
-
86' - 7th Corner - Pardubice - Race to 5 Corners - Pardubice
-
90' - 8th Corner - Pardubice -
90+3' - 5th Yellow Card - Slovan Liberec -
90+5' - 9th Corner - Pardubice -
3-0 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

